Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (2000 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1989 až 1999), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1979 až 1988), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1969 až 1978), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1968 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 782 Z19-29 MAŘÍKOVÁ Barbora ('90) Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:43:47.6  
2. 60 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi team 01:45:26.3 00:01:38.7
3. 874 Z30-39 STRÁNSKÁ Pavlína ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:53:46.4 00:09:58.8
4. 774 Z18 KNIHOVÁ Kateřina ('03) KC KOOPERATIVA 01:54:02.9 00:10:15.3
5. 716 Z40-49 PAVLŮ Mirka ('75) Hejvy\' s Intimate Team 01:55:01.1 00:11:13.5
6. 95 Z30-39 LOUBKOVÁ Ivana ('80) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:55:17.3 00:11:29.7
7. 90 Z40-49 MÜLLEROVÁ Ivana ('73) LO MB 01:57:18.0 00:13:30.4
8. 477 Z40-49 SOMMEROVÁ Jana ('76) Sportovní klub Kola Koblížek 01:59:53.9 00:16:06.3
9. 74 Z30-39 HLINĚNÁ Kateřina ('85) NH Car Ladies Bike Team 01:59:55.8 00:16:08.2
10. 629 Z19-29 MEDKOVÁ Michaela ('92) ROCKMACHINE CYKLOMAX 02:02:35.4 00:18:47.8
11. 438 Z40-49 DIVIŠOVÁ Dana ('71) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 02:03:20.6 00:19:33.0
12. 918 Z19-29 NETÍKOVÁ Kamila ('89) SK RN HK SK RN HK 02:03:25.4 00:19:37.8
13. 446 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:04:05.4 00:20:17.8
14. 421 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) Tj Lokomotiva Nymburk 02:05:06.9 00:21:19.3
15. 382 Z50+ ŽÁČKOVÁ Jana ('67) BSK racing 02:05:31.1 00:21:43.5
16. 419 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) TJ Lokomotiva Nymburk 02:06:10.6 00:22:23.0
17. 200 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas team 02:07:17.1 00:23:29.5
18. 796 Z50+ BÁRTOVÁ Růžena ('68) ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE 02:07:54.3 00:24:06.7
19. 839 Z40-49 KUBOVÁ Michaela ('76) Ironman Sudoměř Team 02:08:38.4 00:24:50.8
20. 741 Z18 JEŘÁBKOVÁ Bára ('04) IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:08:59.6 00:25:12.0
21. 627 Z40-49 KOLOCOVA Katerina ('74) 02:09:46.6 00:25:59.0
22. 740 Z40-49 JEŘÁBKOVÁ Iva ('77) kanoistika Mladá Boleslav 02:12:17.6 00:28:30.0
23. 178 Z30-39 PÝCHOVÁ Petra ('80) 02:13:12.2 00:29:24.6
24. 230 Z30-39 KREJBICHOVÁ Michaela ('87) 02:13:25.6 00:29:38.0
25. 805 Z18 KŘEPELOVÁ Sandra ('01) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 02:13:52.7 00:30:05.1
26. 673 Z30-39 VOJÁČKOVÁ Jana ('85) 02:14:33.7 00:30:46.1
27. 877 Z19-29 DVOŘÁKOVÁ Eliška ('94) Veslaři v zeleném 02:16:35.4 00:32:47.8
28. 155 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:20:01.2 00:36:13.6
29. 657 Z18 ŠPAČKOVÁ Tereza ('00) AC Kobylisy 02:21:23.9 00:37:36.3
30. 613 Z30-39 KOUDELKOVÁ Soňa ('85) NH Car Ladies Bike Team 02:23:35.4 00:39:47.8
31. 769 Z30-39 MAKOVÁ Hana ('79) NH Car Ladies Bike Team 02:23:53.9 00:40:06.3
32. 171 Z40-49 IPPOLDTOVÁ Zdeňka ('74) 02:24:02.0 00:40:14.4
33. 306 Z19-29 VANČUROVÁ Linda ('90) HISPORT 02:24:32.4 00:40:44.8
34. 253 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) BSK racing 02:25:50.2 00:42:02.6
35. 893 Z19-29 HAVLÍČKOVÁ Aneta ('89) 02:26:11.9 00:42:24.3
36. 239 Z40-49 JEŽKOVÁ Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec 02:27:38.7 00:43:51.1
37. 567 Z40-49 PROVÁZKOVÁ Věra ('69) Survival 02:27:50.5 00:44:02.9
38. 279 Z30-39 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) Pchery 02:28:27.9 00:44:40.3
39. 546 Z30-39 ŠUSTOVÁ Monika ('84) Epic Team 02:29:02.2 00:45:14.6
40. 779 Z30-39 NEZVALOVÁ Martina ('88) Adventura team 02:29:46.2 00:45:58.6
41. 169 Z50+ VESELÁ Olga ('68) 02:30:31.2 00:46:43.6
42. 481 Z50+ LOUBKOVÁ Helena ('53) Cyklorenova Cvikov 02:30:47.2 00:46:59.6
43. 547 Z50+ HEJLOVÁ Zdeňka ('66) TRIATLON Mladá Boleslav 02:31:22.7 00:47:35.1
44. 686 Z30-39 PELIKÁNOVÁ Petra ('86) Pepek bikers 02:31:24.2 00:47:36.6
45. 568 Z40-49 MAZOURKOVÁ Ilona ('76) 02:31:32.2 00:47:44.6
46. 597 Z19-29 KOLÁČNÁ Radka ('91) NH Car Bike Team 7 02:32:26.7 00:48:39.1
47. 529 Z40-49 MACÍKOVÁ Bohdana ('72) Drakun 02:33:21.7 00:49:34.1
48. 910 Z19-29 ONDEČKOVÁ Zuzana ('97) 02:33:36.5 00:49:48.9
49. 909 Z18 ONDEČKOVÁ Klára ('01) 02:33:50.7 00:50:03.1
50. 867 Z40-49 PRÖLLEROVÁ Petra ('74) Ždírec Bike 02:34:03.4 00:50:15.8
51. 634 Z30-39 KOVAŘÍKOVÁ Kristýna ('84) 02:34:19.0 00:50:31.4
52. 234 Z40-49 KRACÍKOVÁ Hana ('72) 02:38:01.4 00:54:13.8
53. 472 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) Černí koně 02:39:17.2 00:55:29.6
54. 457 Z40-49 WEINRAUCHOVÁ Iva ('72) 02:41:36.5 00:57:48.9
55. 164 Z19-29 URBANOVÁ Anna ('89) 02:45:08.9 01:01:21.3
56. 619 Z40-49 BÁRTOVÁ Martina ('76) 02:46:07.5 01:02:19.9
57. 307 Z50+ BABKOVA Vladimíra ('67) 02:46:23.2 01:02:35.6
58. 791 Z30-39 HORAISOVÁ Jana ('85) 02:46:42.2 01:02:54.6
59. 237 Z40-49 SIGMUNDOVÁ Jana ('74) 02:47:59.0 01:04:11.4
60. 758 Z50+ MARTINKOVA Libuse ('63) Like bike Rasochy 02:49:35.6 01:05:48.0
61. 623 Z19-29 KARLOVÁ Martina ('95) Sdh Vlkov 02:49:35.8 01:05:48.2
62. 554 KLB-Z TROJANCOVÁ Pavla ('87) COCONi 02:50:21.2 01:06:33.6
63. 566 Z50+ NEUMANNOVÁ Šárka ('64) 02:50:55.7 01:07:08.1
64. 444 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:51:48.5 01:08:00.9
65. 676 Z30-39 HURTOVÁ Lucie ('87) 02:53:06.0 01:09:18.4
66. 666 Z30-39 ŽÁDNÍKOVÁ Jana ('85) BIKEMARAST team BIKEMARAST team 02:53:26.5 01:09:38.9
67. 451 Z30-39 PÁZLEROVÁ Lucie ('88) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:56:18.8 01:12:31.2
68. 727 Z40-49 GRASSINGER Michaela ('70) Černí koně 02:56:57.0 01:13:09.4
69. 642 Z30-39 ŠTĚTKOVÁ Zuzana ('81) 02:58:17.8 01:14:30.2
70. 667 Z30-39 LUŇÁKOVÁ Veronika ('87) 03:00:12.8 01:16:25.2
71. 654 Z50+ ŠUMICHRASTOVÁ Jitka ('61) 03:06:47.5 01:22:59.9
72. 733 Z40-49 SUMCOVÁ Andrea ('74) 03:08:58.6 01:25:11.0
73. 680 Z40-49 POKORNÁ Kateřina ('74) CHOCOLAND 03:11:44.6 01:27:57.0
74. 353 Z40-49 HEPNAROVÁ Petra ('72) 03:19:00.1 01:35:12.5
75. 268 Z40-49 MAREŠOVÁ Soňa ('76) 03:48:51.4 02:05:03.8
76. 269 Z18 MAREŠOVÁ Barbora ('05) 03:49:05.4 02:05:17.8