Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), GM Gravel Muži (bez rozdílu věku), KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (2001 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1990 až 2000), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1980 až 1989), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1970 až 1979), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1960 až 1969), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1950 až 1959), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1949 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 5 Elite ŠORM Jiří ('97) Bitters Superior Cyklofit Team BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:33:57.3  
2. 4 Elite BUBÍLEK Michal ('86) Kross Bikeranch Team 01:33:59.1 00:00:01.8
3. 48 M19-29 CMUNT Petr ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:34:02.1 00:00:04.8
4. 39 Elite STRNAD Aleš ('86) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:35:11.1 00:01:13.8
5. 53 M19-29 KOZÁK Matouš ('98) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:35:11.3 00:01:14.0
6. 117 M30-39 ENDLER Filip ('88) 01:35:20.1 00:01:22.8
7. 8 Elite BRŇÁK Jan ('96) Team CykloTrener Team CykloTrener 01:36:31.8 00:02:34.5
8. 55 M30-39 SEDLÁČEK Pavel ('87) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:36:31.8 00:02:34.5
9. 84 M40-49 PETERA Karel ('73) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:36:32.0 00:02:34.7
10. 118 M18 HORULKO Vladyslav ('01) TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 01:36:32.1 00:02:34.8
11. 54 M19-29 VÍCH Michal ('98) Head pro team Opava 01:36:33.1 00:02:35.8
12. 116 M18 VLČEK Marek ('01) MM AUTO mtb Team 01:36:33.3 00:02:36.0
13. 78 M18 MILERET Milan ('01) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:36:33.6 00:02:36.3
14. 24 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice 01:36:33.6 00:02:36.3
15. 90 M40-49 KOPECKÝ Lukáš ('78) Prestige Cycling Team 01:36:33.8 00:02:36.5
16. 111 M50-59 KOPKA Jan ('63) 01:36:34.1 00:02:36.8
17. 45 M30-39 STRNAD Jiří ('84) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. 01:36:35.6 00:02:38.3
18. 712 M40-49 JIRÁK Karel ('73) Tri club Česká Lípa 01:36:36.8 00:02:39.5
19. 9 Elite DUDEK Tomáš ('88) CK KOLO-PARK.CZ CK KOLO-PARK.CZ 01:36:46.6 00:02:49.3
20. 35 M18 SKRBEK Jan ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:37:02.2 00:03:04.9
21. 20 M30-39 CÉDL Jan ('81) 01:37:52.4 00:03:55.1
22. 141 M40-49 NEUBAUER Radim ('77) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:37:54.8 00:03:57.5
23. 137 M19-29 BOUDA Tomáš ('90) KROSS BIKE RANCH KROSS BIKE RANCH 01:37:57.3 00:04:00.0
24. 120 M18 BREDLER Matyáš ('02) TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 01:38:00.3 00:04:03.0
25. 36 M30-39 NÝČ Michal ('82) SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:38:01.1 00:04:03.8
26. 43 M50-59 TOMAN Luboš ('69) CARLA. KUPKOLO. CZ CARLA. KUPKOLO. CZ 01:38:01.3 00:04:04.0
27. 71 M50-59 KALITA Radek ('69) České dráhy 01:38:03.1 00:04:05.8
28. 82 M30-39 VOBORA Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:38:09.8 00:04:12.5
29. 92 M30-39 STRAKOŠ Jan ('83) BEKO Bike & Ski Racing Team Beko Bike Team 01:38:10.1 00:04:12.8
30. 577 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) Cannondale Mratín 01:39:24.3 00:05:27.0
31. 68 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) Gumy z Úterý 01:39:39.8 00:05:42.5
32. 894 M40-49 DOLEŽAL Ladislav ('77) Hnízdil Team 01:39:51.3 00:05:54.0
33. 66 GM POHL Miloslav ('81) Nymburk 01:39:51.6 00:05:54.3
34. 91 M18 SPORYSCH Daniel ('03) Expres Tufo Team Kolín 01:39:51.6 00:05:54.3
35. 79 M40-49 KUČERA Radek ('72) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:39:51.7 00:05:54.4
36. 106 M30-39 DUDEK Michal ('82) CK KOLO-PARK.CZ CK KOLO-PARK.CZ 01:39:51.8 00:05:54.5
37. 46 M30-39 VIGNER Luděk ('81) Trek bike 01:39:52.3 00:05:55.0
38. 21 M40-49 IPPOLDT Michal ('75) 01:39:55.1 00:05:57.8
39. 528 M60-69 HOMOLKA Dalibor ('58) Autodoprava Huzil 01:40:21.3 00:06:24.0
40. 30 M40-49 KADLEČEK František ('74) Bajker.eu 01:40:32.3 00:06:35.0
41. 47 M19-29 ZEMAN David ('92) Beko Bike Team 01:40:34.1 00:06:36.8
42. 876 M40-49 RENDL Jaroslav ('73) Dexter Cycling 01:40:34.8 00:06:37.5
43. 51 M40-49 VÁŇA Marek ('71) MM AUTO mtb Team 01:40:50.3 00:06:53.0
44. 6 Elite TOMAN Lukáš ('91) CARLA. KUPKOLO. CZ CARLA. KUPKOLO. CZ 01:40:50.8 00:06:53.5
45. 49 M50-59 POLÁK Kamil ('68) Author Masters Author Masters 01:40:52.4 00:06:55.1
46. 128 M40-49 HROMADKO Tomas ('73) 01:40:56.3 00:06:59.0
47. 86 M30-39 NOVÝ Karel ('80) NHC 01:40:59.8 00:07:02.5
48. 25 M40-49 PAVLŮ Karel ('73) 01:41:00.3 00:07:03.0
49. 145 M18 TINTEL Štěpán ('01) GAPP System Cabteam 01:41:00.8 00:07:03.5
50. 99 M30-39 ZEMAN Vojtěch ('85) GHOST Team GHOST Team 01:41:02.1 00:07:04.8
51. 98 M40-49 ČECH Zdeněk ('71) Unicam System 01:41:02.2 00:07:04.9
52. 56 M30-39 ŠUSTA Jan ('85) Česká Spořitelna 01:41:03.3 00:07:06.0
53. 50 M30-39 JADERNÝ Petr ('83) GAPP System-Cabtech 01:41:11.3 00:07:14.0
54. 23 M40-49 RAJNIŠ Vlastimil ('76) Velemín 01:41:14.8 00:07:17.5
55. 83 M30-39 NOVÁK Jan ('85) CYKLO ERBEN MĚLNÍK 01:41:16.1 00:07:18.8
56. 144 GM ŠTĚRBA Roman ('68) CK Lovosice 01:41:25.8 00:07:28.5
57. 688 M40-49 RYCHTERA Aleš ('76) CC Charlie Praha 01:41:27.8 00:07:30.5
58. 150 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) 01:41:32.8 00:07:35.5
59. 76 M40-49 MANSFELD Jiří ('78) NHC 01:41:34.6 00:07:37.3
60. 60 M19-29 JABŮREK Jan ('92) Stark Cycling Team 01:41:34.8 00:07:37.5
61. 101 M50-59 OSWALD Jan ('69) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:41:38.1 00:07:40.8
62. 140 M60-69 ŠTASTNÝ Jiří ('55) Auto Kelly Auto Kelly 01:41:45.8 00:07:48.5
63. 93 M19-29 TRUHLÁŘ Jakub ('97) BEKO Bike & Ski Racing Team Beko Bike Team 01:42:00.3 00:08:03.0
64. 455 M18 ŠVANDRLÍK František ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:42:02.8 00:08:05.5
65. 742 M40-49 BERKA Michal ('74) Bittersr Superior Cyklolive team 01:42:13.5 00:08:16.2
66. 37 M50-59 BENDA Pavel ('68) Expres Tufo Team Kolín 01:42:32.1 00:08:34.8
67. 95 M50-59 ZEMAN Igor ('64) Bajker.eu 01:42:32.7 00:08:35.4
68. 646 M30-39 KOLAŘÍK Martin ('81) T-MC66 01:42:37.6 00:08:40.3
69. 119 M18 PAŘÍK Vojtěch ('04) TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 01:42:40.3 00:08:43.0
70. 760 M30-39 FOJT Petr ('87) RZ Ride Your Race RZ Ride Your Race 01:43:08.3 00:09:11.0
71. 67 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:43:14.8 00:09:17.5
72. 29 M40-49 ROBEK Robert ('70) Vokolek Cycling Team 01:43:16.3 00:09:19.0
73. 588 M19-29 JORDÁN Daniel ('97) TRI KLUB ČESKÁ LÍPA 01:43:18.4 00:09:21.1
74. 833 M40-49 PROVAZNÍK Jaroslav ('71) Team Louny 01:43:28.6 00:09:31.3
75. 72 M40-49 MARKVART Aleš ('75) ČT-Bike Team 01:43:34.1 00:09:36.8
76. 424 M19-29 BĚLKA Radek ('00) Aktivit team Nový Bor 01:43:44.1 00:09:46.8
77. 628 M40-49 ČAPEK Lubomír ('74) České dráhy 01:43:45.4 00:09:48.1
78. 69 M40-49 AUST Martin ('73) 01:43:45.6 00:09:48.3
79. 94 M18 CMUNT Ondřej ('03) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 2. 01:43:45.6 00:09:48.3
80. 679 M40-49 BOZSENÍK David ('76) Of Bike Scott 01:43:51.3 00:09:54.0
81. 624 M30-39 PELIKÁN Jiří ('86) PROSTĚ DÝCHEJ www.prostedychej.cz 01:43:54.8 00:09:57.5
82. 898 M19-29 KOUDELKA Dominik ('00) Carla Kupkolo Dvůr Králové nad Labem 01:43:56.0 00:09:58.7
83. 844 M30-39 ŠIMRAL Jan ('82) 01:43:57.0 00:09:59.7
84. 133 M40-49 TONDR David ('79) 01:44:04.3 00:10:07.0
85. 862 GM SVOBODA Zdeněk ('80) 01:44:07.8 00:10:10.5
86. 143 M19-29 BERÁNEK Ladislav ('90) Koloshop Team Teplice Koloshop Team 01:44:08.1 00:10:10.8
87. 748 M19-29 NOVÁK Martin ('92) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:44:12.6 00:10:15.3
88. 419 M30-39 JANDA Petr ('82) Komikoni 01:44:18.3 00:10:21.0
89. 858 M40-49 ŠRŮTA Milan ('77) KSM Hrádek KSM HRÁDEK 01:44:19.8 00:10:22.5
90. 97 M30-39 ADAMŮ Jan ('86) Johnnyho šlapky 01:44:24.8 00:10:27.5
91. 75 M50-59 ŽIVEC Petr ('66) 01:44:38.6 00:10:41.3
92. 110 M30-39 MEJDRECH Lukáš ('85) 01:44:49.6 00:10:52.3
93. 818 M40-49 VACULÍK Jan ('72) SK Kola Víšek - Trek SK Kola Víšek - Trek 01:44:57.6 00:11:00.3
94. 77 M50-59 TUHÁČEK Milan ('64) TO EUROPE PEKSPORT 01:44:58.6 00:11:01.3
95. 74 M40-49 VÁVRA Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:44:59.1 00:11:01.8
96. 80 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NHC 01:45:00.3 00:11:03.0
97. 102 M40-49 LEBDUŠKA Jan ('75) KSM Hrádek 01:45:00.8 00:11:03.5
98. 87 M40-49 KLINECKÝ Lukáš ('78) 01:45:11.3 00:11:14.0
99. 41 M19-29 BABICKÝ Ondřej ('91) Aktivit team Nový Bor 01:45:27.8 00:11:30.5
100. 548 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:45:29.3 00:11:32.0
101. 332 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:45:35.3 00:11:38.0
102. 26 M19-29 ŠVÁB Jan ('91) Greyhound Racing Team 01:45:42.1 00:11:44.8
103. 62 M19-29 TOMAN Jan ('97) CARLA. KUPKOLO. CZ CARLA. KUPKOLO. CZ 01:45:44.6 00:11:47.3
104. 366 M50-59 ZADINA Petr ('68) KABA-SPORT Chotěboř 01:45:47.8 00:11:50.5
105. 31 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:45:52.7 00:11:55.4
106. 38 M40-49 KOČÍ Ladislav ('72) INT CZ 01:45:52.8 00:11:55.5
107. 737 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) Johnnyho šlapky Johnnyho šlapky 01:45:53.3 00:11:56.0
108. 888 M40-49 PEROUTKA Martin ('75) KSM Hrádek KSM HRÁDEK 01:45:57.6 00:12:00.3
109. 197 M30-39 LINHART Ondřej ('87) 01:46:36.6 00:12:39.3
110. 349 M40-49 TŘEBICKÝ Petr ('77) ACTIVE TOUR 01:46:45.6 00:12:48.3
111. 582 M19-29 ŠAFRÁN Martin ('90) 01:46:46.6 00:12:49.3
112. 425 M40-49 KREJNÝ Kamil ('77) Aktivit team Nový Bor 01:47:00.1 00:13:02.8
113. 27 M40-49 JODAS Antonín ('77) 01:47:00.6 00:13:03.3
114. 738 M50-59 HORAK Pavel ('69) Cyklotrener. Com Team CykloTrener 01:47:06.1 00:13:08.8
115. 819 M40-49 JIRKA Jan ('72) SK Kola Víšek - Trek SK Kola Víšek - Trek 01:47:11.1 00:13:13.8
116. 33 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lázně Bělohrad 01:47:30.8 00:13:33.5
117. 585 M40-49 PLZENSKÝ Aleš ('78) Brdonoš Team 01:47:33.1 00:13:35.8
118. 889 M19-29 SLAVÍK Martin ('93) VK SLAVIA DĚČÍN Veslaři v zeleném 01:47:41.5 00:13:44.2
119. 884 M30-39 KUBÍK Tomáš ('86) SK Tomiho Vyndej SK Tomiho Vyndej 01:47:44.0 00:13:46.7
120. 675 M30-39 HEJRA David ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:47:47.8 00:13:50.5
121. 385 M30-39 PAVLINA Michal ('82) Bisnode 01:47:53.0 00:13:55.7
122. 575 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) Bitters Superior Cyklolive team BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 01:47:53.1 00:13:55.8
123. 602 M40-49 SYROVATSKÝ Marek ('77) 01:47:55.0 00:13:57.7
124. 258 M30-39 DRAHOŇOVSKÝ Radek ('80) SNOWSPORTS ACADEMY 01:48:00.3 00:14:03.0
125. 371 M40-49 ŠILHAVÝ Josef ('78) Team CykloTrener Team CykloTrener 01:48:03.6 00:14:06.3
126. 872 M40-49 KŘEČEK Vlastimil ('73) 01:48:08.3 00:14:11.0
127. 377 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:48:10.1 00:14:12.8
128. 764 M40-49 BRUMLICH Vlastimil ('78) Bakako 01:48:10.8 00:14:13.5
129. 682 M40-49 ZVÁNOVEC Tomáš ('70) FC Hvězdolet 01:48:22.2 00:14:24.9
130. 878 M60-69 NOVOTNÝ Ladislav ('59) Kbely cycling team 01:48:24.1 00:14:26.8
131. 829 M30-39 POUR David ('87) BEMANIAX BIKESALON 01:48:25.0 00:14:27.7
132. 685 M40-49 FIŠER Štěpán ('72) Rájkol 01:48:25.6 00:14:28.3
133. 391 M40-49 VALENTA Pavel ('79) 01:48:35.3 00:14:38.0
134. 749 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) PROSTĚ DÝCHEJ www.prostedychej.cz 01:48:37.8 00:14:40.5
135. 649 M19-29 NEVOLE Vladimír ('94) Hmyzáci 01:48:38.8 00:14:41.5
136. 853 M40-49 CHVOJKA Jaroslav ('75) 01:48:40.5 00:14:43.2
137. 696 M40-49 VANIŠ Marek ('79) 01:48:43.8 00:14:46.5
138. 380 M19-29 JÁNSKÝ Jakub ('92) 01:48:44.1 00:14:46.8
139. 676 M30-39 ŠMÍD Petr ('83) GHOST Team 01:48:47.8 00:14:50.5
140. 815 M60-69 ŠANÍK Luděk ('59) Černí koně 01:48:48.3 00:14:51.0
141. 698 M30-39 SKALICKÝ Martin ('85) 01:48:49.1 00:14:51.8
142. 440 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:48:49.6 00:14:52.3
143. 766 M40-49 ČECHOVIČ David ('78) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:48:50.6 00:14:53.3
144. 367 M50-59 ŘEHÁČEK Vladimír ('66) 01:48:51.3 00:14:54.0
145. 387 M30-39 KOTLÁŘ František ('88) 01:48:54.6 00:14:57.3
146. 747 M30-39 DVOŘÁK Miroslav ('87) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:49:02.0 00:15:04.7
147. 813 M40-49 KAJNAR Tomáš ('74) Černí koně 01:49:02.9 00:15:05.6
148. 64 M50-59 HRDLIČKA Michal ('68) Mike Bike Team 01:49:12.6 00:15:15.3
149. 498 M30-39 KLASNA Michal ('81) 01:49:13.1 00:15:15.8
150. 61 M50-59 KARABA Zdeněk ('67) KABA-SPORT Chotěboř 01:49:26.9 00:15:29.6
151. 439 M40-49 PEJCHA Miloš ('75) Cyklo Pejcha Cyklo Pejcha 01:49:55.0 00:15:57.7
152. 307 M40-49 CVEJN Jan ('70) HZS UL-DC 01:50:06.6 00:16:09.3
153. 416 M40-49 POZDNÍK Tomáš ('70) 01:50:07.1 00:16:09.8
154. 523 M30-39 MALÝ Miroslav ('80) GHOST Team 01:50:17.3 00:16:20.0
155. 800 M40-49 HROMADA David ('72) GAPP System-Cabtech 01:50:28.5 00:16:31.2
156. 353 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:50:40.6 00:16:43.3
157. 504 M30-39 SOUCEK Tomas ('80) 01:50:47.8 00:16:50.5
158. 441 M50-59 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian_SPV 01:50:57.0 00:16:59.7
159. 357 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 01:50:57.6 00:17:00.3
160. 885 M40-49 KOPIČKA Petr ('77) HRT Cycling Team 01:51:01.1 00:17:03.8
161. 270 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) 01:51:07.3 00:17:10.0
162. 864 M50-59 GALKO Jozef ('65) Barbora Team 01:51:08.3 00:17:11.0
163. 526 M40-49 MACHÁČEK Roman ('76) 01:51:08.5 00:17:11.2
164. 618 M60-69 JÍNA Jiří ('58) 01:51:13.0 00:17:15.7
165. 897 M40-49 BERAN Radek ('74) Bronec Sport Team 01:51:14.4 00:17:17.1
166. 196 M19-29 NEVOLE Ondřej ('97) 01:51:16.6 00:17:19.3
167. 470 M40-49 SMOLÍK Petr ('77) Polabští vrchaři 01:51:20.0 00:17:22.7
168. 96 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NHC 01:51:21.3 00:17:24.0
169. 606 M30-39 ZELENKA Jan ('82) 01:51:22.3 00:17:25.0
170. 644 M40-49 HAVRDA Pavel ('73) 01:51:46.5 00:17:49.2
171. 399 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:51:59.5 00:18:02.2
172. 790 M50-59 RYDVAL Tomáš ('68) ZPcyklo PROOFY Corratec 01:52:03.6 00:18:06.3
173. 28 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:52:04.3 00:18:07.0
174. 384 M18 KAŇKA David ('03) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIFE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 01:52:14.1 00:18:16.8
175. 362 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:52:14.5 00:18:17.2
176. 491 M19-29 SOVA Martin ('92) Mtb servis z.s. 01:52:18.1 00:18:20.8
177. 292 M50-59 ČERMÁK Pavel ('67) 01:52:19.5 00:18:22.2
178. 733 M40-49 HAVELKA Michal ('76) CEZ Eagles 01:52:35.4 00:18:38.1
179. 665 M30-39 BUŘIČ Lubor ('80) 01:52:40.0 00:18:42.7
180. 672 M50-59 NÁHLOVSKÝ David ('65) PBV MTB Team Brno 01:52:40.6 00:18:43.3
181. 162 M40-49 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:52:47.1 00:18:49.8
182. 657 M40-49 KAVALÍR Martin ('74) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:53:00.1 00:19:02.8
183. 517 M40-49 SVOBODA Miroslav ('77) AEES cykling team 01:53:03.9 00:19:06.6
184. 343 M30-39 NOVÁK Martin ('87) 01:53:04.8 00:19:07.5
185. 576 M50-59 JAMBOR Luděk ('63) Alltraining.cz 01:53:05.1 00:19:07.8
186. 346 M19-29 ZMÁTLÍK Jan ('91) 01:53:05.1 00:19:07.8
187. 464 M40-49 HEPNAR Roman ('75) 01:53:07.5 00:19:10.2
188. 691 M30-39 TUČEK Petr ('80) tůčabike 01:53:08.0 00:19:10.7
189. 736 M18 HOSPODKA Patrik ('02) TJ Lokomotiva Nymburk 01:53:11.3 00:19:14.0
190. 875 M40-49 MÁLEK Ladislav ('73) MMR 01:53:16.1 00:19:18.8
191. 533 M40-49 DAUBNER Ján ('79) 01:53:21.9 00:19:24.6
192. 512 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej voddíl 01:53:25.3 00:19:28.0
193. 320 M50-59 FRANK Marek ('67) 01:53:46.3 00:19:49.0
194. 767 M30-39 ČECHOVIČ Martin ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:53:47.3 00:19:50.0
195. 711 M30-39 JELÍNEK Lukáš ('88) Merida Stratov 01:53:55.6 00:19:58.3
196. 73 M40-49 VÁVRA Jaroslav ('70) SSC Železný Brod 01:53:58.6 00:20:01.3
197. 475 M19-29 VOJÁČEK Martin ('97) 01:54:04.0 00:20:06.7
198. 426 M40-49 VÁLEK Ondřej ('79) Aktivit team Nový Bor Aktivit team Nový Bor 01:54:08.2 00:20:10.9
199. 433 M40-49 KAŇKA David ('79) 01:54:14.6 00:20:17.3
200. 778 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB HANZ MTB Hanz 01:54:16.9 00:20:19.6
201. 390 M30-39 FEJK Petr ('89) 01:54:18.4 00:20:21.1
202. 290 M50-59 KRUPKA Eduard ('62) Košířská šlapka 01:54:25.1 00:20:27.8
203. 509 M60-69 FUČÍK Josef ('54) Rohozec Amulet Cvikov Rohozec Amulet Cvikov 01:54:25.3 00:20:28.0
204. 277 M50-59 BLAŽEK Jan ('69) 01:54:26.3 00:20:29.0
205. 193 M60-69 PEŘINA Jiří ('58) 01:54:29.1 00:20:31.8
206. 288 M40-49 DOLEJŠ Miloš ('74) 01:54:33.8 00:20:36.5
207. 407 M50-59 PŘIBYL Petr ('67) 01:54:35.0 00:20:37.7
208. 605 M40-49 RYCHLÝ Pavel ('77) 01:54:37.3 00:20:40.0
209. 275 M30-39 DJULIMAN Denis ('85) PROSTĚ DÝCHEJ www.prostedychej.cz 01:54:42.3 00:20:45.0
210. 372 M40-49 ŠLECHTA Petr ('76) 01:54:53.3 00:20:56.0
211. 324 M40-49 MAREK David ('75) agro kolín 01:54:54.8 00:20:57.5
212. 524 M30-39 RIEGER Lukáš ('84) 01:54:56.0 00:20:58.7
213. 308 M40-49 KAČÍREK David ('77) Kupkolo MTB Team Pardubice 01:55:02.1 00:21:04.8
214. 674 M40-49 HONZÁTKO Jiří ('71) 01:55:08.9 00:21:11.6
215. 108 M50-59 JANOUŠEK Miroslav ('63) BEKO Bike & Ski Racing Team 01:55:11.3 00:21:14.0
216. 351 M40-49 VLČEK Karel ('79) Eleven Mercedes-Benz Mitas 01:55:16.9 00:21:19.6
217. 788 M40-49 POKORNÝ Radek ('76) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:55:17.3 00:21:20.0
218. 348 M40-49 VAŇOUSEK Aleš ('76) 01:55:17.5 00:21:20.2
219. 342 M40-49 VRBA Pavel ('74) Řemesníci Kramolín 01:55:37.3 00:21:40.0
220. 412 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:55:45.8 00:21:48.5
221. 296 M30-39 LINHART Petr ('84) TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 01:55:46.1 00:21:48.8
222. 700 M30-39 SKALICKÝ Filip ('86) 01:55:46.5 00:21:49.2
223. 782 M40-49 MIHULA Jiří ('79) MTB HANZ MTB Hanz 01:56:03.8 00:22:06.5
224. 643 M19-29 WEIGEL Jakub ('94) 01:56:14.9 00:22:17.6
225. 350 M40-49 DUŠEK Michal ('70) SPŠCH PARDUBICE 01:56:17.6 00:22:20.3
226. 783 M50-59 MOKŘÍŽ Bohuslav ('64) BMV bike team 01:56:18.8 00:22:21.5
227. 824 GM KUBÁČ Michal ('86) SBK Krupka 01:56:21.3 00:22:24.0
228. 832 M30-39 LIDMAŇSKÝ Jan ('83) 01:56:22.3 00:22:25.0
229. 486 M19-29 VACEK Aleš ('90) 01:56:25.8 00:22:28.5
230. 195 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) 01:56:30.0 00:22:32.7
231. 129 M30-39 PANYŠKA Jan ('82) 01:56:33.0 00:22:35.7
232. 147 M40-49 ŽIŽKA Jan ('71) LAWI Stars 01:56:47.9 00:22:50.6
233. 759 M30-39 UHLÍŘ Jan ('81) 01:56:50.9 00:22:53.6
234. 402 M30-39 KERPL Lukáš ('85) 01:56:52.2 00:22:54.9
235. 651 M30-39 KÜHNEL Roman ('89) 01:56:53.6 00:22:56.3
236. 880 M50-59 PETERKA Jiří ('66) 01:56:54.1 00:22:56.8
237. 604 M40-49 HRDÝ Jaroslav ('78) 01:56:56.8 00:22:59.5
238. 319 M50-59 ZOF Zdenek ('67) 01:57:01.2 00:23:03.9
239. 287 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) 01:57:21.7 00:23:24.4
240. 405 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:57:35.8 00:23:38.5
241. 206 GM RAKUŠAN František ('73) BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ NAD LABEM 01:57:38.7 00:23:41.4
242. 681 M40-49 MARTÍNEK Aleš ('76) skibikecentrum.cz 01:57:42.8 00:23:45.5
243. 271 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) 01:57:43.4 00:23:46.1
244. 473 M30-39 NEVAŘIL Michal ('83) 01:57:45.8 00:23:48.5
245. 673 M50-59 SVOBODA Tomáš ('68) 01:57:51.3 00:23:54.0
246. 598 M40-49 MACH Radim ('76) MTB Horoměřice 01:57:58.8 00:24:01.5
247. 666 M50-59 KROUPA Milan ('67) Kross Bikeranch Team 01:58:03.9 00:24:06.6
248. 211 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 01:58:05.9 00:24:08.6
249. 714 M40-49 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 2009 01:58:10.8 00:24:13.5
250. 662 M40-49 TUČEK Radomír ('73) tůčabike 01:58:13.3 00:24:16.0
251. 883 M40-49 PROUZA Ladislav ('72) Bike Stars Vrchlabí 01:58:17.1 00:24:19.8
252. 289 M40-49 BARTŮNĚK Pavel ('70) Kasper Swix Trutnov 01:58:25.1 00:24:27.8
253. 893 M40-49 LOUKOTKA Radek ('71) SAC Bělá pod Bezdězem 01:58:27.3 00:24:30.0
254. 59 M30-39 JAROLÍM Rudolf ('89) Horňáci Rumburk Cyklo Bartys Team 01:58:29.9 00:24:32.6
255. 315 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK Verneřice 01:58:31.0 00:24:33.7
256. 199 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 01:58:32.4 00:24:35.1
257. 154 M40-49 MICHAL Radek ('71) 01:58:34.0 00:24:36.7
258. 755 M60-69 KLÍMA Jiří ('58) BMV bike team 01:58:34.5 00:24:37.2
259. 370 M40-49 BÖHM Petr ('79) 01:58:38.7 00:24:41.4
260. 724 M40-49 ŠNAJDR Zbyněk ('77) Luigi Cocotti 01:58:46.8 00:24:49.5
261. 710 M40-49 MAGÁL Jiří ('77) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 3. 01:58:48.0 00:24:50.7
262. 817 M70+ BARTÁK Vladimír ('46) Šrouby a matice Bártová Prachatice 01:58:57.8 00:25:00.5
263. 273 M50-59 FERKO Jozef ('65) 01:59:01.3 00:25:04.0
264. 457 M50-59 HYBŠ Milan ('63) 01:59:10.1 00:25:12.8
265. 227 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 01:59:10.3 00:25:13.0
266. 306 M40-49 CÍSAŘ Marek ('76) 01:59:14.2 00:25:16.9
267. 401 M50-59 VYSKOČIL Jaroslav ('68) 01:59:20.5 00:25:23.2
268. 803 M30-39 NOVOTNÝ David ('80) NKT KABLO Cycling Team 01:59:21.5 00:25:24.2
269. 621 M30-39 GAHER Daniel ('81) 01:59:24.8 00:25:27.5
270. 374 M40-49 NEVEČEŘAL Jiří ('76) eRclub 01:59:30.4 00:25:33.1
271. 361 M60-69 DIMMER Jan ('53) ŠILHAVÝ-RAMALA 01:59:32.5 00:25:35.2
272. 259 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ 01:59:38.5 00:25:41.2
273. 303 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno Tomíno 01:59:39.5 00:25:42.2
274. 7 Elite POLÁČEK Michal ('93) 01:59:50.6 00:25:53.3
275. 239 M50-59 VACLAVIK Josef ('62) ŠKODA Auto team 01:59:53.8 00:25:56.5
276. 508 M60-69 ČERNÝ Jan ('56) RAJKOL 01:59:54.8 00:25:57.5
277. 358 M19-29 ŠÍPEK Michal ('92) Rock Machine Cyklomax 01:59:56.8 00:25:59.5
278. 801 M40-49 LANG Petr ('75) 01:59:58.0 00:26:00.7
279. 677 M40-49 MARTIN Stanislav ('75) NHC 01:59:59.3 00:26:02.0
280. 310 M30-39 HARÁK Martin ('89) 02:00:04.8 00:26:07.5
281. 633 M40-49 HLAVÁČIK Marek ('75) ČT-Bike Team 02:00:05.8 00:26:08.5
282. 284 M40-49 REIDL Vojtěch ('75) 02:00:06.1 00:26:08.8
283. 820 M30-39 KRÁL Martin ('81) SK Kola Víšek - Trek SK Kola Víšek - Trek 02:00:06.8 00:26:09.5
284. 529 M19-29 LÍBAL Jakub ('92) TrianglBike 02:00:08.9 00:26:11.6
285. 483 M40-49 BARBOLYÁŠ Roman ('75) 02:00:09.3 00:26:12.0
286. 795 M19-29 VINCÍK David ('94) Vazouni 02:00:15.8 00:26:18.5
287. 590 M50-59 HEJDUK Arnošt ('60) Alltraining 02:00:22.1 00:26:24.8
288. 256 M19-29 STEINER Radek ('92) 02:00:25.9 00:26:28.6
289. 627 M60-69 PONRT Jiří ('55) České dráhy 02:00:31.1 00:26:33.8
290. 313 M30-39 OČENÁŠEK Václav ('89) CK Verneřice 02:00:31.5 00:26:34.2
291. 554 M40-49 WAGNER Pavel ('72) 02:00:32.1 00:26:34.8
292. 613 M18 PEŠIČKA Michal ('03) Biketime Bulls Písek 02:00:34.6 00:26:37.3
293. 272 M50-59 KADLEČEK Petr ('69) 02:00:36.5 00:26:39.2
294. 510 M60-69 PIDRMAN Miroslav ('53) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 02:00:42.3 00:26:45.0
295. 263 M40-49 ŠVANDA Milan ('73) 02:00:42.7 00:26:45.4
296. 631 M40-49 VERNER Milan ('72) České dráhy 02:00:46.0 00:26:48.7
297. 630 M40-49 VERNER Luboš ('79) České dráhy 02:00:46.1 00:26:48.8
298. 337 M40-49 KOUBA Pavel ('75) 02:00:47.1 00:26:49.8
299. 326 M30-39 ŠEFL Martin ('81) 02:00:49.8 00:26:52.5
300. 584 M40-49 KLÍPA Jaroslav ('71) Johnnyho šlapky 02:00:52.3 00:26:55.0
301. 192 M50-59 JUN Petr ('68) 02:00:55.5 00:26:58.2
302. 191 M50-59 VOHÁNKA Petr ('67) 02:00:58.2 00:27:00.9
303. 494 M30-39 PRUŠÁK Jan ('88) 02:01:27.3 00:27:30.0
304. 502 M50-59 ČERNÝ Liboslav ('68) Zababčák Litoměřice 02:01:28.0 00:27:30.7
305. 134 M50-59 BENDL Miloš ('68) 02:01:35.6 00:27:38.3
306. 887 M50-59 SLAVÍK Jiří ('64) VK Děčín Veslaři v zeleném 02:01:42.5 00:27:45.2
307. 173 M40-49 ONDRÁČEK Tomáš ('72) 02:01:48.4 00:27:51.1
308. 174 M40-49 ČÁKORA Petr ('75) 02:01:49.2 00:27:51.9
309. 827 M30-39 KOTLÁŘ Vladimír ('86) 02:01:49.3 00:27:52.0
310. 107 M50-59 TACHOVSKÝ Robert ('67) BEKO 02:01:51.4 00:27:54.1
311. 478 M40-49 HORA Jiří ('75) REGA team 02:01:51.5 00:27:54.2
312. 221 M18 SYNÁČEK Jaroslav ('03) 02:01:55.0 00:27:57.7
313. 617 GM BARTOŇ Jiří ('86) ČeMBA 02:02:02.3 00:28:05.0
314. 656 M50-59 KORANDA Jaroslav ('65) 02:02:06.5 00:28:09.2
315. 825 M50-59 HNĚVSA Milan ('69) 02:02:15.1 00:28:17.8
316. 719 M50-59 KUBOVIČ Jíří ('66) 02:02:28.1 00:28:30.8
317. 460 M40-49 FRIDRICHOVSKÝ Mirek ('75) Sb.K Teplice 02:02:31.0 00:28:33.7
318. 740 M30-39 VYHNÁNEK Roman ('88) 02:02:31.5 00:28:34.2
319. 849 M40-49 HAAS Antonín ('74) Potkol 02:02:39.0 00:28:41.7
320. 753 M30-39 BŘEZINA Martin ('86) AEES cykling team 02:02:40.1 00:28:42.8
321. 312 M30-39 BENEŠ Jan ('87) 02:02:51.3 00:28:54.0
322. 492 M30-39 SUSÍK Petr ('86) 02:02:55.9 00:28:58.6
323. 164 M50-59 BIRD Stephen ('66) GTR 02:02:57.3 00:29:00.0
324. 321 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 02:03:01.1 00:29:03.8
325. 476 M50-59 LIŠKA Oldřich ('60) 02:03:09.5 00:29:12.2
326. 181 M40-49 NEDÚCHAL Radek ('75) 02:03:28.1 00:29:30.8
327. 168 M40-49 PÝCHA Jakub ('78) Na jedno 02:03:41.8 00:29:44.5
328. 435 M40-49 BEJR Tomáš ('75) Nová Paka 02:03:46.3 00:29:49.0
329. 487 M19-29 MUSAL Filip ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 02:03:49.4 00:29:52.1
330. 180 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 02:03:49.6 00:29:52.3
331. 634 M40-49 VANIŠ Antonín ('74) ČT-Bike Team 02:03:53.8 00:29:56.5
332. 776 M30-39 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB Hanz 02:03:54.8 00:29:57.5
333. 373 M40-49 STRNÁDEK Roman ('72) 02:03:55.8 00:29:58.5
334. 472 M40-49 COUFALÍK Tomáš ('78) 02:04:02.6 00:30:05.3
335. 109 M40-49 JANEČEK Martin ('79) BEKO 02:04:09.9 00:30:12.6
336. 709 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) Mapei 02:04:17.3 00:30:20.0
337. 608 M40-49 BLECHA Josef ('72) 02:04:22.8 00:30:25.5
338. 745 M30-39 RÝPAR Jiří ('80) 02:04:40.1 00:30:42.8
339. 126 M40-49 MALÝ Jaroslav ('72) Lawi 02:04:49.6 00:30:52.3
340. 131 M30-39 GOGA Martin ('83) Špinavý záda 02:04:50.8 00:30:53.5
341. 445 M40-49 MAREČEK Miloš ('71) 02:04:53.7 00:30:56.4
342. 467 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) 02:04:57.9 00:31:00.6
343. 386 M30-39 ČAPEK Roman ('85) 02:05:01.9 00:31:04.6
344. 870 M30-39 GINZL Michal ('89) 02:05:02.3 00:31:05.0
345. 329 M30-39 CHROMEC Jan ('87) 02:05:02.5 00:31:05.2
346. 629 M30-39 POLCAR Radek ('84) České dráhy 02:05:08.5 00:31:11.2
347. 771 M40-49 GIZELA Marek ('70) Tomino 02:05:23.8 00:31:26.5
348. 667 M30-39 MARŠÁLEK Jaroslav ('81) 02:05:29.8 00:31:32.5
349. 500 M50-59 ZEMAN Petr ('69) 02:05:30.8 00:31:33.5
350. 642 M19-29 ANDĚL Václav ('92) 02:05:35.6 00:31:38.3
351. 232 M50-59 FALTUS Luba ('67) Virtualis Loštice 02:05:40.1 00:31:42.8
352. 344 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) 02:05:45.6 00:31:48.3
353. 597 M40-49 LIPENSKÝ Robert ('72) Chrastava 02:05:48.0 00:31:50.7
354. 536 M40-49 ČECH Milan ('76) 02:05:51.6 00:31:54.3
355. 65 M40-49 ZIMA Martin ('73) 02:05:52.1 00:31:54.8
356. 446 M50-59 KAKRDA Tomáš ('63) 02:05:54.6 00:31:57.3
357. 465 GM ŠUGRA Jan ('77) NKT Kablo Cycling Team 02:06:00.7 00:32:03.4
358. 408 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) Tina Mělník 02:06:07.1 00:32:09.8
359. 587 M40-49 VIKTORIN František ('71) ZŠ a MŠ Byšice 02:06:08.7 00:32:11.4
360. 327 M19-29 HARÁK Jiří ('92) 02:06:10.8 00:32:13.5
361. 596 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) INCOsystems INCOsystems 02:06:13.5 00:32:16.2
362. 505 M40-49 VARGA Daniel ('71) 02:06:18.6 00:32:21.3
363. 339 M40-49 RŮŽIČKA Jiří ('77) 02:06:22.8 00:32:25.5
364. 217 M40-49 KUČERA Kamil ('77) SVIJÁNKY 02:06:23.1 00:32:25.8
365. 230 M19-29 VALDMAN Marek ('93) 02:06:33.3 00:32:36.0
366. 690 M40-49 ABRT Jan ('76) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 02:06:35.6 00:32:38.3
367. 537 M50-59 ERBAN Petr ('62) TrianglBike 02:06:47.3 00:32:50.0
368. 637 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Černí koně Černý koně 02:06:47.8 00:32:50.5
369. 845 M40-49 KUDRNOVSKÝ Vít ('72) Zeleneč 02:06:48.3 00:32:51.0
370. 243 M50-59 HOFFMAN Ladislav ('62) 02:06:55.2 00:32:57.9
371. 482 M40-49 SIKORA Tomáš ('74) X-TRAIL ORLOVA 02:06:56.8 00:32:59.5
372. 283 M40-49 BAČOVSKÝ Martin ('73) 02:06:59.0 00:33:01.7
373. 799 M50-59 VESELÝ Jiří ('63) Bublinky 02:06:59.3 00:33:02.0
374. 658 M50-59 PETRÁŇ Jan ('63) 02:07:05.0 00:33:07.7
375. 565 M30-39 BRZOBOHATÝ Zdeněk ('83) Kbely cycling team 02:07:05.8 00:33:08.5
376. 309 M30-39 VALENTA Tomáš ('82) 02:07:07.6 00:33:10.3
377. 650 M50-59 KIMLA Jan ('68) STS Chvojkovice - Brod 02:07:15.6 00:33:18.3
378. 139 M18 MIKEŠ Matěj ('03) 02:07:32.1 00:33:34.8
379. 830 M60-69 POUR Milan ('52) BEMANIAX BIKESALON 02:07:34.1 00:33:36.8
380. 360 M30-39 BABIC Pavel ('87) 02:07:36.4 00:33:39.1
381. 735 M40-49 VALLA Vojtěch ('73) CEZ Eagles 02:07:50.3 00:33:53.0
382. 578 M50-59 DEJMEK Martin ('66) 02:07:56.3 00:33:59.0
383. 420 M30-39 KOUKAL Jan ('83) 02:08:03.9 00:34:06.6
384. 648 M40-49 JURČA Jarslav ('75) 02:08:05.3 00:34:08.0
385. 831 M19-29 HUŠEK Václav ('92) SDH Bozkov 02:08:05.3 00:34:08.0
386. 802 M40-49 STROUHAL Jiří ('73) 02:08:08.8 00:34:11.5
387. 418 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:08:10.6 00:34:13.3
388. 298 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) Aperam 02:08:12.8 00:34:15.5
389. 659 M40-49 VEVERKA Václav ('73) Survival 02:08:18.3 00:34:21.0
390. 389 M30-39 SVOBODA Pavel ('80) 02:08:19.5 00:34:22.2
391. 414 M40-49 NEUMANN Miroslav ('73) 02:08:27.0 00:34:29.7
392. 826 M40-49 MADĚRA Roman ('74) Mendy Veselá 02:08:35.5 00:34:38.2
393. 794 M50-59 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 02:08:37.4 00:34:40.1
394. 645 M50-59 MACHÁČEK Jiří ('67) 02:08:43.1 00:34:45.8
395. 722 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) 02:08:43.6 00:34:46.3
396. 375 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) Ždírec Bike 02:08:43.8 00:34:46.5
397. 530 M30-39 RUSÝ Jakub ('87) 02:08:43.8 00:34:46.5
398. 138 M18 ELIŠKA Oldřich ('01) 02:08:51.6 00:34:54.3
399. 468 M50-59 VOKOUN Pavel ('63) 02:08:54.6 00:34:57.3
400. 257 M40-49 ŠAFAŘÍK Martin ('74) Jizerkovi 02:08:54.8 00:34:57.5
401. 451 M19-29 VESELÝ Milan ('90) Bezbab junior 02:08:58.6 00:35:01.3
402. 142 M30-39 KOMANOV Alexey ('86) 02:08:59.1 00:35:01.8
403. 152 M30-39 CHMELÍK Pavel ('83) 02:08:59.9 00:35:02.6
404. 276 M40-49 BECKERT Erik ('74) 02:09:02.3 00:35:05.0
405. 450 M30-39 PRÝL Jan ('83) 02:09:04.2 00:35:06.9
406. 410 Tandem FLIEGER + FLIEGER Jiří + Bohumil ('70) SK Blíževedly 02:09:09.8 00:35:12.5
407. 488 M60-69 SYPECKÝ Josef ('55) 02:09:11.1 00:35:13.8
408. 692 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) znouzetým Teplice 02:09:20.6 00:35:23.3
409. 459 M50-59 HOLEČEK Karel ('67) 02:09:22.4 00:35:25.1
410. 281 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:09:31.4 00:35:34.1
411. 218 M30-39 BÍLEK Marek ('87) 02:09:36.9 00:35:39.6
412. 854 M50-59 PŘÍBRSKÝ Dušan ('65) KPO KPO 02:09:40.8 00:35:43.5
413. 823 M30-39 TUPÁČEK Michal ('88) Bronec Sport Racing 02:09:51.5 00:35:54.2
414. 863 M40-49 KOBULNICKÝ Martin ('77) 02:09:57.6 00:36:00.3
415. 194 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:09:59.6 00:36:02.3
416. 592 M50-59 PAZDERNÍK Stanislav ('62) MMM 02:10:00.3 00:36:03.0
417. 322 M50-59 VALENTA Zdeněk ('60) 02:10:02.6 00:36:05.3
418. 293 M50-59 ČÍŽEK Jiří ('68) 02:10:03.1 00:36:05.8
419. 462 M40-49 SOCHOR Martin ('75) Kapitol 02:10:05.1 00:36:07.8
420. 421 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko Trutnov 02:10:16.9 00:36:19.6
421. 330 M40-49 VOMELA Petr ('70) Maple Prague 02:10:23.9 00:36:26.6
422. 269 M60-69 VAŇOUS Josef ('58) 02:10:35.3 00:36:38.0
423. 532 M40-49 JANĎOUREK Dušan ('75) Cykloklub Jičín 02:10:46.1 00:36:48.8
424. 636 M40-49 FEŘTR Miroslav ('72) Hiceman Harrachov 02:10:46.8 00:36:49.5
425. 851 M40-49 JAKOTIČ Stojan ('74) Černá Hora Černá Hora 02:10:51.7 00:36:54.4
426. 866 M18 DVOŘÁK Marek ('05) www.carla.kupkolo.cz 02:11:01.2 00:37:03.9
427. 286 M50-59 VIDEMAN Martin ('66) 02:11:09.6 00:37:12.3
428. 215 M40-49 MAKRLIK Petr ('77) 02:11:13.3 00:37:16.0
429. 873 M40-49 CHRÁSTECKÝ Vladimír ('73) 02:11:25.4 00:37:28.1
430. 791 M50-59 STRUNZ Petr ('63) PROFIKA.CZ PROFIKA.CZ 02:11:26.3 00:37:29.0
431. 525 M30-39 BRADA Michal ('89) TrianglBike 02:11:27.9 00:37:30.6
432. 837 M40-49 LAIBL Petr ('71) 02:11:35.9 00:37:38.6
433. 235 M30-39 STEINER Zdeněk ('87) 02:11:37.4 00:37:40.1
434. 670 M40-49 KALINA Vlastislav ('72) Bohnická šlechta 02:11:37.5 00:37:40.2
435. 32 M50-59 KUCHAŘ Martin ('69) Kbely cycling team 02:11:44.2 00:37:46.9
436. 201 M30-39 GÁBORÍK Štefan ('81) 02:11:45.4 00:37:48.1
437. 838 M50-59 JANDA Pavel ('69) Kross Bikeranch Team Kross Bikeranch Team 02:11:56.1 00:37:58.8
438. 422 M30-39 MLEJNEK Martin ('80) Aktivit team Nový Bor 02:11:58.6 00:38:01.3
439. 338 M40-49 BULDRA Lukáš ('75) 02:12:01.9 00:38:04.6
440. 345 M60-69 BRDLÍK Vladimír ('57) 02:12:08.1 00:38:10.8
441. 694 M40-49 KUČERA Radek ('72) Doksy 02:12:09.7 00:38:12.4
442. 632 M50-59 HRUBOŠ Milan ('67) České dráhy 02:12:12.8 00:38:15.5
443. 189 M30-39 TULPA Michal ('81) 02:12:15.4 00:38:18.1
444. 839 M40-49 ŽOHA Libor ('78) Poděbrady 02:12:20.3 00:38:23.0
445. 809 M50-59 STRNÁDEK Stanislav ('68) Černí koně 02:12:21.1 00:38:23.8
446. 622 M40-49 JIREŠ Jan ('72) 02:12:22.0 00:38:24.7
447. 772 M30-39 HAIS Eduard ('84) INCOsystems 02:12:22.3 00:38:25.0
448. 264 M40-49 JEŽEK Jan ('77) 02:12:23.4 00:38:26.1
449. 850 M40-49 HEXENSCHUSS Manfred ('75) Ofbike.cz Ofbike.cz 02:12:23.6 00:38:26.3
450. 647 M40-49 CHUDOBA Jan ('76) 02:12:25.6 00:38:28.3
451. 234 M40-49 VRBATA Leoš ('79) 02:12:25.8 00:38:28.5
452. 571 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) Vrzaci 02:12:27.8 00:38:30.5
453. 741 M19-29 RICHTER Josef ('95) Zevlbike 02:12:31.9 00:38:34.6
454. 431 M70+ MÁZL Miroslav ('47) MTB Spartak Vrchlabí 02:12:34.6 00:38:37.3
455. 723 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NHC 02:12:36.8 00:38:39.5
456. 160 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:12:41.8 00:38:44.5
457. 591 M30-39 KNOR Tomáš ('86) Bike Zápy 02:12:44.5 00:38:47.2
458. 855 M40-49 ZIEBIKER Robert ('78) 02:12:46.0 00:38:48.7
459. 689 M40-49 MALÍNSKÝ Michal ('76) 02:12:46.8 00:38:49.5
460. 214 M40-49 NÉMETH Marek ('78) 02:12:50.4 00:38:53.1
461. 484 M40-49 NEZVAL Miroslav ('78) 02:12:56.1 00:38:58.8
462. 301 M50-59 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno Tomíno 02:12:57.1 00:38:59.8
463. 773 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:13:00.1 00:39:02.8
464. 859 M19-29 RILEY Daniel ('00) KPO KPO 02:13:07.3 00:39:10.0
465. 535 M40-49 MAJER Petr ('75) 02:13:07.6 00:39:10.3
466. 599 M30-39 KATUŠ Jaroslav ('87) J-One Sport systems 02:13:09.1 00:39:11.8
467. 600 M40-49 FEŠÁK Hubert ('75) 02:13:18.6 00:39:21.3
468. 409 M60-69 PILÁT Jiří ('59) Nadšenci z Posázaví 02:13:20.5 00:39:23.2
469. 501 M50-59 NOVÁK Stanislav ('64) 02:13:20.6 00:39:23.3
470. 336 M60-69 ŠUMICHRAST Vratislav ('58) 02:13:25.2 00:39:27.9
471. 623 M30-39 BABORSKÝ Michal ('81) 02:13:29.8 00:39:32.5
472. 840 M40-49 ORT Milan ('78) 02:13:33.3 00:39:36.0
473. 821 M50-59 PIONTEK Petr ('61) 02:13:39.3 00:39:42.0
474. 822 M40-49 BUREŠOVÁ Lenka ('75) 02:13:39.6 00:39:42.3
475. 297 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:13:44.8 00:39:47.5
476. 182 M40-49 KELLER Aleš ('74) 02:13:45.8 00:39:48.5
477. 260 M40-49 MARYŠKA Tomáš ('72) 02:13:48.6 00:39:51.3
478. 364 M40-49 MAREČEK Štěpán ('77) 02:13:51.4 00:39:54.1
479. 178 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:13:54.1 00:39:56.8
480. 687 M40-49 HLADIK Vlastimil ('75) MTB Újezd nad Lesy MTB Újezd nad Lesy 02:14:04.1 00:40:06.8
481. 388 M30-39 KALVODA Michal ('84) 02:14:09.8 00:40:12.5
482. 539 M70+ BALÁSEK Petr ('47) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 02:14:10.8 00:40:13.5
483. 754 M40-49 ČERNÝ Jan ('77) Hicemen Harrachov 02:14:26.6 00:40:29.3
484. 786 M40-49 PAPEŽÍK Luboš ('75) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:14:30.6 00:40:33.3
485. 299 M50-59 BABKA Michal ('64) 02:14:47.7 00:40:50.4
486. 743 M40-49 PETRÁK Václav ('79) 02:14:50.2 00:40:52.9
487. 447 M60-69 ČECH Pavel ('53) 02:14:54.0 00:40:56.7
488. 323 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:14:55.8 00:40:58.5
489. 654 M50-59 VOROŽEJKIN Valerij ('69) 02:15:11.3 00:41:14.0
490. 513 M60-69 FORMÁNEK Jiří ('54) 02:15:16.4 00:41:19.1
491. 542 M50-59 BLECHA Josef ('66) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:15:17.8 00:41:20.5
492. 765 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) BMV bike team 02:15:28.1 00:41:30.8
493. 555 M40-49 DONNER Radek ('74) AutoPalace Bike Team AutoPalace Bike Team 02:15:29.1 00:41:31.8
494. 172 M40-49 BEZUCHA Pavel ('76) 02:15:32.3 00:41:35.0
495. 808 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Černí koně 02:15:49.9 00:41:52.6
496. 314 M30-39 HNÍZDO Miroslav ('86) CK Verneřice 02:16:02.1 00:42:04.8
497. 572 M19-29 SKOUPÝ Tomáš ('94) 02:16:09.3 00:42:12.0
498. 697 M40-49 FRIC Maros ('77) One Cycling 02:16:10.6 00:42:13.3
499. 586 M40-49 ŠENBERK Jiří ('70) 02:16:19.1 00:42:21.8
500. 796 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB HANZ MTBHANZ 02:16:23.8 00:42:26.5
501. 852 M30-39 HLOUŠEK Martin ('84) 02:16:31.5 00:42:34.2
502. 614 M50-59 NÁDHERA Petr ('67) 02:16:34.8 00:42:37.5
503. 430 M19-29 KARHAN Zdeněk ('99) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:16:41.7 00:42:44.4
504. 224 M19-29 KVAJSAR Tomáš ('95) 02:16:51.4 00:42:54.1
505. 620 M50-59 MARTÍNEK Dušan ('60) Like Bike Rasochy 02:16:54.5 00:42:57.2
506. 463 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) 02:17:01.3 00:43:04.0
507. 519 M19-29 SUCHÝ Josef ('91) Bike and ski Bakajda Bike and ski Bakajda 02:17:06.6 00:43:09.3
508. 341 M40-49 KOSTRBA Petr ('72) 02:17:07.4 00:43:10.1
509. 881 M40-49 ŠÍDA Martin ('70) 02:17:07.8 00:43:10.5
510. 250 M50-59 MOTTL Martin ('67) 02:17:16.6 00:43:19.3
511. 427 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:17:18.4 00:43:21.1
512. 198 M40-49 HASIL František ('76) 02:17:24.1 00:43:26.8
513. 869 M40-49 ADAM Viktor ('74) 02:17:33.3 00:43:36.0
514. 493 M40-49 ŠUSTER Roman ('79) 02:17:35.3 00:43:38.0
515. 708 M19-29 ŠTĚPÁN Adam ('99) Mapei 02:17:39.9 00:43:42.6
516. 183 M50-59 ROKUSEK Jaromír ('66) 02:17:53.2 00:43:55.9
517. 652 M60-69 BEYR Luboš ('53) Koloshop Team 02:18:06.3 00:44:09.0
518. 695 M40-49 HORÁK Otakar ('76) 02:18:41.8 00:44:44.5
519. 607 M50-59 ADAMEC Petr ('68) Sb.K Teplice 02:18:56.1 00:44:58.8
520. 574 M40-49 KRAMÁR Bedřich ('78) Jedeme 02:18:58.2 00:45:00.9
521. 200 M30-39 DRÁBIK Tomáš ('81) 02:19:00.6 00:45:03.3
522. 228 M40-49 PAŠKULIAK Petr ('77) 02:19:00.7 00:45:03.4
523. 413 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:19:13.2 00:45:15.9
524. 262 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) 02:19:17.0 00:45:19.7
525. 185 M40-49 ODEHNAL Petr ('74) 02:19:39.2 00:45:41.9
526. 334 M70+ ULIP Miloslav ('49) Čelákovice 02:19:48.3 00:45:51.0
527. 593 M40-49 POLICAR Lubomír ('78) Na jedno 02:19:55.7 00:45:58.4
528. 149 M30-39 POLÁK Lukáš ('86) 02:20:04.2 00:46:06.9
529. 686 M40-49 KUČERA Petr ('73) 02:20:15.1 00:46:17.8
530. 135 M30-39 LIDÁK Tomáš ('86) ZP Cyklo Profi Corratec Team 02:20:21.6 00:46:24.3
531. 506 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) MTC Velvary 02:20:22.9 00:46:25.6
532. 841 M50-59 BÍNA Pavel ('69) 02:20:23.6 00:46:26.3
533. 699 M40-49 JIŘÍ Zikmund ('75) NHC 02:20:41.7 00:46:44.4
534. 810 M60-69 ŠÍDA Karel ('58) Černí koně 02:20:58.6 00:47:01.3
535. 176 M50-59 URBAN Ivo ('63) 02:21:10.4 00:47:13.1
536. 369 Tandem PRCHLÍK + PRCHLÍKOVÁ Roman + Kristýna ('71) SK Luštěnice 2012 02:21:15.4 00:47:18.1
537. 503 M50-59 OTTO Přemysl ('65) 02:21:30.5 00:47:33.2
538. 683 M50-59 STRADA Jiří ('68) 02:21:35.3 00:47:38.0
539. 770 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB HANZ MTB Hanz 02:21:47.2 00:47:49.9
540. 616 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) 02:21:49.1 00:47:51.8
541. 354 M40-49 STRNAD Petr ('78) 02:21:52.3 00:47:55.0
542. 268 M50-59 SCHIEFERT Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:22:04.6 00:48:07.3
543. 333 M60-69 SLAVÍK Otomar ('58) 02:22:13.1 00:48:15.8
544. 417 M40-49 VESECKÝ Richard ('79) 02:22:21.2 00:48:23.9
545. 867 M40-49 MICHALÍK Tomáš ('78) 02:22:21.6 00:48:24.3
546. 379 M30-39 HAJLICH Martin ('86) 02:22:50.1 00:48:52.8
547. 534 M40-49 DVOŘÁK Ivan ('72) 02:22:51.3 00:48:54.0
548. 396 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:23:27.1 00:49:29.8
549. 785 M50-59 NOVÁK Vladimír ('65) MTC Velvary 02:23:34.6 00:49:37.3
550. 789 M30-39 RICHTRMOC Petr ('80) MTB Hanz 02:23:43.4 00:49:46.1
551. 635 M30-39 ŘEHÁK Jiří ('84) ČT-Bike Team 02:23:48.6 00:49:51.3
552. 216 M40-49 MĚCHURA Milan ('72) 02:23:50.2 00:49:52.9
553. 552 M50-59 MARTINKA Petr ('69) 02:23:58.1 00:50:00.8
554. 857 M50-59 RILEY Paul ('69) KPO KPO 02:24:01.1 00:50:03.8
555. 895 M40-49 MLEJNEK Milan ('78) 02:24:11.8 00:50:14.5
556. 404 M50-59 DUCHOSLAV štefan ('65) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:24:12.6 00:50:15.3
557. 155 M30-39 CHMELÍK Martin ('85) 02:24:22.1 00:50:24.8
558. 573 M30-39 KOŠVANEC Libor ('85) 02:24:23.3 00:50:26.0
559. 381 M19-29 ŠEBEST Marek ('91) 02:24:36.1 00:50:38.8
560. 311 M30-39 KULAS Lukáš ('88) 02:24:38.2 00:50:40.9
561. 274 M30-39 KLEIN Petr ('80) 02:24:50.4 00:50:53.1
562. 569 M40-49 KOUBEK Jan ('75) 02:24:53.1 00:50:55.8
563. 704 M40-49 DĚDIČ Luboš ('70) 02:25:00.4 00:51:03.1
564. 721 M40-49 KOTÍK Ondřej ('72) SK DRTIKOLO CIBULKA 02:25:02.6 00:51:05.3
565. 415 M40-49 HRADEC Pavel ('73) 02:25:11.3 00:51:14.0
566. 882 M40-49 ČUPEC Daniel ('78) MOTO+KOLO LITVÍNOV 02:25:35.6 00:51:38.3
567. 397 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:25:50.8 00:51:53.5
568. 579 M60-69 SVOBODA Hubert ('56) MP PŘELOUČ 02:25:51.3 00:51:54.0
569. 896 M18 MLEJNEK Jakub ('04) 02:26:01.6 00:52:04.3
570. 469 M40-49 DVOŘÁK Radim ('78) 02:26:19.2 00:52:21.9
571. 715 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NHC 02:26:56.6 00:52:59.3
572. 538 M60-69 VLASÁK Jiří ('55) 02:27:23.1 00:53:25.8
573. 480 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:27:35.4 00:53:38.1
574. 205 M50-59 PRÁT Václav ('61) 02:28:01.6 00:54:04.3
575. 489 M19-29 SYPECKÝ Tomáš ('90) 02:28:18.6 00:54:21.3
576. 254 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:28:25.4 00:54:28.1
577. 655 M40-49 SLÍVA Pavel ('72) 02:28:38.8 00:54:41.5
578. 278 M50-59 MATUŠKA Valer ('61) 02:28:39.6 00:54:42.3
579. 583 M18 KRAMÁR Patrik ('04) Jedeme 02:28:56.2 00:54:58.9
580. 294 M19-29 FRIDRICH Jakub ('92) 02:29:11.7 00:55:14.4
581. 252 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:29:37.9 00:55:40.6
582. 365 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:29:52.1 00:55:54.8
583. 378 M30-39 ŠTECHA Pavel ('81) 02:30:08.6 00:56:11.3
584. 490 M40-49 PROS Petr ('72) Jedeme 02:30:16.4 00:56:19.1
585. 860 KLB-M BÁRTA Miroslav ('69) JAFIDUTO 1984 02:30:23.6 00:56:26.3
586. 304 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno Tomíno 02:30:31.8 00:56:34.5
587. 520 M18 ZÁHALKA Jan ('02) 02:30:38.2 00:56:40.9
588. 865 M40-49 JIROŠ Petr ('73) 02:30:48.5 00:56:51.2
589. 531 M40-49 PAIL Miroslav ('77) 02:30:49.9 00:56:52.6
590. 249 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:30:51.6 00:56:54.3
591. 668 M40-49 CHALOUPKA Lubomír ('78) 02:31:07.6 00:57:10.3
592. 208 M30-39 HAKEN Roman ('84) 02:31:39.1 00:57:41.8
593. 403 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 4. 02:31:50.3 00:57:53.0
594. 547 M30-39 TLÁSKAL Jan ('83) 02:31:54.8 00:57:57.5
595. 834 M40-49 PROTIVÍNSKÝ Petr ('73) 02:31:58.3 00:58:01.0
596. 305 M40-49 STANCO Jan ('78) 02:32:18.1 00:58:20.8
597. 640 M40-49 VODIČKA Ladislav ('79) 02:32:24.9 00:58:27.6
598. 641 M18 VODIČKA Filip ('04) 02:32:25.1 00:58:27.8
599. 732 M30-39 PIKAL Petr ('85) CEZ Eagles 02:32:27.8 00:58:30.5
600. 750 M30-39 PTÁČEK Petr ('82) AEES cykling team 02:33:52.6 00:59:55.3
601. 706 M30-39 HELCL Josef ('81) NHC 02:34:34.3 01:00:37.0
602. 394 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:34:35.6 01:00:38.3
603. 157 M50-59 VONDRA Václav ('68) DB Schenker 02:34:39.9 01:00:42.6
604. 456 M40-49 GWIZD Miloš ('75) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:34:45.9 01:00:48.6
605. 756 M30-39 ŠULC Zdeněk ('80) 02:34:48.3 01:00:51.0
606. 653 M40-49 RADEK Havel ('77) NHC 02:34:51.9 01:00:54.6
607. 553 M40-49 JACHEK Tomáš ('78) 02:35:00.5 01:01:03.2
608. 798 M60-69 KŘÍŽ Roman ('58) Bublinky 02:35:40.1 01:01:42.8
609. 233 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:35:50.5 01:01:53.2
610. 842 M18 VAIS Michal ('02) 02:35:55.1 01:01:57.8
611. 171 M30-39 KRÁL Jaroslav ('80) Na jedno 02:36:02.1 01:02:04.8
612. 615 M40-49 TVRDEK Jiří ('73) Chrastava 02:36:10.1 01:02:12.8
613. 255 M40-49 NEVRKLA Miroslav ('73) 02:36:20.4 01:02:23.1
614. 355 M40-49 HEGR Jan ('74) 02:36:30.1 01:02:32.8
615. 248 M50-59 ČERNÝ Karel ('68) 02:36:49.8 01:02:52.5
616. 177 M50-59 ŘEŘICHA Pavel ('64) 02:36:54.6 01:02:57.3
617. 625 M30-39 VIGNER Leoš ('88) 02:38:08.1 01:04:10.8
618. 352 M40-49 SUCHARDA Jiří ('73) 02:38:12.0 01:04:14.7
619. 432 M40-49 BEZDÍČEK Milan ('78) Jedeme 02:38:26.4 01:04:29.1
620. 595 M70+ KVASNIČKA Pavel ('48) ALL2000 Liberec 02:38:42.8 01:04:45.5
621. 300 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) MTC Velvary 02:38:43.1 01:04:45.8
622. 848 M30-39 FILIP Miroslav ('83) 02:39:00.3 01:05:03.0
623. 601 M50-59 NESRSTA Roman ('62) 02:39:33.3 01:05:36.0
624. 203 M18 ŠIMÁK Matěj ('04) MK 02:40:01.6 01:06:04.3
625. 175 M18 BRAUN Matyáš ('03) 02:40:51.0 01:06:53.7
626. 229 M40-49 ELIÁŠ Petr ('74) 02:41:30.5 01:07:33.2
627. 166 M40-49 PRSKAVEC Zdeněk ('72) 02:41:36.8 01:07:39.5
628. 282 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) vebrovyboudy.com 02:42:48.5 01:08:51.2
629. 466 M60-69 JIRÁSEK Petr ('56) 02:43:05.4 01:09:08.1
630. 497 M19-29 FINGERHUT Petr ('91) 02:43:23.1 01:09:25.8
631. 664 KLB-M DRLÍČEK Vítězslav ('76) Bokolobka tým Ostrava 02:43:46.6 01:09:49.3
632. 516 M40-49 KRAMAŘÍK Pavel ('78) 02:44:20.6 01:10:23.3
633. 680 M30-39 JIRKA Jan ('86) 02:44:42.6 01:10:45.3
634. 238 M40-49 SAMEŠ Zdeněk ('77) 02:45:07.7 01:11:10.4
635. 452 M18 ŠÍMA Jan ('03) NH CAR NH CAR 02:45:32.4 01:11:35.1
636. 871 M60-69 KOLÁŘ Jan ('58) SPORT-UMĚNÍ-PEŘÍ 02:46:43.0 01:12:45.7
637. 429 M30-39 SODOMKA Kamil ('81) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:47:01.5 01:13:04.2
638. 202 M40-49 SUMEC Zdenek ('79) 02:47:05.5 01:13:08.2
639. 663 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) 02:47:17.4 01:13:20.1
640. 874 M18 BASL Adam ('01) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:47:28.8 01:13:31.5
641. 443 M40-49 POP Petr ('71) KČT MTB Kralupy nad Vltavou KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:47:32.5 01:13:35.2
642. 720 M50-59 TUROK Petr ('66) Chrastava 02:48:03.4 01:14:06.1
643. 899 M40-49 KOLÁŘ Tomáš ('71) 02:48:12.2 01:14:14.9
644. 861 M40-49 HANZEL René ('79) MTB HANZ MTB HANZ 02:48:13.8 01:14:16.5
645. 398 M50-59 KREJNUS Róbert ('65) 02:48:21.4 01:14:24.1
646. 843 M40-49 VAIS Jiří ('73) 02:48:30.0 01:14:32.7
647. 763 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB Hanz 02:48:41.7 01:14:44.4
648. 302 M50-59 LANDR Jiří ('64) Tomíno Tomíno 02:48:55.5 01:14:58.2
649. 797 M40-49 ŽÁČEK Jan ('78) PROFIKA.CZ 02:50:15.6 01:16:18.3
650. 423 M50-59 VOŠVRDA Pavel ('63) Aktivit team Nový Bor 02:50:33.6 01:16:36.3
651. 581 M60-69 PLÍHAL Zbyněk ('56) 02:51:08.4 01:17:11.1
652. 340 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB HANZ MTB Hanz 02:51:15.9 01:17:18.6
653. 828 KLB-M HÁJEK Jaroslav ('82) YEDOO TEAM YEDOO TEAM 02:52:34.0 01:18:36.7
654. 551 M40-49 BÁRTA Martina ('74) 02:52:43.9 01:18:46.6
655. 564 M40-49 LŽIČAŘ Milan ('73) MTB Újezd nad Lesy MTB Újezd nad Lesy 02:54:04.4 01:20:07.1
656. 400 M60-69 VONÁŠEK Miroslav ('54) 02:55:51.9 01:21:54.6
657. 787 M40-49 PIKART František ('76) STOPRO Bike Team 02:57:02.2 01:23:04.9
658. 705 M40-49 ERBEN Michal ('75) CYKLO ERBEN 02:57:09.6 01:23:12.3
659. 639 M40-49 ZÁMECKÝ Martin ('79) 02:57:15.9 01:23:18.6
660. 609 M40-49 MAREK Vojta ('74) BikeStav.cz 02:57:39.3 01:23:42.0
661. 514 M40-49 FERENC Tomáš ('76) 02:57:43.8 01:23:46.5
662. 805 M40-49 HOFREITER Pavel ('72) 02:57:59.1 01:24:01.8
663. 251 M70+ MOTTL Antonín ('37) 02:58:52.4 01:24:55.1
664. 835 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 03:03:15.2 01:29:17.9
665. 549 M30-39 SUTR Václav ('81) 03:05:12.7 01:31:15.4
666. 678 M50-59 POKORNÝ Milan ('69) NHC 03:09:24.9 01:35:27.6
667. 707 M30-39 ČAPEK Tomáš ('86) 03:09:28.5 01:35:31.2
668. 701 M40-49 KOMEDA David ('73) NHC 03:10:05.7 01:36:08.4
669. 702 M40-49 ŠTÍCHA Jan ('79) NHC 03:10:07.1 01:36:09.8
670. 703 M40-49 HAMOUS Petr ('71) NHC 03:10:07.1 01:36:09.8
671. 522 M30-39 HLAVATÝ Pavel ('84) 03:10:37.1 01:36:39.8
672. 507 KLB-M KUNEŠ Lukáš ('95) VSK HUMANITA PRAHA 03:11:58.9 01:38:01.6
673. 495 M60-69 KOŠVANEC Milouš ('59) 03:15:51.7 01:41:54.4
674. 563 M30-39 NEUMANN Petr ('84) 03:17:00.3 01:43:03.0
675. 561 M30-39 HRUŠKA Jiří ('83) 03:19:40.9 01:45:43.6
676. 846 M50-59 MOUDRÝ Karel ('62) 03:33:10.4 01:59:13.1
677. 437 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 03:41:37.5 02:07:40.2