Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1998 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1987 až 1997), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1977 až 1986), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1967 až 1976), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1966 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 393 Z30-39 CESNAKOVÁ Milena ('85) Cyklo Team Weber 01:40:50.8  
2. 112 Z30-39 PROCHÁZKOVÁ Michaela ('78) Lawi Author Lawi Author 01:45:21.4 00:04:30.6
3. 525 Z19-29 ZADÁKOVÁ Klára ('88) Stark Cycling Team 01:48:34.1 00:07:43.3
4. 339 Z19-29 NEDOROSTOVÁ Tereza ('88) BSK racing team 01:51:17.4 00:10:26.6
5. 74 Z40-49 VESELÁ Pavlína ('70) NH Car Bike Ladies Team 1 01:53:11.7 00:12:20.9
6. 455 Z19-29 MATOUŠKOVÁ Michaela ('97) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:53:12.0 00:12:21.2
7. 592 Z19-29 KRČKOVÁ Eliška ('97) Eleven Team Příchovice 01:54:28.1 00:13:37.3
8. 73 Z40-49 JÁČOVÁ Pavla ('73) NH Car Bike Ladies Team 1 01:55:40.2 00:14:49.4
9. 352 Z40-49 ŽÁČKOVÁ Jana ('67) BSK racing team 01:56:17.5 00:15:26.7
10. 178 Z19-29 MATĚJČKOVÁ Eva ('93) 01:57:12.6 00:16:21.8
11. 569 Z40-49 PODANÁ Jana ('74) 01:57:56.9 00:17:06.1
12. 451 Z19-29 MATOUŠKOVÁ Markéta ('96) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 01:58:51.1 00:18:00.3
13. 186 Z19-29 INDROVÁ Klára ('88) BRCYKL 01:59:26.6 00:18:35.8
14. 735 Z40-49 ŠEMBEROVÁ Jana ('70) 02:01:19.0 00:20:28.2
15. 466 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:01:34.6 00:20:43.8
16. 902 Z40-49 BÁRTOVÁ Růžena ('68) Šrouby a matice Bártová Prachatice Šrouby a matice Bártová Prachatice 02:02:05.4 00:21:14.6
17. 549 Z40-49 SOMMEROVÁ Jana ('76) CykloVAPE racing Team 02:03:41.1 00:22:50.3
18. 651 Z40-49 BUREŠOVÁ Lenka ('75) 02:04:46.9 00:23:56.1
19. 788 Z30-39 VÁGNEROVÁ Jaroslava ('80) 02:07:23.7 00:26:32.9
20. 913 Z19-29 ŠOLCOVÁ Michaela ('89) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:07:33.5 00:26:42.7
21. 639 Z40-49 SVOBODOVÁ Monika ('75) 02:13:01.7 00:32:10.9
22. 834 Z18 POSPÍŠILOVÁ Klára ('99) 02:13:42.3 00:32:51.5
23. 835 Z18 ŠULCOVÁ Martina ('98) 02:13:42.7 00:32:51.9
24. 825 Z19-29 LAVICKÁ Petra ('89) ADVENTURA 02:14:01.5 00:33:10.7
25. 732 Z19-29 ULLÍKOVÁ Pavla ('88) 02:14:34.9 00:33:44.1
26. 671 Z19-29 ŠIMKOVÁ Petra ('94) NH Car Bike Ladies Team 1 02:15:28.9 00:34:38.1
27. 739 Z30-39 STRÁNSKÁ Eva ('77) 02:16:17.0 00:35:26.2
28. 277 Z40-49 HANOUSKOVÁ Kateřina ('74) Titáni 02:16:31.0 00:35:40.2
29. 391 Z50+ HLAVÁČOVÁ Iva ('61) BSK racing team 02:19:05.4 00:38:14.6
30. 883 Z40-49 JANDUSOVÁ Hana ('74) 02:19:07.0 00:38:16.2
31. 426 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) 02:21:04.9 00:40:14.1
32. 460 Z50+ MATOUŠKOVÁ Hana ('65) BTK EURO BIKE Praha FOUR M 02:22:29.9 00:41:39.1
33. 900 Z19-29 WIŚNIEWSKA Marta ('88) Rusałka Team 02:23:02.4 00:42:11.6
34. 748 Z30-39 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:26:47.7 00:45:56.9
35. 323 Z40-49 ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:26:48.4 00:45:57.6
36. 654 Z40-49 ZIMOVÁ Jana ('73) 02:26:51.4 00:46:00.6
37. 255 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) BSK racing team 02:27:04.0 00:46:13.2
38. 163 Z19-29 HORYNOVÁ Magdalena ('90) 02:27:07.4 00:46:16.6
39. 396 Z40-49 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:27:18.4 00:46:27.6
40. 239 Z30-39 DOUDOVÁ Zuzana ('78) 02:27:30.1 00:46:39.3
41. 766 Z40-49 LUXEMBURGOVÁ Jana ('69) 02:27:46.3 00:46:55.5
42. 195 Z30-39 KOVAŘÍKOVÁ Pavlína ('84) Nilfisk Pro Cycling Nilfisk Pro Cycling 02:28:29.9 00:47:39.1
43. 499 Z50+ MAŠKOVÁ Alena ('60) 02:31:50.1 00:50:59.3
44. 313 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) TJ-Lokomotiva Nymburk 02:32:05.1 00:51:14.3
45. 626 Z40-49 VESELÁ Olga ('68) 02:32:36.0 00:51:45.2
46. 590 Z50+ ŠILEROVÁ Kateřina ('61) 02:33:22.1 00:52:31.3
47. 648 Z19-29 KOPACEK Barbara ('87) NH Car Bike Ladies Team 1 02:34:24.5 00:53:33.7
48. 593 Z30-39 POLOPRUTSKÁ Klára ('79) 02:34:47.7 00:53:56.9
49. 160 Z19-29 VACULÍKOVÁ Kateřina ('88) 02:35:05.2 00:54:14.4
50. 311 Z40-49 BRADÁČOVÁ Eva ('72) 02:35:17.5 00:54:26.7
51. 905 Z30-39 ŠLÉDROVÁ Kristýna ('84) 02:35:35.4 00:54:44.6
52. 256 Z40-49 JEŽKOVÁ Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec 02:36:15.1 00:55:24.3
53. 897 Z50+ MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava ('55) Podbořany 02:36:58.1 00:56:07.3
54. 582 Z30-39 RUMÁNKOVÁ Šárka ('78) 02:37:53.9 00:57:03.1
55. 172 Z19-29 ZELENKOVÁ Radka ('89) 02:37:54.9 00:57:04.1
56. 380 Z30-39 NOVOTNÁ Kristýna ('85) Tomíno 02:38:28.1 00:57:37.3
57. 779 Z18 POPOVÁ Tereza ('98) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:38:30.9 00:57:40.1
58. 155 Z50+ HEJLOVÁ Zdeňka ('66) Triatlon Mladá Boleslav 02:39:55.5 00:59:04.7
59. 328 Z30-39 POGAČOVÁ Darka ('79) 02:39:56.1 00:59:05.3
60. 192 Z30-39 SLANAŘOVÁ Ivana ('77) 02:40:29.9 00:59:39.1
61. 510 Z40-49 PRÖLLEROVÁ Petra ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:40:54.9 01:00:04.1
62. 831 Z40-49 BUCHELOVÁ Soňa ('67) BezbabTour 02:41:52.9 01:01:02.1
63. 615 Z40-49 BÁRTOVÁ Martina ('76) Šlapetka 02:42:27.3 01:01:36.5
64. 855 Z30-39 DUFKOVÁ Kateřina ('82) 02:42:51.8 01:02:01.0
65. 463 Z30-39 ADAMOVÁ Eva ('82) 02:43:59.9 01:03:09.1
66. 221 Z50+ ŠINDELÁŘOVÁ Marie ('62) 02:44:45.7 01:03:54.9
67. 670 Z30-39 PÍŠOVÁ Martina ('78) NH Car Bike Ladies Team 1 02:45:11.9 01:04:21.1
68. 523 Z30-39 KLEISNEROVÁ Markéta ('83) 02:45:27.9 01:04:37.1
69. 606 Z30-39 VYSKOČILOVÁ Petra ('81) 02:46:19.8 01:05:29.0
70. 572 Z19-29 ČERMÁKOVÁ Tereza ('87) 02:48:59.8 01:08:09.0
71. 760 Z19-29 KALÁBOVÁ Anežka ('91) Orel Blažovice 02:49:55.9 01:09:05.1
72. 183 Z30-39 VALEŠOVÁ Jarmila ('82) Rekreanti Šumava - www.penzion-mauritz.cz 02:50:53.4 01:10:02.6
73. 564 Z19-29 VAVROUSOVA Andrea ('92) 02:51:08.9 01:10:18.1
74. 371 Z19-29 KRUŠINOVÁ Dana ('87) 02:53:34.1 01:12:43.3
75. 573 Z40-49 SIMŮNKOVÁ Radka ('68) 02:55:37.0 01:14:46.2
76. 649 Z40-49 OLSEN Michaela ('74) NH Car Bike Ladies Team 1 02:55:46.7 01:14:55.9
77. 227 Z19-29 SOUČKOVÁ Jana ('87) KAR FNKV 02:57:58.9 01:17:08.1
78. 777 Z18 POPOVÁ Kateřina ('02) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:58:20.2 01:17:29.4
79. 603 Z19-29 RAMPASOVÁ Alice ('89) 02:59:08.7 01:18:17.9
80. 861 Z40-49 MACHÁŇOVÁ Leona ('67) iThinkBeer 02:59:48.4 01:18:57.6
81. 238 Z30-39 BRENNOVA Lenka ('83) 03:03:10.5 01:22:19.7
82. 200 Z30-39 KARAGÖZ Zuzana ('78) 03:04:38.5 01:23:47.7
83. 853 Z50+ RAISOVÁ Renata ('63) iThinkBeer 03:06:52.3 01:26:01.5
84. 276 Z50+ LIMANOVA Jiřina ('59) 03:08:50.0 01:27:59.2
85. 270 Z50+ NOVOTNÁ Jitka ('59) 03:09:53.6 01:29:02.8
86. 236 Z40-49 KOSÍKOVÁ Růžena ('76) 03:11:08.3 01:30:17.5
87. 745 Z30-39 ŽENKOVÁ Renata ('82) 03:12:08.2 01:31:17.4
88. 175 Z30-39 SOUKALOVÁ Iva ('78) 03:13:03.5 01:32:12.7
89. 917 Z30-39 PRŮŠOVÁ Kateřina ('83) 03:14:05.9 01:33:15.1
90. 610 Z40-49 FICHTNEROVÁ Alice ('69) Dennis Flyers 03:22:03.8 01:41:13.0
91. 587 Z30-39 ČURDOVÁ Petra ('79) Máta a Káta 03:22:18.8 01:41:28.0
92. 208 Z19-29 KURELOVA Kamila ('88) 03:33:00.6 01:52:09.8