Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. ADEL Filip, STRNAD Aleš, CMUNT Petr 04:29:01.5  
2. ACTIVE TOUR CYCLING TEAM BRŇÁK Jan, LUDVÍK Vojtěch, NOVOTA Jan 04:29:43.1 00:00:41.6
3. Rohozec Amulet Team HENDRICH Zdeněk, ŘEHÁK Ota, PETERA Karel 04:40:42.7 00:11:41.2
4. NH Car Bike Team 1 HLINĚNÝ Jan, NOVÁK Jan, SKŮČEK Petr 04:44:09.9 00:15:08.4
5. POLABSKÁ GRUPA TINDEL Petr, JADERNÝ Petr, TINDEL Štěpán 04:56:49.6 00:27:48.1
6. NH Car Bike Team 2 NOVÁK Vítězslav, ŠNAJDR Filip, BERAN David 05:06:18.1 00:37:16.6
7. BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. PROCHÁZKA Lukáš, DRDA Ladislav, SKRBEK Jan 05:11:25.7 00:42:24.2
8. Aktivit Nový Bor HOVORKA Dominik, BABICKÝ Ondřej, KREJNÝ Kamil 05:12:39.3 00:43:37.8
9. BSB Bakajda - Emerge ŠULC Jakub, JÍNA Jiří, ZEMAN Radim 05:26:23.3 00:57:21.8
10. NH Car Bike Team 3 BALIŠ Petr, ŘEHOŘ Radek, MELICHAR Vladimír 05:32:45.6 01:03:44.1
11. NH Car Bike Team 4 UHER Tomáš, DUCHOSLAV Josef, ŠPAČEK Karel 05:36:53.7 01:07:52.2
12. WÜRTH Cycling Team NOUZÁK Roman, NÉMET Vladimír, BERGER Petr 05:39:10.0 01:10:08.5
13. MTB HANZ KUKLÍK Rostislav, RICHTRMOC Petr, MORAVEC Tomáš 05:43:39.2 01:14:37.7
14. MTB Horoměřice ČECHOVIČ David, ČECHOVIČ Martin, MACH Radim 05:43:48.1 01:14:46.6
15. NH Car Bike Team 6 KUNEŠ Jiří, ŠNAJDR Zbyněk, BUDÍN Milan 05:49:07.8 01:20:06.3
16. Epic Team ŠUSTA Jan, JABŮREK Jan, ŠUSTOVÁ Monika 05:49:29.7 01:20:28.2
17. Ždírec Bike MIKEŠ Štěpán, MOUČKA Tomáš, NEZBEDA Radek 05:51:07.6 01:22:06.1
18. Tomíno SOBOTKA Vladimír, ZLÁMAL Aleš, DUBSKÝ Pavel 05:51:35.6 01:22:34.1
19. BMV bike team VALÁŠEK Milan, MOKŘÍŽ Bohuslav, BŘEZINA Martin 05:58:07.5 01:29:06.0
20. KČT MTB Kralupy SLABÝ Martin, VEJROSTA Jan, VEJROSTOVÁ Romana 06:01:16.3 01:32:14.8
21. NH Car Bike Team 8 UHER Filip, VODIČKA Michal, PLESNÍK Libor 06:04:58.4 01:35:56.9
22. BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. BERÁNEK Ladislav, ABRT Jan, MUSIL David 06:10:32.1 01:41:30.6
23. Veslaři v zeleném SLAVÍK Martin, SLAVÍK Jiří, DVOŘÁKOVÁ Eliška 06:11:38.1 01:42:36.6
24. CHOCOLAND MALÍŘ Jan, MUNDI Karol, NĚMEC Otto 06:18:13.0 01:49:11.5
25. SK Blíževedly HOLUBKA Josef, FLIEGER Jiří, FLIEGER Bohumil 06:21:10.9 01:52:09.4
26. The Expendables WALTER Jakub, ŠTROBACH René, WALTER Standa 06:31:14.8 02:02:13.3
27. NH Car Bike Team 10 ODSTRČIL Petr, HOLEČEK Petr, CHUDOBA Jan 06:36:27.7 02:07:26.2
28. NH Car Bike Team 9 KOUDELKA Luboš, ŠÍMA Jiří, HAVEL Radek 06:37:13.4 02:08:11.9
29. TrianglBike BRADA Michal, ERBAN Petr, LÍBAL Jakub 06:40:27.5 02:11:26.0
30. Emco 1 HEPNAR Roman, ŠPEJZL Luděk, PLAČEK Miloš 06:41:28.5 02:12:27.0
31. MTC Velvary FIDLER Lukáš, PRUSKAVEC Zdeněk, BEŇO Zdeněk 06:45:08.5 02:16:07.0
32. NH Car Ladies Bike Team HLINĚNÁ Kateřina, KOUDELKOVÁ Soňa, MAKOVÁ Hana 06:47:25.1 02:18:23.6
33. šlapky z ČT ŘÍPA Vojtěch, VANIŠ Antonín, CHOVAN Martin 06:48:13.0 02:19:11.5
34. NH Car Bike Team 7 DONNER Radek, PROCHÁZKA Jakub, BINDER Pavel 07:01:08.0 02:32:06.5
35. ZEVLBike RICHTER Josef, KOLDOVSKÝ Petr, BÍLEK Jan 07:09:06.6 02:40:05.1
36. Rudý Klokan MÉSZÁROŠ Robert, SCHOVANEC Martin, HYBLER David 07:10:25.4 02:41:23.9
37. Pepek bikers VOTAVA David, PFLEGER Michal, VOTAVA Filip 07:10:37.8 02:41:36.3
38. NH Car Bike Team 5 MELICHAR Stanislav, ERBEN Michal, SLUKA Jiří 07:22:26.6 02:53:25.1
39. NH Car Bike Team 11 ŠTÍCHA Jan, KOMEDA David, HELCL Josef 07:24:18.3 02:55:16.8