Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. ŠORM Jiří, CMUNT Petr, STRNAD Aleš 04:43:10.5  
2. Rohozec Amulet Team KOZÁK Matouš, SEDLÁČEK Pavel, PETERA Karel 04:48:15.1 00:05:04.6
3. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. SKRBEK Jan, KUČERA Radek, BĚLECKÝ Petr 05:00:08.7 00:16:58.2
4. Beko Bike Team STRAKOŠ Jan, ZEMAN David, TRUHLÁŘ Jakub 05:00:44.5 00:17:34.0
5. CARLA. KUPKOLO. CZ TOMAN Luboš, TOMAN Lukáš, TOMAN Jan 05:04:36.7 00:21:26.2
6. NHC NOVÝ Karel, MANSFELD Jiří, ŠNAJDR Filip 05:07:34.7 00:24:24.2
7. Team CykloTrener BRŇÁK Jan, HORAK Pavel, ŠILHAVÝ Josef 05:11:41.5 00:28:31.0
8. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. ŠVANDRLÍK František, NOVÁK Martin, DVOŘÁK Miroslav 05:15:17.4 00:32:06.9
9. Aktivit team Nový Bor BĚLKA Radek, BABICKÝ Ondřej, KREJNÝ Kamil 05:16:12.0 00:33:01.5
10. České dráhy KALITA Radek, ČAPEK Lubomír, PONRT Jiří 05:22:19.6 00:39:09.1
11. www.prostedychej.cz PELIKÁN Jiří, NEUMANN Kamil, DJULIMAN Denis 05:27:14.9 00:44:04.4
12. MTB Horoměřice HEJRA David, ČECHOVIČ David, ČECHOVIČ Martin 05:30:25.7 00:47:15.2
13. Johnnyho šlapky ADAMŮ Jan, KNÁPEK Jan, KLÍPA Jaroslav 05:31:10.4 00:47:59.9
14. SK Kola Víšek - Trek VACULÍK Jan, JIRKA Jan, KRÁL Martin 05:32:15.5 00:49:05.0
15. BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. KUBÍČEK Zdeněk, KAŇKA David, MUSAL Filip 05:43:56.6 01:00:46.1
16. ČT-Bike Team MARKVART Aleš, HLAVÁČIK Marek, VANIŠ Antonín 05:47:33.7 01:04:23.2
17. MTB Hanz KUKLÍK Rostislav, MIHULA Jiří, JAŠEK Jaroslav 05:54:15.5 01:11:05.0
18. Veslaři v zeleném SLAVÍK Martin, SLAVÍK Jiří, DVOŘÁKOVÁ Eliška 06:02:06.3 01:18:55.8
19. BMV bike team MOKŘÍŽ Bohuslav, KLÍMA Jiří, BŘEZINA Martin 06:10:21.4 01:27:10.9
20. Ždírec Bike MIKEŠ Štěpán, MOUČKA Tomáš, NEZBEDA Radek 06:12:40.2 01:29:29.7
21. Tomino ZLÁMAL Aleš, GIZELA Marek, KŮLA Tomáš 06:18:00.4 01:34:49.9
22. TrianglBike LÍBAL Jakub, ERBAN Petr, BRADA Michal 06:18:24.1 01:35:13.6
23. CEZ Eagles HAVELKA Michal, VALLA Vojtěch, PIKAL Petr 06:32:53.5 01:49:43.0
24. KČT MTB Kralupy nad Vltavou VEJROSTOVÁ Romana, BLECHA Josef, KARHAN Zdeněk 06:39:20.3 01:56:09.8
25. KPO PŘÍBRSKÝ Dušan, RILEY Daniel, RILEY Paul 06:46:49.2 02:03:38.7
26. SK Blíževedly HOLUBKA Josef, PAPEŽÍK Luboš, GWIZD Miloš 07:02:16.6 02:19:06.1
27. Bublinky VESELÝ Jiří, VESELÁ Olga, KŘÍŽ Roman 07:12:23.6 02:29:13.1
28. Jedeme KRAMÁR Bedřich, KRAMÁR Patrik, PROS Petr 07:18:10.8 02:35:00.3
29. MTC Velvary FIDLER Lukáš, NOVÁK Vladimír, PRUSKAVEC Miroslav 07:22:40.6 02:39:30.1
30. Chrastava LIPENSKÝ Robert, TVRDEK Jiří, TUROK Petr 07:30:01.5 02:46:51.0
31. PROFIKA.CZ STRUNZ Petr, LANCMANOVÁ Martina, ŽÁČEK Jan 07:31:30.2 02:48:19.7