Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), KLB-M Koloběžka Muži / 50 km (bez rozdílu věku), KLB-Z Koloběžka Ženy / 50 km (bez rozdílu věku), M18 Muži do 18 let / 50 km (1999 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1988 až 1998), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1978 až 1987), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1968 až 1977), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1958 až 1967), M60-69 Muži 60-69 let / 50 km (1948 až 1957), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1947 a starší), Tandem Muži i ženy / 50 km (bez rozdílu věku a pohlaví), Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1999 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1988 až 1998), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1978 až 1987), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1968 až 1977), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1967 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1 Elite ADEL Filip ('90) Superior MTB Team SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1 01:30:22.3  
2. 18 Elite BUBÍLEK Michal ('86) KELLYS BIKERANCH TEAM KELLYS BIKERANCH TEAM 01:30:25.8 00:00:03.5
3. 3 Elite STRNAD Aleš ('86) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1 01:30:39.5 00:00:17.2
4. 2 Elite ŠULC Jakub ('96) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 01:30:43.3 00:00:21.0
5. 68 M19-29 LUDVÍK Vojtěch ('93) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:30:47.8 00:00:25.5
6. 96 M30-39 ZEITHAMMER Martin ('87) Česká spořitelna Accolade NH Car Bike team 1 01:30:54.5 00:00:32.2
7. 105 M19-29 BLAŽEK Lukáš ('98) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1 01:31:00.5 00:00:38.2
8. 108 M19-29 BRŇÁK Jan ('96) GT Kur sport Team ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:31:54.6 00:01:32.3
9. 66 M30-39 NOVOTA Jan ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:32:16.6 00:01:54.3
10. 75 M30-39 KOPECKÝ Lukáš ('78) HartmanCZ 01:32:28.8 00:02:06.5
11. 77 M18 MORÁVEK Tomáš ('99) 01:32:35.7 00:02:13.4
12. 113 M19-29 HLŮŽEK Radim ('92) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1 01:32:39.2 00:02:16.9
13. 30 M19-29 LOUDA František ('88) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:32:41.5 00:02:19.2
14. 116 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:33:05.8 00:02:43.5
15. 829 M30-39 ČEPIČKA Matěj ('78) Megabike Kolín 01:33:20.5 00:02:58.2
16. 778 M18 SRBECKÝ Filip ('99) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:33:28.9 00:03:06.6
17. 56 M30-39 POLMAN Daniel ('79) lidé&HORY 01:33:44.8 00:03:22.5
18. 91 M30-39 KUBÍČEK Michal ('84) CK Vinohradské šlapky 01:34:14.6 00:03:52.3
19. 51 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lázně Bělohrad 01:34:42.5 00:04:20.2
20. 27 M40-49 POSPÍŠIL Jiří ('73) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 01:34:47.6 00:04:25.3
21. 79 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team NH Car Bike team 1 01:35:03.3 00:04:41.0
22. 14 M40-49 KUČERA Radek ('72) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1 01:35:15.7 00:04:53.4
23. 28 M30-39 TRMATA Štěpán ('78) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 01:35:17.5 00:04:55.2
24. 12 M40-49 TOMAN Luboš ('69) Carla.Kupkolo.cz Carla.Kupkolo.cz 01:35:28.5 00:05:06.2
25. 71 M40-49 VÁŇA Marek ('71) MM AUTO mtb Team 01:35:37.5 00:05:15.2
26. 34 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice 01:36:09.7 00:05:47.4
27. 43 M30-39 VIGNER Luděk ('81) Gintrek.Čech 01:36:21.8 00:05:59.5
28. 106 M19-29 VÍCH Michal ('98) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1 01:36:28.5 00:06:06.2
29. 103 M40-49 KUCHAŘ Martin ('69) Kbely cycling team 01:36:31.7 00:06:09.4
30. 17 M30-39 POHL Miloslav ('81) TJ Lokomotiva Nymburk 01:36:40.7 00:06:18.4
31. 114 M30-39 KRAUS Václav ('84) čistý sport 01:36:47.3 00:06:25.0
32. 26 M40-49 PALOUNEK Michal ('77) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 01:36:53.7 00:06:31.4
33. 81 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 1 NH Car Bike team 1 01:36:57.8 00:06:35.5
34. 64 M30-39 ŠUSTA Jan ('85) SYMBIO+ BMC 01:37:00.7 00:06:38.4
35. 112 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2 01:37:05.3 00:06:43.0
36. 39 M30-39 NÝČ Michal ('82) 01:37:16.8 00:06:54.5
37. 16 M19-29 HEBELKA Jakub ('93) CARLA-KUPKOLO.CZ 01:37:47.8 00:07:25.5
38. 92 M30-39 NOVOTNÝ František ('81) Bikepart.cz 01:38:33.6 00:08:11.3
39. 53 M19-29 ZEMAN David ('92) Bike & Ski Racing Team Bike & Ski Racing Team 01:38:46.1 00:08:23.8
40. 76 M30-39 SKŮČEK Petr ('78) NH Car Bike Team 1 NH Car Bike team 1 01:39:11.8 00:08:49.5
41. 118 M50-59 KAREIS Martin ('65) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2 01:39:18.8 00:08:56.5
42. 45 M50-59 ŠČUČKA Radek ('64) Ski Paudera 01:39:23.3 00:09:01.0
43. 41 M40-49 HLADÍK Ondřej ('76) BIKRESPECT 01:39:25.8 00:09:03.5
44. 42 M40-49 KADLECEK Frantisek ('74) Bajker.eu 01:39:35.8 00:09:13.5
45. 67 M30-39 STRÁNSKÝ Jiří ('81) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:39:38.5 00:09:16.2
46. 74 M30-39 TOMÁŠEK Jiří ('82) 01:39:40.5 00:09:18.2
47. 78 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team NH Car Bike team 1 01:39:40.8 00:09:18.5
48. 33 M30-39 TULACH Lukáš ('84) 01:39:41.5 00:09:19.2
49. 23 M40-49 HROMÁDKO Tomáš ('73) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:39:43.8 00:09:21.5
50. 48 M50-59 BINTER Dalibor ('64) SDH Všelibice 01:40:05.3 00:09:43.0
51. 617 M19-29 SUCHÝ David ('89) A.V.S. Team KV 01:40:10.4 00:09:48.1
52. 104 M19-29 BLAŽEK Jakub ('98) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2 01:40:14.3 00:09:52.0
53. 107 M30-39 TONDR David ('79) Lawi Author Team Lawi Author Team 01:40:19.8 00:09:57.5
54. 65 M19-29 ŽIŽKA David ('89) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:40:53.8 00:10:31.5
55. 90 M40-49 URBAN René ('69) Alltraining.cz 01:40:54.5 00:10:32.2
56. 308 M19-29 NOVÁK Martin ('92) 01:41:17.6 00:10:55.3
57. 109 M19-29 JABŮREK Jan ('92) Stark Cycling Team 01:41:23.8 00:11:01.5
58. 314 M18 SLANAŘ Josef ('00) 01:41:25.4 00:11:03.1
59. 542 M18 SOUČEK Petr ('99) BIKEMARAST team 01:41:27.9 00:11:05.6
60. 631 M40-49 KOMAREK Miloslav ('68) Kcc 1900 Litomysl 01:41:45.6 00:11:23.3
61. 640 M60-69 SVOBODA Jiří ('54) Authentic bike Třebíč 01:41:55.1 00:11:32.8
62. 850 M30-39 CONK Jakub ('83) TK Cyklorenova Cvikov TK Cyklorenova Cvikov 01:41:55.6 00:11:33.3
63. 711 M40-49 KREJNÝ Kamil ('77) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:41:56.7 00:11:34.4
64. 849 M30-39 MEJDRECH Lukáš ('85) 01:41:59.6 00:11:37.3
65. 63 M40-49 TINDEL Petr ('72) SYMBIO+ BMC 01:41:59.8 00:11:37.5
66. 744 M30-39 JURIS Bohumil ('84) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2 01:42:06.6 00:11:44.3
67. 59 M40-49 VÁVRA Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:42:09.8 00:11:47.5
68. 663 M40-49 KALITA Radek ('69) 01:42:11.9 00:11:49.6
69. 304 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) Cannondale Mratín NH Car Bike Team 9 01:42:12.2 00:11:49.9
70. 111 M60-69 ŠŤASTNÝ Jiří ('55) 01:42:13.3 00:11:51.0
71. 55 M40-49 BULÍŘ Martin ('74) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 01:42:18.8 00:11:56.5
72. 29 M30-39 VOBORA Pavel ('84) Rohozec Amulet Team Rohozec Amulet Team 01:42:22.9 00:12:00.6
73. 831 M30-39 NOVÁK Richard ('78) Bikepart.cz 01:42:35.1 00:12:12.8
74. 288 M40-49 RAJNIŠ Vlastimil ('76) 01:43:09.1 00:12:46.8
75. 86 M40-49 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:43:10.5 00:12:48.2
76. 25 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi team Lawi 01:43:14.8 00:12:52.5
77. 751 M19-29 LUDVÍK Matyáš ('98) ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 01:43:15.4 00:12:53.1
78. 46 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:43:15.8 00:12:53.5
79. 100 Tandem REŠL & LEDECKÝ Petr & Radek ('70) 01:43:21.5 00:12:59.2
80. 88 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) machacekuchyne 01:43:26.5 00:13:04.2
81. 266 M19-29 PŘIBIL Pavel ('90) 01:43:31.1 00:13:08.8
82. 10 Elite TOMAN Lukáš ('91) Carla.Kupkolo.cz Carla.Kupkolo.cz 01:43:40.3 00:13:18.0
83. 707 M19-29 HOVORKA Dominik ('94) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 01:44:02.3 00:13:40.0
84. 800 M30-39 ŠIMRAL Jan ('82) 01:44:04.9 00:13:42.6
85. 72 M40-49 ŠEMLEJ Vladimír ('71) TJ Lokomotiva Nymburk 01:44:08.8 00:13:46.5
86. 531 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:44:08.9 00:13:46.6
87. 827 M50-59 KROB Zdeněk ('63) Bike - Point Roudnice 01:44:10.4 00:13:48.1
88. 788 M60-69 ŠLÉGR Jirka ('54) SK AUTOREST 01:44:15.4 00:13:53.1
89. 280 M30-39 ŠIMONEK Jan ('80) Sám za sebe :-) 01:44:20.9 00:13:58.6
90. 343 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) 01:44:31.9 00:14:09.6
91. 832 M50-59 ŽIVEC Petr ('66) Litoměřice 01:44:35.4 00:14:13.1
92. 58 M50-59 KARABA Zdeněk ('67) KABA-SPORT Chotěboř 01:44:36.3 00:14:14.0
93. 117 M18 HANOUSEK Filip ('00) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 2 01:44:38.3 00:14:16.0
94. 477 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) TJ Lokomotiva Nymburk 01:44:38.9 00:14:16.6
95. 622 M19-29 KAMÍNEK Václav ('92) SYMBIO+ BMC 01:44:40.9 00:14:18.6
96. 410 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:44:41.4 00:14:19.1
97. 483 M40-49 LEDECKÝ Petr ('76) 01:44:54.4 00:14:32.1
98. 69 M40-49 RAUCHFUSS Marek ('69) REVITBUILD MTB Team 01:44:56.3 00:14:34.0
99. 397 M40-49 JODAS Antonín ('77) 01:45:07.1 00:14:44.8
100. 641 M19-29 KAMÍNEK Petr ('95) SYMBIO+ BMC 01:45:10.9 00:14:48.6
101. 557 M40-49 HAVELKA Rostislav ('77) SYMBIO+ BMC 01:45:11.6 00:14:49.3
102. 564 M19-29 JÁNSKÝ Jakub ('92) 01:45:11.9 00:14:49.6
103. 296 M40-49 KOUDELKA Drahomir ('71) Meixner Consulting 01:45:12.9 00:14:50.6
104. 389 M19-29 HANWALD Matěj ('88) 01:45:16.9 00:14:54.6
105. 178 M19-29 LISIČAN Petr ('90) Redpoint Eleven Team 01:45:17.1 00:14:54.8
106. 728 M40-49 WOOD Ian ('69) AC Sparta Praha Cycling Academy 01:45:32.6 00:15:10.3
107. 49 M40-49 ZADINA Petr ('68) KABA-SPORT Chotěboř 01:45:42.3 00:15:20.0
108. 734 M40-49 MAGÁL Jiří ('77) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 3 01:45:49.4 00:15:27.1
109. 15 M19-29 KOPEC Jiří ('93) Veřejná Sportovní Akademie zs Veřejná Sportovní Akademie zs 01:45:51.3 00:15:29.0
110. 620 M19-29 BERÁNEK Ladislav ('90) Haven Team 01:46:04.6 00:15:42.3
111. 11 Elite TOMAN Jan ('97) Carla.Kupkolo.cz Carla.Kupkolo.cz 01:46:13.1 00:15:50.8
112. 459 M30-39 ADAMŮ Jan ('86) 01:46:13.9 00:15:51.6
113. 40 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:46:14.6 00:15:52.3
114. 753 M50-59 DRDA Ladislav ('65) Superior cyklofit 01:46:19.6 00:15:57.3
115. 329 M50-59 ZEMAN Igor ('64) Bajker.eu 01:46:30.9 00:16:08.6
116. 101 M50-59 KUBÁLEK Zdeněk ('61) STS Vojkovice 01:46:31.3 00:16:09.0
117. 54 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:46:32.1 00:16:09.8
118. 848 M40-49 ROSENBERG Jaroslav ('73) Aerotec Aerotec 01:46:32.7 00:16:10.4
119. 432 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) 01:46:40.9 00:16:18.6
120. 110 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:46:51.8 00:16:29.5
121. 19 M18 KRSIČKA Martin ('00) ČESKÁ 29er REPREZENTACE M18 01:46:53.6 00:16:31.3
122. 185 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('76) BIKEMARAST team BIKEMARAST team 01:47:04.4 00:16:42.1
123. 99 M30-39 HÖLL Jan ('87) 01:47:05.6 00:16:43.3
124. 804 M30-39 MIHULA Jiří ('79) MTB Hanz MTB Hanz 01:47:05.7 00:16:43.4
125. 83 M40-49 BERAN David ('76) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 2 01:47:05.8 00:16:43.5
126. 727 M30-39 VALENTA Pavel ('79) 01:47:19.4 00:16:57.1
127. 174 M30-39 DUDA Radim ('84) 01:47:28.3 00:17:06.0
128. 598 M30-39 KROUPA Lukáš ('78) STOPRO Bike Team Carmax racing team 01:47:32.4 00:17:10.1
129. 82 M40-49 HLAČÍK Zdeněk ('75) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 01:47:38.6 00:17:16.3
130. 847 M40-49 SVOBODA Lukáš ('75) Aerotec Aerotec 01:47:46.9 00:17:24.6
131. 50 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J,Hradec 01:47:47.6 00:17:25.3
132. 210 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) MTB Mácháč 01:47:54.7 00:17:32.4
133. 37 M50-59 KHEK Roman ('67) Kraken team Dobříš 01:47:55.3 00:17:33.0
134. 525 M40-49 KOČÍ Ladislav ('72) INT CZ 01:47:56.6 00:17:34.3
135. 486 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian-SPV Strunkovice 01:48:07.4 00:17:45.1
136. 181 M40-49 IPPOLDT Michal ('75) 01:48:09.7 00:17:47.4
137. 441 M40-49 POSLT Tomáš ('75) Bike Team Kosořice 01:48:09.8 00:17:47.5
138. 794 M30-39 JAMBOR Michal ('83) Cyklonadšenci MKC 01:48:09.9 00:17:47.6
139. 60 M40-49 ROBEK Robert ('70) Vokolek Cycling Team 01:48:15.1 00:17:52.8
140. 828 M50-59 ČEPIČKA Michal ('60) Kolín 01:48:15.7 00:17:53.4
141. 472 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:48:32.6 00:18:10.3
142. 501 M40-49 VAŇOUSEK Aleš ('76) Bike Team Kosořice 01:48:32.7 00:18:10.4
143. 649 M40-49 KRÁL Michal ('75) 01:48:39.4 00:18:17.1
144. 35 M40-49 HRDLIČKA Michal ('68) Mike Bike Team 01:48:41.3 00:18:19.0
145. 464 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) 01:48:49.2 00:18:26.9
146. 300 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) MTB Mácháč 01:48:51.6 00:18:29.3
147. 196 M50-59 JAMBOR Luděk ('63) Alltraining.cz 01:48:56.2 00:18:33.9
148. 21 M18 MAREČEK Šimon ('99) ČESKÁ 29er REPREZENTACE M18 01:48:56.3 00:18:34.0
149. 612 M30-39 MENOŠČÍK Martin ('80) Tpca bike team 01:49:05.4 00:18:43.1
150. 690 M19-29 PLZÁK Lukáš ('90) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 7 01:49:09.9 00:18:47.6
151. 761 M30-39 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB Hanz MTB Hanz 01:49:14.4 00:18:52.1
152. 779 M40-49 ŠTAMBERA Karel ('77) 01:49:20.6 00:18:58.3
153. 442 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:49:20.7 00:18:58.4
154. 347 M40-49 FREMUT Ludvík ('70) Fremut Ritter 01:49:22.1 00:18:59.8
155. 861 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Handicap lehký muži 50 km 01:49:24.7 00:19:02.4
156. 500 M30-39 ZELENKA Jan ('82) 01:49:25.9 00:19:03.6
157. 593 M30-39 LINHART Ondřej ('87) 01:49:26.6 00:19:04.3
158. 862 M30-39 MASTÍK Tomáš ('78) Handicap lehký muži 50 km 01:49:27.1 00:19:04.8
159. 402 M30-39 MARX Petr ('79) 01:49:30.9 00:19:08.6
160. 414 M30-39 PATOČKA Karel ('78) 01:49:36.1 00:19:13.8
161. 745 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 3 01:49:36.2 00:19:13.9
162. 324 M19-29 MACÁK Miroslav ('89) MTB Team Broken Nový Bydžov 01:49:49.6 00:19:27.3
163. 681 M40-49 ODSTRČIL Petr ('74) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 6 01:49:50.1 00:19:27.8
164. 746 M50-59 TIŠER Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 3 01:49:58.9 00:19:36.6
165. 642 M19-29 JORDÁN Daniel ('97) 01:50:01.9 00:19:39.6
166. 567 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) Pedal Damn It! 01:50:09.4 00:19:47.1
167. 540 M18 JEŘÁBEK Ondřej ('02) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:50:11.4 00:19:49.1
168. 586 M30-39 HEJRA David ('80) MTB Horoměřice MTB Horoměřice 01:50:13.2 00:19:50.9
169. 766 M30-39 BEER Honza ('83) NorthBike.cz NorthBike.cz 01:50:14.1 00:19:51.8
170. 346 M50-59 KONVIČKA Michal ('64) 01:50:16.7 00:19:54.4
171. 309 M60-69 HRUBEC Milan ('54) Lokmotiva Nymburk 01:50:17.1 00:19:54.8
172. 595 M60-69 MENČL Josef ('55) Vetas Kralupy 01:50:19.4 00:19:57.1
173. 833 M30-39 VYHLÍDAL Jiří ('80) 01:50:21.6 00:19:59.3
174. 494 M50-59 VOŠICKÝ Petr ('67) 01:50:28.2 00:20:05.9
175. 98 Z19-29 KLICHOVÁ Radka ('92) Česká spořitelna Accolade NH Car Ladies Bike Team 01:50:31.8 00:20:09.5
176. 830 M19-29 STARCZEWSKI Filip ('94) Bike - Point Roudnice 01:50:53.7 00:20:31.4
177. 20 M50-59 JÍNA Jiří ('58) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 01:50:55.1 00:20:32.8
178. 826 M50-59 PECHAR Bob ('66) Bike - Point Roudnice 01:50:56.4 00:20:34.1
179. 385 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 01:50:57.2 00:20:34.9
180. 538 M50-59 JEŘÁBEK Zbyněk ('67) Kanoistika Mladá Boleslav 01:51:15.4 00:20:53.1
181. 359 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) 01:51:18.9 00:20:56.6
182. 781 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Racing Bronec Sport Racing 01:51:20.9 00:20:58.6
183. 363 M40-49 TŘEBICKÝ Petr ('77) Ústí nad Labem 01:51:21.2 00:20:58.9
184. 780 M40-49 BERAN Roman ('76) Bronec Sport Racing Bronec Sport Racing 01:51:29.2 00:21:06.9
185. 32 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Michaela ('78) Lawi Author Team Lawi Author Team 01:51:33.3 00:21:11.0
186. 412 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:51:34.2 00:21:11.9
187. 260 M40-49 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 2009 01:51:42.4 00:21:20.1
188. 524 M18 SKOBLA Jiří ('00) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 01:51:50.4 00:21:28.1
189. 97 M30-39 DUCHOSLAV Josef ('79) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 3 01:51:57.1 00:21:34.8
190. 218 M40-49 VYLEŤAL Zbyněk ('72) 01:52:00.1 00:21:37.8
191. 684 M19-29 NĚMEC Marek ('90) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 6 01:52:05.2 00:21:42.9
192. 782 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 01:52:06.6 00:21:44.3
193. 201 M19-29 HOUSER Martin ('90) 01:52:09.7 00:21:47.4
194. 348 M40-49 SAILER Tomáš ('76) BSK racing 01:52:29.2 00:22:06.9
195. 9 Elite LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 01:52:47.3 00:22:25.0
196. 574 M19-29 LEHMAN Tomáš ('88) 01:52:48.2 00:22:25.9
197. 102 Z19-29 NEDOROSTOVÁ Tereza ('88) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:52:57.8 00:22:35.5
198. 457 M50-59 HÁVA Zbyněk ('67) 01:53:08.6 00:22:46.3
199. 392 Tandem VOJTĚCH & ŠUK Pavel & Jan ('64) 01:53:16.9 00:22:54.6
200. 738 M50-59 GALKO Jozef ('65) 01:53:28.9 00:23:06.6
201. 842 M40-49 KAŽMÍR Roman ('75) 01:53:37.2 00:23:14.9
202. 384 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:53:49.4 00:23:27.1
203. 278 M30-39 PERLÍK Tomáš ('84) 01:54:25.9 00:24:03.6
204. 428 M30-39 IMIÁLEK Michal ('80) 01:54:27.3 00:24:05.0
205. 22 M19-29 PRUNECKÝ Patrik ('98) 01:54:37.8 00:24:15.5
206. 465 M50-59 FRANK Marek ('67) 01:54:41.2 00:24:18.9
207. 639 M19-29 ŠTĚPÁNEK Jan ('92) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 01:54:45.2 00:24:22.9
208. 589 M40-49 FIŠER Štěpán ('72) Rajkol 01:54:47.7 00:24:25.4
209. 371 M40-49 KOUBA Pavel ('75) nový bor 01:54:49.9 00:24:27.6
210. 529 M50-59 NOVÁK Stanislav ('64) 01:54:52.2 00:24:29.9
211. 664 M60-69 PONRT Jiří ('55) 01:54:53.4 00:24:31.1
212. 342 M40-49 VLČEK Jiří ('74) Sokol Kacanovy 01:54:54.4 00:24:32.1
213. 335 M40-49 PÁNEK Martin ('77) SK Městec Králové 01:54:58.4 00:24:36.1
214. 349 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK Verne 01:55:00.9 00:24:38.6
215. 496 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:55:06.9 00:24:44.6
216. 316 M19-29 HLUCHÝ Petr ('98) CT Exil 01:55:07.1 00:24:44.8
217. 803 M40-49 TEJNAR Radek ('76) Rumburk Rumburk 01:55:16.2 00:24:53.9
218. 740 M40-49 KOPIČKA Petr ('77) 01:55:19.7 00:24:57.4
219. 373 M50-59 PŘIBYL Petr ('67) 01:55:20.4 00:24:58.1
220. 708 M60-69 PIDRMAN Miroslav ('53) MTB Horoměřice 01:55:21.7 00:24:59.4
221. 790 M50-59 MORÁVEK Jaroslav ('59) SKI LUCIFER 01:55:24.9 00:25:02.6
222. 741 M19-29 ANDEL Václav ('92) AMIX 01:55:33.2 00:25:10.9
223. 769 M30-39 BORNA Lukáš ('84) 01:55:35.2 00:25:12.9
224. 173 M40-49 DUŠEK Michal ('70) 01:55:38.9 00:25:16.6
225. 610 M40-49 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 01:55:39.9 00:25:17.6
226. 837 M40-49 PROUZA Ladislav ('72) Bikestars Vrchlabí 01:55:41.9 00:25:19.6
227. 840 M70+ BARTÁK Vladimír ('46) Šrouby a matice Bártová Prachatice 01:55:50.1 00:25:27.8
228. 468 M60-69 PAVELKA Jan ('52) 01:55:52.7 00:25:30.4
229. 624 M40-49 JENÍK Martin ('71) Nymburk 01:55:56.1 00:25:33.8
230. 406 M19-29 VEJROSTA Jan ('91) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 01:56:02.7 00:25:40.4
231. 383 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB Hanz 01:56:09.7 00:25:47.4
232. 445 M50-59 UREDNICEK Svatopluk ('67) 01:56:18.8 00:25:56.5
233. 694 M40-49 VINKLER Jan ('75) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 8 01:56:29.2 00:26:06.9
234. 95 Tandem RYS & DUTÝ Jaroslav & Jaroslav ('83) 01:56:31.1 00:26:08.8
235. 762 M19-29 VANČURA Matěj ('96) 01:56:33.4 00:26:11.1
236. 680 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 5 01:56:41.2 00:26:18.9
237. 424 M40-49 DOHNAL Luděk ('75) DEVIL 01:56:42.2 00:26:19.9
238. 345 M40-49 VRBA Pavel ('76) 01:56:49.7 00:26:27.4
239. 798 M30-39 VECKO Martin ('79) Cyklonadšenci MKC 01:56:50.9 00:26:28.6
240. 199 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej voddíl 01:56:52.4 00:26:30.1
241. 399 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) 01:56:56.2 00:26:33.9
242. 801 M40-49 GIZELA Marek ('70) Tomino Tmino 01:56:57.2 00:26:34.9
243. 505 M50-59 PIONTEK Petr ('61) 01:56:59.6 00:26:37.3
244. 200 M30-39 PUDIVÍTR Jan ('79) 01:57:03.4 00:26:41.1
245. 341 M40-49 NOVOTNÝ Dalibor ('68) fofr Most 01:57:04.7 00:26:42.4
246. 243 M18 RAUCHFUSS Jonatan ('03) REVITBUILD MTB Team 01:57:10.6 00:26:48.3
247. 599 M30-39 RYŠÁNEK Jiří ('79) 01:57:12.9 00:26:50.6
248. 474 M30-39 KAŇKA David ('79) 01:57:14.7 00:26:52.4
249. 764 M30-39 BEDNÁR Jan ('79) sweep cycling 01:57:19.9 00:26:57.6
250. 228 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) 01:57:24.2 00:27:01.9
251. 656 M19-29 VINCÍK David ('94) Vazouni 01:57:24.9 00:27:02.6
252. 789 M40-49 KAISER Pavel ('72) SKI LUCIFER 01:57:27.9 00:27:05.6
253. 157 Z18 FUKSOVÁ Adéla ('00) SYMBIO+ BMC 01:57:36.4 00:27:14.1
254. 844 M18 TINDEL Štěpán ('01) SYMBIO+ BMC SYMBIO+ BMC 01:57:36.6 00:27:14.3
255. 162 M40-49 NEUMANN Miroslav ('73) ASK Děčín 01:57:42.2 00:27:19.9
256. 636 M40-49 KADANÍK Daniel ('75) 01:57:47.2 00:27:24.9
257. 627 M40-49 BAČOVSKÝ Martin ('73) 01:57:47.6 00:27:25.3
258. 499 M60-69 SMITKA Ladislav ('52) 01:58:02.7 00:27:40.4
259. 222 M40-49 RICHTR Josef ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 01:58:03.4 00:27:41.1
260. 450 M40-49 KUCHTA Michal ('68) 01:58:06.4 00:27:44.1
261. 816 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB Hanz 01:58:09.4 00:27:47.1
261. 776 Z40-49 SOMMEROVA Jana ('76) Kola Kobližek 01:58:09.4 00:27:47.1
262. 772 M40-49 FLIEGER Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 01:58:14.7 00:27:52.4
263. 326 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 01:58:19.7 00:27:57.4
264. 621 M40-49 PINKAVA Roman ('77) 01:58:22.2 00:27:59.9
265. 648 M40-49 CÍSAŘ Marek ('76) 01:58:39.4 00:28:17.1
266. 644 M19-29 ČECHLOVSKÝ Miroslav ('88) 01:58:43.7 00:28:21.4
267. 536 M30-39 SULEK Bohumil ('80) 01:58:43.9 00:28:21.6
268. 739 M40-49 ŠULC Pavel ('75) 01:58:51.2 00:28:28.9
269. 294 M50-59 JOKLÍK Tomáš ('64) 01:59:02.7 00:28:40.4
270. 256 M30-39 UHLÍŘ Jan ('81) 01:59:20.9 00:28:58.6
271. 225 M50-59 JELÍNEK Václav ('64) 01:59:21.4 00:28:59.1
272. 490 M19-29 HARÁK Martin ('89) 01:59:23.7 00:29:01.4
273. 248 M50-59 PEŘINA Jiří ('58) 01:59:23.9 00:29:01.6
274. 177 M40-49 ŠIMŮNEK Jaroslav ('75) 01:59:25.2 00:29:02.9
275. 650 Z30-39 VEJNAROVÁ Zdeňka ('81) Author I 01:59:31.2 00:29:08.9
276. 755 M40-49 JANOUŠEK Marek ('77) 01:59:34.4 00:29:12.1
277. 84 M40-49 ŠPAČEK Karel ('72) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 2 01:59:42.3 00:29:20.0
278. 756 M40-49 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 4 01:59:43.2 00:29:20.9
279. 484 M40-49 NOVOTNÝ Miroslav ('73) 01:59:45.7 00:29:23.4
280. 686 M40-49 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 7 01:59:49.9 00:29:27.6
281. 386 M30-39 FÍRER David ('87) 01:59:56.2 00:29:33.9
282. 379 M30-39 CIBULKA Martin ('79) Emco 1 01:59:57.1 00:29:34.8
283. 651 M30-39 ŘÍPA Vojtěch ('82) Česká televize Česká televize 01:59:59.2 00:29:36.9
284. 480 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) TJ Lokomotiva Nymburk 01:59:59.4 00:29:37.1
285. 547 M60-69 ŘAČÁK Josef ('52) 01:59:59.7 00:29:37.4
286. 578 M50-59 ERBAN Petr ('62) 01:59:59.9 00:29:37.6
287. 328 M40-49 KOPERNICKY Jiri ('74) Břewnov 02:00:02.4 00:29:40.1
288. 273 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 02:00:05.2 00:29:42.9
289. 493 M30-39 BABORSKÝ Michal ('81) Bikeinvest Cyklo Team 02:00:10.7 00:29:48.4
290. 257 M30-39 MARŠÁLEK Jaroslav ('81) 02:00:13.7 00:29:51.4
291. 715 M40-49 ŠIMEČEK Miroslav ('75) 02:00:16.4 00:29:54.1
292. 713 M40-49 FIŠER Rostislav ('74) 02:00:17.9 00:29:55.6
293. 626 M19-29 GITTLER Vladislav ('97) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 3 02:00:38.9 00:30:16.6
294. 439 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno Tomíno 02:00:42.2 00:30:19.9
295. 748 M30-39 ČECH Pavel ('83) USN CZ 02:00:44.4 00:30:22.1
296. 333 M50-59 SLAVÍK Otomar ('58) 02:00:52.9 00:30:30.6
297. 262 M40-49 HLADÍK Jan ('76) 02:01:00.2 00:30:37.9
298. 821 M40-49 KALINA Vlasta ('72) Bohnická šlechta 02:01:00.9 00:30:38.6
299. 682 M40-49 MOUDŘÍK Petr ('73) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 6 02:01:02.7 00:30:40.4
300. 152 M40-49 ŠLECHTA Petr ('76) 02:01:05.9 00:30:43.6
301. 214 M40-49 KADLEČEK Petr ('69) MTB Mácháč 02:01:07.4 00:30:45.1
302. 289 M40-49 KOSKUBA Jaroslav ('70) 02:01:13.2 00:30:50.9
303. 817 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB Hanz 02:01:14.9 00:30:52.6
304. 514 M50-59 NOVÝ Josef ('66) 02:01:15.9 00:30:53.6
305. 285 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) GHOST Team 02:01:16.7 00:30:54.4
306. 657 M40-49 KRÁČALÍK Martin ('77) Seven Days Agency 02:01:23.4 00:31:01.1
307. 353 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:01:35.4 00:31:13.1
308. 231 M19-29 HARÁK Jiří ('92) 02:01:44.4 00:31:22.1
309. 709 M30-39 VÁLEK Ondřej ('79) Aktivit Nový Bor Aktivit Nový Bor 02:01:44.7 00:31:22.4
310. 31 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:01:50.1 00:31:27.8
311. 470 M30-39 VESECKÝ Richard ('79) 02:01:53.4 00:31:31.1
312. 754 M40-49 MUSIL Jan ('73) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 4 02:01:55.9 00:31:33.6
313. 669 M18 UHER Filip ('02) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 3 02:02:00.9 00:31:38.6
314. 836 M40-49 KOSKUBA Josef ('74) Cyklo City Lovosice 02:02:04.2 00:31:41.9
315. 638 Z30-39 NEUMANOVÁ Iveta ('87) 02:02:28.2 00:32:05.9
316. 380 M40-49 HEPNAR Roman ('75) Emco 2 02:02:29.2 00:32:06.9
317. 662 M50-59 HRADECKÝ Jaroslav ('63) 02:02:29.2 00:32:06.9
318. 407 M30-39 SLABÝ Martin ('82) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:02:33.7 00:32:11.4
319. 301 M50-59 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:02:35.6 00:32:13.3
320. 356 M60-69 ČECH Pavel ('53) USN CZ 02:02:37.3 00:32:15.0
321. 358 M40-49 RŮŽIČKA Jiří ('77) 02:02:38.7 00:32:16.4
322. 645 M19-29 ŠTAJNC David ('89) 02:02:38.9 00:32:16.6
323. 722 M19-29 KOTLÁŘ František ('88) 02:02:41.9 00:32:19.6
324. 771 M50-59 FLIEGER Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:03:03.5 00:32:41.2
325. 169 M30-39 KUBÍN Jaroslav ('78) 02:03:11.5 00:32:49.2
326. 375 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:03:12.7 00:32:50.4
327. 550 M70+ MÁZL Miroslav ('47) Spartak Vrchlabí 02:03:14.7 00:32:52.4
328. 768 M30-39 JŮNA Jan ('84) NorthBike.cz NorthBike.cz 02:03:26.4 00:33:04.1
329. 810 M50-59 BERÁNEK Michal ('67) Je-Be-Ti 02:03:28.2 00:33:05.9
330. 409 M30-39 PÝCHA Jakub ('78) 02:03:35.9 00:33:13.6
331. 572 M30-39 ŠILHÁN Pavel ('84) 02:03:38.2 00:33:15.9
332. 719 M40-49 HEJSKAL Jaorslav ('75) 02:03:40.1 00:33:17.8
333. 511 Z30-39 ZEDNÍKOVÁ Iveta ('87) BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:03:41.7 00:33:19.4
334. 819 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB Hanz 02:03:43.2 00:33:20.9
335. 216 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) MTB Chrudim 02:03:44.9 00:33:22.6
336. 590 M50-59 DRUNECKÝ Tomáš ('64) Kola Štorek Řevnice 02:03:48.5 00:33:26.2
337. 519 M30-39 NOVÁK Martin ('82) 02:03:49.9 00:33:27.6
338. 387 Z19-29 ŠOLCOVÁ Michaela ('89) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 4 02:03:53.5 00:33:31.2
339. 757 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 5 02:03:57.7 00:33:35.4
340. 284 M40-49 BUDEK Tomáš ('70) 02:04:04.2 00:33:41.9
341. 767 M30-39 MATĚJKA Jan ('84) NorthBike.cz NorthBike.cz 02:04:05.5 00:33:43.2
342. 247 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:04:12.2 00:33:49.9
343. 369 M19-29 PROKŮPEK Adolf ('88) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 4 02:04:22.0 00:33:59.7
344. 253 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) MK 02:04:26.4 00:34:04.1
345. 583 M40-49 VRÁNA Zdeněk ('77) 02:04:26.7 00:34:04.4
346. 361 M50-59 POKORNÝ Petr ('61) Koloshop Team Teplice 02:04:39.2 00:34:16.9
347. 462 M30-39 GRUBER Josef ('85) 02:04:39.9 00:34:17.6
348. 282 M40-49 BENDA Petr ('71) BENDAFOLIE- ELEVEN 02:04:45.2 00:34:22.9
349. 487 M40-49 VIGNER Jan ('77) SK Veselá 02:04:45.5 00:34:23.2
350. 393 M60-69 CHLOUBA Karel ('56) 02:04:47.7 00:34:25.4
351. 588 M60-69 TARABA Jan ('48) KORYČANY BIKERS 02:05:06.2 00:34:43.9
352. 714 M40-49 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 02:05:08.0 00:34:45.7
353. 405 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) MTB KČT Kralupy MTB KČT Kralupy 02:05:11.7 00:34:49.4
354. 602 M30-39 KOTLÁŘ Lukáš ('80) 02:05:29.2 00:35:06.9
355. 506 M19-29 MAREŠ David ('93) 02:05:30.7 00:35:08.4
356. 283 M40-49 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 02:05:31.9 00:35:09.6
357. 544 M30-39 VELECHOVSKÝ Lukáš ('84) Cyklonadšenci MKC 02:05:33.5 00:35:11.2
358. 186 M30-39 KATUŠ Jaroslav ('87) J-One Sport systems 02:05:36.7 00:35:14.4
359. 401 M40-49 BŘÍZA Jiří ('68) Žatec 02:05:43.5 00:35:21.2
360. 85 M30-39 ČURDA Miroslav ('80) NH Car Bike Team 2 NH Car Bike Team 2 02:05:45.5 00:35:23.2
361. 466 M50-59 NEPRAŠ Ladislav ('59) 02:05:52.0 00:35:29.7
362. 726 M40-49 DRÁBIK Milan ('71) 02:06:00.7 00:35:38.4
363. 614 M40-49 DRÁBIK Pavel ('74) 02:06:01.5 00:35:39.2
364. 417 M18 ROGNER Jáchym ('00) 02:06:05.0 00:35:42.7
365. 747 M40-49 ABRT Jan ('76) SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 3 02:06:09.7 00:35:47.4
365. 302 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:06:09.7 00:35:47.4
366. 188 M30-39 ZELENÝ Lukáš ('84) 02:06:10.7 00:35:48.4
367. 388 M19-29 PAUER Jan ('91) Smrtelná Sportovní Invaze 02:06:11.2 00:35:48.9
368. 818 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB Hanz 02:06:17.5 00:35:55.2
369. 394 M18 HANČ Vojtěch ('02) GHOST Team 02:06:17.9 00:35:55.6
370. 482 M40-49 KLETEČKA Jaroslav ('69) 02:06:18.0 00:35:55.7
371. 846 M19-29 PACHTA Štěpán ('95) 02:06:21.9 00:35:59.6
372. 523 M30-39 ČAPEK Roman ('85) Tomíno 02:06:26.5 00:36:04.2
373. 344 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:06:30.5 00:36:08.2
374. 489 M40-49 PITÁK Milan ('74) 02:06:31.7 00:36:09.4
375. 391 M60-69 HAUERLAND Karel ('51) Nymburk 02:06:34.0 00:36:11.7
376. 447 M30-39 MLEJNEK Radan ('79) Cyklo Tatobity 02:06:37.0 00:36:14.7
377. 535 M40-49 DVOŘÁK Milan ('77) Zlá fosa 02:06:41.2 00:36:18.9
378. 403 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) Apache Loko Trutnov 02:06:48.7 00:36:26.4
379. 742 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB Hanz 02:06:55.2 00:36:32.9
380. 408 Z30-39 PÝCHOVÁ Petra ('80) 02:06:55.7 00:36:33.4
381. 615 M40-49 ŠEBEK Jan ('74) Carmax racing team Carmax racing team 02:06:56.4 00:36:34.1
382. 577 M60-69 ČERNÝ Jan ('56) Rájkol 02:06:57.0 00:36:34.7
383. 381 M50-59 DOLEŽAL Martin ('64) Emco 3 02:07:03.9 00:36:41.6
384. 463 M30-39 HRÁBEK Jakub ('87) 02:07:06.9 00:36:44.6
385. 672 M19-29 PROCHÁZKA Radovan ('98) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 4 02:07:22.0 00:36:59.7
386. 478 M19-29 ŠEBEST Marek ('91) 02:07:31.0 00:37:08.7
387. 209 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) MTB Mácháč 02:07:33.2 00:37:10.9
388. 254 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:07:39.2 00:37:16.9
389. 838 M50-59 HLUCHÝ Petr ('66) 02:07:40.5 00:37:18.2
390. 759 M40-49 VŠIANSKÝ Ondřej ('72) NH Car Bike Team 7 02:07:43.2 00:37:20.9
391. 163 M40-49 BUREŠ Petr ('69) 02:07:45.9 00:37:23.6
392. 94 M19-29 ZIMA Lukáš ('97) 02:07:54.4 00:37:32.1
393. 839 Z40-49 BÁRTOVÁ Růžena ('68) Šrouby a matice Bártová Prachatice 02:07:59.9 00:37:37.6
394. 495 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:08:08.0 00:37:45.7
395. 558 M40-49 MAREČEK Štěpán ('77) 02:08:09.7 00:37:47.4
396. 492 M30-39 ŠEFL Martin ('81) Continental Adršpach 02:08:11.2 00:37:48.9
397. 205 M40-49 KARLOVSKÝ Michal ('72) 02:08:16.5 00:37:54.2
398. 582 M19-29 OGURČÁK Jan ('90) 02:08:25.7 00:38:03.4
399. 241 M50-59 VESELÝ Jiří ('63) 02:08:30.0 00:38:07.7
400. 455 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) 02:08:33.0 00:38:10.7
401. 820 M19-29 STUCHLÝ Filip ('94) Michaels and Macelroy Michaels and Macelroy 02:08:36.5 00:38:14.2
402. 679 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 5 02:08:47.6 00:38:25.3
403. 773 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:08:48.2 00:38:25.9
404. 743 Z19-29 MOLDAVČUK Iveta ('88) 02:08:49.2 00:38:26.9
405. 619 M40-49 BUDKA Jan ('77) Kolodějské Budky 02:08:50.2 00:38:27.9
406. 431 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) 02:08:55.2 00:38:32.9
407. 440 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno Tomíno 02:08:59.5 00:38:37.2
408. 170 M40-49 BEZUCHA Pavel ('76) 02:09:01.5 00:38:39.2
409. 232 M40-49 MICHAL Radek ('71) Polabští vrchaři 02:09:01.9 00:38:39.6
410. 554 M50-59 KOHOUT Pavel ('62) Crazy Cocks 02:09:02.0 00:38:39.7
411. 633 M19-29 SAHÁNEK Martin ('98) BIKEMARAST team 02:09:04.0 00:38:41.7
412. 192 M40-49 HANČ Tomáš ('76) 02:09:07.9 00:38:45.6
413. 429 M30-39 JENŠOVSKÝ Viktor ('79) - 02:09:13.7 00:38:51.4
414. 805 M40-49 HUFNÁGL Pišta ('75) Bikeslac 02:09:27.4 00:39:05.1
415. 802 M40-49 KRPÁLEK Ladislav ('72) Mikulášovice Mikulášovice 02:09:31.0 00:39:08.7
416. 793 M60-69 ŠOOUREK Radim ('56) TJ STARÝ HARCOV LIBEREC 02:09:38.5 00:39:16.2
417. 710 M19-29 KUNC Jiří ('91) 02:09:39.7 00:39:17.4
418. 297 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 02:09:41.5 00:39:19.2
419. 396 M50-59 AJCHLER Roman ('66) 02:09:42.4 00:39:20.1
420. 226 M40-49 NOVÁK David ('75) 02:09:53.0 00:39:30.7
421. 411 M50-59 VÁŇA Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:09:56.2 00:39:33.9
422. 863 M30-39 HRSTKA František ('78) Handicap těžký muži 50 km 02:09:57.4 00:39:35.1
423. 678 M30-39 FÚSEK Jan ('78) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 5 02:09:59.7 00:39:37.4
424. 251 M30-39 HAJLICH Martin ('86) 02:10:05.5 00:39:43.2
425. 93 M40-49 ZIMA Martin ('73) 02:10:09.4 00:39:47.1
426. 215 M19-29 KOPECKÝ Milan ('88) 02:10:09.7 00:39:47.4
427. 591 M30-39 VEČEREK Martin ('84) Open Gym Brandýs 02:10:15.1 00:39:52.8
428. 211 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:10:20.2 00:39:57.9
429. 503 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) 02:10:24.4 00:40:02.1
430. 765 M30-39 HOUDEK Jaroslav ('80) NorthBike.cz NorthBike.cz 02:10:24.7 00:40:02.4
431. 398 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) TJ Lokomotiva Nymburk/BAK 02:10:30.7 00:40:08.4
432. 438 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno Tomíno 02:10:32.5 00:40:10.2
433. 661 M50-59 HAVLENA Martin ('63) Author I 02:10:35.2 00:40:12.9
434. 504 M40-49 ŠOHAJ Martin ('71) Rohozec Amulet Team 02:10:35.7 00:40:13.4
435. 421 M40-49 HASIL Frantisek ('76) 02:10:44.0 00:40:21.7
436. 658 M40-49 PROCHÁZKA Jan ('73) SK Rapid CZ 02:10:45.5 00:40:23.2
437. 350 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:10:58.7 00:40:36.4
438. 864 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Handicap těžký muži 50 km 02:10:59.5 00:40:37.2
439. 815 M30-39 PECHÁČEK Jan ('86) Porsche Prosek 02:11:00.0 00:40:37.7
440. 259 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:11:01.5 00:40:39.2
441. 446 M40-49 KELLER Aleš ('74) 02:11:01.7 00:40:39.4
442. 204 M40-49 STEIDL Tomas ('75) 02:11:14.7 00:40:52.4
443. 750 M40-49 OCHOTSKÝ Robert ('69) Coolna Go 02:11:20.7 00:40:58.4
444. 508 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek 02:11:24.0 00:41:01.7
445. 298 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) 02:11:32.5 00:41:10.2
446. 276 M40-49 POLAKOVIČ Peter ('76) 02:11:43.0 00:41:20.7
447. 795 M50-59 KAISER Richard ('65) RETRO BIKE TEAM OLD HARCOV RETRO BIKE TEAM OLD HARCOV 02:12:17.5 00:41:55.2
448. 553 M60-69 VOŘÍŠEK Václav ('53) e-kolo-Praha 02:12:28.4 00:42:06.1
449. 770 M30-39 POLICAR Luboš ('78) 02:12:42.0 00:42:19.7
450. 825 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 02:12:52.0 00:42:29.7
451. 452 M40-49 VANCL Vladimír ('69) 02:12:57.7 00:42:35.4
452. 488 M40-49 PROTIVINSKY Petr ('73) MTB Angels Team 02:13:06.2 00:42:43.9
453. 263 M50-59 MACHÁČEK Jiří ('67) AGRO Chomutice 02:13:18.2 00:42:55.9
454. 390 M19-29 VESELÝ Milan ('90) 02:13:21.5 00:42:59.2
455. 683 M50-59 HORYNA Zdeněk ('65) NH Car Bike Team 6 NH Car Bike Team 6 02:13:31.7 00:43:09.4
456. 258 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:13:34.5 00:43:12.2
457. 360 Z30-39 VÁGNEROVVÁ Jaroslava ('80) 02:13:35.2 00:43:12.9
458. 153 Z19-29 POPOVÁ Tereza ('98) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:13:40.7 00:43:18.4
459. 320 M40-49 BÁRTA Martin ('74) 02:13:43.5 00:43:21.2
460. 673 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 4 02:13:45.0 00:43:22.7
461. 236 M60-69 URBAN Vladimír ('50) 02:13:49.4 00:43:27.1
462. 534 M30-39 STARÝ Václav ('84) CK Čejetice 02:13:55.5 00:43:33.2
463. 223 M40-49 VŮČKA Petr ('75) 02:14:04.1 00:43:41.8
464. 124 M19-29 KOLDOVSKÝ Jan ('97) ZEVLBike 02:14:14.2 00:43:51.9
465. 372 M50-59 NEDOROST Antonín ('62) 02:14:25.7 00:44:03.4
466. 287 M30-39 ŠTEFAČEK Martin ('79) 02:14:38.2 00:44:15.9
467. 806 M50-59 RADA Vladimír ('65) 02:14:48.2 00:44:25.9
468. 220 Z50+ ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:14:50.7 00:44:28.4
469. 437 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno Tomíno 02:14:51.5 00:44:29.2
470. 321 M30-39 ŽÁRA Jan ('83) 02:15:12.2 00:44:49.9
471. 279 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:15:12.7 00:44:50.4
472. 400 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) znouzetým-Teplice 02:15:15.9 00:44:53.6
473. 338 M19-29 NOVOTNÝ Lukáš ('98) fofr Most 02:15:18.0 00:44:55.7
474. 331 M30-39 GORAL Petr ('81) 02:15:27.2 00:45:04.9
475. 796 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:15:27.7 00:45:05.4
476. 245 M40-49 RAUCHFUSS Jiří ('72) REVITBUILD MTB Team 02:15:32.5 00:45:10.2
477. 167 M18 KARHAN Zdeněk ('99) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:15:37.0 00:45:14.7
478. 197 M30-39 KOLDOVSKÝ Petr ('83) ZEVLBike 02:15:42.0 00:45:19.7
479. 723 M30-39 HNÍZDO Miroslav ('86) CK Verne 02:15:44.5 00:45:22.2
480. 704 Z30-39 HLINĚNÁ Kateřina ('85) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 02:16:05.2 00:45:42.9
481. 607 Z18 ŠPAČKOVÁ Tereza ('00) AC Kobylisy 02:16:06.5 00:45:44.2
482. 267 M40-49 MAZAČ Michal ('77) 02:16:07.0 00:45:44.7
483. 422 M40-49 RŮŽIČKA Jan ('75) 02:16:19.7 00:45:57.4
484. 720 M50-59 NESRSTA Roman ('62) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 02:16:28.0 00:46:05.7
485. 706 M50-59 ŠVEC Stanislav ('67) Stafex 02:16:29.5 00:46:07.2
486. 264 M50-59 PRKNO Zdeněk ('58) AGRO Chomutice 02:16:36.2 00:46:13.9
487. 340 M50-59 HOFFMAN Ladislav ('62) 02:16:56.5 00:46:34.2
488. 659 M40-49 NEMANSKÝ Petr ('72) 02:17:01.7 00:46:39.4
489. 451 M40-49 AUGUSTIN Filip ('69) 02:17:03.7 00:46:41.4
490. 498 M60-69 HUML Jiří ('56) Velosport Domažlice 02:17:06.0 00:46:43.7
491. 606 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:17:06.3 00:46:44.0
492. 362 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB Hanz 02:17:11.0 00:46:48.7
493. 307 M18 KUBÁLEK Ondřej ('00) 02:17:15.2 00:46:52.9
494. 376 M40-49 PLAČEK Miloš ('70) Emco 2 02:17:25.2 00:47:02.9
495. 643 M19-29 MICHŇO David ('90) 02:17:35.0 00:47:12.7
496. 630 M30-39 GRIM Daniel ('85) 02:17:35.7 00:47:13.4
497. 336 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:17:37.7 00:47:15.4
498. 526 M60-69 FORMÁNEK Jiří ('54) 02:17:38.2 00:47:15.9
499. 325 Z19-29 ULLÍKOVÁ Pavla ('88) 02:17:56.0 00:47:33.7
500. 843 Z40-49 KUBOVÁ Michaela ('76) IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM 02:18:00.4 00:47:38.1
501. 270 M30-39 TULPA Michal ('81) 02:18:12.0 00:47:49.7
502. 485 M40-49 SOUČEK Martin ('74) 02:18:16.0 00:47:53.7
503. 502 Z40-49 JANDUSOVÁ Hana ('74) 02:18:21.2 00:47:58.9
504. 367 Z19-29 BEDŘICHOVÁ Alena ('89) SPP Pičín 02:18:32.2 00:48:09.9
505. 370 M19-29 JÍLEK Jiří ('88) 02:18:32.7 00:48:10.4
506. 271 M30-39 RYBIČKA Pavel ('83) 02:18:35.5 00:48:13.2
507. 668 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 3 02:18:36.7 00:48:14.4
508. 312 M40-49 NEDÚCHAL Radek ('75) 02:18:55.0 00:48:32.7
509. 701 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 9 02:18:57.5 00:48:35.2
510. 845 M40-49 BERÁNEK Michal ('74) Carmax racing team Carmax racing team 02:18:57.5 00:48:35.2
511. 497 M60-69 ZÁZVORKA Vladimír ('57) 02:18:57.7 00:48:35.4
512. 731 M40-49 BALÁK Martin ('70) Bruslárna.cz 02:19:10.7 00:48:48.4
513. 481 M50-59 PILIK Radek ('66) 02:19:13.0 00:48:50.7
514. 295 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) 02:19:24.5 00:49:02.2
515. 293 M30-39 FAJTA Jaroslav ('79) 02:19:26.5 00:49:04.2
516. 164 M40-49 SLAVÍK Martin ('69) 02:19:44.7 00:49:22.4
517. 311 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) 02:19:48.7 00:49:26.4
518. 548 M60-69 CHROUST Miroslav ('55) Příznivci běhu Stránka 02:19:59.2 00:49:36.9
519. 155 M40-49 PANCHARTEK Petr ('70) 02:20:01.5 00:49:39.2
520. 737 M40-49 HORÁK Otakar ('76) 02:20:04.2 00:49:41.9
521. 696 M40-49 KOMEDA David ('73) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 8 02:20:12.5 00:49:50.2
522. 275 M30-39 KRÁL Jaroslav ('80) 02:20:22.2 00:49:59.9
523. 165 M50-59 KALINA Pavel ('66) 02:20:44.2 00:50:21.9
524. 277 M30-39 STRNAD Petr ('78) 02:20:44.3 00:50:22.0
525. 436 M50-59 VRŇÁK Antonín ('65) 02:20:53.2 00:50:30.9
526. 235 M30-39 ČECHAL Petr ('78) TJ Lokomotiva Nymburk 02:20:58.0 00:50:35.7
527. 194 M50-59 KOLÁŘ Jan ('58) Sport-umění-peří 02:21:07.5 00:50:45.2
528. 573 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Olga ('78) GHOST Team 02:21:08.6 00:50:46.3
529. 435 M19-29 SKOUPÝ Tomáš ('94) Eleven Team Příchovice 02:21:18.0 00:50:55.7
530. 541 M18 NEUMAN Ondřej ('99) 02:21:40.7 00:51:18.4
531. 647 M40-49 VIKTORIN František ('71) ZŠ Byšice 02:21:41.5 00:51:19.2
532. 261 M30-39 DIVIŠ Vladimír ('81) 02:21:43.4 00:51:21.1
533. 860 M50-59 ŠÍDA Karel ('58) Handicap lehký muži 50 km 02:21:49.0 00:51:26.7
534. 705 Z30-39 MAKOVÁ Hana ('79) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 02:21:50.8 00:51:28.5
535. 530 M70+ SOCHACKÝ Miloslav ('45) Kolo SINTEZI 02:22:01.0 00:51:38.7
536. 151 M50-59 ROKUSEK Jaromír ('66) 02:22:11.5 00:51:49.2
537. 268 Z30-39 VALEŠOVÁ Jarmila ('82) Penzion Mauritz 02:22:12.0 00:51:49.7
538. 797 M40-49 ŠOTOLA Martin ('71) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:22:16.8 00:51:54.5
539. 207 M40-49 PAŠKULIAK Petr ('77) Bikeranch 02:22:23.8 00:52:01.5
540. 532 M18 KAŇKA David ('03) 02:22:29.5 00:52:07.2
541. 357 M40-49 PECH Jiří ('69) 02:22:37.2 00:52:14.9
542. 533 M40-49 ELBADRI Abdalla ali ('68) 02:22:50.2 00:52:27.9
543. 543 M40-49 NEUMAN Jiří ('69) 02:22:54.2 00:52:31.9
544. 629 M60-69 SEVERA Martin ('56) Harleq\'uin 02:23:06.3 00:52:44.0
545. 310 M50-59 VÁVRA Josef ('67) 02:23:07.2 00:52:44.9
546. 250 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) BSK racing 02:23:25.4 00:53:03.1
547. 299 M40-49 SAMEŠ Zdeněk ('77) 02:23:31.8 00:53:09.5
548. 433 M30-39 SOUKUP Jaroslav ('84) 02:23:35.5 00:53:13.2
549. 735 Z19-29 SMETANOVÁ Lucie ('98) 02:23:43.0 00:53:20.7
550. 628 M40-49 KASÍK Jirí ('72) 02:23:55.2 00:53:32.9
551. 420 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:23:57.0 00:53:34.7
552. 717 M18 ZEMAN Radim ('04) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 02:24:08.8 00:53:46.5
553. 634 M50-59 DOKULIL Miloslav ('62) Cyklo Kampo Turnov cyklo kampo turnov 02:24:10.2 00:53:47.9
554. 596 M40-49 HERŠÁLEK Luboš ('77) 02:24:19.9 00:53:57.6
555. 625 Z30-39 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:24:36.3 00:54:14.0
556. 637 M19-29 RŮŽIČKA Jakub ('94) 02:24:40.0 00:54:17.7
557. 646 KLB-M KRÁČMAR Vlastimil ('74) Kostka Racing 02:24:43.5 00:54:21.2
558. 667 Z19-29 ŠŤASTNÁ Veronika ('88) PCHERY 02:24:44.5 00:54:22.2
559. 382 M40-49 ŠPEJZL Luděk ('74) Emco 1 02:24:49.5 00:54:27.2
560. 327 M40-49 KOPERNICKY Pet ('76) 02:24:59.8 00:54:37.5
561. 834 M40-49 SENKO Jiří ('74) Budvarka Team 02:25:00.0 00:54:37.7
562. 434 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:25:05.5 00:54:43.2
563. 306 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:25:10.0 00:54:47.7
564. 671 M50-59 PROCHÁZKA Vladimír ('61) NH Car Bike Team 5 NH Car Bike Team 4 02:25:20.3 00:54:58.0
565. 168 M40-49 KUŠIČKA Josef ('76) ČHTM H.Jelení 02:25:36.5 00:55:14.2
566. 660 M40-49 HLAVSA Marek ('74) 02:25:42.3 00:55:20.0
567. 565 Z30-39 SAMSELI Veronika ('81) 02:25:59.0 00:55:36.7
568. 561 M30-39 KOŠVANEC Libor ('85) 02:26:00.0 00:55:37.7
569. 161 M50-59 SVOBODA Jiří ('64) 02:26:17.5 00:55:55.2
570. 666 M30-39 SIEGLER Tomáš ('80) 02:26:28.7 00:56:06.4
571. 611 M50-59 MEJZR Václav ('62) 02:26:34.0 00:56:11.7
572. 449 M40-49 BRANDEJS Josef ('72) 02:26:44.0 00:56:21.7
573. 605 M40-49 ŠPAČEK Jan ('71) AC Kobylisy 02:26:57.2 00:56:34.9
574. 783 M18 TVRDÝ Leoš ('00) Dream Team 02:26:58.5 00:56:36.2
575. 822 M40-49 ČERNÝ Karel ('68) 02:27:06.3 00:56:44.0
576. 522 M40-49 PRCHLÍK Roman ('71) SK Luštěnice 2012 02:27:26.0 00:57:03.7
577. 507 M50-59 ŠPLÍCHAL Milan ('62) Pepek 02:27:36.5 00:57:14.2
578. 171 Z50+ HLAVÁČOVÁ Iva ('61) BSK racing 02:27:44.0 00:57:21.7
579. 812 M19-29 LANG Tomáš ('88) Porsche Prosek 02:28:02.5 00:57:40.2
580. 453 M40-49 KUČERA Jiří ('70) 02:28:06.8 00:57:44.5
581. 366 M60-69 BEKA Josef ('49) INSTATOP Kosmonosy 02:28:24.8 00:58:02.5
582. 510 M19-29 VIGNER Leoš ('88) 02:28:32.3 00:58:10.0
583. 721 M50-59 ZEMAN Josef ('64) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 02:28:35.3 00:58:13.0
584. 566 M50-59 VÁCLAV Jaroslav ('66) 02:28:36.8 00:58:14.5
585. 814 M40-49 POSPÍŠIL Petr ('72) Porsche Prosek 02:28:48.3 00:58:26.0
586. 175 M60-69 BEYR Luboš ('53) TTT Teplice 02:28:50.3 00:58:28.0
587. 777 Z50+ HEJLOVÁ Zdeňka ('66) Triatlon Mladá Boleslav 02:28:57.5 00:58:35.2
588. 191 Z30-39 MORÁVKOVÁ Gabriela ('78) 02:29:09.2 00:58:46.9
589. 365 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) 02:29:55.8 00:59:33.5
590. 238 Z40-49 KRACÍKOVÁ Hana ('72) 02:30:02.0 00:59:39.7
591. 760 Z19-29 ONDERKOVÁ Zuzana ('97) 02:30:45.2 01:00:22.9
592. 763 Z50+ LOUBKOVÁ Helena ('53) TK Cyklorenova Cvikov TK Cyklorenova Cvikov 02:30:48.5 01:00:26.2
593. 467 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) Caymanpharma MTB 02:31:30.8 01:01:08.5
594. 813 M50-59 JANOUŠEK Zdeněk ('65) Porsche Prosek 02:31:36.0 01:01:13.7
595. 560 Z30-39 NOVOTNÁ Kristýna ('85) Tomíno Tomíno 02:31:43.8 01:01:21.5
596. 552 M60-69 NOVOTNÝ František ('52) Tomíno 02:31:49.0 01:01:26.7
597. 787 M40-49 RYBÁŘ Adam ('68) Team Seagal 02:31:52.0 01:01:29.7
598. 286 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) TJ Lokomotiva Nymburk 02:32:26.3 01:02:04.0
599. 528 M30-39 DRÁBIK Tomáš ('81) 02:32:35.3 01:02:13.0
600. 242 Z40-49 VESELÁ Olga ('68) 02:32:59.3 01:02:37.0
601. 378 Z30-39 PETRÁSKOVÁ Anna ('86) Emco 2 02:33:01.5 01:02:39.2
602. 585 Z40-49 BAIEROVÁ Martina ('71) Rohozec Amulet Team 02:33:09.0 01:02:46.7
603. 351 M19-29 MOTTL Jiří ('96) 02:33:25.3 01:03:03.0
604. 676 M40-49 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 5 02:34:15.3 01:03:53.0
605. 395 M30-39 JACHEK Tomáš ('78) 02:34:39.0 01:04:16.7
606. 430 M30-39 HUSÁK Jiří ('79) 02:34:44.3 01:04:22.0
607. 786 Z40-49 KOPECKÁ Jitka ('69) 02:34:45.6 01:04:23.3
608. 609 M50-59 KUNTE Petr ('65) 02:34:49.5 01:04:27.2
609. 608 Z40-49 KUNTEOVÁ Eva ('68) 02:35:02.3 01:04:40.0
610. 475 Z30-39 RUMÁNKOVÁ Šárka ('78) Smrtelná sportovní invaze Smrtelná Sportovní Invaze 02:35:48.5 01:05:26.2
611. 841 Z19-29 KOHOUTOVÁ Tereza ('94) Crazy Cocks 02:36:06.3 01:05:44.0
612. 221 Z50+ ŠINDELÁŘOVÁ Marie ('62) MTB Chrudim 02:36:14.5 01:05:52.2
613. 160 M40-49 MICHAL Jan ('77) 02:36:46.3 01:06:24.0
614. 195 M60-69 PLÍHAL Zbyněk ('56) 02:37:02.5 01:06:40.2
615. 354 M50-59 MOTTL Martin ('67) 02:37:15.8 01:06:53.5
616. 736 Z18 ONDERKOVÁ Klára ('01) 02:37:49.0 01:07:26.7
617. 202 M50-59 ŠAVEL Jan ('58) 02:37:57.3 01:07:35.0
618. 807 Z30-39 SOUKALOVÁ Iva ('78) 02:38:08.1 01:07:45.8
619. 352 M18 MOTTL Jan ('02) 02:38:30.0 01:08:07.7
620. 158 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:38:42.8 01:08:20.5
621. 159 M40-49 POP Petr ('71) KČT MTB Kralupy nad Vltavou 02:38:42.9 01:08:20.6
622. 809 M40-49 DOSANSKÝ Jiří ('75) 02:38:43.5 01:08:21.2
623. 374 M50-59 MAŠEK Libor ('58) 02:39:06.4 01:08:44.1
624. 600 M30-39 SLECHTA Jan ('78) 02:39:08.8 01:08:46.5
625. 227 M40-49 HURDA Martin ('71) 02:39:25.7 01:09:03.4
626. 808 Z40-49 STUDNIČKOVÁ Martina ('72) 02:39:33.8 01:09:11.5
627. 419 M60-69 ČABRÁDEK Milan ('54) 02:40:13.5 01:09:51.2
628. 520 Z40-49 WEINRAUCHOVÁ Iva ('72) 02:40:22.0 01:09:59.7
629. 184 M30-39 PFLEGER Michal ('85) Pepek 02:40:24.0 01:10:01.7
630. 592 M19-29 VOTAVA Filip ('93) Pepek 02:40:27.8 01:10:05.5
631. 718 M40-49 NOVÁČEK Karel ('68) Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz Bike and Ski Bakajda - Veterán klub Bezděz 02:40:28.0 01:10:05.7
632. 444 M60-69 BRONEC Václav ('50) 02:40:38.8 01:10:16.5
633. 281 Z40-49 JEŽKOVÁ Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec 02:40:41.8 01:10:19.5
634. 423 M40-49 LUDICKY Tomas ('73) MTB HANZ 02:40:48.3 01:10:26.0
635. 693 M30-39 ZADÁK Michal ('81) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 8 02:40:51.3 01:10:29.0
636. 653 M30-39 RUDINSKÝ Ján ('81) Česká televize Česká televize 02:41:36.5 01:11:14.2
637. 179 Z30-39 ŠUSTOVÁ Monika ('84) 02:41:42.5 01:11:20.2
638. 784 M18 DVOŘÁK Jan ('00) Dream Team 02:41:44.9 01:11:22.6
639. 725 Z40-49 MALÍKOVÁ Bohdana ('72) 02:41:45.2 01:11:22.9
640. 618 M60-69 KVASNIČKA Pavel ('48) ALL2000 Liberec 02:42:00.3 01:11:38.0
641. 176 M30-39 MÁLEK Petr ('78) 02:42:11.3 01:11:49.0
642. 689 M40-49 FOLTÁN David ('74) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 7 02:42:17.0 01:11:54.7
643. 291 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) Černí Koně 02:42:19.3 01:11:57.0
644. 635 Z30-39 BABORSKÁ Kateřina ('82) 02:42:28.8 01:12:06.5
645. 166 M19-29 HERRMANN Oldřich ('90) 02:42:31.8 01:12:09.5
646. 512 Z30-39 BEZUCHOVÁ Petra ('86) Smrtelná Sportovní Invaze 02:42:58.8 01:12:36.5
647. 313 M40-49 BŘEZINA Jan ('70) 02:43:38.2 01:13:15.9
648. 791 M40-49 WIEDEN Pavel ('69) Smrtelná Sportovní Invaze 02:44:14.8 01:13:52.5
649. 700 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 9 02:45:54.8 01:15:32.5
650. 699 M30-39 HELCL Josef ('81) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 9 02:45:59.9 01:15:37.6
651. 697 M40-49 HAMOUS Petr ('71) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 9 02:46:02.2 01:15:39.9
652. 670 M40-49 KAŠPAR Pavel ('77) NH Car Bike Team 3 02:46:12.6 01:15:50.3
653. 563 Z50+ MACKOVÁ Monika ('66) 02:46:26.1 01:16:03.8
654. 516 M40-49 PÝCHA Ondřej ('75) 02:46:44.0 01:16:21.7
655. 319 Z40-49 BÁRTOVÁ Martina ('76) 02:47:07.8 01:16:45.5
656. 824 M18 ŠNAJDR Dominik ('01) NH Car Bike Team 9 02:47:20.6 01:16:58.3
657. 448 Z50+ BRANDEJSOVÁ DUBSKÁ Soňa ('66) 02:47:21.4 01:16:59.1
658. 688 M60-69 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 7 02:47:33.5 01:17:11.2
659. 823 M18 STANISALAV Martin ('01) NH Car Bike Team 9 02:47:56.8 01:17:34.5
660. 368 Z50+ MAŠKOVÁ Alena ('60) 02:48:04.1 01:17:41.8
661. 724 Z50+ NEUMANNOVÁ Šárka ('64) 02:48:09.6 01:17:47.3
662. 509 M50-59 GAMBA Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM II SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 4 02:48:30.3 01:18:08.0
663. 674 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 4 02:48:43.1 01:18:20.8
664. 685 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 6 02:49:24.5 01:19:02.2
665. 272 M50-59 NOVOTNÝ Petr ('59) 02:49:33.3 01:19:11.0
666. 712 KLB-Z ŠEFCOVÁ Eva ('64) Kostka Racing 02:49:34.5 01:19:12.2
667. 318 M50-59 KOŠVANEC Milouš ('59) 02:49:37.8 01:19:15.5
668. 811 M40-49 TICHÝ Tomáš ('70) Je-Be-Ti 02:49:51.0 01:19:28.7
669. 355 M70+ MOTTL Antonín ('37) 02:51:11.1 01:20:48.8
670. 172 M50-59 RIKL Milan ('60) 02:51:54.7 01:21:32.4
671. 330 Z30-39 KOPERNICKÁ Veronika ('78) 02:52:03.6 01:21:41.3
672. 425 M50-59 ČERMÁK Jaroslav ('59) 02:52:09.8 01:21:47.5
673. 240 Z50+ PAVELKOVÁ Marcela ('65) 02:53:19.1 01:22:56.8
674. 239 M50-59 PAVELKA Milan ('59) 02:53:22.6 01:23:00.3
675. 698 M50-59 LULA Petr ('67) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 9 02:53:50.9 01:23:28.6
676. 580 M30-39 HRUŠA Vojtěch ('87) 02:54:32.3 01:24:10.0
677. 515 Z19-29 TOULOVÁ Markéta ('88) 02:54:44.6 01:24:22.3
678. 416 Z50+ LIMANOVÁ Jiřina ('59) 02:55:00.3 01:24:38.0
679. 749 M40-49 NÝDRLE Vít ('68) 02:55:13.1 01:24:50.8
680. 616 M40-49 GAUBE Michal ('68) 02:56:15.6 01:25:53.3
681. 597 M50-59 PIETSCHMANN Olda ('59) Rumburk Sudety 02:57:07.3 01:26:45.0
682. 581 M19-29 HRUŠA Petr ('91) 02:58:05.3 01:27:43.0
683. 458 Z30-39 PRŮŠOVÁ Kateřina ('83) 02:59:51.6 01:29:29.3
684. 274 M60-69 CIHLÁŘ Josef ('54) Stone bikers 02:59:57.6 01:29:35.3
685. 187 M30-39 PROKORÁT Petr ('78) 03:00:20.1 01:29:57.8
686. 623 M30-39 BUMBA Jindřich ('78) Smrtelná Sportovní Invaze 03:00:20.6 01:29:58.3
687. 601 M60-69 KONTRA Miloslav ('53) 03:02:05.1 01:31:42.8
688. 569 M60-69 VÍTEK Miloslav ('55) FitPraha 03:02:46.1 01:32:23.8
689. 792 M50-59 MOUDRÝ Karel ('62) 03:03:03.1 01:32:40.8
690. 570 M60-69 MATES Rudolf ('55) FitPraha 03:03:25.6 01:33:03.3
691. 752 M40-49 HAŠTAVA Jaroslav ('74) 03:04:28.4 01:34:06.1
692. 665 M60-69 SIEGLER Josef ('48) 03:05:37.5 01:35:15.2
693. 865 M30-39 MARŠÁK Jiří ('86) Handicap těžký muži 50 km 03:07:25.1 01:37:02.8
694. 183 Z40-49 IPPOLDTOVÁ Zdeňka ('74) 03:11:29.9 01:41:07.6
695. 716 Z40-49 MIKULCOVÁ Pavla ('75) 03:16:55.9 01:46:33.6
696. 246 M40-49 NEVRKLA Miroslav ('73) 03:17:27.2 01:47:04.9
697. 230 M19-29 HRUBÝ Aleš ('88) Běhej s Álou 03:18:01.6 01:47:39.3
698. 733 M30-39 PEJŘIL Jiří ('80) 03:19:00.2 01:48:37.9
699. 521 Z30-39 NEUMANNOVÁ Jitka ('83) Smrtelná Sportovní Invaze 03:19:15.4 01:48:53.1
700. 587 M50-59 VOTAVA Martin ('63) Pepek 03:21:51.9 01:51:29.6
701. 189 M30-39 BABIC Pavel ('87) 03:25:20.9 01:54:58.6
702. 675 M18 ŠÍMA Jan ('03) NH Car Bike Team NH Car Bike Team 4 03:26:50.2 01:56:27.9
703. 703 Z40-49 ŠÍMOVÁ Irena ('76) NH Car Ladies Bike Team NH Car Ladies Bike Team 03:26:50.9 01:56:28.6
704. 835 M30-39 SRŠEŇ Jiří ('79) Budvarka Team 03:27:37.2 01:57:14.9
705. 125 M30-39 BÍLEK Jan ('86) ZEVLBike 03:30:07.7 01:59:45.4
706. 562 M30-39 HLAVATÝ Pavel ('84) 03:30:35.4 02:00:13.1
707. 123 M19-29 RICHTER Josef ('95) ZEVLBike 03:33:23.4 02:03:01.1
708. 180 Z18 IPPOLDTOVÁ Rosalie ('99) 03:36:34.5 02:06:12.2
709. 182 M18 IPPOLDT Michal ('01) 03:36:37.2 02:06:14.9
710. 575 Z19-29 GRYČOVÁ Zdeňka ('90) Smrtelná Sportovní Invaze 03:40:39.9 02:10:17.6
711. 190 Z30-39 FRANCOVÁ Lucie ('86) 03:49:39.0 02:19:16.7
712. 527 M30-39 BENDA Jaroslav ('87) SLOTHS 03:50:53.7 02:20:31.4