www.50bezdez.cz
50 Českým rájem Cyklistický závod Author 50 Český ráj

Čára Čára

Ročník 2019 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:

Zvolte kategorii/kategorie, jejichž výsledky chcete zobrazit (větší množství kategorií vyberete přidržením klávesy CTRL):
 HTML (výpis do webové stránky)
 XLS (výpis do souboru pro aplikaci EXCEL)


nebo zvolte předdefinový výběr:
HTML:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

XLS:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

Ročník 2018 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:

Zvolte kategorii/kategorie, jejichž výsledky chcete zobrazit (větší množství kategorií vyberete přidržením klávesy CTRL):
 HTML (výpis do webové stránky)
 XLS (výpis do souboru pro aplikaci EXCEL)


nebo zvolte předdefinový výběr:
HTML:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

XLS:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

Ročník 2017 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:

Zvolte kategorii/kategorie, jejichž výsledky chcete zobrazit (větší množství kategorií vyberete přidržením klávesy CTRL):
 HTML (výpis do webové stránky)
 XLS (výpis do souboru pro aplikaci EXCEL)


nebo zvolte předdefinový výběr:
HTML:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

XLS:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

Ročník 2016 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:

Zvolte kategorii/kategorie, jejichž výsledky chcete zobrazit (větší množství kategorií vyberete přidržením klávesy CTRL):
 HTML (výpis do webové stránky)
 XLS (výpis do souboru pro aplikaci EXCEL)


nebo zvolte předdefinový výběr:
HTML:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

XLS:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

Ročník 2015 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:

Zvolte kategorii/kategorie, jejichž výsledky chcete zobrazit (větší množství kategorií vyberete přidržením klávesy CTRL):
 HTML (výpis do webové stránky)
 XLS (výpis do souboru pro aplikaci EXCEL)


nebo zvolte předdefinový výběr:
HTML:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

XLS:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

Ročník 2014 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:

Zvolte kategorii/kategorie, jejichž výsledky chcete zobrazit (větší množství kategorií vyberete přidržením klávesy CTRL):
 HTML (výpis do webové stránky)
 XLS (výpis do souboru pro aplikaci EXCEL)


nebo zvolte předdefinový výběr:
HTML:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

XLS:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

Ročník 2013 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:

Zvolte kategorii/kategorie, jejichž výsledky chcete zobrazit (větší množství kategorií vyberete přidržením klávesy CTRL):
 HTML (výpis do webové stránky)
 XLS (výpis do souboru pro aplikaci EXCEL)


nebo zvolte předdefinový výběr:
HTML:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

XLS:
Kategorie MUŽI
Kategorie ŽENY
Kategorie MUŽI + ŽENY
Výsledky týmů

Ročník 2012 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:


Celkové pořadí
Výsledky týmů
Dvojboj 50 Český ráj + 50 Bezděz

Pořadí týmů:

pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. Madeta Fitness / Specialized Dlask Petr, Hejduk Stanislav, Kobliha Ondřej 04:24:12.4  
2. ALPINE PRO - AUTHOR TEAM Ježek Václav, Klouček František, Splítek Martin 04:25:34.3 00:01:21.9
3. Ski Paudera Matoušek Jan, Paudera Vladimír, Durdil Radek 04:42:55.9 00:18:43.5
4. Emerge - Bike&Ski Bakajda Hendrich Zdeněk, Šulc Jakub, Kysela Jan 04:45:05.7 00:20:53.3
5. Cyklo ski J. Žitník Mikule Ondřej, Kubíček Michal, Vidner Štěpán 04:47:07.3 00:22:54.9
6. Sunsetbike Prchal Ondřej, Novotný František, Novák Richard 05:03:18.9 00:39:06.5
7. Author Xterra team Janda David, Jakubíček Jan, Tomáš Slavata Pavla Fabiánová 05:04:09.9 00:39:57.5
8. Cyklo Stratílek Sport klub Josef Málek Aleš Zelený, Novotný Petr, Jana Matoušková Lukáš Kopecký 05:09:40.7 00:45:28.3
9. Starý páky Raiter Radek, Német Vladimír, Aust Tomáš 05:19:45.6 00:55:33.2
10. Šroubárna Turnov Jirman Jiří, Kadlec Petr, Smitka Ladislav 05:31:15.5 01:07:03.1
11. PAC Jablonec Feige Miroslav, Kraus Jan, Nezkusil Leoš 05:39:06.6 01:14:54.2
12. Good Time´s Cyklo Team Děčín Nosek Daniel, Kopecká Ivana, Kačírek Jan 05:42:38.2 01:18:25.8
13. MTB KČT Kralupy Šimek Karel, Blecha Michal, Klomínský Václav 05:44:51.8 01:20:39.4
14. BIKE TEAM Újezd nad Lesy Novotný Petr, Carboch Pavel, Pidrman Miroslav 05:48:45.3 01:24:32.9
15. CykloFIT Liberec MTB team Zeman David, Abrt Jan, Zeman Vladimír 06:01:24.1 01:37:11.7
16. Luigi Cocotti Nový Karel, Stanislav Martin, Valda Petr 06:09:40.6 01:45:28.2
17. Coonduptuck team Šnajdr Jiří, Šenkýř Ivan, Vejvoda Lubomí 06:09:51.2 01:45:38.8
18. MIBCON Dědina Ondřej, Peč Jan, Janulik Marek 06:11:53.9 01:47:41.5
19. Teplárna Kletečka Jaroslav, Novosad Martin, Bobek František 06:12:36.6 01:48:24.2
20. Bike Team Ždírec Mikeš Štěpán, Moučka Tomáš, Jelínek Pavel 06:19:01.8 01:54:49.4
21. MTB team Brudra Weidenthaler Lukáš, Vančura Miloš, Hendlinger Aleš 06:26:10.0 02:01:57.6
22. PAKOBYLKA team Partyka Stanislav, Skalický Zbyšek, Šmítek Robert 06:28:19.2 02:04:06.8
23. Preciosa Bike Team Pekárek Petr, Tesař Petr, Krejčová Petra 06:33:09.0 02:08:56.6
24. Tomíno Zlámal Aleš, Fuksa Petr, Novotný František 06:34:07.6 02:09:55.2
25. UniCredit Bike Team Valta Tomáš, Donát Vratislav, Münzberg David 06:51:24.8 02:27:12.4
26. MTB HANZ Richtrmoc Petr, Dostál Michal, Bělka David 07:03:38.1 02:39:25.7
27. Ztracený iPhone Šulc Radek, Kaňka Karel, Pavelka Ondřej 07:10:23.2 02:46:10.8
28. Žhavé disky Zavoral David, Peč Aleš, Pečová Tereza 07:19:55.9 02:55:43.5
29. Brut Team Novotný Dušan, Brosmannová Žaneta, Šolc Miroslav 07:35:35.2 03:11:22.8
30. Studio HaD Dvořák Filip, Dvořáková Hana, Dvořák David 07:39:42.4 03:15:30.0
31. Elos Frolík, Šmídová Stanislav, Eliška, Kopuletý Radovan, Frolík Stanislav 07:55:21.6 03:31:09.2
32. Zlámaný kosti Holub Petr, Novotný Lukáš, Keznikl Roman 08:13:16.0 03:49:03.6
33. GHOSTBIKERS Tuček Petr, Vašátko Libor, Nevrkla Miroslav 08:40:45.6 04:16:33.2
34. Koka&Kola Ilem Václav, Szabová Edita, Klimovič David 09:30:10.4 05:05:58.0
35. menesis Klemera Pavel, Procházka Aleš, Procházka Šimon 10:08:09.0 05:43:56.6

 

Ročník 2011 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:


Celkové pořadí
Výsledky týmů

Ročník 2010 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:


Výsledky týmů

Ročník 2009 - zvolte soubor s výsledky pro zobrazení:

nebo vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:


Výsledky týmů

Ročník 2008 - zvolte soubor s výsledky pro zobrazení:

 

Ročník 2007 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:


Přednastavené výběry:

MUŽI
ŽENY
Celkové výsledky (MUŽI + ŽENY)
Výsledky týmů

Ročník 2006 - vyberte jednu nebo více kategorií pro zobrazení:


Přednastavené výběry:

MUŽI
ŽENY
Celkové výsledky (MUŽI + ŽENY)
Výsledky týmů

Prohlédněte si

Čára
Mapa - Branžež / Nová Ves Kudy na 50 Bezděz?
Mapa & Popis
Čára
Trať závodu Mapa s vyznačenou
tratí závodu
Čára
Fotografie Památky a dominanty
Máchova kraje
Čára
Další weby Tématické weby
o Máchově kraji
Čára

Závod je součástí seriálu

AUTHOR MARATON TOUR 2009

Sportovní výživu zajišťuje Amix

Amix

Obsah  ©  Klouček s.r.o. 2012       Dynamické skripty  ©  Jan Hejdrych 2003       Design  ©  Ondřej Aust 2003        Přístupů od 3. 3. 2003: 1922986/2735377