Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. Emerge Bike&Ski Bakajda 1 HENDRICH Zdeněk, ROUBÍNEK Jan, KYSELA Jan 04:43:28.9  
2. SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 1 LUDVÍK Vojtěch, HROUDA Milan, ZEMAN David 04:43:52.9 00:00:24.0
3. Dexter/Sparta/Rideko ROŽEK Jan, BARTSCH Tomáš, PFEIFER Jiří 04:48:46.8 00:05:17.9
4. ZPA Bike TEAM SADÍLEK Radovan, TOMÁŠEK Petr, HAVELKA Daniel 04:55:58.8 00:12:29.9
5. NH Car Bike Team 2 NOVÁK Vítězslav, BALIŠ Petr, NOVÁK Jan 04:59:54.6 00:16:25.7
6. NH Car Bike Team 1 MANSFELD Jiří, ŠNAJDR Filip, HAVLÍČEK Vratislav 05:09:04.7 00:25:35.8
7. SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2 FUKSA Ladislav, JURIS Bohumil, TIŠER Robert 05:09:43.3 00:26:14.4
8. Cajk Bike ZAAL Pavel, MARZINI Štěpán, JAČEK Martin 05:10:42.7 00:27:13.8
9. SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 3 HORÁČEK Roman, VAŠEK Petr, BARTOŠOVÁ Lenka 05:23:52.4 00:40:23.5
10. MTB HANZ RICHTRMOC Petr, JAŠEK Jaroslav, BENEŠ Jan 05:33:24.0 00:49:55.1
11. Symbio+cannondale KAMÍNEK Václav, HAVELKA Rostislav, KAMÍNEK Petr 05:34:04.7 00:50:35.8
12. NH Car Bike Team 3 MAKOVÝ Jakub, KAPR Michael, SKALICKÝ Petr 05:38:47.5 00:55:18.6
13. NH Car Bike Team 4 STANISLAV Martin, ŠNAJDR Zbyněk, TECHLOVSKÝ Petr 05:41:40.0 00:58:11.1
14. KČT MTB Kralupy BLECHA Michal, SLABÝ Martin, BLECHA Jan 05:43:32.6 01:00:03.7
15. NH Car Bike Team 8 HUBENÝ Vladimír, DUCHOSLAV Josef, FOLTÁN David 05:49:39.4 01:06:10.5
16. Wüstenrot ŠVANDA Igor, KRUŠINSKÝ Přemysl, KROUPA David 05:50:17.8 01:06:48.9
17. Tomíno ZLÁMAL Aleš, GIZELA Marek, DUBSKÝ Pavel 05:51:46.0 01:08:17.1
18. STEVENS BIKE ČEŠKA Martin, POSPÍŠIL + POSPÍŠILOVÁ Jiří + Bára, REŠL Petr 06:02:10.6 01:18:41.7
19. Author 2 PEKAŘ Jaroslav, SAMEK Matěj, STRATÍLKOVÁ Veronika 06:03:24.1 01:19:55.2
20. STOPRO Bike Team KROUPA Lukáš, ŠEBEK Jan, BERÁNEK Michal 06:04:26.7 01:20:57.8
21. Emerge Bike&Ski Bakajda 2 JÍNA Jiří, ŠIMON Dušan, ŠTĚPÁNEK Jan 06:06:17.1 01:22:48.2
22. Ždírec bike MOUČKA Tomáš, MIKEŠ Štěpán, GARA Petr 06:06:38.2 01:23:09.3
23. VISA TEAM 5 TRUHLÁŘ Luboš, BIČ Tomáš, PUPALA Michael 06:07:03.6 01:23:34.7
24. Lipex SK Blíževedly PROVAZNÍK Jaroslav, FLIEGER Jiří, FLIEGER Bohumil 06:07:37.1 01:24:08.2
25. NH Car Bike Team 7 ŘEHOŘ Radek, RYBKA Tomáš, MELICHAR Stanislav 06:13:31.2 01:30:02.3
26. NH Car Bike Team 6 KOMEDA Tomáš, ŠONSKÝ Dominik, PALMAN Marek 06:13:41.2 01:30:12.3
27. SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 4 SYNOVEC Jindřich, MICHAELA Šolcová, ZEMAN Vladimír 06:25:36.8 01:42:07.9
28. STPA CZ UHLÍK Michal, STRÁNSKÝ Jiří, PAVLÍČEK Tomáš 06:26:17.5 01:42:48.6
29. NH Car Bike Team 10 PALEČEK Petr, BUDÍN Milan, ŠÍMA Jiří 06:27:52.7 01:44:23.8
30. Bike Team Újezd nad Lesy PIDRMAN M, ROMPALA Lukáš, CARBOCH Petr 06:31:12.6 01:47:43.7
31. Pedal Damn It! NEUMANN Kamil, NEUMANN Jakub, PELIKÁN Jiří 06:31:32.4 01:48:03.5
32. NH Car Bike Team 16 CHUDOBA Jan, GOTHARD Tomáš, ZEIDLER Milan 06:35:18.3 01:51:49.4
33. NH Car Bike Team 9 NOVÁK Pavel, HUMENÍK Tomáš, NOVÁK Vladimír 06:40:29.7 01:57:00.8
34. Nahli team NÁHLOVSKÝ Jakub, NÁHLOVSKÝ Jan, NÁHLOVSKÝ Jan 06:45:37.8 02:02:08.9
35. NH Car Bike Team 12 POLÁK Jan, VYBÍRAL Milan, ŠNAJDR Jakub 06:48:20.1 02:04:51.2
36. SKP Mladá Boleslav ZAJÍČEK Tomáš, PAŽOUT Jan, KOMINÍK Jan 06:49:03.4 02:05:34.5
37. VISA TEAM 2 BÍNA Lukáš, RITTMANN Pavel, MENDEL Martin 06:50:13.2 02:06:44.3
38. NH Car Bike Ladies Team 1 JÁČOVÁ Pavla, VOLFOVÁ Hana, OLSEN Michaela 06:58:40.8 02:15:11.9
39. ADVENTURA FAJTA Viktor, LHOTKOVÁ Katka, WOJNAROVÁ Valérie 07:02:05.0 02:18:36.1
40. VISA TEAM 4 MATOUŠ Tomáš, DVOŘÁČEK Bronislav, DOBROVOLNÝ Aleš 07:04:31.8 02:21:02.9
41. Pepek VOTAVA David, HATAŠ Luděk, DVOŘÁK Viktor 07:22:28.9 02:38:60.0
42. NH Car Bike Team 13 SLÁNSKÝ Martin, LEV Michal, BAMBUCH Dominik 07:23:53.9 02:40:25.0
43. NH Car Bike Team 18 MARTÁK Jan, DONNER Radek, ERBEN Michal 07:27:11.0 02:43:42.1
44. tbvc Mělník HÁJEK Ondřej, ŽÁRA Jan, KAŠPAR Vladimír 07:28:42.1 02:45:13.2
45. Rykol FIDRMUC Pavel, LAFEK Petr, HORÁK Josef 07:31:47.5 02:48:18.6
46. NH Car Bike Team 11 NOVOTNÝ Michal, JOHN Petr, SUŠÍR Ladislav 07:43:08.6 02:59:39.7
47. NH Car Bike Team 15 SLUKA Jiří, PĚKNÝ Vít, HRDINA Richard 07:49:19.4 03:05:50.5
48. AUTHOR FABIÁNOVÁ Pavla, ZAJÍČEK Jan, ZAJÍČEK Jaromír 08:10:55.9 03:27:27.0
49. VISA TEAM 1 BIELIK Pavel, ŠTĚTKA Martin, LANTOROVÁ Romana 08:24:03.4 03:40:34.5
50. NH Car Bike Ladies Team 2 SVOBODOVÁ Veronika, SUŠÍROVÁ Lenka, CIBULOVÁ Lucia 09:32:45.8 04:49:16.9