Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1999 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1988 až 1998), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1978 až 1987), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1968 až 1977), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1967 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 25 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi team Lawi 01:43:14.8  
2. 98 Z19-29 KLICHOVÁ Radka ('92) Česká spořitelna Accolade NH Car Ladies Bike Team 01:50:31.8 00:07:17.0
3. 32 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Michaela ('78) Lawi Author Team Lawi Author Team 01:51:33.3 00:08:18.5
4. 102 Z19-29 NEDOROSTOVÁ Tereza ('88) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:52:57.8 00:09:43.0
5. 157 Z18 FUKSOVÁ Adéla ('00) SYMBIO+ BMC 01:57:36.4 00:14:21.6
6. 776 Z40-49 SOMMEROVA Jana ('76) Kola Kobližek 01:58:09.4 00:14:54.6
7. 650 Z30-39 VEJNAROVÁ Zdeňka ('81) Author I 01:59:31.2 00:16:16.4
8. 638 Z30-39 NEUMANOVÁ Iveta ('87) 02:02:28.2 00:19:13.4
9. 511 Z30-39 ZEDNÍKOVÁ Iveta ('87) BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:03:41.7 00:20:26.9
10. 387 Z19-29 ŠOLCOVÁ Michaela ('89) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 4 02:03:53.5 00:20:38.7
11. 405 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:05:11.7 00:21:56.9
12. 302 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:06:09.7 00:22:54.9
13. 408 Z30-39 PÝCHOVÁ Petra ('80) 02:06:55.7 00:23:40.9
14. 839 Z40-49 BÁRTOVÁ Růžena ('68) Šrouby a matice Bártová Prachatice 02:07:59.9 00:24:45.1
15. 743 Z19-29 MOLDAVČUK Iveta ('88) 02:08:49.2 00:25:34.4
16. 398 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) TJ Lokomotiva Nymburk/BAK 02:10:30.7 00:27:15.9
17. 825 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 02:12:52.0 00:29:37.2
18. 360 Z30-39 VÁGNEROVVÁ Jaroslava ('80) 02:13:35.2 00:30:20.4
19. 153 Z19-29 POPOVÁ Tereza ('98) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:13:40.7 00:30:25.9
20. 220 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:14:50.7 00:31:35.9
21. 704 Z30-39 HLINĚNÁ Kateřina ('85) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 02:16:05.2 00:32:50.4
22. 607 Z18 ŠPAČKOVÁ Tereza ('00) AC Kobylisy 02:16:06.5 00:32:51.7
23. 325 Z19-29 ULLÍKOVÁ Pavla ('88) 02:17:56.0 00:34:41.2
24. 843 Z40-49 KUBOVÁ Michaela ('76) IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM 02:18:00.4 00:34:45.6
25. 502 Z40-49 JANDUSOVÁ Hana ('74) 02:18:21.2 00:35:06.4
26. 367 Z19-29 BEDŘICHOVÁ Alena ('89) SPP Pičín 02:18:32.2 00:35:17.4
27. 573 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Olga ('78) GHOST Team 02:21:08.6 00:37:53.8
28. 705 Z30-39 MAKOVÁ Hana ('79) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 02:21:50.8 00:38:36.0
29. 268 Z30-39 VALEŠOVÁ Jarmila ('82) Penzion Mauritz 02:22:12.0 00:38:57.2
30. 250 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) BSK racing 02:23:25.4 00:40:10.6
31. 735 Z19-29 SMETANOVÁ Lucie ('98) 02:23:43.0 00:40:28.2
32. 625 Z30-39 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:24:36.3 00:41:21.5
33. 667 Z19-29 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) PCHERY 02:24:44.5 00:41:29.7
34. 434 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:25:05.5 00:41:50.7
35. 565 Z30-39 SAMSELI Veronika ('81) 02:25:59.0 00:42:44.2
36. 171 Z50+ HLAVÁČOVÁ Iva ('61) BSK racing 02:27:44.0 00:44:29.2
37. 777 Z50+ HEJLOVÁ Zdeňka ('66) Triatlon Mladá Boleslav 02:28:57.5 00:45:42.7
38. 191 Z30-39 MORÁVKOVÁ Gabriela ('78) 02:29:09.2 00:45:54.4
39. 238 Z40-49 KRACÍKOVÁ Hana ('72) 02:30:02.0 00:46:47.2
40. 760 Z19-29 ONDERKOVÁ Zuzana ('97) 02:30:45.2 00:47:30.4
41. 763 Z50+ LOUBKOVÁ Helena ('53) TK Cyklorenova Cvikov TK Cyklorenova Cvikov 02:30:48.5 00:47:33.7
42. 560 Z30-39 NOVOTNÁ Kristýna ('85) Tomíno Tomíno 02:31:43.8 00:48:29.0
43. 286 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) TJ Lokomotiva Nymburk 02:32:26.3 00:49:11.5
44. 242 Z40-49 VESELÁ Olga ('68) 02:32:59.3 00:49:44.5
45. 378 Z30-39 PETRÁSKOVÁ Anna ('86) Emco 2 02:33:01.5 00:49:46.7
46. 585 Z40-49 BAIEROVÁ Martina ('71) Rohozec Amulet Team 02:33:09.0 00:49:54.2
47. 786 Z40-49 KOPECKÁ Jitka ('69) 02:34:45.6 00:51:30.8
48. 608 Z40-49 KUNTEOVÁ Eva ('68) 02:35:02.3 00:51:47.5
49. 475 Z30-39 RUMÁNKOVÁ Šárka ('78) Smrtelná sportovní invaze Smrtelná Sportovní Invaze 02:35:48.5 00:52:33.7
50. 841 Z19-29 KOHOUTOVÁ Tereza ('94) Crazy Cocks 02:36:06.3 00:52:51.5
51. 221 Z50+ ŠINDELÁŘOVÁ Marie ('62) MTB Chrudim 02:36:14.5 00:52:59.7
52. 736 Z18 ONDERKOVÁ Klára ('01) 02:37:49.0 00:54:34.2
53. 807 Z30-39 SOUKALOVÁ Iva ('78) 02:38:08.1 00:54:53.3
54. 158 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:38:42.8 00:55:28.0
55. 808 Z40-49 STUDNIČKOVÁ Martina ('72) 02:39:33.8 00:56:19.0
56. 520 Z40-49 WEINRAUCHOVÁ Iva ('72) 02:40:22.0 00:57:07.2
57. 281 Z40-49 JEŽKOVÁ Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec 02:40:41.8 00:57:27.0
58. 179 Z30-39 ŠUSTOVÁ Monika ('84) 02:41:42.5 00:58:27.7
59. 725 Z40-49 MALÍKOVÁ Bohdana ('72) 02:41:45.2 00:58:30.4
60. 291 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) Černí Koně 02:42:19.3 00:59:04.5
61. 635 Z30-39 BABORSKÁ Kateřina ('82) 02:42:28.8 00:59:14.0
62. 512 Z30-39 BEZUCHOVÁ Petra ('86) Smrtelná Sportovní Invaze 02:42:58.8 00:59:44.0
63. 563 Z50+ MACKOVÁ Monika ('66) 02:46:26.1 01:03:11.3
64. 319 Z40-49 BÁRTOVÁ Martina ('76) 02:47:07.8 01:03:53.0
65. 448 Z50+ BRANDEJSOVÁ DUBSKÁ Soňa ('66) 02:47:21.4 01:04:06.6
66. 368 Z50+ MAŠKOVÁ Alena ('60) 02:48:04.1 01:04:49.3
67. 724 Z50+ NEUMANNOVÁ Šárka ('64) 02:48:09.6 01:04:54.8
68. 712 KLB-Z ŠEFCOVÁ Eva ('64) Kostka Racing 02:49:34.5 01:06:19.7
69. 330 Z30-39 KOPERNICKÁ Veronika ('78) 02:52:03.6 01:08:48.8
70. 240 Z50+ PAVELKOVÁ Marcela ('65) 02:53:19.1 01:10:04.3
71. 515 Z19-29 TOULOVÁ Markéta ('88) 02:54:44.6 01:11:29.8
72. 416 Z50+ LIMANOVÁ Jiřina ('59) 02:55:00.3 01:11:45.5
73. 458 Z30-39 PRŮŠOVÁ Kateřina ('83) 02:59:51.6 01:16:36.8
74. 183 Z40-49 IPPOLDTOVÁ Zdeňka ('74) 03:11:29.9 01:28:15.1
75. 716 Z40-49 MIKULCOVÁ Pavla ('75) 03:16:55.9 01:33:41.1
76. 521 Z30-39 NEUMANNOVÁ Jitka ('83) Smrtelná Sportovní Invaze 03:19:15.4 01:36:00.6
77. 703 Z40-49 ŠÍMOVÁ Irena ('76) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 03:26:50.9 01:43:36.1
78. 180 Z18 IPPOLDTOVÁ Rosalie ('99) 03:36:34.5 01:53:19.7
79. 575 Z19-29 GRYČOVÁ Zdeňka ('90) Smrtelná Sportovní Invaze 03:40:39.9 01:57:25.1
80. 190 Z30-39 FRANCOVÁ Lucie ('86) 03:49:39.0 02:06:24.2