Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy do 18 let / 50 km (2001 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1990 až 2000), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1980 až 1989), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1970 až 1979), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1969 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 148 Z18 ZEMANOVÁ Kristýna ('03) 01:43:16.1  
2. 566 Z30-39 LOUBKOVÁ Ivana ('80) Rohozec Amulet Cvikov Rohozec Amulet Team 01:44:17.3 00:01:01.2
3. 479 Z19-29 BĚLOUŠKOVÁ Eliška ('94) GHOST Team GHOST Team 01:52:51.1 00:09:35.0
4. 245 Z40-49 PAVLATOVÁ Alena ('75) 01:54:24.7 00:11:08.6
5. 88 Z30-39 HLINĚNÁ Kateřina ('85) NHC 01:55:13.1 00:11:57.0
6. 671 Z40-49 PAVLŮ Mirka ('75) HIT 01:55:32.5 00:12:16.4
7. 146 Z40-49 MÜLLEROVÁ Ivana ('73) LAWI Stars 01:56:47.9 00:13:31.8
8. 359 Z19-29 MEDKOVÁ Michaela ('92) Rock Machine Cyklomax 01:57:55.0 00:14:38.9
9. 804 Z30-39 KUCHAŘOVÁ Jana ('80) TJ Spartak Třebíč Triatlon 02:04:57.7 00:21:41.6
10. 244 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) 02:06:30.8 00:23:14.7
11. 891 Z40-49 KOLOCOVÁ Kateřina ('74) 02:07:02.3 00:23:46.2
12. 81 Z30-39 ELLŠKOVÁ Kistýna ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:07:11.6 00:23:55.5
13. 428 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:07:20.8 00:24:04.7
14. 170 Z30-39 PÝCHOVÁ Petra ('80) Na jedno 02:07:50.6 00:24:34.5
15. 589 Z18 BENEŠOVÁ Anna ('04) www.carla.kupkolo.cz 02:08:11.8 00:24:55.7
16. 716 Z30-39 ŠOLCOVÁ Michaela ('89) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 02:08:26.3 00:25:10.2
17. 669 Z19-29 SMETANOVÁ Lucie ('98) 02:10:23.5 00:27:07.4
18. 496 Z30-39 DURAJOVÁ Zuzana ('80) Poprvé na kole 02:11:35.1 00:28:19.0
19. 725 Z30-39 ŠNAJDROVÁ Lucie ('82) Luigi Cocotti 02:11:47.9 00:28:31.8
20. 886 Z19-29 DVOŘÁKOVÁ Eliška ('94) VK Bohemians Praha Veslaři v zeleném 02:12:42.3 00:29:26.2
21. 816 Z50+ BÁRTOVÁ Růžena ('68) Šrouby a matice Bártová Prachatice 02:12:53.6 00:29:37.5
22. 541 Z19-29 HOLUBOVÁ Tereza ('93) Holoubek racing 02:13:17.6 00:30:01.5
23. 558 Z30-39 MOŠNIČKOVÁ Zuzana ('81) 02:13:56.9 00:30:40.8
24. 580 Z40-49 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:15:56.4 00:32:40.3
25. 383 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:15:56.6 00:32:40.5
26. 757 Z40-49 MACÍKOVÁ Bohdana ('72) DRAKUN 02:16:54.6 00:33:38.5
27. 594 Z40-49 PROCHÁZKOVÁ Olga ('78) GHOST Team 02:20:36.4 00:37:20.3
28. 660 Z50+ PROVÁZKOVÁ Věra ('69) Survival 02:21:24.1 00:38:08.0
29. 545 Z19-29 REJFKOVÁ Tereza ('00) 02:23:19.9 00:40:03.8
30. 328 Z40-49 VOMELOVÁ Renáta ('70) Maple Prague 02:23:26.8 00:40:10.7
31. 474 Z18 GOLINEY Maryana ('02) CARLA. KUPKOLO. CZ 02:23:32.8 00:40:16.7
32. 751 Z18 RICHTRMOCOVÁ Ema ('05) MTB Hanz 02:23:43.3 00:40:27.2
33. 739 Z30-39 ADAMOVÁ Eva ('82) Drakun 02:24:16.8 00:41:00.7
34. 718 Z40-49 ŠÍMOVÁ Irena ('76) NHC 02:24:34.8 00:41:18.7
35. 246 Z30-39 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) Pchery 02:25:05.1 00:41:49.0
36. 156 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:26:14.8 00:42:58.7
37. 892 Z40-49 ZIMOVÁ Simona ('71) 02:26:45.3 00:43:29.2
38. 744 Z30-39 ANDREYEVA Daniela ('86) 02:27:43.8 00:44:27.7
39. 247 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) 02:27:51.5 00:44:35.4
40. 570 Z19-29 BŘEZINOVÁ Lenka ('90) 02:28:42.1 00:45:26.0
41. 879 Z40-49 PETERKOVÁ Kateřina ('71) 02:29:20.7 00:46:04.6
42. 186 Z50+ VESELÁ Olga ('68) Bublinky 02:29:44.2 00:46:28.1
43. 779 Z19-29 LANCMANOVÁ Martina ('90) PROFIKA.CZ 02:29:48.3 00:46:32.2
44. 438 Z40-49 PRÖLLEROVÁ Petra ('74) Ždírec Bike 02:30:04.3 00:46:48.2
45. 727 Z30-39 VAŇUROVÁ Radka ('85) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:30:11.8 00:46:55.7
46. 104 Z19-29 STAUHAŘOVÁ Tereza ('97) ZP Cyklo Proofy 02:30:14.9 00:46:58.8
47. 266 Z40-49 JEŽKOVÁ Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec 02:30:39.2 00:47:23.1
48. 521 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:32:42.9 00:49:26.8
49. 544 Z40-49 PECHAROVÁ Jitka ('77) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:33:06.6 00:49:50.5
50. 856 Z50+ KOČOVÁ Alena ('62) KPO KPO 02:35:58.9 00:52:42.8
51. 220 Z40-49 KRACÍKOVÁ Hana ('72) Velemín 02:36:12.3 00:52:56.2
52. 132 Z18 ONDEČKOVÁ Klára ('01) Ondas Team 02:37:37.6 00:54:21.5
53. 130 Z19-29 ONDEČKOVÁ Zuzana ('97) Onďas Team 02:38:11.8 00:54:55.7
54. 847 Z40-49 VÁLKOVÁ Jana ('79) 02:38:15.8 00:54:59.7
55. 527 Z40-49 BÁRTOVÁ Martina ('76) 02:39:20.9 00:56:04.8
56. 163 Z19-29 KOCHOVÁ Dana ('90) 02:39:31.8 00:56:15.7
57. 204 Z40-49 ŠIMÁKOVÁ Ilona ('75) MK 02:40:21.9 00:57:05.8
58. 165 Z40-49 PRSKAVCOVÁ Ilona ('77) 02:40:35.6 00:57:19.5
59. 265 Z40-49 ILENČÍKOVÁ Bronislava ('70) Bikestars Vrchlabí 02:42:14.4 00:58:58.3
60. 285 Z18 PETSCHOVÁ Kristýna ('06) vebrovyboudy.com 02:42:47.1 00:59:31.0
61. 444 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:47:29.2 01:04:13.1
62. 136 Z40-49 KOLÁŘOVÁ Michaela ('73) 02:48:11.4 01:04:55.3
63. 434 Z40-49 KREJNUSOVÁ Jarmila ('70) 02:48:20.7 01:05:04.6
64. 557 Z30-39 ŠUSTOVÁ Monika ('84) 02:48:34.4 01:05:18.3
65. 568 Z19-29 ŠMELHAUSOVÁ Marie ('98) 02:48:50.6 01:05:34.5
66. 603 Z30-39 DVOŘÁČKOVÁ Hana ('80) 02:49:11.8 01:05:55.7
67. 382 Z19-29 VRÁNOVÁ Nikča ('93) 02:49:25.6 01:06:09.5
68. 231 Z40-49 SUMCOVÁ Andrea ('74) 02:50:22.9 01:07:06.8
69. 726 Z30-39 PÁZLEROVÁ Lucie ('88) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:50:57.7 01:07:41.6
70. 236 Z40-49 SAMEŠOVÁ Zuzana ('78) 02:51:41.6 01:08:25.5
71. 295 Z50+ BABKOVÁ Vladimíra ('67) 02:53:14.6 01:09:58.5
72. 556 Z50+ ŠOTOVÁ Kornelia ('69) - 02:53:50.0 01:10:33.9
73. 158 Z30-39 PAVLÍČKOVÁ Monika ('87) 02:56:26.1 01:13:10.0
74. 793 Z40-49 VACHTLOVÁ Lenka ('78) STOPRO Bike Team 02:57:02.7 01:13:46.6
75. 461 Z40-49 PROSOVÁ Pavla ('71) Jedeme 02:57:23.4 01:14:07.3
76. 611 Z50+ NÁDHEROVÁ Hana ('68) 02:57:54.6 01:14:38.5
77. 223 Z30-39 KRAMÁROVÁ Renata ('82) Jedeme 02:57:58.4 01:14:42.3
78. 836 Z30-39 TAJČMANOVÁ Klára ('86) 02:59:17.0 01:16:00.9
79. 436 Z40-49 HARMANOŠOVÁ Jana ('73) Jedeme 02:59:34.4 01:16:18.3
80. 546 Z30-39 HURTOVÁ Lucie ('87) 03:05:11.2 01:21:55.1
81. 717 Z40-49 HEPNAROVÁ Petra ('72) 03:08:39.1 01:25:23.0
82. 868 Z30-39 MICHALÍKOVÁ Markéta ('80) 03:14:38.2 01:31:22.1
83. 877 Z19-29 HONZEJKOVÁ Sára ('90) 03:15:46.8 01:32:30.7
84. 559 Z30-39 PLECHATÁ Veronika ('89) 03:15:47.7 01:32:31.6
85. 890 Z30-39 HONZEJKOVÁ Barbora ('88) 03:15:48.9 01:32:32.8
86. 562 Z30-39 NEUMANNOVÁ Iva ('83) 03:17:33.6 01:34:17.5
87. 560 Z30-39 HRUŠKOVÁ Lenka ('89) 03:19:39.4 01:36:23.3
88. 485 Z30-39 NEZVALOVÁ Martina ('84) 03:30:07.7 01:46:51.6
89. 806 Z19-29 MARUŠÁKOVÁ Michaela ('95) Černí koně 03:34:54.3 01:51:38.2