Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), M18 Muži do 18 let / 50 km (1998 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1987 až 1997), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1977 až 1986), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1967 až 1976), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1957 až 1966), M60+ Muži 60-69 let / 50 km (1947 až 1956), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1946 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 20 Elite ADEL Filip ('90) Superior MTB Team Superior MTB Team 01:29:57.9  
2. 14 Elite BUBÍLEK Michal ('86) Kellysbikeranch 01:30:00.9 00:00:03.0
3. 2 Elite KUBÍN Michael ('93) BMC CZ Racing team 01:31:52.2 00:01:54.3
4. 9 Elite ŠULC Jakub ('96) MS Bike Academy Racing BSB Bakajda 01:32:41.7 00:02:43.8
5. 56 M30-39 POLMAN Daniel ('79) lidé&HORY Duratec 01:32:48.4 00:02:50.5
6. 102 M19-29 BRŇÁK Jan ('96) GT Kur sport team 01:32:53.9 00:02:56.0
7. 105 M18 SWÁROVSKÝ Michal ('98) Alltraining.cz-Lawi SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:33:16.7 00:03:18.8
8. 37 M19-29 ROŽEK Jan ('87) ELEVEN MERCEDES MITAS Eleven Mercedes Mitas 01:33:37.9 00:03:40.0
9. 79 M40-49 TOMAN Luboš ('69) CARLA.KUPKOLO DK.n.L Carla / Sparta 01:33:44.9 00:03:47.0
10. 96 M19-29 RŮŽIČKA Zbyněk ('91) Ski Paudera 01:33:46.9 00:03:49.0
11. 33 M40-49 BUŠEK Marek ('73) BTT Libochovice 01:34:03.2 00:04:05.3
12. 103 M18 VÍCH Michal ('98) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:34:12.4 00:04:14.5
13. 101 M30-39 NOVOTNÝ František ('81) Bikepart.cz 01:34:22.7 00:04:24.8
14. 106 M19-29 SWÁROVSKÝ Pavel ('94) ZPcyklo PROOFY Corratec team SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:34:29.9 00:04:32.0
15. 29 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team 2 01:35:14.4 00:05:16.5
16. 16 M40-49 POSPÍŠIL Jiří ('73) BSB Bakajda 01:35:14.7 00:05:16.8
17. 43 M19-29 PRENĚK Ondřej ('96) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:35:35.7 00:05:37.8
18. 40 M30-39 VIGNER Luděk ('81) Trek 01:35:38.2 00:05:40.3
19. 97 M50-59 ŠČUČKA Radek ('64) SKI PAUDERA STARÉ SPLAVY SKI PAUDERA STARÉ SPLAVY 01:35:43.4 00:05:45.5
20. 39 M40-49 POLÁK Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:35:46.9 00:05:49.0
21. 19 Elite WOLF Jan ('89) SK Favorit Dílin 01:35:49.9 00:05:52.0
22. 82 M40-49 KRAJÍČEK Jiří ('75) 01:35:53.4 00:05:55.5
23. 90 M40-49 KUCHAŘ Martin ('69) Kbely cycling team 01:35:54.2 00:05:56.3
24. 24 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 1 01:36:19.4 00:06:21.5
25. 61 M40-49 PFEIFER Jiří ('74) AC Sparta Praha Cycling Carla / Sparta 01:36:32.9 00:06:35.0
26. 42 M40-49 VACULÍK Jan ('72) SK Kola Víšek Vyndavaci 01:36:47.2 00:06:49.3
27. 22 M30-39 SKŮČEK Petr ('78) NH Car Bike Team 1 01:36:55.2 00:06:57.3
28. 66 M50-59 LEDECKÝ Radek ('66) IVAR CS-AUTHOR TEAM 01:36:56.4 00:06:58.5
29. 50 M19-29 ZEMAN David ('92) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:37:04.5 00:07:06.6
30. 111 M50-59 ŠŤASTNÝ Jiří ('55) Auto Kelly Auto Kelly 01:37:17.4 00:07:19.5
31. 83 M30-39 ZLÁMAL Tomáš ('79) Erste Premier Petr Čech MTB Team 01:37:31.9 00:07:34.0
32. 664 M40-49 KUČERA Radek ('72) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:37:34.0 00:07:36.1
33. 6 Elite TOMAN Lukáš ('91) CARLA.KUPKOLO DK.n.L Carla / Sparta 01:37:43.9 00:07:46.0
34. 72 M40-49 KADLECEK Frantisek ('74) Symbio + Cannondale 01:38:03.9 00:08:06.0
35. 100 M50-59 KRAUS Miroslav ('66) Lázně Bělohrad 01:38:07.4 00:08:09.5
36. 54 M40-49 VÁVRA Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:38:10.7 00:08:12.8
37. 18 M19-29 ŽIŽKA David ('89) ELEVEN MERCEDES MITAS Eleven Mercedes Mitas 01:38:37.2 00:08:39.3
38. 41 M30-39 LIPENSKÝ Jiří ('78) 01:38:41.2 00:08:43.3
39. 23 M30-39 MANSFELD Jiří ('78) NH Car Bike Team 1 01:38:44.4 00:08:46.5
40. 109 Elite ZAAL Pavel ('75) Lahofer Lahofer 01:38:47.2 00:08:49.3
41. 31 M30-39 TULACH Lukáš ('84) 01:38:51.9 00:08:54.0
42. 52 M40-49 OSWALD Jan ('69) Mimoň 01:38:59.2 00:09:01.3
43. 489 M19-29 KOPEC Jiří ('93) 01:39:03.3 00:09:05.4
44. 78 M40-49 HLADIK Ondrej ('76) Eleven Mercedes-Benz Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:39:07.2 00:09:09.3
45. 35 M40-49 ŽÁKOVSKÝ Marek ('72) 01:39:12.2 00:09:14.3
46. 8 M40-49 VEIS Zdenek ('76) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:39:31.2 00:09:33.3
47. 877 M30-39 SVOBODA Robert ('77) Symbio + Cannondale Symbio + Cannondale 01:39:38.9 00:09:41.0
48. 94 M40-49 MOSIG Uwe ('68) Sebnitzer RV 01:39:47.7 00:09:49.8
49. 13 M30-39 KYSELA Jan ('80) BSB Bakajda 01:40:03.2 00:10:05.3
50. 611 M19-29 JABŮREK Jan ('92) Stark Cycling Team 01:40:34.5 00:10:36.6
51. 874 M19-29 KAMÍNEK Petr ('95) Symbio + Cannondale 01:40:42.9 00:10:45.0
52. 47 M30-39 GAJDOŠÍK Jakub ('81) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:40:52.7 00:10:54.8
53. 25 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team 2 01:40:58.7 00:11:00.8
54. 496 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:41:02.4 00:11:04.5
55. 166 M50-59 ČEPELKA Jiří ('63) SK Autorest 01:41:02.5 00:11:04.6
56. 45 M50-59 BINTER Dalibor ('64) 01:41:09.9 00:11:12.0
57. 86 M30-39 TOMÁŠEK Petr ('78) ZPA Bike Team 01:41:19.4 00:11:21.5
58. 717 M19-29 HLINĚNÝ Jan ('90) NH Car Bike Team 12 01:41:31.6 00:11:33.7
59. 38 M30-39 PROKOP Michal ('78) 01:41:35.7 00:11:37.8
60. 577 M30-39 ŠUSTA Jan ('85) Symbio + Cannondale 01:41:36.1 00:11:38.2
61. 886 M30-39 KRESTA Jan ('80) VSK Slávie Ústí nad Labem 01:41:42.9 00:11:45.0
62. 666 M30-39 KVASNIČKA Daniel ('78) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:42:08.5 00:12:10.6
63. 907 M30-39 VICHERA Pavel ('78) TJ Lokomotiva Nymburk 01:42:08.8 00:12:10.9
64. 108 M40-49 TINDEL Petr ('72) Polabská smečka 01:42:12.2 00:12:14.3
65. 17 M40-49 BULÍŘ Martin ('74) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 01:42:12.9 00:12:15.0
66. 46 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) 01:42:15.2 00:12:17.3
67. 65 M50-59 KAREIS Martin ('65) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:42:27.7 00:12:29.8
68. 71 M40-49 BENDA Pavel ('68) KH Tour Giant Cycling team 01:42:36.7 00:12:38.8
69. 63 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:42:41.2 00:12:43.3
70. 85 M30-39 HAVELKA Daniel ('77) ZPA Bike Team 01:42:42.4 00:12:44.5
71. 107 Elite RYDVAL Filip ('96) Alltraining.cz Alltraining.cz 01:42:44.2 00:12:46.3
72. 26 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) Jezdci gastrolitu 01:42:47.4 00:12:49.5
73. 430 M30-39 ŠILER Jiří ('83) Cyklinder 01:42:55.1 00:12:57.2
74. 89 M50-59 JÍNA Jiří ('58) BSB Bakajda 01:42:57.7 00:12:59.8
75. 846 M18 POSPÍŠIL Lukáš ('98) Author Team Stupno 01:43:06.2 00:13:08.3
76. 27 M40-49 BALIŠ Petr ('75) NH Car Bike Team 2 01:43:40.2 00:13:42.3
77. 91 M40-49 MACHÁČEK Jakub ('71) Motorhead forever 01:43:59.9 00:14:02.0
78. 738 M30-39 BĚLECKÝ Petr ('85) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:44:01.1 00:14:03.2
79. 36 M30-39 ŠULEK Josef ('79) 01:44:08.2 00:14:10.3
80. 12 M18 BRZOBOHATÝ Václav ('98) BSB Bakajda 01:44:10.7 00:14:12.8
81. 879 M30-39 ZÁMEČNÍK René ('79) Symbio + Cannondale 01:44:13.9 00:14:16.0
82. 99 M40-49 KARABA Zdeněk ('67) KABA Sport Chotěboř 01:44:20.2 00:14:22.3
83. 44 M30-39 JANDA Petr ('82) 01:44:25.9 00:14:28.0
84. 586 M30-39 LALIK Roman ('78) Fyzioterapie pro Vás 01:44:26.0 00:14:28.1
85. 527 M40-49 KARAFIÁT Tomáš ('71) 01:44:28.7 00:14:30.8
86. 570 M40-49 PROVAZNÍK Jaroslav ('71) SK Blíževedly SK Blíževedly 01:44:30.1 00:14:32.2
87. 34 M40-49 HRDLIČKA Michal ('68) 01:44:43.9 00:14:46.0
88. 334 M30-39 NÝČ Michal ('82) 01:44:46.6 00:14:48.7
89. 759 M40-49 URBAN René ('69) KAstana 01:45:02.7 00:15:04.8
90. 756 M40-49 ZADINA Petr ('68) KABA-SPORT Chotěboř 01:45:10.1 00:15:12.2
91. 75 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 2 01:45:25.4 00:15:27.5
92. 887 M40-49 ROBEK Robert ('70) Vokolek Cycling Team Vokolek Cycling Team 01:45:47.2 00:15:49.3
93. 342 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:45:52.5 00:15:54.6
94. 421 M40-49 KHEK Roman ('67) Kraken team Dobříš 01:45:53.4 00:15:55.5
95. 544 M19-29 ŠEBESTA Jan ('89) 01:45:53.9 00:15:56.0
96. 57 M30-39 RAMEŠ Michael ('86) KBELY CYCLING TEAM 01:45:59.9 00:16:02.0
97. 478 M50-59 PISKAČ Luděk ('62) 01:46:12.6 00:16:14.7
98. 849 M30-39 MEJDRECH Lukáš ('85) 01:46:24.1 00:16:26.2
99. 578 M40-49 ADNENE Gaaloul ('74) 01:46:28.3 00:16:30.4
100. 15 M30-39 PALOUNEK Michal ('77) BSB Bakajda 01:46:34.7 00:16:36.8
101. 338 M60+ MORÁVEK Vladimír ('52) 01:46:39.9 00:16:42.0
102. 909 M40-49 TRUHLÁR Luboš ('70) 01:46:53.9 00:16:56.0
103. 668 M40-49 KOČÍ Ladislav ('72) 01:46:57.9 00:17:00.0
104. 878 M30-39 VANIŠ Marek ('79) 01:46:59.6 00:17:01.7
105. 618 M19-29 NOVÁK Martin ('92) 01:47:00.4 00:17:02.5
106. 95 M40-49 SEIFERT Dietrich ('70) KV Friensteiner 1907 eV. 01:47:05.9 00:17:08.0
107. 67 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike Team 3 01:47:20.4 00:17:22.5
108. 522 M30-39 HEJRA David ('80) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 01:47:22.1 00:17:24.2
109. 600 M30-39 BRISUDA Antonín ('80) Fitness Svět pod Palmovkou 01:47:22.3 00:17:24.4
110. 495 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:47:30.4 00:17:32.5
111. 629 M50-59 JAMBOR Luděk ('63) Alltraining.cz 01:47:33.7 00:17:35.8
112. 876 M40-49 KRÁL Michal ('75) Symbio + Cannondale 01:47:34.0 00:17:36.1
113. 49 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:47:39.2 00:17:41.3
114. 48 M50-59 TIŠER Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:47:52.7 00:17:54.8
115. 80 M30-39 JURIS Bohumil ('84) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:47:52.7 00:17:54.8
116. 469 M19-29 BLECHA Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:48:01.3 00:18:03.4
117. 333 M40-49 BERAN David ('76) Beran-catering bike team 01:48:05.9 00:18:08.0
118. 871 M40-49 BERAN Radek ('74) Symbio + Cannondale Symbio + Cannondale 01:48:15.0 00:18:17.1
119. 385 M30-39 JODAS Antonín ('77) 01:48:26.1 00:18:28.2
120. 110 M18 HOLUB Jan ('98) Symbio + Cannondale Symbio + Cannondale 01:48:28.4 00:18:30.5
121. 623 M50-59 MACHÁČEK Martin ('64) Jezdci gastrolitu 01:48:41.5 00:18:43.6
122. 746 M19-29 JÁNSKÝ Jakub ('92) 01:48:54.5 00:18:56.6
123. 873 M19-29 VÁCLAV Kamínek ('92) Symbio + Cannondale 01:48:58.1 00:19:00.2
124. 325 M50-59 KRUŠINSKÝ Přemysl ('59) 01:49:08.1 00:19:10.2
125. 772 M19-29 PRIBIL Pavel ('90) 01:49:11.6 00:19:13.7
126. 394 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) 01:49:12.0 00:19:14.1
127. 798 M30-39 MARTÁK Petr ('80) Exportis bike club Praha 01:49:23.7 00:19:25.8
128. 541 M40-49 RAJNIS Vlastimil ('76) 01:49:25.5 00:19:27.6
129. 412 M30-39 TŘEBICKÝ Petr ('77) 01:49:32.6 00:19:34.7
130. 497 M30-39 KROUPA Lukáš ('78) STOPRO Bike Team STOPRO Bike Team 01:49:34.6 00:19:36.7
131. 283 M19-29 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB Hanz 01:49:35.6 00:19:37.7
132. 69 M30-39 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike Team 3 01:49:36.7 00:19:38.8
133. 58 M60+ FEIGE Miroslav ('56) ELEVEN MERCEDES MITAS Eleven Mercedes Mitas 01:49:41.2 00:19:43.3
134. 840 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) vebrovyboudy.com 01:49:41.6 00:19:43.7
135. 962 M19-29 TOVÁREK Ondřej ('87) SK Bagbike Rubing Handicap - Lehký handicap muži 01:49:44.8 00:19:46.9
136. 901 M70+ BARTÁK Vladimír ('46) Šrouby a matice Bártová Prachatice Šrouby a matice Bártová Prachatice 01:49:55.5 00:19:57.6
137. 442 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('76) Bikemarast 01:49:55.6 00:19:57.7
138. 59 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:50:03.7 00:20:05.8
139. 158 M40-49 SAMEC Pavel ('76) BK Nezmar České Budějovice 01:50:03.9 00:20:06.0
140. 594 M40-49 ŠEVČÍK Rostislav ('74) Chomutovice 01:50:07.5 00:20:09.6
141. 534 M30-39 GRUND Tomáš ('85) 01:50:08.8 00:20:10.9
142. 98 M40-49 POSLT Tomáš ('75) Bike Team Kosořice 01:50:11.7 00:20:13.8
143. 880 M50-59 ZEMAN Igor ('64) Symbio + Cannondale 01:50:21.6 00:20:23.7
144. 536 M30-39 ZELENKA Jan ('82) 01:50:25.5 00:20:27.6
145. 240 M30-39 ČERNÝ Petr ('81) SK Doksy 01:50:31.4 00:20:33.5
146. 808 M19-29 SLAVÍK Miroslav ('90) 01:50:33.4 00:20:35.5
147. 268 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) Cannondale Mratín 01:50:34.6 00:20:36.7
148. 165 M30-39 ANTOŠ Miloslav ('79) Bikebros GIANT 01:50:40.3 00:20:42.4
149. 814 M30-39 MADEJ Tomáš ('82) Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mitas 01:50:58.9 00:21:01.0
150. 462 M40-49 SUCHÝ Jiří ('70) 01:51:05.0 00:21:07.1
151. 409 M40-49 HODBOĎ Zdeněk ('72) TJ Lokomotiva Nymburk 01:51:07.9 00:21:10.0
152. 436 M40-49 PEROUTKA Martin ('75) 01:51:08.1 00:21:10.2
153. 680 M40-49 TECHLOVSKÝ Petr ('74) NH Car Bike Team 4 01:51:14.4 00:21:16.5
154. 480 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:51:22.8 00:21:24.9
155. 613 M30-39 JANÁK Jiří ('82) LASVIT bikers Nový Bor 01:51:30.6 00:21:32.7
156. 246 M19-29 MACÁK Miroslav ('89) MTB Team Broken Nový Bydžov 01:51:37.5 00:21:39.6
157. 84 M30-39 MINAŘÍK Luboš ('83) 01:52:01.2 00:22:03.3
158. 687 M40-49 ODSTRČIL Petr ('74) NH Car Bike Team 6 01:52:09.2 00:22:11.3
159. 518 M30-39 ČECHOVIČ David ('78) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 01:52:23.0 00:22:25.1
160. 512 M60+ SMITKA Ladislav ('52) Šroubárna Turnov, a.s. 01:52:24.0 00:22:26.1
161. 679 M40-49 ŠPAČEK Karel ('72) NH Car Bike Team 4 01:52:31.1 00:22:33.2
162. 634 M40-49 MAREK David ('75) agro kolín 01:52:38.6 00:22:40.7
163. 839 M50-59 TRUHLÁŘ Roman ('66) 01:52:44.3 00:22:46.4
164. 851 M30-39 PROCHÁZKA Michal ('79) Bikestars Vrchlabí 01:52:47.0 00:22:49.1
165. 765 M30-39 ŠTAMBERA Karel ('77) CCC Chomutov 01:52:54.4 00:22:56.5
166. 591 M40-49 SAILER Tomáš ('76) BSK racing team 01:52:59.9 00:23:02.0
167. 667 M18 NAGY Josef ('00) GLEDE TEAM 01:53:00.5 00:23:02.6
168. 401 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian - SPV Strunkovice 01:53:05.6 00:23:07.7
169. 553 M40-49 CVEJN Jan ('70) 01:53:09.0 00:23:11.1
170. 860 M30-39 KUTÁK Jiří ('82) Cyklobibin 01:53:14.1 00:23:16.2
171. 379 M30-39 REJŠEK Jakub ('86) 01:53:17.6 00:23:19.7
172. 62 M19-29 VLČEK Vojtěch ('96) KL-Sport Děčín 01:53:17.9 00:23:20.0
173. 828 M30-39 MALINSKÝ Jan ('79) ZPA Bike Team 01:53:18.1 00:23:20.2
174. 264 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB Hanz 01:53:20.4 00:23:22.5
175. 526 M40-49 PAVLÍČEK František ('73) 01:53:21.4 00:23:23.5
176. 449 M50-59 STEINHAUSER Zdeněk ('63) 01:53:26.8 00:23:28.9
177. 566 M50-59 HORÁČEK Roman ('66) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:53:28.6 00:23:30.7
178. 554 M30-39 CULEK Jakub ('86) 01:53:29.6 00:23:31.7
179. 561 M30-39 ŠTĚPÁNEK Martin ('79) 01:53:49.4 00:23:51.5
180. 653 M40-49 SECKÝ Martin ('74) 01:53:52.2 00:23:54.3
181. 796 M40-49 PROUZA Ladislav ('72) Vrchlabí 01:53:52.9 00:23:55.0
182. 848 M19-29 KLEPAL Jan ('89) Trek Shark Team 01:53:56.4 00:23:58.5
183. 767 M30-39 KNÁPEK Jan ('80) 01:53:57.0 00:23:59.1
184. 4 Elite LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 01:54:03.7 00:24:05.8
185. 896 M50-59 KOLESA Luděk ('61) KBELY CYCLING TEAM 01:54:06.9 00:24:09.0
186. 490 M40-49 HAVLÍČEK Jan ('73) Bronec Sport 01:54:08.4 00:24:10.5
187. 154 M30-39 SPILKA Jindřich ('83) 01:54:11.6 00:24:13.7
188. 405 M30-39 MIHULA Jiří ('79) MTB HANZ MTB Hanz 01:54:12.6 00:24:14.7
189. 912 M30-39 GOGA Martin ('Ma) ˇˇSpinavý Záda 01:54:15.9 00:24:18.0
190. 318 M50-59 KONVIČKA Michal ('64) 01:54:16.2 00:24:18.3
191. 215 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec Bike 01:54:16.6 00:24:18.7
192. 310 M40-49 KŘÍŽ Petr ('74) 01:54:17.1 00:24:19.2
193. 332 M40-49 GIZELA Marek ('70) Tomino 01:54:22.8 00:24:24.9
194. 297 M40-49 ŠEBEK Jan ('74) Carmax Racing Team 01:54:25.4 00:24:27.5
195. 28 M30-39 ČURDA Miroslav ('80) NH Car Bike Team 2 01:54:29.8 00:24:31.9
196. 420 M30-39 KUDI Antonín ('86) 01:54:35.7 00:24:37.8
197. 684 M30-39 ŠNAJDR Zbyněk ('77) NH Car Bike Team 6 01:54:39.4 00:24:41.5
198. 477 M30-39 DUDEK Vladislav ('79) TJ Lokomotiva Nymburk 01:54:41.6 00:24:43.7
199. 302 M50-59 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Team Bronec Sport 01:54:55.4 00:24:57.5
200. 699 M30-39 MELICHAR Stanislav ('83) NH Car Bike Team 9 01:54:58.9 00:25:01.0
201. 789 M30-39 LATIOK Roman ('85) Shark Team 01:54:59.6 00:25:01.7
202. 88 M30-39 NOVÁK Richard ('78) Bikepart.cz 01:55:00.4 00:25:02.5
203. 202 M30-39 KODÝM Josef ('79) Eleven Mercedes Mitas 01:55:01.4 00:25:03.5
204. 550 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike 01:55:01.6 00:25:03.7
205. 660 M40-49 KOVÁČ Rastislav ('72) OCMdraci 01:55:06.4 00:25:08.5
206. 356 M60+ PAVELKA Jan ('52) 01:55:09.1 00:25:11.2
207. 640 M40-49 BAŠKO Karel ('71) 01:55:09.3 00:25:11.4
208. 689 M30-39 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team 7 01:55:15.8 00:25:17.9
209. 162 M30-39 HAVELKA Rostislav ('77) Symbio + Cannondale Symbio + Cannondale 01:55:17.5 00:25:19.6
210. 341 M18 RESL Jiří ('99) 01:55:18.1 00:25:20.2
211. 423 M30-39 BABÍK Michal ('80) 01:55:21.6 00:25:23.7
212. 836 M40-49 REJN Jiří ('73) 01:55:25.6 00:25:27.7
213. 884 M40-49 VOLŠICKÝ Tomáš ('74) 01:55:25.6 00:25:27.7
214. 824 M19-29 WURST David ('89) ADVENTURA 01:55:26.6 00:25:28.7
215. 503 M40-49 GERTNER Petr ('69) G-PEND / VAZOUNI 01:55:27.9 00:25:30.0
216. 191 M50-59 LUŇÁK Milan ('66) Koloobchod.cz 01:55:34.1 00:25:36.2
217. 827 M40-49 ZATLOUKAL Marek ('70) Bike/Peloton 01:55:36.6 00:25:38.7
218. 538 M40-49 TRDLA Tomáš ('69) HEXEN SCHOOS 01:55:40.4 00:25:42.5
219. 682 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team 4 01:55:42.6 00:25:44.7
220. 961 M30-39 MASTÍK Tomáš ('78) Handicap - Lehký handicap muži 01:55:52.3 00:25:54.4
221. 588 M60+ ČERNÝ Jan ('56) Rajkol 01:55:52.5 00:25:54.6
222. 210 M50-59 JELÍNEK Václav ('64) 01:55:54.5 00:25:56.6
223. 399 M30-39 TVRZNÍK Jan ('79) 01:55:55.6 00:25:57.7
224. 697 M19-29 PLZÁK Lukáš ('90) NH Car Bike Team 8 01:55:57.1 00:25:59.2
225. 244 M40-49 BERAN Roman ('76) Bronec Sport Team Bronec Sport 01:56:02.6 00:26:04.7
226. 488 M60+ ŘAČÁK Josef ('52) 01:56:03.4 00:26:05.5
227. 533 M30-39 ČECHOVIČ Martin ('80) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 01:56:14.2 00:26:16.3
228. 453 M40-49 HÁVA Zbyněk ('67) RETRO BIKE TEAM Starý Harcov 01:56:14.6 00:26:16.7
229. 351 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB Hanz 01:56:17.9 00:26:20.0
230. 601 M50-59 NOVÁK Stanislav ('64) 01:56:20.1 00:26:22.2
231. 583 M19-29 BOČEK Michal ('88) KT Tryskomyš 01:56:22.0 00:26:24.1
232. 727 M30-39 MENOŠČÍK Martin ('80) 01:56:24.2 00:26:26.3
233. 422 M40-49 POKORNÝ Radek ('76) 01:56:28.0 00:26:30.1
234. 708 M40-49 MOUDŘÍK Petr ('73) NH Car Bike Team 11 01:56:29.4 00:26:31.5
235. 621 M30-39 TOMÁŠ Lada ('78) 01:56:31.1 00:26:33.2
236. 241 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) MTB Hanz 01:56:31.4 00:26:33.5
237. 226 M60+ PIDRMAN Miroslav ('53) MTB HOROMĚŘICE MTB Horoměřice 01:56:37.8 00:26:39.9
238. 359 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno 01:56:40.0 00:26:42.1
239. 910 M30-39 ČERMÁK Vítek ('77) 01:56:58.6 00:27:00.7
240. 908 M30-39 ČEJKA Michal ('75) Wuliton.cz 01:57:00.4 00:27:02.5
241. 686 M30-39 TITĚRA Pavel ('78) NH Car Bike Team 6 01:57:06.1 00:27:08.2
242. 30 M40-49 HLAČÍK Zdeněk ('75) NH Car Bike Team 3 01:57:09.9 00:27:12.0
243. 231 M50-59 PEŘINA Jiří ('58) 01:57:16.5 00:27:18.6
244. 309 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) 01:57:22.5 00:27:24.6
245. 893 M30-39 MUSIL Radek ('84) 01:57:23.2 00:27:25.3
246. 413 M19-29 FÍRER David ('87) 01:57:23.4 00:27:25.5
247. 258 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) Mapei 01:57:28.1 00:27:30.2
248. 841 M40-49 HAVRDA František ('73) 01:57:28.4 00:27:30.5
249. 502 M30-39 ORLOWSKI Petr ('78) OCMdraci 01:57:33.6 00:27:35.7
250. 274 M30-39 CALETKA Jakub ('81) Titáni 01:57:49.8 00:27:51.9
251. 895 M18 VACEK Adam ('99) Hanspaulka 01:58:05.6 00:28:07.7
252. 589 M30-39 PUDIVÍTR Jan ('79) 01:58:11.0 00:28:13.1
253. 584 M19-29 LEHMAN Tomáš ('88) 01:58:15.9 00:28:18.0
254. 551 M30-39 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 01:58:21.4 00:28:23.5
255. 353 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 01:58:26.4 00:28:28.5
256. 652 M30-39 ROUBÍČEK Zdeněk ('78) 01:58:32.3 00:28:34.4
257. 821 M30-39 KRÁČALÍK Martin ('77) 01:58:38.4 00:28:40.5
258. 673 M30-39 MAZAČ Michal ('77) 01:58:45.5 00:28:47.6
259. 793 M50-59 HRADECKÝ Jaroslav ('63) Ski Paudera 01:58:46.4 00:28:48.5
260. 431 M19-29 VIGNER Leoš ('88) 01:58:46.6 00:28:48.7
261. 535 M30-39 PŠENIČKA Jakub ('85) 01:58:48.0 00:28:50.1
262. 32 M30-39 PRŠALA Pavel ('77) 01:58:50.9 00:28:53.0
263. 68 M40-49 UHER Tomáš ('75) NH Car Bike Team 3 01:58:52.2 00:28:54.3
264. 427 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej voddíl 01:58:56.4 00:28:58.5
265. 316 M40-49 DENEMARK Jiří ('68) 01:59:06.2 00:29:08.3
266. 280 M30-39 RŮŽIČKA Jiří ('77) 01:59:07.3 00:29:09.4
267. 404 M40-49 BERÁNEK Michal ('67) 01:59:09.9 00:29:12.0
268. 872 M40-49 BRUS Jiří ('76) Symbio + Cannondale Symbio + Cannondale 01:59:34.1 00:29:36.2
269. 199 M40-49 MUSIL Jan ('73) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:59:38.1 00:29:40.2
270. 552 M40-49 ČECH Martin ('76) mtb Hodkovice 01:59:44.0 00:29:46.1
271. 156 M40-49 ČECH Jaroslav ('76) 01:59:44.1 00:29:46.2
272. 161 M30-39 DOMIN Petr ('83) 01:59:48.6 00:29:50.7
273. 262 M50-59 FRIŠ Jaroslav ('63) 02:00:02.6 00:30:04.7
274. 829 M30-39 SADÍLEK Radovan ('78) ZPA Bike Team 02:00:07.5 00:30:09.6
275. 643 M30-39 PADUCHA Arnošt ('82) 02:00:12.8 00:30:14.9
276. 716 M40-49 PLESNÍK Libor ('70) NH Car Bike Team 12 02:00:18.7 00:30:20.8
277. 882 M40-49 BĚLOHLÁVEK Milan ('74) BRCYKL Řevnice 02:00:27.4 00:30:29.5
278. 382 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) NILFISK alto pro cycling 02:00:27.5 00:30:29.6
279. 193 M18 SLANAŘ Josef ('00) 02:00:36.4 00:30:38.5
280. 257 M30-39 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec 02:00:36.4 00:30:38.5
281. 604 M50-59 ERBAN Petr ('62) 02:00:44.4 00:30:46.5
282. 181 M40-49 KALINA Vlasta ('72) Bohnická Šlechta 02:00:49.1 00:30:51.2
283. 875 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) Symbio + Cannondale 02:00:54.4 00:30:56.5
284. 556 M40-49 KOPERNICKÝ Jiří ('74) 02:00:56.8 00:30:58.9
285. 320 M50-59 STRAKA Vlastimil ('66) 02:00:57.9 00:31:00.0
286. 736 M40-49 ŠEMBERA Jan ('68) Vazouni 02:01:01.8 00:31:03.9
287. 282 M40-49 HEBERT Marek ('72) 02:01:07.5 00:31:09.6
288. 507 M50-59 NEDOROST Antonín ('62) 02:01:12.9 00:31:15.0
289. 464 M40-49 KUNTOŠ Jiří ('73) 02:01:20.1 00:31:22.2
290. 327 M30-39 MOŠNIČKA Lubomír ('80) 02:01:20.6 00:31:22.7
291. 454 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) Coonduptuck bike team 02:01:23.8 00:31:25.9
292. 504 M30-39 BUŘIČ Lubor ('80) 02:01:24.1 00:31:26.2
293. 267 M50-59 JOKLÍK Tomáš ('64) EUROSEAL 02:01:25.0 00:31:27.1
294. 331 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 02:01:58.0 00:32:00.1
295. 358 M19-29 MUSAL Filip ('96) 02:02:05.4 00:32:07.5
296. 519 M50-59 NOVÝ Josef ('66) 02:02:08.6 00:32:10.7
297. 580 M40-49 KUCHTA Michal ('68) 02:02:15.5 00:32:17.6
298. 724 M40-49 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team 15 02:02:17.9 00:32:20.0
299. 678 M40-49 PALMAN Marek ('75) NH Car Bike Team 4 02:02:18.6 00:32:20.7
300. 387 M40-49 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:02:20.9 00:32:23.0
301. 290 M30-39 GRUBER Josef ('85) 02:02:22.5 00:32:24.6
302. 447 M30-39 VACEK Lukáš ('86) Koloshop Team Teplice 02:02:22.6 00:32:24.7
303. 967 M30-39 HRSTKA František ('78) BIKETIME TEAM BULLS Handicap - Těžký handicap muži 02:02:27.7 00:32:29.8
304. 521 M30-39 BLAŽEK Michal ('79) Big Shock Team 02:02:44.6 00:32:46.7
305. 93 M50-59 HORÁK Miroslav ('62) 02:02:45.2 00:32:47.3
306. 807 M30-39 IMIÁLEK Michal ('80) Bizoni 02:02:45.9 00:32:48.0
307. 743 M30-39 MALINA David ('86) 02:03:03.6 00:33:05.7
308. 233 M30-39 DOLEŽAL Roman ('80) 02:03:05.8 00:33:07.9
309. 619 M50-59 FERKO Jozef ('65) 02:03:27.9 00:33:30.0
310. 3 Elite KOTLÁŘ Lukáš ('80) 02:03:40.1 00:33:42.2
311. 220 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) 02:03:44.6 00:33:46.7
312. 492 M40-49 BOSKOVSKÝ Martin ('73) Žádný 02:03:45.9 00:33:48.0
313. 576 M50-59 LINHART Václav ('61) Ergo Liberec 02:03:49.9 00:33:52.0
314. 769 M30-39 UHLÍŘ Jan ('81) 02:03:49.9 00:33:52.0
315. 749 M40-49 TEJNAR Radek ('76) Rumburk 02:03:54.5 00:33:56.6
316. 418 M30-39 MLEJNEK Radan ('79) Cyklo Tatobity 02:03:55.9 00:33:58.0
317. 852 M40-49 DVOŘÁČEK Zdeněk ('75) Břeclav 02:04:01.4 00:34:03.5
318. 628 M40-49 VYSKOČIL Jaroslav ('68) 02:04:07.6 00:34:09.7
319. 370 M19-29 NEUMANN Jakub ('92) Pedal Damn It! 02:04:11.9 00:34:14.0
320. 811 M40-49 ONDRÁČEK Tomáš ('72) 02:04:16.6 00:34:18.7
321. 781 M40-49 ČÁKORA Petr ('75) 02:04:18.3 00:34:20.4
322. 481 M60+ STOHWASSER Richard ('55) JK-cyklo 02:04:20.7 00:34:22.8
323. 329 M40-49 HORAK Miroslav ('74) 02:04:27.6 00:34:29.7
324. 750 M30-39 BALA Vlastimil ('82) 02:04:37.7 00:34:39.8
325. 271 M50-59 POKORNÝ Petr ('61) Koloshop Team Teplice 02:04:39.4 00:34:41.5
326. 362 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:04:41.8 00:34:43.9
327. 965 M40-49 KOCMAN Petr ('70) Handicap - Lehký handicap muži 02:04:54.9 00:34:57.0
328. 506 M40-49 KOUBA Pavel ('75) nový bor 02:05:01.6 00:35:03.7
329. 894 M30-39 LOUDÁT Václav ('79) Severní Větry Severní Větry 02:05:06.4 00:35:08.5
330. 764 M50-59 PIONTEK Petr ('61) 02:05:06.6 00:35:08.7
331. 752 M60+ TARABA Jan ('48) Amenity-Extrem sport team 02:05:08.6 00:35:10.7
332. 242 M30-39 MALÝ Lukáš ('85) 02:05:11.7 00:35:13.8
333. 212 M40-49 REMEŠ Michal ('71) 02:05:12.6 00:35:14.7
334. 467 M50-59 BLECHA Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:05:13.9 00:35:16.0
335. 774 M30-39 HARANT Petr ('83) Sobotka 02:05:17.6 00:35:19.7
336. 317 M50-59 KAISER Richard ('65) RETRO BIKE TEAM Starý Harcov RETRO BIKE TEAM Starý Harcov 02:05:19.3 00:35:21.4
337. 386 M50-59 SLAVÍK Otomar ('58) 02:05:22.1 00:35:24.2
338. 321 M30-39 MĚCHÁČEK Radek ('85) Kristián - SPV Strunkovice Kristián - SPV Strunkovice 02:05:23.4 00:35:25.5
339. 607 M30-39 KADLEC Michal ('79) 02:05:32.4 00:35:34.5
340. 397 M40-49 FIŠER Rostislav ('74) 02:05:36.5 00:35:38.6
341. 440 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:05:36.9 00:35:39.0
342. 728 M19-29 POLÁČEK Michal ('93) 02:05:37.5 00:35:39.6
343. 740 M40-49 BÁBEK Jiří ('74) Bike Club Kozičín 02:05:43.7 00:35:45.8
344. 595 M60+ MÁZL Miroslav ('47) MTB Spartak Vrchlabí 02:05:46.3 00:35:48.4
345. 574 M19-29 ZIMA Lukáš ('97) 02:05:49.9 00:35:52.0
346. 285 M50-59 VÁŇA Pavel ('66) KoloshopTeam Teplice 02:05:54.1 00:35:56.2
347. 511 M40-49 ŠEVČÍK Marek ('74) OCMdraci 02:05:56.1 00:35:58.2
348. 620 M30-39 BENEŠ Pavel ('78) Squash klub Poděbrady 02:05:58.9 00:36:01.0
349. 167 M40-49 ROTTA Josef ('72) 02:06:00.0 00:36:02.1
350. 768 M30-39 ŠILHÁN Pavel ('84) 02:06:06.5 00:36:08.6
351. 701 M30-39 VACEK Jan ('80) NH Car Bike Team 9 02:06:21.6 00:36:23.7
352. 372 M30-39 MAREČEK Štěpán ('77) 02:06:22.7 00:36:24.8
353. 683 M30-39 STEINER Jiří ('79) NH Car Bike Team 6 02:06:26.4 00:36:28.5
354. 206 M60+ CHLOUBA Karel ('56) 02:06:43.6 00:36:45.7
355. 361 M40-49 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno 02:06:51.7 00:36:53.8
356. 702 M40-49 KUNEŠ Jiří ('75) NH Car Bike Team 9 02:06:51.8 00:36:53.9
357. 579 M40-49 VIKTORIN František ('71) Byšice 02:06:54.6 00:36:56.7
358. 493 M40-49 BAKLIK Karel ('73) 02:07:05.2 00:37:07.3
359. 642 M40-49 HRABÁNEK Martin ('76) 02:07:05.6 00:37:07.7
360. 688 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 7 02:07:07.9 00:37:10.0
361. 575 M40-49 ZIMA Martin ('73) 02:07:08.7 00:37:10.8
362. 448 M40-49 CÍSAŘ Marek ('76) 02:07:08.9 00:37:11.0
363. 474 M60+ ČECH Pavel ('53) USN CZ 02:07:14.4 00:37:16.5
364. 429 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) 02:07:15.1 00:37:17.2
365. 669 M50-59 LÍVA Petr ('66) 02:07:17.1 00:37:19.2
366. 672 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) 02:07:24.8 00:37:26.9
367. 389 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ 02:07:27.6 00:37:29.7
368. 406 M30-39 DĚDEK Martin ('81) 02:07:30.7 00:37:32.8
369. 891 M19-29 LEV Tomáš ('90) 02:07:30.9 00:37:33.0
370. 439 M40-49 FLIEGER Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:07:32.7 00:37:34.8
371. 414 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB Hanz 02:07:35.8 00:37:37.9
372. 837 M40-49 KONOPÍK Jan ('67) 02:07:43.4 00:37:45.5
373. 964 M40-49 MATOUŠEK Martin ('69) Handicap - Lehký handicap muži 02:07:44.3 00:37:46.4
374. 261 M40-49 KADLEČEK Michal ('69) Padesátnici 02:07:57.6 00:37:59.7
375. 801 M40-49 JIŘÍ Vít ('72) dtrias.rajce.net 02:08:04.4 00:38:06.5
376. 465 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:08:21.0 00:38:23.1
377. 354 M40-49 ABRT Jan ('76) SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:08:23.6 00:38:25.7
378. 539 M60+ HUML Jiří ('56) VELOSPORT DOMAŽLICE 02:08:29.4 00:38:31.5
379. 890 M19-29 MACÁK Jaroslav ('90) 02:08:34.9 00:38:37.0
380. 791 M40-49 MICHALINA Dan ('72) 02:08:35.5 00:38:37.6
381. 633 M30-39 FADRHONS Petr ('84) 02:08:40.1 00:38:42.2
382. 468 M30-39 SLABÝ Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:08:43.2 00:38:45.3
383. 10 M50-59 HAVLENA Martin ('63) AUTHOR 02:08:44.4 00:38:46.5
384. 822 M50-59 DONT Miroslav ('57) 02:08:51.2 00:38:53.3
385. 211 M40-49 STEIDL Tomas ('75) 02:08:52.8 00:38:54.9
386. 612 M40-49 BÁRTA Martin ('74) 02:09:04.1 00:39:06.2
387. 198 M40-49 KOSKUBA Josef ('74) Cyklo City Lovosice 02:09:08.5 00:39:10.6
388. 685 M30-39 KOMEDA Tomáš ('77) NH Car Bike Team 6 02:09:13.3 00:39:15.4
389. 425 M40-49 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 02:09:18.1 00:39:20.2
390. 605 M30-39 FIDRANT Lukáš ('83) 02:09:19.3 00:39:21.4
391. 473 M50-59 JAREŠ Václav ('58) 02:09:19.9 00:39:22.0
392. 213 M40-49 BENDA Petr ('71) BENDAFOLIE- ELEVEN 02:09:23.7 00:39:25.8
393. 663 M40-49 KRBEC Pavel ('73) 02:09:51.7 00:39:53.8
394. 293 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko trutnov 02:10:19.2 00:40:21.3
395. 809 M30-39 JENŠOVSKÝ Viktor ('79) Bizoni 02:10:20.9 00:40:23.0
396. 180 M30-39 VAŠŠ Roman ('79) 02:10:24.0 00:40:26.1
397. 805 M60+ SYPECKÝ Josef ('55) 02:10:27.0 00:40:29.1
398. 289 M40-49 POKORNÝ Karel ('75) 02:10:30.6 00:40:32.7
399. 204 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:10:33.9 00:40:36.0
400. 438 M50-59 FLIEGER Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:10:35.6 00:40:37.7
401. 388 M19-29 SKOUPÝ Tomáš ('94) Eleven Team Příchovice 02:10:47.7 00:40:49.8
402. 700 M30-39 HUMENÍK Tomáš ('84) NH Car Bike Team 9 02:10:54.9 00:40:57.0
403. 346 M40-49 SOUČEK Martin ('74) 02:10:55.1 00:40:57.2
404. 252 M30-39 DONÁT Vratislav ('80) 02:11:00.9 00:41:03.0
405. 823 M30-39 HYJÁNEK Jaroslav ('78) ADVENTURA 02:11:02.9 00:41:05.0
406. 803 M30-39 VIGNER Jan ('77) SK Veselá SK Veselá 02:11:12.9 00:41:15.0
407. 915 M50-59 MLADEK Robert ('64) 02:11:15.9 00:41:18.0
408. 560 M30-39 NEZBEDA Radek ('81) 02:11:19.2 00:41:21.3
409. 294 M40-49 JÍCHA Oldřich ('69) Kubašok Bike Team 02:11:21.5 00:41:23.6
410. 476 M50-59 BŘEZINA Martin ('64) 02:11:27.6 00:41:29.7
411. 744 M40-49 LUŇÁK Radek ('72) 02:12:02.8 00:42:04.9
412. 966 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) Handicap - Těžký handicap muži 02:12:04.6 00:42:06.7
413. 632 M30-39 STEHNO Lukáš ('77) Emco 02:12:09.3 00:42:11.4
414. 868 M30-39 HÁJEK Ondřej ('79) VC Mělník 02:12:11.6 00:42:13.7
415. 782 M30-39 PEŠKA Jaroslav ('82) Bizoni 02:12:21.4 00:42:23.5
416. 225 M30-39 RICHTR Lukáš ('79) 02:12:23.6 00:42:25.7
417. 179 M40-49 REIS Luboš ('70) 02:12:30.9 00:42:33.0
418. 392 M40-49 CULEK Bohumil ('74) Bakovští šlapeři 02:12:33.9 00:42:36.0
419. 850 M30-39 BABORSKÝ Michal ('81) 02:12:43.9 00:42:46.0
420. 641 M50-59 VESELÝ Jiří ('63) 02:12:52.9 00:42:55.0
421. 457 M19-29 HRÁBEK Jakub ('87) 02:12:58.9 00:43:01.0
422. 373 M30-39 ŠTEFÁČEK Martin ('79) 02:13:03.0 00:43:05.1
423. 324 M40-49 VŮČKA Petr ('75) 02:13:03.9 00:43:06.0
424. 762 M50-59 ENGEL Tomáš ('64) 02:13:07.6 00:43:09.7
425. 763 M40-49 FRANTZ Christian ('71) 02:13:08.6 00:43:10.7
426. 416 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) Cyklofit Liberec 02:13:11.7 00:43:13.8
427. 622 M30-39 VEČEREK Martin ('84) 02:13:15.6 00:43:17.7
428. 889 M40-49 ZOUBEK Petr ('74) MTB HANZ 02:13:24.6 00:43:26.7
429. 596 M19-29 PRUSKAVEC Zdeněk ('87) 02:13:26.9 00:43:29.0
430. 452 M19-29 KAZDA Jan ('88) 02:13:27.7 00:43:29.8
431. 263 M50-59 HUZIL Oldřich ('64) Padesatnici 02:13:28.1 00:43:30.2
432. 185 M40-49 SAMEK Jan ('74) 02:13:30.9 00:43:33.0
433. 471 M30-39 ŠEFL Martin ('81) Continental Adršpach Continental Adršpach 02:13:38.7 00:43:40.8
434. 703 M40-49 FIEDLER Michal ('74) NH Car Bike Team 10 02:13:41.4 00:43:43.5
435. 459 M30-39 KNÍŽEK Josef ('82) Komikoni 02:13:55.1 00:43:57.2
436. 314 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB Hanz 02:13:56.1 00:43:58.2
437. 266 M60+ MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:13:56.6 00:43:58.7
438. 741 M40-49 BERÁNEK Michal ('74) Carmax Racing Team 02:14:01.1 00:44:03.2
439. 330 M50-59 VRŇÁK Antonín ('65) 02:14:06.1 00:44:08.2
440. 411 M60+ ŠOUREK Radim ('56) RETRO BIKE TEAM Starý Harcov RETRO BIKE TEAM Starý Harcov 02:14:06.4 00:44:08.5
441. 520 M50-59 STŘELÁK Miroslav ('62) 02:14:08.2 00:44:10.3
442. 355 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) 02:14:10.8 00:44:12.9
443. 627 M40-49 POSPÍŠIL Pavel ('71) 02:14:11.4 00:44:13.5
444. 168 M40-49 ŠŤASTNÝ Miroslav ('73) 02:14:11.9 00:44:14.0
445. 545 M19-29 NAJMAN Martin ('92) 02:14:31.9 00:44:34.0
446. 844 M50-59 GAJDOŠ Jan ('66) Carmax Racing Team 02:14:33.4 00:44:35.5
447. 838 M40-49 MATOUŠ Tomáš ('71) Jeremiah 02:14:44.6 00:44:46.7
448. 265 M50-59 SCHIEFERT Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:14:48.0 00:44:50.1
449. 443 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:14:49.0 00:44:51.1
450. 704 M30-39 POLÁK Jan ('81) NH Car Bike Team 10 02:14:49.7 00:44:51.8
451. 487 M30-39 STARÝ Václav ('84) CK Čejetice 02:14:56.6 00:44:58.7
452. 854 M50-59 HORÁČEK Miloš ('61) 02:15:00.6 00:45:02.7
453. 173 M30-39 KOBULNICKÝ Martin ('77) 02:15:01.1 00:45:03.2
454. 475 M40-49 LISNER Vít ('73) ROCKMORE 02:15:05.4 00:45:07.5
455. 368 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:15:13.1 00:45:15.2
456. 278 M50-59 ŠÍR Milan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:15:21.9 00:45:24.0
457. 224 M40-49 STRÁNSKÝ Jiří ('76) Zeleneč 02:15:27.7 00:45:29.8
458. 713 M40-49 OBDRŽÁLEK Petr ('73) NH Car Bike Team 12 02:15:30.2 00:45:32.3
459. 775 M40-49 NAGY Josf ('67) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:15:39.9 00:45:42.0
460. 153 M40-49 PEŠULA Vlastimil ('72) 02:15:44.9 00:45:47.0
461. 644 M30-39 ZÍTKA Miroslav ('84) 02:15:54.6 00:45:56.7
462. 532 M19-29 ŠEBEST Marek ('91) BezbabTour BezbabTour 02:15:54.7 00:45:56.8
463. 272 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:15:56.4 00:45:58.5
464. 363 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno 02:16:05.8 00:46:07.9
465. 710 M19-29 HOUŽVIC Jakub ('95) NH Car Bike Team 11 02:16:06.2 00:46:08.3
466. 383 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:16:09.0 00:46:11.1
467. 337 M60+ TOMÍČEK František ('56) 02:16:18.6 00:46:20.7
468. 691 M30-39 ZADÁK Michal ('81) NH Car Bike Team 7 02:16:20.6 00:46:22.7
469. 817 M30-39 ELINGR Zbyněk ('81) 02:16:28.3 00:46:30.4
470. 347 M40-49 LAUFKE Roman ('67) 02:16:34.7 00:46:36.8
471. 647 M40-49 BEZUCHA Pavel ('76) 02:16:38.9 00:46:41.0
472. 661 M50-59 ŠTĚDROŇ Libor ('66) 02:16:46.3 00:46:48.4
473. 281 M30-39 GORAL Petr ('81) 02:17:07.4 00:47:09.5
474. 209 M60+ JIROUŠ Josef ('56) kadado,cz 02:17:10.2 00:47:12.3
475. 631 M40-49 KRÁL Jiří ('68) HEXENSCHOOS HEXENSCHOOS 02:17:23.6 00:47:25.7
476. 253 M40-49 KŘÍŽ Pavel ('68) 02:17:27.3 00:47:29.4
477. 609 M50-59 VAŠÁK Jiří ('65) 02:17:27.4 00:47:29.5
478. 799 M40-49 POKORNÝ Karel ('74) 02:17:31.9 00:47:34.0
479. 486 M30-39 DIVIŠ Vladimír ('81) 02:17:37.4 00:47:39.5
480. 712 M30-39 SCHINDLER Jakub ('82) NH Car Bike Team 11 02:17:37.6 00:47:39.7
481. 690 M50-59 WONDREYS Michael ('63) NH Car NH Car 02:17:48.2 00:47:50.3
482. 557 M30-39 NIKL Martin ('79) 02:17:48.9 00:47:51.0
483. 804 M19-29 SYPECKÝ Tomáš ('90) 02:17:58.9 00:48:01.0
484. 546 M50-59 RADA Vladimír ('65) 02:18:04.6 00:48:06.7
485. 279 M40-49 BURIÁNEK Martin ('70) 02:18:05.4 00:48:07.5
486. 773 M30-39 PUR Petr ('80) 02:18:10.4 00:48:12.5
487. 733 M40-49 HEJTMANEK Karel ('71) 02:18:21.4 00:48:23.5
488. 437 M40-49 HUDEC Michal ('75) 02:18:32.8 00:48:34.9
489. 675 M30-39 KUBIŠ Peter ('78) 02:18:53.9 00:48:56.0
490. 491 M30-39 MAŠEK Ondřej ('85) 02:18:59.9 00:49:02.0
491. 243 M50-59 BARCHÁNEK Ivan ('65) Bronec Sport Team Bronec Sport 02:19:04.9 00:49:07.0
492. 433 M40-49 PROTIVINSKY Petr ('73) MTB Angels Kolín 02:19:06.6 00:49:08.7
493. 299 M40-49 BEŇO Zdeněk ('72) 02:19:25.6 00:49:27.7
494. 275 M70+ SOCHACKÝ Miloslav ('45) kolo Stará Bělá 02:19:26.0 00:49:28.1
495. 458 M60+ VOŘÍŠEK Václav ('53) e-kolo-Praha 02:19:27.9 00:49:30.0
496. 826 M30-39 NOSEK Viktor ('77) Bike/Peloton 02:19:29.8 00:49:31.9
497. 509 M40-49 BUCHEL Marian ('67) BezbabTour BezbabTour 02:19:31.9 00:49:34.0
498. 903 M30-39 SCHULZ Jakub ('86) 02:19:33.8 00:49:35.9
499. 182 M30-39 VELTRUSKÝ Miroslav ('82) Bizoni 02:19:38.1 00:49:40.2
500. 832 M19-29 BENC Patrik ('97) 02:19:50.1 00:49:52.2
501. 714 M60+ VRCHLABSKÝ Tomáš ('53) NH Car Bike Team 12 02:19:50.6 00:49:52.7
502. 11 M40-49 MALÍNSKÝ Michal ('76) Fitness Svět pod Palmovkou 02:20:16.1 00:50:18.2
503. 624 M40-49 PROŠEK Richard ('70) 02:20:34.3 00:50:36.4
504. 187 M30-39 SOJÁK Tomáš ('80) 02:20:38.7 00:50:40.8
505. 343 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 02:20:38.9 00:50:41.0
506. 390 M30-39 LIDÁK Tomáš ('86) 02:20:39.2 00:50:41.3
507. 711 M19-29 BRYNDA David ('90) NH Car Bike Team 11 02:20:42.9 00:50:45.0
508. 201 M30-39 ČEJKA Ondřej ('84) 02:20:43.0 00:50:45.1
509. 720 M18 UHER Filip ('02) NH Car Bike Team 13 02:20:48.7 00:50:50.8
510. 159 M18 KRAUS Lukáš ('03) Lázně Bělohrad 02:20:52.9 00:50:55.0
511. 833 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) 02:21:01.9 00:51:04.0
512. 378 M30-39 HÁJEK Pavel ('80) 02:21:02.9 00:51:05.0
513. 571 M30-39 HAJLICH Martin ('86) 02:21:07.0 00:51:09.1
514. 498 M30-39 SVOBODA Tomáš ('86) VL-Ski 02:21:11.1 00:51:13.2
515. 305 M30-39 PREISSLER Martin ('86) Meretech 02:21:11.2 00:51:13.3
516. 794 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek 02:21:14.1 00:51:16.2
517. 630 M40-49 PLAČEK Miloš ('70) Emco 02:21:24.1 00:51:26.2
518. 797 M30-39 BAUDYŠ Marek; ('81) 02:21:28.9 00:51:31.0
519. 184 M30-39 SLABÝ Tomáš ('77) Lucberk 02:21:30.9 00:51:33.0
520. 542 M19-29 MEČÍŘ Milan ('88) 02:21:41.4 00:51:43.5
521. 918 M40-49 VALO Martin ('74) 02:21:43.3 00:51:45.4
522. 635 M60+ CHROUST Miroslav ('55) 02:21:46.1 00:51:48.2
523. 484 M40-49 ŠTARHA Stanislav ('71) VAZOUNI 02:21:46.7 00:51:48.8
524. 340 M18 ČERNÝ Vít ('99) 02:21:49.0 00:51:51.1
525. 87 M50-59 NESRSTA Roman ('62) BSB Bakajda 02:22:08.7 00:52:10.8
526. 248 M40-49 KARLOVSKÝ Michal ('72) 02:22:11.7 00:52:13.8
527. 445 M30-39 DEDINA Martin ('85) SAP 02:22:15.0 00:52:17.1
528. 568 M50-59 PRKNO Zdeněk ('58) 02:22:19.1 00:52:21.2
529. 681 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NH Car Bike Team 4 02:22:27.5 00:52:29.6
530. 650 M40-49 SEJK Martin ('76) Hlásná 02:22:30.7 00:52:32.8
531. 403 M40-49 CHVOJKA Josef ('71) 02:22:32.1 00:52:34.2
532. 446 M30-39 HORÁK Josef ('81) Algheroteam 02:22:43.9 00:52:46.0
533. 856 M30-39 PEKTOR Tomáš ('81) 02:22:48.7 00:52:50.8
534. 899 M19-29 TWARDOWSKI Maciej ('86) 02:23:04.1 00:53:06.2
535. 348 M30-39 DEMETER Maríán ('85) Tomíno Tomíno 02:23:06.2 00:53:08.3
536. 555 M50-59 HAJZLER Karel ('58) Lawi Team 02:23:10.1 00:53:12.2
537. 751 M50-59 VAŘÍLEK Karel ('66) 02:23:10.7 00:53:12.8
538. 218 M40-49 ŠŤASTNÝ Martin ('75) HIT OFFICE TEAM 02:23:23.4 00:53:25.5
539. 842 M30-39 VEDRAL Jan ('82) 02:23:49.6 00:53:51.7
540. 864 M30-39 ŽÁRA Jan ('83) VC Mělník 02:23:59.7 00:54:01.8
541. 441 M30-39 STRNAD Petr ('78) 02:24:10.9 00:54:13.0
542. 335 M40-49 RICHTR Josef ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:24:16.6 00:54:18.7
543. 152 M40-49 VRBICKÝ Vít ('71) 02:24:58.9 00:55:01.0
544. 734 M19-29 VESELÝ Milan ('90) 02:25:08.9 00:55:11.0
545. 395 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) 02:25:34.9 00:55:37.0
546. 500 M19-29 MOTTL Jiří ('96) 02:25:35.9 00:55:38.0
547. 375 M50-59 BANÝR Milan ('66) 02:25:41.3 00:55:43.4
548. 249 M19-29 ŠEBEK Jan ('87) 02:25:41.7 00:55:43.8
549. 259 M40-49 MARTINČIČ Rudolf ('67) SK TRI CykloChlubna 02:25:49.4 00:55:51.5
550. 698 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 9 02:25:56.6 00:55:58.7
551. 914 M19-29 SVAČINA Martin ('90) VC Mělník 02:25:57.6 00:55:59.7
552. 705 M30-39 HAVEL Radek ('77) NH Car Bike Team 10 02:26:00.2 00:56:02.3
553. 479 M40-49 DRÁBIK Milan ('71) 02:26:02.4 00:56:04.5
554. 483 M50-59 ŠTOK Jiří ('64) 02:26:12.4 00:56:14.5
555. 657 M40-49 MANŽEL Martin ('71) 02:26:40.1 00:56:42.2
556. 164 M30-39 VLK Jan ('85) 02:26:51.4 00:56:53.5
557. 188 M30-39 KOUTEK Tomáš ('79) 02:27:07.4 00:57:09.5
558. 636 M40-49 KUŠIČKA Josef ('76) 02:27:34.9 00:57:37.0
559. 322 M30-39 VEČEREK Jiří ('83) 02:27:52.9 00:57:55.0
560. 367 M30-39 ČAPEK Roman ('85) Tomíno 02:28:10.9 00:58:13.0
561. 234 M30-39 NAVRÁTIL František ('82) 02:28:11.0 00:58:13.1
562. 515 M60+ BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 02:28:14.4 00:58:16.5
563. 402 M40-49 NÁHLOVSKÝ Jan ('70) 02:28:23.1 00:58:25.2
564. 494 M50-59 MAŠEK Libor ('58) 02:28:29.9 00:58:32.0
565. 349 M30-39 BLAŽEK Karel ('82) 02:28:35.5 00:58:37.6
566. 205 M40-49 RAJCHL Pavel ('76) 02:28:38.1 00:58:40.2
567. 800 M19-29 TAUTZ Aleš ('90) 02:28:49.9 00:58:52.0
568. 695 M40-49 DUŠEK Petr ('70) NH Car Bike Team 8 02:28:59.6 00:59:01.7
569. 171 M30-39 BRABEC Josef ('84) 02:29:02.2 00:59:04.3
570. 674 M30-39 CHALOUPKA Lubomír ('78) Fitness Svět pod Palmovkou 02:29:09.2 00:59:11.3
571. 706 M19-29 HEJDÁNEK Jakub ('90) NH Car Bike Team 10 02:29:11.6 00:59:13.7
572. 203 M50-59 ERBRT Zdeněk ('66) 02:29:24.0 00:59:26.1
573. 655 M40-49 KUČERA Jiří ('70) 02:30:09.7 01:00:11.8
574. 867 M19-29 HÁJEK Karel ('90) 02:30:29.6 01:00:31.7
575. 410 M60+ BEKA Josef ('49) INSTATOP KOSMONOSY 02:30:39.2 01:00:41.3
576. 513 M19-29 MAŠÍN Pavel ('90) 02:30:49.0 01:00:51.1
577. 428 M30-39 KLIMENT Jan ('82) Agresivní Hlemýždi 02:30:51.1 01:00:53.2
578. 785 M70+ OTRUBA Jan ('44) Oceloví letci 02:31:06.2 01:01:08.3
579. 963 M50-59 ŠÍDA Karel ('58) Handicap - Lehký handicap muži 02:31:15.1 01:01:17.2
580. 818 M40-49 NEMANSKÝ Petr ('72) AUTHOR 02:31:17.1 01:01:19.2
581. 250 M19-29 JARÝ Miroslav ('97) Ždírec Bike 02:31:19.1 01:01:21.2
582. 384 M60+ NOVOTNÝ František ('52) Tomíno 02:31:48.6 01:01:50.7
583. 514 M50-59 MAŠÍN Miloš ('61) 02:31:51.7 01:01:53.8
584. 865 M30-39 BŘEZINA Marek ('83) VC Mělník 02:31:51.9 01:01:54.0
585. 567 M40-49 MACHÁČEK Jiří ('67) 02:31:54.4 01:01:56.5
586. 254 M30-39 SOROKA Jan ('80) Eleven Mercedes Mitas 02:32:19.7 01:02:21.8
587. 726 M50-59 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 15 02:32:34.4 01:02:36.5
588. 326 M60+ GENGELA Jan ('55) 02:32:49.1 01:02:51.2
589. 269 M40-49 KOUDELKA Drahomir ('71) 02:32:51.3 01:02:53.4
590. 617 M40-49 CHLOUPEK Stanislav ('73) 02:33:13.4 01:03:15.5
591. 792 M60+ SKOTNICA Josef ('52) SKP Opava 02:33:48.6 01:03:50.7
592. 400 M60+ VANČURA Miloš ('54) HISPORT TEAM 02:34:26.4 01:04:28.5
593. 770 M40-49 POSPÍŠIL Petr ('72) 02:35:07.9 01:05:10.0
594. 273 M30-39 TESAŘ Zdenek ('79) Titáni 02:35:12.9 01:05:15.0
595. 189 M30-39 ŽIŠKA Tomáš ('85) 02:35:17.3 01:05:19.4
596. 190 M30-39 DVOŘÁK Ivan ('83) 02:35:18.4 01:05:20.5
597. 295 M30-39 PAŠKULIAK Petr ('77) 02:35:43.9 01:05:46.0
598. 906 M50-59 ŠŤOVÍČEK Stanislav ('63) 02:35:56.2 01:05:58.3
599. 284 M60+ CIHLÁŘ Josef ('54) 02:36:41.4 01:06:43.5
600. 898 M60+ MOJŽÍŠ Jaroslav ('54) Podbořany 02:36:50.4 01:06:52.5
601. 288 M40-49 MOTTL Martin ('67) 02:37:05.6 01:07:07.7
602. 863 M40-49 VODEHNAL David ('74) 02:37:11.0 01:07:13.1
603. 315 M40-49 NEVRKLA Miroslav ('73) 02:37:35.8 01:07:37.9
604. 214 M30-39 ŠVESTKA Martin ('79) 02:37:39.9 01:07:42.0
605. 286 M18 MOTTL Jan ('02) 02:37:41.4 01:07:43.5
606. 885 M40-49 GUTH Petr ('72) 02:37:51.5 01:07:53.6
607. 742 M30-39 ŠLECHTA Jan ('78) 02:37:59.8 01:08:01.9
608. 659 M50-59 KOPA Ludek ('63) 02:38:01.0 01:08:03.1
609. 529 M40-49 PECH Jiří ('69) 02:38:45.1 01:08:47.2
610. 197 M30-39 DOLEJŠ Radek ('78) 02:39:21.4 01:09:23.5
611. 540 M50-59 VOKOLEK Ladislav ('63) Dennis Flyers 02:40:08.1 01:10:10.2
612. 415 M50-59 KOLÁŘ Jan ('58) 02:40:18.9 01:10:21.0
613. 676 M19-29 MAŠÍN Petr ('88) 02:40:42.5 01:10:44.6
614. 559 M30-39 HANIBAL Petr ('78) 02:41:06.0 01:11:08.1
615. 157 M40-49 SOCHOR Martin ('75) 02:41:12.6 01:11:14.7
616. 230 M50-59 DVOŘÁK Jaromír ('60) Linet 02:41:35.4 01:11:37.5
617. 369 M30-39 SOUKUP Jaroslav ('84) 02:41:40.7 01:11:42.8
618. 843 M40-49 NOVÁČEK Karel ('68) BSB Bakajda 02:42:11.9 01:12:14.0
619. 718 M18 ERBEN Michal ('02) NH Car Bike Team 13 02:42:27.4 01:12:29.5
620. 665 M40-49 ŠIMÁK Martin ('75) 02:42:29.7 01:12:31.8
621. 625 M19-29 HRUŠA Vojtěch ('87) 02:42:38.1 01:12:40.2
622. 795 M19-29 VOTAVA Filip ('93) Pepek 02:42:48.0 01:12:50.1
623. 806 M40-49 CIBULKA Aleš ('74) 02:44:45.8 01:14:47.9
624. 229 M40-49 ŠULTA Miroslav ('68) 02:45:11.4 01:15:13.5
625. 228 M40-49 ŠEBEK Petr ('75) 02:45:11.9 01:15:14.0
626. 888 M40-49 BALÍK Václav ('70) 02:45:13.7 01:15:15.8
627. 694 M40-49 KREJČA Martin ('71) NH Car Bike Team 8 02:45:16.1 01:15:18.2
628. 693 M50-59 MARTÁK Jan ('65) NH Car Bike Team 8 02:45:26.4 01:15:28.5
629. 524 M40-49 ŠVEC Stanislav ('67) 02:45:44.2 01:15:46.3
630. 365 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno 02:45:48.3 01:15:50.4
631. 364 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno 02:45:49.4 01:15:51.5
632. 755 M70+ TYXA Vaclav ('45) 02:47:16.1 01:17:18.2
633. 723 M19-29 HRDINA Richard ('88) NH Car Bike Team 15 02:47:27.6 01:17:29.7
634. 531 M50-59 FEHER Roman ('65) 02:47:28.9 01:17:31.0
635. 692 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team 7 02:47:52.3 01:17:54.4
636. 819 M40-49 HLAVSA Marek ('74) AUTHOR 02:48:26.1 01:18:28.2
637. 658 M40-49 NEDUCHAL Radek ('75) 02:48:36.1 01:18:38.2
638. 232 M30-39 JACHEK Tomáš ('78) 02:48:42.5 01:18:44.6
639. 151 M60+ VONÁŠEK Miroslav ('54) 02:48:46.4 01:18:48.5
640. 719 M18 ŠNAJDR Šimon ('02) NH Car Bike Team 13 02:49:30.4 01:19:32.5
641. 581 M40-49 HEPNAR Roman ('75) Emco 02:49:53.2 01:19:55.3
642. 869 M18 STANISLAV Martin ('01) NH Car Bike Team 15 02:50:07.1 01:20:09.2
643. 366 M50-59 LANDR Jiří ('64) Tomíno 02:50:18.7 01:20:20.8
644. 725 M50-59 PĚKNÝ Vt ('63) NH Car Bike Team 15 02:50:53.1 01:20:55.2
645. 820 M40-49 HUDEC Roman ('70) AUTHOR 02:51:01.9 01:21:04.0
646. 696 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 8 02:51:22.7 01:21:24.8
647. 558 M60+ KRATOCHVÍL Jaroslav ('56) SDH Daměnice 02:51:50.1 01:21:52.2
648. 216 M19-29 FORTIN Petr ('92) 02:51:55.0 01:21:57.1
649. 563 M30-39 SUCHÝ Lukáš ('78) 02:52:25.1 01:22:27.2
650. 677 M19-29 HERRMANN Oldřich ('90) 02:52:58.7 01:23:00.8
651. 845 M40-49 ROSICKÝ Martin ('69) 02:53:25.7 01:23:27.8
652. 485 M30-39 KOPA Patrik ('79) Bike Stars Vrchlabí 02:53:46.7 01:23:48.8
653. 787 M50-59 ŠPLÍCHAL Milan ('62) Pepek 02:53:49.5 01:23:51.6
654. 721 M18 ŠNAJDR Matěj ('05) NH Car Bike Team 13 02:54:11.7 01:24:13.8
655. 598 M40-49 ČARNÝ Josef ('73) MMB Třebenice 02:55:36.7 01:25:38.8
656. 709 M50-59 HORYNA Zdeněk ('65) NH Car Bike Team 11 02:56:11.5 01:26:13.6
657. 287 M70+ MOTTL Antonín ('37) 02:56:53.0 01:26:55.1
658. 376 M50-59 ČADA Richard ('61) 02:57:32.0 01:27:34.1
659. 715 M40-49 FIŠER František ('73) NH Car Bike Team 12 02:58:19.7 01:28:21.8
660. 778 M40-49 POP Petr ('71) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:58:20.2 01:28:22.3
661. 602 M50-59 RAMPAS Dušan ('65) 02:59:17.7 01:29:19.8
662. 857 M30-39 HRUBÝ Petr ('78) 02:59:22.1 01:29:24.2
663. 530 M50-59 STRAKA Jiří ('65) 03:00:55.3 01:30:57.4
664. 537 M60+ PŠENIČKA Miroslav ('55) 03:02:15.5 01:32:17.6
665. 298 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) 03:03:34.1 01:33:36.2
666. 223 M30-39 MALÁT Jiří ('77) 2 JIRINCI 03:04:58.9 01:35:01.0
667. 969 M30-39 MARŠÁK Jiří ('86) Handicap - Těžký handicap muži 03:05:27.9 01:35:30.0
668. 235 M40-49 KOSÍK Tomáš ('71) 03:06:13.4 01:36:15.5
669. 434 M19-29 KOČKA Martin ('89) 03:07:01.6 01:37:03.7
670. 707 M30-39 ŠULC Zdeněk ('80) NH Car Bike Team 10 03:07:10.9 01:37:13.0
671. 377 M30-39 ZVĚŘINA Josef ('77) 03:07:19.6 01:37:21.7
672. 757 M30-39 RYZÁK Jiří ('80) 03:07:31.5 01:37:33.6
673. 194 M40-49 BŘEZINA Jan ('70) 03:08:43.8 01:38:45.9
674. 176 M50-59 MOUDRÝ Karel ('62) WIKI.CZ 03:08:59.9 01:39:02.0
675. 786 M30-39 PFLEGER Michal ('85) Pepek 03:09:12.2 01:39:14.3
676. 196 M40-49 NOVÁK Jan ('70) Cyklopoint Jičín 03:09:37.2 01:39:39.3
677. 904 M30-39 KOVAŘÍK Tomáš ('83) 03:10:09.0 01:40:11.1
678. 916 M40-49 GAUBE Michal ('68) 03:11:38.5 01:41:40.6
679. 207 M50-59 PEŘINA Milan ('64) 03:11:53.8 01:41:55.9
680. 174 M30-39 PIKART František ('76) STOPRO Bike Team 03:13:01.5 01:43:03.6
681. 862 M30-39 HAUPTVOGEL Jan ('79) 03:14:48.5 01:44:50.6
682. 784 M30-39 MÜNZBERG Martin ('80) 03:16:34.5 01:46:36.6
683. 783 M30-39 MÜNZBERG David ('82) 03:16:35.5 01:46:37.6
684. 614 M19-29 HRUŠA Petr ('91) 03:18:07.3 01:48:09.4
685. 972 M40-49 SUŠYR Václav ('70) Černí Koně Handicap - Lehký handicap muži 03:20:55.3 01:50:57.4
686. 562 M40-49 ČURDA Michal ('75) Máta a Káta 03:22:17.6 01:52:19.7
687. 758 M19-29 SIROTNÝ Marek ('93) Tomino 03:22:20.3 01:52:22.4
688. 892 M19-29 ČUCHAL Jiří ('90) 03:22:41.2 01:52:43.3
689. 505 M50-59 STEJSKAL Přemysl ('63) STEMPR 03:34:38.1 02:04:40.2
690. 565 M70+ KROUŽEK Mirek ('46) 03:44:12.7 02:14:14.8