Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (2000 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1989 až 1999), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1979 až 1988), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1969 až 1978), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1959 až 1968), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1949 až 1958), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1948 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 9 Elite ADEL Filip ('90) Superior Suinvent Team BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:27:20.5  
2. 1 Elite BUBÍLEK Michal ('86) KELLYS BIKERANCH TEAM 01:27:32.5 00:00:12.0
3. 11 Elite ŠORM Jiří ('97) AEROTEC AEROTEC 01:27:45.5 00:00:25.0
4. 46 M19-29 BRŇÁK Jan ('96) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:28:04.2 00:00:43.7
5. 93 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:28:17.0 00:00:56.5
6. 20 Elite ŠULC Jakub ('96) BSB Bakajda - Emerge 01:29:02.7 00:01:42.2
7. 126 M19-29 SWÁROVSKÝ mICHAL ('98) ALLTRAINING.CZ 01:29:10.5 00:01:50.0
8. 14 M19-29 LUDVÍK Vojtěch ('93) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:30:32.7 00:03:12.2
9. 128 M18 HOŘÁK Radek ('00) Kolokrám Team 01:30:41.2 00:03:20.7
10. 6 Elite STRNAD Aleš ('86) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:30:48.5 00:03:28.0
11. 4 Elite ŠORF Pavel ('99) Haven team 01:30:50.2 00:03:29.7
12. 71 M19-29 CMUNT Petr ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:30:52.5 00:03:32.0
13. 7 M30-39 NOVOTA Jan ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:31:06.2 00:03:45.7
14. 108 M40-49 KOPECKÝ Lukáš ('78) Prestige Cycling team 01:31:11.5 00:03:51.0
15. 133 M19-29 STROŽ Jan ('89) ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 01:31:14.5 00:03:54.0
16. 41 M30-39 POLMAN Daniel ('79) 01:33:34.5 00:06:14.0
17. 49 M40-49 KUČERA Radek ('72) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:33:40.7 00:06:20.2
18. 65 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) NH Car Bike Team 1 01:33:46.7 00:06:26.2
19. 115 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 1 01:33:57.0 00:06:36.5
20. 12 M30-39 NÝČ Michal ('82) 01:33:59.7 00:06:39.2
21. 13 M50-59 JIŘENA Pavel ('67) Author 01:34:02.7 00:06:42.2
22. 127 M40-49 TOMAN Luboš ('69) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:34:05.7 00:06:45.2
23. 15 M30-39 STRÁNSKÝ Jiří ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:34:11.2 00:06:50.7
24. 8 M30-39 POHL Miloslav ('81) 01:34:13.5 00:06:53.0
25. 37 M19-29 SRBECKÝ Filip ('99) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:34:19.2 00:06:58.7
26. 10 M40-49 TINDEL Petr ('72) GAPP System - Cabtech POLABSKÁ GRUPA 01:34:23.0 00:07:02.5
27. 59 M40-49 JIRÁNEK Tomáš ('73) Lawi team 01:34:34.5 00:07:14.0
28. 44 M30-39 MALÍŘ Jan ('80) CHOCOLAND - GHOST Team CHOCOLAND 01:34:44.7 00:07:24.2
29. 114 M19-29 ŘEHÁK Ota ('90) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:35:01.0 00:07:40.5
30. 23 M30-39 TULACH Lukáš ('84) Cykloliberec.cz 01:35:08.5 00:07:48.0
31. 124 M19-29 VÍCH Michal ('98) SUPERIOR BITTERS CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:36:14.2 00:08:53.7
32. 68 M40-49 SKŮČEK Petr ('78) NH Car Bike Team 1 01:36:26.2 00:09:05.7
33. 26 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice 01:36:46.2 00:09:25.7
34. 129 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:36:58.0 00:09:37.5
35. 88 M40-49 PETERA Karel ('73) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:37:24.7 00:10:04.2
36. 62 M30-39 ŠUSTA Jan ('85) Symbio+ CE.Energy Epic Team 01:37:30.0 00:10:09.5
37. 32 M30-39 VIGNER Luděk ('81) trek 01:37:38.2 00:10:17.7
38. 116 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team 2 01:38:17.5 00:10:57.0
39. 781 M30-39 MAŘÍK Jan ('86) Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:38:42.0 00:11:21.5
40. 869 M30-39 JADERNÝ Petr ('83) POLABSKÁ GRUPA 01:38:48.8 00:11:28.3
41. 132 M18 SLANAŘ Josef ('00) GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 01:38:51.0 00:11:30.5
42. 66 M30-39 NOVÝ Karel ('80) NH Car Bike Team 1 01:38:55.5 00:11:35.0
43. 43 M19-29 ZEMAN David ('92) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:39:03.5 00:11:43.0
44. 94 M30-39 VOBORA Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:39:06.3 00:11:45.8
45. 16 M40-49 ŠUBRT Jan ('78) CK Nymburk 01:39:15.0 00:11:54.5
46. 895 M30-39 FRANCKE Jan ('84) Heaven Heaven 01:39:18.8 00:11:58.3
47. 31 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lazne Belohrad 01:39:19.3 00:11:58.8
48. 3 Elite TOMAN Lukáš ('91) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem 01:39:26.2 00:12:05.7
49. 135 M30-39 CONK Jakub ('83) CYKLORENOVA CVIKOV CYKLORENOVA CVIKOV 01:39:30.3 00:12:09.8
50. 33 M40-49 KADLEČEK František ('74) bajker.eu 01:39:34.3 00:12:13.8
51. 57 M40-49 BULÍŘ Martin ('74) 01:39:42.8 00:12:22.3
52. 22 M40-49 IPPOLDT Michal ('75) 01:39:47.8 00:12:27.3
53. 55 M19-29 SOUČEK Petr ('99) BIKEMARAST team 01:40:01.0 00:12:40.5
54. 134 M40-49 VÁVRA Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:40:18.3 00:12:57.8
55. 96 M19-29 BOUŠKA Ondřej ('94) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:40:18.5 00:12:58.0
56. 138 M19-29 HOVORKA Dominik ('94) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:40:20.5 00:13:00.0
57. 52 M50-59 KOMÁREK Miloslav ('68) KČC Litomyšl 01:40:22.5 00:13:02.0
58. 104 M40-49 KALITA Radek ('69) České dráhy 01:40:47.0 00:13:26.5
59. 42 M30-39 STRAKOŠ Jan ('83) Beko Bike a Ski Racing Team Beko Bike Team 01:41:06.0 00:13:45.5
60. 137 M60-69 ŠTASTNÝ Jiří ('55) AUTO KELLY 01:41:11.5 00:13:51.0
61. 24 M40-49 RAJNIŠ Vlastimil ('76) 01:41:20.3 00:13:59.8
62. 130 M18 HANOUSEK Filip ('00) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. 01:41:22.3 00:14:01.8
63. 773 M50-59 TUHÁČEK Milan ('64) TO EUROPE Peksport 01:41:42.3 00:14:21.8
64. 742 M18 JEŘÁBEK Ondřej ('02) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:41:51.0 00:14:30.5
65. 813 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno 01:41:57.8 00:14:37.3
66. 718 M19-29 SVOBODA Jiří ('92) AC Sparta Praha cycling akademie 01:41:59.8 00:14:39.3
67. 668 M40-49 KARVAY Drahomír ('74) 01:42:01.3 00:14:40.8
68. 368 M30-39 HANWALD Matěj ('88) 01:42:05.0 00:14:44.5
69. 54 M40-49 SYTAŘ Tomáš ('74) Koloshop Team 01:42:09.8 00:14:49.3
70. 561 M40-49 ČECH Zdeněk ('71) Unicam System s.r.o. 01:42:14.3 00:14:53.8
71. 28 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:42:34.3 00:15:13.8
72. 836 M50-59 BENDA Pavel ('68) Expres CZ Scott Team Kolin 01:42:43.0 00:15:22.5
73. 18 M50-59 SVOBODA Jiří ('66) Active Tour Cycling/Bike magazín 01:42:45.8 00:15:25.3
74. 213 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:42:45.8 00:15:25.3
75. 136 Elite BERGER Tomáš ('87) KUPKOLO.CZ 01:42:48.8 00:15:28.3
76. 63 M19-29 JABŮREK Jan ('92) Stark Cycling Team Epic Team 01:42:57.5 00:15:37.0
77. 678 M40-49 TYXA Jan ('76) 01:43:00.6 00:15:40.1
78. 69 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team 2 01:43:00.8 00:15:40.3
79. 330 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:43:03.8 00:15:43.3
80. 531 M40-49 LEBDUŠKA Jan ('75) KSM HRÁDEK 01:43:16.2 00:15:55.7
81. 747 M18 PROCHÁZKA Lukáš ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:43:21.1 00:16:00.6
82. 842 M30-39 ŠIMRAL Jan ('82) 01:43:27.6 00:16:07.1
83. 131 M19-29 BERÁNEK Ladislav ('90) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 01:43:34.3 00:16:13.8
84. 786 M18 TINDEL Štěpán ('01) Symbio+ CE.Energy POLABSKÁ GRUPA 01:43:37.8 00:16:17.3
85. 47 M30-39 ADAMŮ Jan ('86) 01:43:39.3 00:16:18.8
86. 117 M40-49 BALIŠ Petr ('75) NH Car Bike Team 3 01:43:48.0 00:16:27.5
87. 70 M50-59 ŽIVEC Petr ('66) 01:43:51.5 00:16:31.0
88. 688 M40-49 PAVLŮ Karel ('73) 01:43:56.1 00:16:35.6
89. 58 M50-59 DRDA Ladislav ('65) Cyklofit mtb Liberec BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:43:59.8 00:16:39.3
90. 61 M18 SKRBEK Jan ('02) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:44:04.8 00:16:44.3
91. 751 M40-49 KOČÍ Ladislav ('72) INT CZ 01:44:15.1 00:16:54.6
92. 73 M40-49 ROBEK Robert ('70) Vokolek Cycling Team 01:44:16.5 00:16:56.0
93. 737 M60-69 VÍŠEK Zdeněk ('53) Alltraining.cz 01:44:22.8 00:17:02.3
94. 824 M40-49 VEIS Zdeněk ('76) Eleven Mitaz Mercedes 01:44:36.1 00:17:15.6
95. 905 M40-49 AUST Martin ('73) 01:44:36.5 00:17:16.0
96. 36 M40-49 JODAS Antonín ('77) 01:44:36.5 00:17:16.0
97. 35 M19-29 ŠVÁB Jan ('91) Greyhound Racing Team 01:44:40.8 00:17:20.3
98. 872 M19-29 JAROLÍM Rudolf ('89) Horňáci Rumburk 01:44:43.1 00:17:22.6
99. 651 M19-29 BABICKÝ Ondřej ('91) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:44:51.8 00:17:31.3
100. 341 M19-29 DŘEVÍNEK Pavel ('90) 01:44:52.1 00:17:31.6
101. 87 M40-49 BERAN David ('76) NH Car Bike Team 2 01:44:59.8 00:17:39.3
102. 72 M50-59 HRDLIČKA Michal ('68) Mike Bike Team 01:45:20.8 00:18:00.3
103. 834 M50-59 SEIDL Robert ('67) SLČR 01:45:29.6 00:18:09.1
104. 919 M30-39 NETÍK Lukáš ('88) SK RN HK SK RN HK 01:45:50.6 00:18:30.1
105. 89 M40-49 RAUCHFUSS Marek ('69) REVITBUILD MTB Team REVITBUILD MTB Team 01:45:51.0 00:18:30.5
106. 110 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) Vebrovyboudy.com Vebrovyboudy.com 01:46:01.0 00:18:40.5
107. 849 M30-39 NOUZÁK Roman ('81) WÜRTH Cycling Team 01:46:05.8 00:18:45.3
108. 29 M50-59 KARABA Zdeněk ('67) Kaba-sport Chotěboř 01:46:16.8 00:18:56.3
109. 125 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:46:33.5 00:19:13.0
110. 787 M30-39 FISCHER Jindřich ('87) 01:46:36.6 00:19:16.1
111. 469 M50-59 ZEMAN Igor ('64) www.bajker.eu 01:46:40.8 00:19:20.3
112. 345 M30-39 VALENTA Pavel ('79) 01:46:46.3 00:19:25.8
113. 30 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:46:48.3 00:19:27.8
114. 394 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) 01:46:54.8 00:19:34.3
115. 38 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:46:55.3 00:19:34.8
116. 51 M19-29 VÁCLAVÍK Lukáš ('94) 01:47:08.8 00:19:48.3
117. 669 M30-39 FRNKA Martin ('86) 01:47:09.3 00:19:48.8
118. 424 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian - SPV Strunkovice 01:47:10.6 00:19:50.1
119. 563 M50-59 ČECHURA Jiří ('64) Čistý sport 01:47:20.3 00:19:59.8
120. 480 M30-39 SULEK Bohumil ('80) 01:47:22.8 00:20:02.3
121. 139 M40-49 KREJNÝ Kamil ('77) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:47:27.0 00:20:06.5
122. 873 M50-59 RYDVAL Tomáš ('68) ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:47:27.3 00:20:06.8
123. 82 M40-49 UHER Tomáš ('75) NH Car Bike Team 4 01:47:33.8 00:20:13.3
124. 846 M19-29 NÉMET Michael ('97) WÜRTH Cycling Team 01:47:42.6 00:20:22.1
125. 875 M30-39 KLÁSEK Pavel ('84) Horňáci Rumburk 01:47:45.1 00:20:24.6
126. 27 M40-49 CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa-Svijany 01:47:54.3 00:20:33.8
127. 650 M30-39 RUMLENA Jan ('79) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:48:00.8 00:20:40.3
128. 299 M30-39 ZEMÁNEK Zdeněk ('82) TPCA bike team 01:48:06.1 00:20:45.6
129. 467 M30-39 VANIŠ Marek ('79) bajker.eu 01:48:07.8 00:20:47.3
130. 861 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej Voddíl 01:48:12.0 00:20:51.5
131. 425 M40-49 FIŠER Štěpán ('72) Rájkol 01:48:31.6 00:21:11.1
132. 119 M50-59 ZADINA Petr ('68) Kaba-sport Chotěboř 01:48:36.1 00:21:15.6
133. 232 M60-69 HRUBEC Milan ('54) lokomotiva nymburk 01:48:40.8 00:21:20.3
134. 888 M19-29 KAMÍNEK Petr ('95) Symbio+ CE.Energy 01:48:42.1 00:21:21.6
135. 736 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:48:44.8 00:21:24.3
136. 521 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) 01:48:45.1 00:21:24.6
137. 490 M30-39 VODEHNAL Martin ('80) PRESTIGE CYCLING TEAM 01:48:50.8 00:21:30.3
138. 122 M40-49 OSWALD Jan ('69) Mimoň 01:48:58.8 00:21:38.3
139. 5 M30-39 BUBLA Ladislav ('83) 01:49:05.3 00:21:44.8
140. 915 M40-49 VAŇOUSEK Aleš ('76) Bike Team Kosořice Bike Team Kosořice 01:49:07.5 00:21:47.0
141. 224 M19-29 NEVOLE Ondřej ('97) 01:49:16.6 00:21:56.1
142. 111 M60-69 JÍNA Jiří ('58) BSB Bakajda - Emerge 01:49:23.3 00:22:02.8
143. 843 M40-49 KŘEČEK Vlastimil ('73) 01:49:38.8 00:22:18.3
144. 540 M40-49 KADANÍK Daniel ('75) 01:49:39.1 00:22:18.6
145. 455 M50-59 HÁVA Zbyněk ('67) 01:49:39.1 00:22:18.6
146. 404 M40-49 HAVELKA Rostislav ('77) Symbio+CE.Energy 01:49:43.8 00:22:23.3
147. 533 M40-49 ŽAMPACH Filip ('75) Cyklo Pejcha 01:49:44.6 00:22:24.1
148. 109 M30-39 GROENEWELD Swen ('84) 01:49:47.3 00:22:26.8
149. 275 M40-49 ČÍLA Michal ('77) 01:49:54.8 00:22:34.3
150. 369 M30-39 LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 01:50:06.6 00:22:46.1
151. 684 M50-59 GALKO Jozef ('65) Barbora Team 01:50:08.6 00:22:48.1
152. 863 M40-49 ČECHOVIČ David ('78) MTB Horoměřice 01:50:10.1 00:22:49.6
153. 553 M50-59 ŘEHÁČEK Vladimír ('66) 01:50:10.1 00:22:49.6
154. 562 M40-49 PRŮŠA Martin ('71) 01:50:22.3 00:23:01.8
155. 293 M40-49 KAČÍREK David ('77) Kupkolo MTB Team Pardubice 01:50:22.6 00:23:02.1
156. 753 M40-49 LOCHMAN Jaromír ('71) CyklosportM 01:50:23.8 00:23:03.3
157. 39 M30-39 ŠIMONEK Jan ('80) 01:50:24.0 00:23:03.5
158. 503 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB HANZ 01:50:27.8 00:23:07.3
159. 691 M50-59 MICHL Josef ('59) CK Nymburk 01:50:29.1 00:23:08.6
160. 351 M19-29 NOSEK Lukáš ('89) 01:50:29.8 00:23:09.3
161. 91 M40-49 ŽIŽKA Jan ('71) 01:50:34.5 00:23:14.0
162. 551 M60-69 MENČL Josef ('55) VETAS Kralupy 01:50:35.3 00:23:14.8
163. 762 M40-49 ODSTRČIL Petr ('74) NH Car Bike Team 10 01:50:50.1 00:23:29.6
164. 864 M30-39 ČECHOVIČ Martin ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:50:55.6 00:23:35.1
165. 878 M19-29 SLAVÍK Martin ('93) Veslaři Děčín Veslaři v zeleném 01:51:00.6 00:23:40.1
166. 857 M40-49 MÁLEK Ladislav ('73) Symbio+CE.Energy 01:51:08.8 00:23:48.3
167. 840 M40-49 KAŽMÍR Roman ('75) Ironman Sudoměř Team 01:51:13.6 00:23:53.1
168. 649 M30-39 VÁLEK Ondřej ('79) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:51:13.9 00:23:53.4
169. 883 M30-39 SKALICKÝ Martin ('85) 01:51:16.1 00:23:55.6
170. 713 M30-39 ZELENKA Jan ('82) 01:51:23.3 00:24:02.8
171. 794 M40-49 ČERNÍK Miroslav ('75) 01:51:24.1 00:24:03.6
172. 847 M50-59 NÉMET Vladimír ('65) WÜRTH Cycling Team 01:51:26.8 00:24:06.3
173. 700 M19-29 HOUSER Martin ('90) 01:51:35.1 00:24:14.6
174. 715 M40-49 KRPÁLEK Ladislav ('72) Mikulášovice 01:51:35.6 00:24:15.1
175. 85 M30-39 DUCHOSLAV Josef ('79) NH Car Bike Team 4 01:51:40.8 00:24:20.3
176. 329 M40-49 POKORNÝ Radek ('76) 01:51:57.6 00:24:37.1
177. 328 M40-49 MAREK David ('75) agro kolín 01:52:00.1 00:24:39.6
178. 34 M30-39 JURIS Bohumil ('84) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:52:04.5 00:24:44.0
179. 889 M19-29 KAMÍNEK Václav ('92) Symbio+ CE.Energy 01:52:11.3 00:24:50.8
180. 743 M50-59 JEŘÁBEK Zbyněk ('67) kanoistika Mladá Boleslav 01:52:14.5 00:24:54.0
181. 429 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 01:52:21.6 00:25:01.1
182. 371 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 01:52:23.6 00:25:03.1
183. 388 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike 01:52:26.1 00:25:05.6
184. 354 M30-39 IMIÁLEK Michal ('80) 01:52:28.8 00:25:08.3
185. 797 M70+ BARTÁK Vladimír ('46) ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE 01:52:36.3 00:25:15.8
186. 241 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 01:52:36.9 00:25:16.4
187. 384 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM II. 01:52:41.1 00:25:20.6
188. 865 M40-49 PRÖLLER Miroslav ('70) Česká Lípa 01:52:46.1 00:25:25.6
189. 233 M18 RAUCHFUSS Jonatan ('03) REVITBUILD MTB Team 01:52:46.8 00:25:26.3
190. 247 M40-49 TŘEBICKÝ Petr ('77) Kolokrám Team 01:52:54.8 00:25:34.3
191. 375 M40-49 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 2009 01:52:58.1 00:25:37.6
192. 560 M40-49 SMOLÍK Petr ('77) Polabští vrchaři POLABSKÁ GRUPA 01:52:59.1 00:25:38.6
193. 844 M40-49 KŘEČEK Martin ('76) 01:53:07.6 00:25:47.1
194. 614 M40-49 PIKART František ('76) STOPRO Bike Team 01:53:10.1 00:25:49.6
195. 541 M40-49 NEUMANN Jiří ('73) Bike Mšeno 01:53:13.1 00:25:52.6
196. 262 M40-49 BARBIER Frederic ('76) 01:53:24.8 00:26:04.3
197. 591 M40-49 KUNEŠ Jiří ('75) NH Car Bike Team 6 01:53:26.3 00:26:05.8
198. 370 M30-39 VLČEK Karel ('79) Eleven Mercedes Benz Mitas Team 01:53:26.6 00:26:06.1
199. 862 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) PROSTĚ DÝCHEJ PROSTĚ DÝCHEJ 01:53:27.1 00:26:06.6
200. 640 M40-49 NEUMANN Miroslav ('73) ASK Děčín 01:53:29.9 00:26:09.4
201. 118 M40-49 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team 3 01:53:33.8 00:26:13.3
202. 730 M40-49 MASTÍK Tomáš ('78) Černí koně 01:53:34.6 00:26:14.1
203. 771 M40-49 KNIHA Martin ('72) CK KOLOKRÁM 01:53:35.8 00:26:15.3
204. 510 M50-59 NOVOTNÝ Vlastimil ('63) HZS SŽDC Nymburk 01:53:36.1 00:26:15.6
205. 852 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB HANZ 01:53:41.8 00:26:21.3
206. 428 M19-29 KOHOUT Ondřej ('97) Crazy Cocks 01:53:42.4 00:26:21.9
207. 196 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 01:53:47.1 00:26:26.6
208. 913 M40-49 TEJNAR Radek ('76) RUMBURK RUMBURK 01:53:47.7 00:26:27.2
209. 611 M30-39 KOUDELKA Luboš ('81) NH Car Bike Team 9 01:53:50.3 00:26:29.8
210. 192 M40-49 ANDERLE Karel ('69) FAnn.cz 01:53:57.6 00:26:37.1
211. 699 M19-29 ANDĚL Václav ('92) 01:54:19.3 00:26:58.8
212. 327 M40-49 KOUBA Pavel ('75) nový bor 01:54:20.6 00:27:00.1
213. 154 M30-39 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes Benz Mitas Team 01:54:21.6 00:27:01.1
214. 819 M50-59 VALÁŠEK Milan ('64) BMV bike team 01:54:26.8 00:27:06.3
215. 851 M40-49 HNĚUSA Milan ('69) Unifleg 01:54:32.4 00:27:11.9
216. 690 M30-39 HEJDA Jakub ('85) 01:54:34.1 00:27:13.6
217. 377 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike 01:54:34.6 00:27:14.1
218. 689 M19-29 BOUDA Tomáš ('90) KELLYS BIKERANCH TEAM 01:54:38.1 00:27:17.6
219. 465 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:54:40.8 00:27:20.3
220. 325 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) 01:54:51.6 00:27:31.1
221. 645 M30-39 BORNA Lukáš ('84) 01:54:51.8 00:27:31.3
222. 683 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('76) BIKEMARAST team BIKEMARAST team 01:54:52.6 00:27:32.1
223. 337 M50-59 FRANK Marek ('67) 01:54:52.6 00:27:32.1
224. 545 M30-39 VACEK Lukáš ('86) Koloshop Team 01:55:03.1 00:27:42.6
225. 818 M50-59 MOKŘÍŽ Bohuslav ('64) BMV bike team 01:55:08.3 00:27:47.8
226. 519 M50-59 MATĚJČEK Petr ('68) bikerental.cz 01:55:08.6 00:27:48.1
227. 732 M19-29 SOVA Martin ('92) MTB Servis 01:55:15.4 00:27:54.9
228. 79 M30-39 MELICHAR Vladimír ('81) NH Car Bike Team 3 01:55:23.8 00:28:03.3
229. 887 M30-39 MISTR Vojtěch ('79) Outdoor Outsiders 01:55:26.6 00:28:06.1
230. 870 M18 HANČ Vojtěch ('02) GHOST Team GHOST Junior Team 01:55:28.8 00:28:08.3
231. 112 M50-59 MAREK Petr ('68) CK Čejetice 01:55:31.6 00:28:11.1
232. 340 M30-39 FÍRER David ('87) 01:55:39.6 00:28:19.1
233. 724 M30-39 ČERMÁK Petr ('83) České dráhy 01:55:53.6 00:28:33.1
234. 798 M40-49 DOLEJŠ Miloš ('74) 01:55:56.6 00:28:36.1
235. 542 M40-49 PEJCHA Miloš ('75) Cyklo Pejcha 01:56:11.4 00:28:50.9
236. 789 M19-29 MUSAL Filip ('96) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:56:13.1 00:28:52.6
237. 812 M40-49 GIZELA Marek ('70) 01:56:16.3 00:28:55.8
238. 601 M18 UHER Filip ('02) NH Car Bike Team 8 01:56:16.6 00:28:56.1
239. 790 M50-59 ZAHRÁDKA Tomáš ('66) Tenisový klub Nová Ves 01:56:30.1 00:29:09.6
240. 508 M40-49 CÍSAŘ Marek ('76) Aperam 01:56:32.1 00:29:11.6
241. 252 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ 01:56:42.6 00:29:22.1
242. 215 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) 01:56:44.6 00:29:24.1
243. 246 M50-59 VOHÁNKA Petr ('67) Ekometal 01:56:49.3 00:29:28.8
244. 801 M40-49 NEVEČEŘAL Jiří ('76) erclub Jablonec 01:56:57.9 00:29:37.4
245. 487 M30-39 JANDA Michal ('79) 01:57:02.3 00:29:41.8
246. 556 M40-49 VEVERKA Václav ('73) Survival 01:57:02.4 00:29:41.9
247. 365 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) Ještěd Skyrace 01:57:02.6 00:29:42.1
248. 222 M40-49 ŠEBEK Petr ('75) 01:57:04.4 00:29:43.9
249. 402 M50-59 KUBEŠ Petr ('64) Sokol Vrát 01:57:06.6 00:29:46.1
250. 102 M30-39 ŘÍPA Vojtěch ('82) šlapky z ČT šlapky z ČT 01:57:07.5 00:29:47.0
251. 778 M40-49 JENÍK Martin ('71) Barton Nymburk 01:57:08.4 00:29:47.9
252. 53 M19-29 HEBELKA Jakub ('93) Carla-Kupkolo.cz 01:57:11.3 00:29:50.8
253. 418 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) Symbio+CE.Energy 01:57:11.8 00:29:51.3
254. 450 M30-39 SLABÝ Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:57:12.1 00:29:51.6
255. 505 M19-29 KUŽEL Pavel ('93) 01:57:12.1 00:29:51.6
256. 494 M50-59 LAUFKE Roman ('67) 01:57:14.1 00:29:53.6
257. 746 M40-49 PAMPALINI Paolo ('75) 01:57:15.9 00:29:55.4
258. 158 M60-69 PEŘINA Jiří ('58) 01:57:25.3 00:30:04.8
259. 393 M30-39 SEIDL Petr ('81) SK Soutice 01:57:28.0 00:30:07.5
260. 701 M40-49 SLAVÍK Radek ('78) 01:57:34.9 00:30:14.4
261. 189 M40-49 MICHAL Radek ('71) Polabští vrchaři 01:57:37.1 00:30:16.6
262. 84 M40-49 ŠPAČEK Karel ('72) NH Car Bike Team 4 01:57:39.1 00:30:18.6
263. 593 M40-49 ŠNAJDR Zbyněk ('77) NH Car Bike Team 6 01:57:41.1 00:30:20.6
264. 346 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Racing 01:57:47.3 00:30:26.8
265. 550 M19-29 KUČERA Tobias ('92) 01:57:49.6 00:30:29.1
266. 810 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno 01:57:52.9 00:30:32.4
267. 543 M30-39 NECHANICKÝ Stanislav ('83) 01:57:53.9 00:30:33.4
268. 592 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 6 01:58:00.4 00:30:39.9
269. 320 M40-49 DUŠEK Michal ('70) 01:58:04.6 00:30:44.1
270. 208 M40-49 KADLLEČEK Petr ('69) Mácháč Team Bike 01:58:04.8 00:30:44.3
271. 712 M40-49 CVEJN Jan ('70) HZS UL-DC 01:58:07.4 00:30:46.9
272. 514 M40-49 MENTBERGER Štěpán ('70) Depre Repre 2014 Depre Repre 2014 01:58:16.4 00:30:55.9
273. 396 M50-59 PŘIBYL Petr ('67) 01:58:18.6 00:30:58.1
274. 783 M50-59 VÁCLAVÍK Josef ('62) 01:58:22.6 00:31:02.1
275. 255 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 01:58:29.9 00:31:09.4
276. 364 M50-59 HLUCHÝ Petr ('66) 01:58:42.4 00:31:21.9
277. 795 M60-69 FREI Petr ('56) 01:58:53.4 00:31:32.9
278. 866 M40-49 VRBA Pavel ('74) Řemesníci Kramolín 01:59:01.1 00:31:40.6
279. 86 M19-29 POLÁČEK Michal ('93) NH Car Bike Team 4 01:59:23.1 00:32:02.6
280. 728 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Černí koně 01:59:29.4 00:32:08.9
281. 891 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB HANZ 01:59:29.6 00:32:09.1
282. 258 M50-59 KAŠPAR Zdeněk ('67) 01:59:34.4 00:32:13.9
283. 907 M40-49 KNEDLÍK Pavel ('70) 01:59:36.6 00:32:16.1
284. 296 M40-49 MICHL Jan ('74) jirčanští rychlíci 01:59:38.1 00:32:17.6
285. 173 M40-49 ONDRÁČEK Tomáš ('72) 01:59:42.1 00:32:21.6
286. 174 M40-49 ČÁKORA Petr ('75) 01:59:48.1 00:32:27.6
287. 121 M19-29 VANČURA Matěj ('96) 01:59:51.6 00:32:31.1
288. 916 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) 01:59:51.9 00:32:31.4
289. 231 M19-29 HARÁK Jiří ('92) 01:59:56.9 00:32:36.4
290. 452 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:59:58.8 00:32:38.3
291. 821 M40-49 POPELKA Lukáš ('76) 02:00:05.9 00:32:45.4
292. 267 M40-49 LOCKER Marian ('71) 02:00:11.6 00:32:51.1
293. 156 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 02:00:14.9 00:32:54.4
294. 894 M30-39 SCHMIDT Dušan ('86) 02:00:18.9 00:32:58.4
295. 616 M30-39 RUSÝ Jakub ('87) 02:00:34.6 00:33:14.1
296. 218 M30-39 TULPA Michal ('81) 02:00:36.4 00:33:15.9
297. 181 M30-39 KUČERA Petr ('84) GARLAND 02:00:38.6 00:33:18.1
298. 202 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 02:00:38.9 00:33:18.4
299. 534 M40-49 DRÁBIK Milan ('71) DRAKUN 02:00:41.6 00:33:21.1
300. 647 M40-49 KUBES Michal ('73) DEPRE REPRE 2014 02:00:41.9 00:33:21.4
301. 352 M19-29 HARÁK Martin ('89) 02:00:45.4 00:33:24.9
302. 284 M50-59 ZÁVADA Miroslav ('64) CK Lovosice 02:00:45.6 00:33:25.1
303. 835 M50-59 KAISER Richard ('65) SCOTT RICA BIKE SCOTT RICA BIKE 02:00:58.1 00:33:37.6
304. 391 M30-39 HRÁBEK Jakub ('87) 02:01:07.1 00:33:46.6
305. 336 M60-69 SLAVÍK Otomar ('58) 02:01:11.8 00:33:51.3
306. 423 M50-59 VALOVIČ Petr ('66) 02:01:15.8 00:33:55.3
307. 339 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:01:18.8 00:33:58.3
308. 702 M40-49 JANOUŠEK Marek ('77) 02:01:36.4 00:34:15.9
309. 103 M40-49 VANIŠ Antonín ('74) šlapky z ČT šlapky z ČT 02:01:36.6 00:34:16.1
310. 850 M50-59 BERGER Petr ('59) WÜRTH Cycling Team 02:01:37.4 00:34:16.9
311. 714 M19-29 KUNC Jiří ('91) 02:01:39.4 00:34:18.9
312. 750 M40-49 BARBOLYÁŠ Roman ('75) 02:01:47.1 00:34:26.6
313. 338 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) CK Nymburk 02:01:56.1 00:34:35.6
314. 548 M19-29 NAJMAN Martin ('92) 02:01:56.1 00:34:35.6
315. 166 M40-49 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 02:02:02.1 00:34:41.6
316. 359 M40-49 HEPNAR Roman ('72) Emco 1 02:02:05.9 00:34:45.4
317. 250 M40-49 RAKUŠAN František ('73) Bicykl Kříž Team 02:02:11.1 00:34:50.6
318. 313 M60-69 ČECH Pavel ('53) 02:02:17.1 00:34:56.6
319. 288 M30-39 SKALA Jiří ('83) HS Šneci 02:02:17.4 00:34:56.9
320. 493 M50-59 ČERNÝ Liboslav ('68) 02:02:21.4 00:35:00.9
321. 604 M40-49 VODIČKA Michal ('73) NH Car Bike Team 8 02:02:26.9 00:35:06.4
322. 441 M40-49 RŮŽIČKA Jiří ('78) 02:02:35.4 00:35:14.9
323. 40 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) Tj Lokomotiva Nymburk 02:02:40.1 00:35:19.6
324. 517 M40-49 MACH Radim ('76) MTB Horoměřice 02:02:42.4 00:35:21.9
325. 754 M40-49 SAZAMA Martin ('77) MAFELL 02:02:49.6 00:35:29.1
326. 571 M30-39 BENDA Tomáš ('79) 02:02:55.1 00:35:34.6
327. 632 M30-39 PLOCEK Alan ('84) 02:02:56.1 00:35:35.6
328. 397 M50-59 PAVELKA Milan ('59) Lehkoatletický klub Černý havran v Táboře 02:03:09.6 00:35:49.1
329. 692 M30-39 POLÁK Lukáš ('86) 02:03:12.1 00:35:51.6
330. 420 M40-49 BUDEK Tomáš ('70) 02:03:17.6 00:35:57.1
331. 489 M30-39 PANOCH Lukáš ('88) CK Lovosice 02:03:28.4 00:36:07.9
332. 871 M40-49 KALINA Vlasta ('72) Bohnická šlechta 02:03:30.4 00:36:09.9
333. 75 M19-29 KÜHNEL Roman ('89) NH Car Bike Team 2 02:03:43.1 00:36:22.6
334. 507 M40-49 ŠENBERK Jiří ('70) 02:03:43.8 00:36:23.3
335. 152 M40-49 PINTNER Petr ('73) 02:03:49.9 00:36:29.4
336. 290 M70+ MÁZL Miroslav ('47) MTB Spartak Vrchlabí 02:03:50.9 00:36:30.4
337. 518 M50-59 SMOLKA Jan ('66) 02:03:53.4 00:36:32.9
338. 21 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:03:53.6 00:36:33.1
339. 914 M30-39 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB HANZ 02:03:55.6 00:36:35.1
340. 665 M50-59 FALTUS Lubomír ('67) 02:03:57.6 00:36:37.1
341. 466 M50-59 POKORNÝ Petr ('61) Koloshop Team Teplice 02:03:59.9 00:36:39.4
342. 879 M50-59 SLAVÍK Jiří ('64) Veslaři Děčín Veslaři v zeleném 02:04:02.1 00:36:41.6
343. 408 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) Ždírec Bike 02:04:06.9 00:36:46.4
344. 745 M19-29 UMÁČENÝ Petr ('93) 02:04:10.6 00:36:50.1
345. 373 M30-39 BABIC Pavel ('87) 02:04:12.4 00:36:51.9
346. 858 M30-39 MARŠÁLEK Jaroslav ('81) 02:04:16.4 00:36:55.9
347. 399 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 02:04:18.5 00:36:58.0
348. 157 M60-69 KLÍMA Jiří ('58) 02:04:29.1 00:37:08.6
349. 525 M50-59 GAŽUR Pavel ('63) Beton Bike Litvínov 02:04:30.1 00:37:09.6
350. 920 M40-49 JARÝ Petr ('72) KOVOŠROT JARÝ KOVOŠROT JARÝ 02:04:36.6 00:37:16.1
351. 755 M40-49 JANDA Pavel ('69) KELLYS BIKERANCH TEAM 02:04:43.1 00:37:22.6
352. 845 M40-49 FALTA Tomas ('73) WÜRTH Cycling Team 02:04:45.1 00:37:24.6
353. 549 M19-29 KUČERA Benjamin ('91) 02:04:45.9 00:37:25.4
354. 172 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:04:47.6 00:37:27.1
355. 392 M30-39 COUFAL Martin ('82) SALAEGRO Medical Racing team 02:04:51.4 00:37:30.9
356. 633 M30-39 KOVAŘÍK Tomáš ('83) 02:04:56.4 00:37:35.9
357. 417 M50-59 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:05:02.1 00:37:41.6
358. 205 M60-69 FORMÁNEK Jiří ('54) 02:05:26.1 00:38:05.6
359. 240 M40-49 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 02:05:26.1 00:38:05.6
360. 679 M30-39 MUNDI Karol ('85) CHOCOLAND 02:05:26.6 00:38:06.1
361. 447 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:05:28.4 00:38:07.9
362. 598 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team 7 02:05:34.9 00:38:14.4
363. 153 M30-39 CHMELIK Pavel ('83) Příbram 02:05:44.9 00:38:24.4
364. 544 M30-39 PRUŠÁK Jan ('88) 02:05:46.4 00:38:25.9
365. 770 M40-49 HORÁK Otakar ('76) 02:05:49.4 00:38:28.9
366. 793 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:06:07.7 00:38:47.2
367. 256 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) GHOST TEAM 02:06:13.6 00:38:53.1
368. 602 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team 8 02:06:14.9 00:38:54.4
369. 376 M30-39 KATUŠ Jaroslav ('87) J-One Sport systems 02:06:20.0 00:38:59.5
370. 899 M40-49 PRUŽINA Bivoj ('75) 02:06:30.1 00:39:09.6
371. 639 M30-39 SVOBODA Pavel ('80) Děčín 02:06:30.1 00:39:09.6
372. 822 M50-59 BIRD Stephen ('66) Testlake Racing 02:06:33.6 00:39:13.1
373. 207 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) Mácháč Team Bike 02:06:38.6 00:39:18.1
374. 347 M30-39 KALVODA Michal ('84) 02:06:39.9 00:39:19.4
375. 294 M40-49 MARYŠKA Tomáš ('72) 02:06:40.1 00:39:19.6
376. 185 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:06:40.6 00:39:20.1
377. 403 M50-59 STRUNZ Petr ('63) PROFIKA.CZ PROFIKA 02:06:41.4 00:39:20.9
378. 177 M40-49 PÝCHA Jakub ('78) 02:06:53.6 00:39:33.1
379. 780 M30-39 BODLÁK Aleš ('88) Adventura team 02:07:00.9 00:39:40.4
380. 193 M50-59 BODLÁK Aleš ('60) 02:07:01.4 00:39:40.9
381. 277 M40-49 FLIEGER Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:07:08.6 00:39:48.1
382. 249 M50-59 VOHÁNKA Libor ('65) Ekometal 02:07:24.6 00:40:04.1
383. 659 M30-39 CHVÁTAL Tomáš ('83) 02:07:27.9 00:40:07.4
384. 833 M50-59 BLAŽKA Miroslav ('61) 02:07:39.9 00:40:19.4
385. 901 M19-29 WALTER Jakub ('89) The Expendables The Expendables 02:07:42.7 00:40:22.2
386. 731 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Černí koně 02:07:45.4 00:40:24.9
387. 219 M30-39 KOUKAL Jan ('83) 02:07:45.9 00:40:25.4
388. 502 M40-49 BENDA Petr ('71) Benda folie - Eleven 02:07:49.9 00:40:29.4
389. 792 M40-49 VARGA Daniel ('71) Symbio+ CE.Energy 02:07:53.9 00:40:33.4
390. 274 M50-59 FLIEGER Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:07:54.6 00:40:34.1
391. 628 M19-29 ŠÍPEK Michal ('92) 02:07:56.9 00:40:36.4
392. 775 M18 ZEMAN Radim ('04) BSB Bakajda - Emerge 02:07:57.3 00:40:36.8
393. 286 M50-59 HOFFMAN Ladislav ('62) 02:08:07.7 00:40:47.2
394. 511 M40-49 ABRT Jan ('76) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 02:08:10.1 00:40:49.6
395. 209 M40-49 NEDÚCHAL Radek ('75) 02:08:13.4 00:40:52.9
396. 454 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) Ti na Mělník 02:08:18.9 00:40:58.4
397. 829 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB HANZ 02:08:21.1 00:41:00.6
398. 463 M40-49 BAČOVSKÝ Martin ('73) 02:08:24.9 00:41:04.4
399. 303 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:08:25.6 00:41:05.1
400. 817 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) BMV bike team 02:08:32.4 00:41:11.9
401. 264 M50-59 VÁŇA Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:08:35.4 00:41:14.9
402. 331 M40-49 PROTIVÍNSKÝ Petr ('73) 02:08:37.6 00:41:17.1
403. 443 M40-49 KOSTRBA Petr ('72) 02:08:45.4 00:41:24.9
404. 395 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:08:59.1 00:41:38.6
405. 381 M30-39 ŽÁRA Jan ('83) 02:09:03.6 00:41:43.1
406. 854 M30-39 BOHÁČ Radek ('86) Forbidden 02:09:08.4 00:41:47.9
407. 78 M40-49 VIKTORIN František ('71) NH CAR NH CAR 02:09:18.3 00:41:57.8
408. 468 M30-39 PŘIBYL Jiří ('79) 02:09:22.1 00:42:01.6
409. 605 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 8 02:09:31.4 00:42:10.9
410. 555 M40-49 DRAŽIL Josef ('78) 02:09:34.9 00:42:14.4
411. 326 M19-29 KVAJSAR Tomáš ('95) 02:09:36.6 00:42:16.1
412. 175 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) tina mělník 02:09:52.9 00:42:32.4
413. 853 M30-39 VÁCLAVÍK Tomáš ('86) Forbidden 02:09:57.9 00:42:37.4
414. 380 M30-39 VESECKÝ Richard ('79) 02:10:09.6 00:42:49.1
415. 827 M50-59 KUBOVIČ Jiří ('66) KELLYS BIKERANCH TEAM 02:10:13.9 00:42:53.4
416. 242 M30-39 DYTRYCH Martin ('82) JASMAD RUMBURK JASMAD RUMBURK 02:10:14.4 00:42:53.9
417. 97 M50-59 PAZDERNÍK Stanislav ('62) MMM 02:10:19.8 00:42:59.3
418. 99 M19-29 ZIMA Lukáš ('97) 02:10:29.3 00:43:08.8
419. 884 M30-39 SKALICKÝ Filip ('86) 02:10:33.9 00:43:13.4
420. 162 M40-49 NEUMAN Jiří ('69) 02:10:45.4 00:43:24.9
421. 557 M40-49 MÉSZÁROŠ Robert ('77) Rudý Klokan 02:10:50.7 00:43:30.2
422. 882 M50-59 PETERKA Jiří ('66) 02:10:55.4 00:43:34.9
423. 410 M30-39 HNÍZDO Miroslav ('86) CK Verneřice 02:11:12.2 00:43:51.7
424. 538 M50-59 MEDEK Jaromír ('63) 02:11:13.4 00:43:52.9
425. 848 M40-49 PŘEVRÁTIL Jan ('72) WÜRTH Cycling Team 02:11:18.9 00:43:58.4
426. 536 M60-69 BEYR Luboš ('53) Koloshop Team Teplice 02:11:19.1 00:43:58.6
427. 226 M30-39 MALEJOVSKÝ Pavel ('79) 02:11:19.4 00:43:58.9
428. 903 M19-29 ŠTROBACH René ('89) The Expendables The Expendables 02:11:23.9 00:44:03.4
429. 760 M40-49 DĚDIČ Luboš ('70) Jelenice 02:11:25.1 00:44:04.6
430. 876 M30-39 ŠTROF Petr ('79) PNEUALU TEAM PNEUALU TEAM 02:11:28.9 00:44:08.4
431. 67 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) NH Car Bike Team 1 02:11:37.3 00:44:16.8
432. 379 M30-39 ŠEFL Martin ('81) 02:11:37.6 00:44:17.1
433. 281 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) 02:11:38.4 00:44:17.9
434. 278 M40-49 PAPEŽÍK Luboš ('75) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:11:39.1 00:44:18.6
435. 405 M40-49 VIGNER Jan ('77) Sk Veselá 02:11:40.1 00:44:19.6
436. 809 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno 02:11:44.9 00:44:24.4
437. 902 M50-59 WALTER Standa ('66) The Expendables 02:12:08.2 00:44:47.7
438. 385 M40-49 MAREČEK Štěpán ('77) 02:12:09.4 00:44:48.9
439. 453 M19-29 KARHAN Zdeněk ('99) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:12:12.9 00:44:52.4
440. 655 M30-39 VRBATA Leoš ('79) 02:12:19.6 00:44:59.1
441. 216 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko Trutnov 02:12:23.1 00:45:02.6
442. 804 M40-49 KOPECKÝ Daniel ('72) 02:12:29.6 00:45:09.1
443. 495 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) MTC Velvary 02:12:39.1 00:45:18.6
444. 407 M30-39 STEHLÍK Miroslav ('82) 02:12:43.6 00:45:23.1
445. 528 M19-29 BRADA Michal ('89) TrianglBike 02:12:58.2 00:45:37.7
446. 535 M50-59 ERBAN Petr ('62) TrianglBike 02:13:03.4 00:45:42.9
447. 608 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team 9 02:13:06.9 00:45:46.4
448. 305 M60-69 VANČURA Miloš ('54) HISPORT 02:13:20.6 00:46:00.1
449. 431 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek bikers 02:13:26.1 00:46:05.6
450. 188 M40-49 KUČERA Pavel ('75) 02:13:37.7 00:46:17.2
451. 636 M30-39 PRUSKAVEC Zdeněk ('87) MTC Velvary 02:13:39.7 00:46:19.2
452. 820 M40-49 KOBYLNICKÝ Martin ('77) 02:13:39.9 00:46:19.4
453. 470 M40-49 STRYCH Michal ('76) 02:13:48.7 00:46:28.2
454. 159 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:13:52.2 00:46:31.7
455. 488 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) Vrzaci 02:13:53.6 00:46:33.1
456. 263 M50-59 NĚMEC Jiří ('66) Rebels Pardubice 02:14:04.9 00:46:44.4
457. 671 M30-39 VOJÍN Petr ('79) 02:14:14.3 00:46:53.8
458. 744 M19-29 MACOUN Jaroslav ('98) 02:14:24.6 00:47:04.1
459. 323 M30-39 GÁBORÍK Štefan ('81) 02:14:25.2 00:47:04.7
460. 527 M19-29 LÍBAL Jakub ('92) TrianglBike 02:14:25.9 00:47:05.4
461. 885 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB HANZ 02:14:29.9 00:47:09.4
462. 499 M40-49 BEZUCHA Pavel ('76) 02:14:41.2 00:47:20.7
463. 537 M50-59 KORDA Vladimír ('68) 02:14:44.4 00:47:23.9
464. 881 M40-49 ŠÍDA Martin ('70) 02:14:46.2 00:47:25.7
465. 617 M50-59 MACHÁČEK Jiří ('67) AGRO Chomutice a.s. 02:14:53.4 00:47:32.9
466. 310 M40-49 KELLER Aleš ('74) 02:15:01.2 00:47:40.7
467. 266 M40-49 MAREŠ Jaroslav ('73) 02:15:32.2 00:48:11.7
468. 317 M50-59 KŘÍŽ Pavel ('68) BP 02:15:42.9 00:48:22.4
469. 485 M60-69 VAŇOUS Josef ('58) 02:15:46.6 00:48:26.1
470. 161 M40-49 STEIDL Tomáš ('75) 02:15:54.7 00:48:34.2
471. 670 M40-49 SENKO Jiří ('74) 02:15:54.7 00:48:34.2
472. 811 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno 02:15:57.4 00:48:36.9
473. 788 M18 FISCHER Matyáš ('04) 02:16:01.1 00:48:40.6
474. 229 M50-59 VYSKOČIL Jaroslav ('68) 02:16:03.9 00:48:43.4
475. 287 M60-69 SKALA Jiří ('55) HS Šneci 02:16:08.4 00:48:47.9
476. 227 M40-49 KOUTNÍK Vladislav ('73) 02:16:15.4 00:48:54.9
477. 225 M40-49 MALEJOVSKÝ Josef ('76) 02:16:16.2 00:48:55.7
478. 245 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:16:16.9 00:48:56.4
479. 343 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:16:18.9 00:48:58.4
480. 358 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) Emco 1 02:16:24.9 00:49:04.4
481. 167 M30-39 KRÁL Ondřej ('81) 02:16:33.4 00:49:12.9
482. 695 M30-39 VODIČKA Ladislav ('79) 02:16:44.7 00:49:24.2
483. 170 M30-39 JANATA Petr ('87) 02:16:52.9 00:49:32.4
484. 406 M30-39 JENŠOVSKÝ Viktor ('79) 02:16:54.4 00:49:33.9
485. 838 M50-59 PILIK Radek ('66) 02:16:57.2 00:49:36.7
486. 559 M40-49 MARTINKA Petr ('69) 02:16:59.4 00:49:38.9
487. 694 M19-29 WEIGEL Jakub ('94) 02:17:04.4 00:49:43.9
488. 648 M40-49 ŠPAČEK Jan ('71) AC Kobylisy 02:17:07.9 00:49:47.4
489. 427 M50-59 KOHOUT Petr ('64) Crazy Cocks 02:17:11.7 00:49:51.2
490. 289 M60-69 GENGELA Jan ('55) 02:17:16.7 00:49:56.2
491. 324 M30-39 PEŠL Jan ('88) 02:17:17.6 00:49:57.1
492. 319 M40-49 SMÍTKA Jaroslav ('71) 02:17:20.9 00:50:00.4
493. 254 M40-49 VISINGER Milan ('75) 02:17:32.4 00:50:11.9
494. 500 M30-39 STARÝ Václav ('84) 02:17:42.7 00:50:22.2
495. 414 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:17:43.7 00:50:23.2
496. 757 M40-49 BÁRTA Martin ('74) 02:17:46.4 00:50:25.9
497. 478 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:17:51.2 00:50:30.7
498. 217 M30-39 SIBERA Jan ('88) 02:17:55.6 00:50:35.1
499. 387 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike 02:18:10.7 00:50:50.2
500. 653 M60-69 ŠUMICHRAST Vratislav ('58) 02:18:13.4 00:50:52.9
501. 764 M30-39 HOLEČEK Petr ('85) NH Car Bike Team 10 02:18:30.9 00:51:10.4
502. 830 Elite MENCL Ondřej ('77) 02:18:45.2 00:51:24.7
503. 228 M50-59 KOTRC Milan ('65) 02:18:47.4 00:51:26.9
504. 785 M18 MUSIL David ('00) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 02:18:47.7 00:51:27.2
505. 816 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) MTC Velvary 02:18:49.7 00:51:29.2
506. 532 M40-49 ŠINDELÁŘ David ('71) 02:18:50.4 00:51:29.9
507. 726 M30-39 URBANSKÝ Josef ('81) České dráhy 02:18:51.4 00:51:30.9
508. 520 M60-69 PIDRMAN Miroslav ('53) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 02:18:54.4 00:51:33.9
509. 318 M40-49 VŮČKA Petr ('75) 02:18:54.9 00:51:34.4
510. 297 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:18:55.9 00:51:35.4
511. 693 M40-49 HORYCH Aleš ('78) 02:19:06.4 00:51:45.9
512. 664 M40-49 SLÍVA Pavel ('72) SK HAMR 02:19:12.7 00:51:52.2
513. 697 M50-59 SVOBODA Jiří ('67) 02:19:17.4 00:51:56.9
514. 362 KLB-M BROŽ Martin ('79) COCONi 02:19:18.7 00:51:58.2
515. 672 M30-39 SRŠEŇ Jiří ('79) 02:19:27.7 00:52:07.2
516. 825 M19-29 SUCHÝ Josef ('91) Bike Andski Bakajda 02:19:44.2 00:52:23.7
517. 257 M50-59 MOTTL Martin ('67) 02:19:52.6 00:52:32.1
518. 644 M40-49 HRUBEC Martin ('73) 02:19:58.2 00:52:37.7
519. 160 M19-29 NEUMAN Ondřej ('99) 02:19:59.4 00:52:38.9
520. 282 M50-59 MATUŠKA Valér ('61) 02:20:17.2 00:52:56.7
521. 265 M60-69 KOLÁŘ Jan ('58) Sport-umění-peří 02:20:55.2 00:53:34.7
522. 235 M40-49 POLICAR Lubomír ('78) 02:21:20.4 00:53:59.9
523. 251 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) Aperam 02:21:25.2 00:54:04.7
524. 661 M30-39 KOŠVANEC Libor ('85) 02:21:40.4 00:54:19.9
525. 570 M30-39 ČAPEK Roman ('85) Tomíno 02:21:40.9 00:54:20.4
526. 859 M19-29 ŘÍHA Pavel ('89) 02:21:51.2 00:54:30.7
527. 594 M18 ŠNAJDR Dominik ('01) NH Car Bike Team 6 02:21:58.9 00:54:38.4
528. 301 M50-59 NOVÁK Vladimír ('65) MTC Velvary 02:22:02.7 00:54:42.2
529. 283 M50-59 PRÁT Václav ('61) 02:22:05.0 00:54:44.5
530. 501 M19-29 RICHTER Josef ('95) ZEVLBike 02:22:18.7 00:54:58.2
531. 590 M30-39 MELICHAR Stanislav ('83) NH Car Bike Team 5 02:22:33.7 00:55:13.2
532. 652 M30-39 FRYDRYCH Pavel ('86) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 02:22:37.2 00:55:16.7
533. 321 M19-29 MYSLIVEČEK Jindřich ('92) 02:22:37.7 00:55:17.2
534. 422 M30-39 SOUKUP Jaroslav ('84) 02:22:37.9 00:55:17.4
535. 214 M40-49 PAŠKULIAK Petr ('77) Saganovci 02:22:47.9 00:55:27.4
536. 360 M40-49 PLAČEK Miloš ('70) Emco 1 02:22:57.7 00:55:37.2
537. 334 M60-69 BEKA Josef ('49) Instatop Kosmonosy 02:23:01.9 00:55:41.4
538. 717 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:23:06.9 00:55:46.4
539. 342 M19-29 FIŠER Michal ('89) 02:23:06.9 00:55:46.4
540. 530 M30-39 KOLDOVSKÝ Petr ('83) ZEVLBike 02:23:07.2 00:55:46.7
541. 344 M40-49 STRNAD Petr ('78) 02:23:10.7 00:55:50.2
542. 261 M30-39 DRÁBIK Tomáš ('81) Saganovci 02:23:11.4 00:55:50.9
543. 411 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:23:12.4 00:55:51.9
544. 677 M30-39 ANTOŠ David ('82) Ždírec Bike 02:23:22.4 00:56:01.9
545. 183 M40-49 PŘIBYL Miroslav ('75) 02:23:25.9 00:56:05.4
546. 886 M50-59 ŠVEC Stanislav ('67) Stafex 02:23:39.9 00:56:19.4
547. 656 M30-39 BÍLEK Jan ('86) ZEVLBike 02:23:40.7 00:56:20.2
548. 163 M50-59 VONDRA Václav ('68) DB SCHENKER 02:23:45.1 00:56:24.6
549. 729 M60-69 ŠÍDA Karel ('58) Černí koně 02:23:47.7 00:56:27.2
550. 492 M50-59 DUCHOSLAV Štefan ('65) Ždírec Bike 02:23:48.9 00:56:28.4
551. 897 M50-59 KOLÁŘ Jiří ('64) 02:23:55.9 00:56:35.4
552. 860 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB HANZ MTB HANZ 02:23:58.2 00:56:37.7
553. 600 M30-39 PROCHÁZKA Jakub ('86) NH Car Bike Team 7 02:24:09.9 00:56:49.4
554. 906 M50-59 URBÁNEK Jaromír ('66) 02:24:15.7 00:56:55.2
555. 374 M40-49 HOLÝ Ladislav ('73) 02:24:26.9 00:57:06.4
556. 586 M18 ERBEN Michal ('02) NH Car Bike Team 5 02:24:53.2 00:57:32.7
557. 696 M30-39 ZÁMECKÝ Martin ('79) 02:25:00.4 00:57:39.9
558. 357 M40-49 VANCL Vladimír ('69) 02:25:05.9 00:57:45.4
559. 803 M40-49 CIBULKA Ondřej ('78) 02:25:12.3 00:57:51.8
560. 471 M30-39 LIDÁK Tomáš ('86) 02:25:12.9 00:57:52.4
561. 646 M18 KARSKÝ Jakub ('00) 02:25:18.4 00:57:57.9
562. 186 M60-69 PRKNO Zdeněk ('58) 02:25:27.7 00:58:07.2
563. 766 M30-39 ŠTÍCHA Jan ('79) NH Car Bike Team 11 02:25:32.9 00:58:12.4
564. 432 M30-39 PFLEGER Michal ('85) Pepek bikers 02:25:52.7 00:58:32.2
565. 828 M50-59 LOUDA Miloslav ('61) 02:26:00.9 00:58:40.4
566. 349 M30-39 ŠVESTKA Martin ('79) 02:26:10.7 00:58:50.2
567. 898 M30-39 PERTL Jakub ('83) 02:26:41.4 00:59:20.9
568. 631 M19-29 NEUFUSS Michal ('93) 02:26:44.4 00:59:23.9
569. 210 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:26:53.4 00:59:32.9
570. 335 M70+ SOCHACKÝ Miloslav ('45) 02:27:02.7 00:59:42.2
571. 761 M40-49 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team 10 02:27:06.7 00:59:46.2
572. 768 M40-49 KOMEDA David ('73) NH Car Bike Team 11 02:27:07.2 00:59:46.7
573. 630 M30-39 TRUKSA Ivan ('80) 02:27:43.2 01:00:22.7
574. 437 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:27:47.2 01:00:26.7
575. 734 M60-69 NOVOTNÝ František ('52) Tomíno 02:27:54.0 01:00:33.5
576. 523 M18 BRAUN Matyáš ('03) 02:28:21.9 01:01:01.4
577. 826 M40-49 DUŠÁK Jan ('70) 02:28:24.2 01:01:03.7
578. 473 M19-29 DLOUHÝ Lukáš ('95) 02:28:27.2 01:01:06.7
579. 17 M40-49 MALÝ Jaroslav ('72) Lawi Sport Team 02:28:36.9 01:01:16.4
580. 552 M50-59 MEJZR Vaclav ('62) 02:28:48.7 01:01:28.2
581. 223 M40-49 BULDRA Lukáš ('75) 02:28:49.7 01:01:29.2
582. 204 M40-49 KNAP Roman ('75) 02:29:06.2 01:01:45.7
583. 203 M40-49 ŠANDA Roman ('76) 02:29:06.9 01:01:46.4
584. 526 M19-29 KOLDOVSKÝ Jan ('97) ZEVLBike 02:29:39.5 01:02:19.0
585. 618 M40-49 HONZÍČEK Jiří ('76) 02:29:43.7 01:02:23.2
586. 660 M30-39 SCHOVANEC Martin ('81) Rudý Klokan 02:29:45.0 01:02:24.5
587. 558 M40-49 HYBLER David ('76) Rudý Klokan 02:29:49.7 01:02:29.2
588. 615 M40-49 HOUFEK Aleš ('71) 02:29:56.7 01:02:36.2
589. 524 M18 MLEJNEK Jakub ('04) ZEVLBike 02:30:11.2 01:02:50.7
590. 610 M40-49 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 9 02:30:16.2 01:02:55.7
591. 516 M40-49 SUCHÝ Lukáš ('78) 02:30:21.0 01:03:00.5
592. 539 M50-59 ŠUBR Petr ('65) Be-maniax MADBIKE 02:30:34.0 01:03:13.5
593. 383 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. 02:30:48.8 01:03:28.3
594. 815 M50-59 LANDR Jiří ('64) Tomíno 02:30:49.4 01:03:28.9
595. 348 M30-39 HÁJEK Aleš ('83) 02:31:14.7 01:03:54.2
596. 892 KLB-M JELÍNEK Milan ('55) SILVINI MADSHUS TEAM KICK 02:31:15.2 01:03:54.7
597. 442 M19-29 VOTAVA Filip ('93) Pepek bikers 02:31:19.0 01:03:58.5
598. 596 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 7 02:31:23.2 01:04:02.7
599. 398 M60-69 BUBENÍČEK Jan ('56) 02:31:25.7 01:04:05.2
600. 479 M30-39 PELIKÁN Jiří ('86) PROSTĚ DÝCHEJ 02:31:35.7 01:04:15.2
601. 767 M30-39 HELCL Josef ('81) NH Car Bike Team 11 02:31:38.2 01:04:17.7
602. 367 M40-49 PROCHÁZKA Miroslav ('73) 02:32:08.5 01:04:48.0
603. 311 M40-49 PECH Jiří ('69) 02:32:20.7 01:05:00.2
604. 900 M19-29 ŽIGA Miroslav ('92) 02:32:43.7 01:05:23.2
605. 190 M70+ KVASNIČKA Pavel ('48) ALL*2000 02:33:04.7 01:05:44.2
606. 459 M40-49 FIŠER Rostislav ('74) 02:33:09.2 01:05:48.7
607. 890 M50-59 NOVÁČEK Karel ('68) Bike & Ski Bakajda Bakov nad Jizerou 02:33:09.4 01:05:48.9
608. 703 M40-49 VAIS Jiří ('73) 02:33:12.9 01:05:52.4
609. 456 M60-69 JIRÁSEK Petr ('56) 02:33:35.7 01:06:15.2
610. 506 M40-49 STOLLE Jindřich ('74) 02:33:59.2 01:06:38.7
611. 756 M60-69 SUŠÁNKA Pavel ('54) Kanoistický klub Rakovník 02:34:19.7 01:06:59.2
612. 841 M50-59 BLECHA Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:34:33.2 01:07:12.7
613. 295 M40-49 TICHÝ Tomáš ('70) 02:34:34.5 01:07:14.0
614. 312 M40-49 PETERKA Jan ('73) 02:34:34.7 01:07:14.2
615. 291 M50-59 ČERNÝ Karel ('68) Stara Boleslav 02:34:36.5 01:07:16.0
616. 749 M19-29 MALÝ Štěpán ('92) 02:34:51.0 01:07:30.5
617. 880 M19-29 FOUS Vít ('89) Dolní Habartice Veslaři v zeleném 02:34:54.2 01:07:33.7
618. 589 M30-39 SLUKA Jiří ('82) NH Car Bike Team 5 02:34:59.7 01:07:39.2
619. 430 M50-59 SPLICHAL Milan ('62) Pepek bikers 02:35:02.5 01:07:42.0
620. 868 M18 VÍTŮ Alexander ('00) 02:35:22.2 01:08:01.7
621. 603 M30-39 ŠULC Zdeněk ('80) NH Car Bike Team 8 02:35:43.7 01:08:23.2
622. 904 M19-29 REITR Daniel ('99) 02:36:23.2 01:09:02.7
623. 445 M60-69 NEUFUSS Jiří ('57) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:36:32.0 01:09:11.5
624. 236 M40-49 SIGMUND Vít ('74) 02:36:37.7 01:09:17.2
625. 855 M30-39 ŠOSTEK Jiří ('86) 02:36:38.0 01:09:17.5
626. 588 M60-69 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 5 02:36:38.0 01:09:17.5
627. 643 M40-49 ŠTĚTKA Martin ('75) 02:36:42.2 01:09:21.7
628. 180 M30-39 KRÁL Jaroslav ('80) 02:36:50.5 01:09:30.0
629. 641 M19-29 POPOVÁ Tereza ('98) 02:36:58.2 01:09:37.7
630. 509 M60-69 ZÁMOSTNÝ Vladimír ('57) 02:37:30.5 01:10:10.0
631. 682 M50-59 NĚMEC Otto ('64) CHOCOLAND 02:38:01.7 01:10:41.2
632. 515 M40-49 MLEJNEK Milan ('78) ZEVLBike 02:38:16.7 01:10:56.2
633. 802 M40-49 ŽIKOVSKÝ Petr ('78) Saganovci 02:39:17.7 01:11:57.2
634. 496 M30-39 HÁJEK Pavel ('80) 02:39:26.7 01:12:06.2
635. 221 M40-49 SAMEŠ Zdeněk ('77) 02:39:49.7 01:12:29.2
636. 776 M50-59 ZEMAN Josef ('64) BSB Bakajda - Emerge 02:40:13.0 01:12:52.5
637. 823 M40-49 ŠIMÁČEK Pavel ('77) 02:40:37.5 01:13:17.0
638. 607 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NH Car Bike Team 9 02:40:43.0 01:13:22.5
639. 458 M50-59 VÁVRA Josef ('67) 02:40:48.2 01:13:27.7
640. 609 M18 ŠÍMA Jan ('03) NH Car Bike Team 9 02:40:58.0 01:13:37.5
641. 917 M18 VAIS Michal ('02) 02:41:49.2 01:14:28.7
642. 624 M19-29 NEPOKOJ Tomáš ('91) Sdh Vlkov 02:42:31.7 01:15:11.2
643. 765 M40-49 HAMOUS Petr ('71) NH Car Bike Team 11 02:42:36.0 01:15:15.5
644. 681 M40-49 POLÁK Martin ('78) CHOCOLAND 02:43:13.7 01:15:53.2
645. 921 KLB-M HONZÁTKO Čestmír ('75) CVIKOV ZAJÍC VON ŠARATIC 02:43:20.0 01:15:59.5
646. 482 M18 ZAHALKA Jan ('02) 02:43:21.3 01:16:00.8
647. 302 M50-59 BABKA Michal ('64) 02:46:27.5 01:19:07.0
648. 238 M18 SIGMUND Martin ('04) 02:46:38.0 01:19:17.5
649. 622 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 02:47:47.7 01:20:27.2
650. 572 M30-39 VIGNER Leoš ('88) 02:48:24.3 01:21:03.8
651. 101 M30-39 CHOVAN Martin ('83) šlapky z ČT šlapky z ČT 02:49:28.9 01:22:08.4
652. 687 M50-59 MARTÍNEK Dušan ('60) Like bike Rasochy 02:49:39.3 01:22:18.8
653. 663 M40-49 ČERNOHORSKÝ Jan ('71) 02:50:08.2 01:22:47.7
654. 606 M50-59 LULA Petr ('67) NH Car Bike Team 8 02:50:51.7 01:23:31.2
655. 814 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno 02:51:07.5 01:23:47.0
656. 464 M50-59 KOŠVANEC Milouš ('59) 02:51:22.0 01:24:01.5
657. 273 M50-59 NĚMEC Radovan ('65) 02:51:23.7 01:24:03.2
658. 448 M40-49 POP Petr ('71) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:51:47.2 01:24:26.7
659. 674 M30-39 SUTR Václav ('81) 02:52:39.0 01:25:18.5
660. 800 M70+ TYXA Vaclav ('45) 02:52:47.4 01:25:26.9
661. 808 M30-39 MARŠÁK Jiří ('83) Černí koně 02:52:49.0 01:25:28.5
662. 587 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 5 02:53:06.3 01:25:45.8
663. 449 M30-39 SODOMKA Kamil ('81) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:56:00.0 01:28:39.5
664. 433 M50-59 VOTAVA Martin ('63) Pepek bikers 02:56:07.5 01:28:47.0
665. 498 M50-59 RIKL Milan ('60) Žitenická žihadla 02:56:49.7 01:29:29.2
666. 259 M70+ MOTTL Antonín ('37) 02:56:52.8 01:29:32.3
667. 626 M30-39 RIEGER Jan ('81) SDH VLKOV 02:56:58.0 01:29:37.5
668. 272 M40-49 VLACH Jiří ('74) 02:58:14.0 01:30:53.5
669. 350 M19-29 FORTIN Petr ('92) 02:58:31.7 01:31:11.2
670. 415 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 02:59:14.5 01:31:54.0
671. 832 KLB-M ŽABA Martin ('58) Coconi 03:03:08.8 01:35:48.3
672. 569 M30-39 VALACH Jan ('79) 03:06:06.8 01:38:46.3
673. 735 M30-39 SUMEC Zdenek ('79) 03:09:03.1 01:41:42.6
674. 772 M19-29 HERRMANN Oldřich ('90) 03:09:18.0 01:41:57.5
675. 908 M18 VALACH Vít ('05) 03:09:23.5 01:42:03.0
676. 922 M40-49 FEŘTR Miroslav ('72) PEMIŽOMA 03:10:00.8 01:42:40.3
677. 184 M40-49 NEVRKLA Miroslav ('73) 03:11:56.3 01:44:35.8
678. 896 M40-49 VRTIŠKA Zdeněk ('76) 03:12:06.3 01:44:45.8
679. 309 M40-49 OPA Stanislav ('73) 03:12:20.6 01:45:00.1
680. 308 M30-39 MAHELKA Karel ('79) 03:12:55.1 01:45:34.6
681. 599 M40-49 ERBEN Michal ('75) NH Car Bike Team 7 03:13:53.3 01:46:32.8
682. 806 M30-39 HLAVATÝ Pavel ('84) 03:16:11.8 01:48:51.3
683. 315 M19-29 MAREŠ Jaroslav ('97) 03:19:34.3 01:52:13.8
684. 856 M18 HYBLER David ('06) Rudý Klokan 03:31:27.6 02:04:07.1
685. 412 M60-69 ROKOS Oldřich ('54) - 03:34:50.1 02:07:29.6
686. 831 M40-49 POKORNÝ Radek ('72) 03:47:36.9 02:20:16.4