Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1997 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1986 až 1996), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1976 až 1985), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1966 až 1975), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1965 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 80 Z30-39 CIBULKOVÁ Lenka ('80) Lawi Sport Team 01:45:14.6  
2. 102 Z30-39 ŠMEJKALOVÁ Natalie ('83) UGO Allivictus 01:45:16.8 00:00:02.2
3. 150 Z30-39 LOUBKOVÁ Ivana ('80) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:46:17.6 00:01:03.0
4. 57 Z30-39 KOCUMOVÁ Zuzana ('79) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2 01:46:21.8 00:01:07.2
5. 753 Z19-29 FRIDRICHOVÁ Lenka ('94) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 1 01:48:41.9 00:03:27.3
6. 611 Z30-39 BARTOŠOVÁ Lenka ('80) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 3 01:49:13.7 00:03:59.1
7. 572 Z19-29 ZADÁKOVÁ Klára ('88) 01:51:56.9 00:06:42.3
8. 657 Z50+ VÁPENÍKOVÁ Jana ('64) Chironax Dental Servis 01:54:51.4 00:09:36.8
9. 475 Z50+ KADLECOVÁ Hana ('59) METROSTAV 01:56:05.2 00:10:50.6
10. 974 Z19-29 ROŽKOVÁ Lucie ('87) Dexter BSK racing Dexter/Sparta/Rideko 01:56:14.2 00:10:59.6
11. 540 Z19-29 KONÍČKOVÁ Hana ('92) 01:56:22.9 00:11:08.3
12. 89 Z30-39 POUROVÁ Alžběta ('83) 01:56:36.8 00:11:22.2
13. 91 Z40-49 JÁČOVÁ Pavla ('73) NH Car Bike Ladies Team 1 01:56:36.8 00:11:22.2
14. 886 Z19-29 INDROVÁ Klára ('88) Brcykl BRCYKL 01:57:41.6 00:12:27.0
15. 621 Z30-39 HLINENA Katerina ('85) 01:57:55.2 00:12:40.6
16. 973 Z50+ MATĚJČÍKOVÁ Ludmila ('58) Kocabrabec Rumburk 02:00:08.4 00:14:53.8
17. 888 Z30-39 FABIÁNOVÁ Pavla ('80) AUTHOR 02:03:34.7 00:18:20.1
18. 285 Z19-29 NEDOROSTOVÁ Tereza ('88) 02:04:11.5 00:18:56.9
19. 917 Z30-39 TROJANOVÁ Šárka ('85) Focus 02:04:18.9 00:19:04.3
20. 467 Z40-49 JAHODOVÁ Šárka ('75) Osmikrásky Osmikrásky 02:07:34.8 00:22:20.2
21. 509 Z30-39 SOMMEROVÁ Jana ('76) CykloVape 02:07:45.6 00:22:31.0
22. 865 Z30-39 STRATÍLKOVÁ Veronika ('85) Author 2 02:08:01.7 00:22:47.1
23. 933 Z19-29 MICHAELA Šolcová ('89) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 4 02:08:41.1 00:23:26.5
24. 408 Z30-39 SCHWANINGEROVÁ Petra ('82) Rock Machine Cyklomax 02:08:48.2 00:23:33.6
25. 429 Z50+ VEJROSTOVÁ Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:09:03.6 00:23:49.0
26. 765 Z40-49 PODANÁ Jana ('74) AC Sparta Praha Cycling 02:09:05.7 00:23:51.1
27. 735 Z30-39 VOLFOVÁ Hana ('79) NH Car Bike Ladies Team 1 02:09:15.2 00:24:00.6
28. 926 Z19-29 KONEČNÁ Alena ('86) 02:10:06.1 00:24:51.5
29. 397 Z30-39 NEŠNĚROVÁ Veronika ('76) TJ Lokomotiva Nymburk 02:10:35.9 00:25:21.3
30. 885 Z19-29 ŠLECHTOVÁ Lenka ('91) 02:10:48.2 00:25:33.6
31. 167 Z19-29 ŠINDELÁŘOVÁ Karolína ('88) 02:11:25.8 00:26:11.2
32. 750 Z19-29 KOVÁŘOVÁ Michaela ('91) Ekonom Praha Outdoor 02:11:34.1 00:26:19.5
33. 960 Z18 VYKYPĚLOVÁ Karolína ('00) 02:11:38.9 00:26:24.3
34. 962 Z40-49 VAŇKOVÁ Světlana ('74) Kolo Šír 02:15:05.5 00:29:50.9
35. 566 Z19-29 ROZKOŠOVÁ Veronika ('87) RockMachine-Cyklomax 02:15:30.8 00:30:16.2
36. 737 Z30-39 SMÍŠKOVÁ Jitka ('79) 02:15:50.8 00:30:36.2
37. 568 Z40-49 KLVAČOVÁ Kamila ('75) Nilfisk ALTO Pro cycling 02:16:01.7 00:30:47.1
38. 439 Z18 MAŤHOVÁ Andrea ('97) 02:16:03.8 00:30:49.2
39. 924 Z30-39 KOCOURKOVÁ Eva ('77) 02:16:52.8 00:31:38.2
40. 605 Z40-49 RYŠAVÁ Kateřina ('73) Hostavice 02:17:52.5 00:32:37.9
41. 788 Z30-39 LHOTKOVÁ Katka ('79) ADVENTURA 02:18:25.0 00:33:10.4
42. 171 Z30-39 VALENTOVÁ Ivana ('85) 02:18:42.7 00:33:28.1
43. 830 Z40-49 HAMPLOVÁ Michaela ('74) 02:20:51.5 00:35:36.9
44. 961 Z30-39 DOUDOVÁ Zuzana ('78) 02:21:37.7 00:36:23.1
45. 194 Z50+ VNUKOVÁ Jaroslava ('51) Dexter BSK racing 02:22:09.5 00:36:54.9
46. 784 Z30-39 ŠMÝDOVÁ Martina ('84) DárkyHry.cz 02:23:51.5 00:38:36.9
47. 573 Z50+ ŠINDELÁŘOVÁ Marie ('62) MTB Chrudim 02:25:16.0 00:40:01.4
48. 944 Z30-39 BOLECHOVA Veronika ('79) Osmikrásky 02:25:17.5 00:40:02.9
49. 633 Z40-49 BŔADÁČOVÁ Eva ('72) BIKE ŠTĚTÍ 02:25:32.8 00:40:18.2
50. 362 Z18 KURKOVÁ Natálie ('01) 02:27:45.2 00:42:30.6
51. 198 Z40-49 PŘIBYLOVÁ Dagmar ('71) 02:29:41.2 00:44:26.6
52. 330 Z50+ MAŠKOVÁ Alena ('60) 02:29:43.4 00:44:28.8
53. 404 Z30-39 NOVOTNÁ Kristýna ('85) Tomíno 02:30:03.9 00:44:49.3
54. 387 Z19-29 NOVOTNÁ Maruška ('86) Tomíno 02:30:32.8 00:45:18.2
55. 234 Z19-29 GABRIŠKOVÁ Markéta ('90) 02:31:26.3 00:46:11.7
56. 332 Z18 PUDILOVÁ Lucie ('97) Tomíno 02:32:02.4 00:46:47.8
57. 981 Z40-49 ŠOLLAROVÁ Kateřina ('74) 02:32:12.5 00:46:57.9
58. 269 Z30-39 JEŽKOVÁ Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:32:17.3 00:47:02.7
59. 638 Z19-29 HUTNÍKOVÁ Kateřina ('88) 02:32:50.5 00:47:35.9
60. 334 Z19-29 JIREŠOVÁ Petra ('86) Tomíno 02:34:19.0 00:49:04.4
61. 792 Z30-39 POGAČOVÁ Darina ('79) Wüstenrot 02:34:44.3 00:49:29.7
62. 745 Z30-39 KADLECOVÁ Markéta ('76) 02:35:14.1 00:49:59.5
63. 977 Z50+ MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava ('55) 02:35:44.5 00:50:29.9
64. 623 Z40-49 KOVÁŘOVÁ Jana ('67) 02:37:25.4 00:52:10.8
65. 253 Z40-49 ZEMANOVÁ Jitka ('67) 02:38:10.8 00:52:56.2
66. 319 Z30-39 VÁGNEROVÁ Jaroslava ('80) 02:41:51.8 00:56:37.2
67. 338 Z30-39 MOŠNIČKOVÁ Zuzka ('81) CC Charlie 02:42:32.0 00:57:17.4
68. 789 Z30-39 WOJNAROVÁ Valérie ('82) ADVENTURA 02:42:39.6 00:57:25.0
69. 592 Z19-29 HRUBÁ Kateřina ('90) 02:43:03.0 00:57:48.4
70. 469 Z40-49 ŠOLCOVÁ Pavlína ('71) 02:43:43.9 00:58:29.3
71. 953 Z19-29 PELIKÁNOVÁ Tereza ('87) 02:43:45.8 00:58:31.2
72. 320 Z40-49 DALIBOROVÁ Ivana ('70) Zápy 02:44:56.5 00:59:41.9
73. 249 Z50+ LIMANOVA Jirina ('59) 02:47:40.6 01:02:26.0
74. 606 Z30-39 MRÁZKOVÁ Hana ('84) 02:52:33.9 01:07:19.3
75. 734 Z40-49 OLSEN Michaela ('74) NH Car Bike Ladies Team 1 02:52:48.8 01:07:34.2
76. 647 Z30-39 RYCHTEROVÁ Tereza ('76) CCCharlie 02:53:57.3 01:08:42.7
77. 670 Z30-39 SVOBODOVÁ Veronika ('82) NH Car Bike Ladies Team 2 02:54:43.1 01:09:28.5
78. 574 Z19-29 ZELENKOVÁ Radka ('89) 02:56:44.8 01:11:30.2
79. 841 Z40-49 MACIKOVA Bohdana ('72) 02:59:11.0 01:13:56.4
80. 858 Z18 POSPÍŠILOVÁ Barbora ('05) 03:00:42.1 01:15:27.5
81. 798 Z30-39 LANTOROVÁ Romana ('80) VISA TEAM 1 03:02:11.1 01:16:56.5
82. 800 Z30-39 ŠTĚTKOVÁ Zuzana ('81) VISA TEAM 1 03:04:36.7 01:19:22.1
83. 196 Z40-49 HEJLOVÁ Zdeňka ('66) 03:07:31.6 01:22:17.0
84. 522 Z40-49 ŠAFRÁNKOVÁ Michala ('69) 03:09:34.3 01:24:19.7
85. 665 Z40-49 SUŠÍROVÁ Lenka ('71) NH Car Bike Ladies Team 2 03:09:53.1 01:24:38.5
86. 513 Z50+ NOVOTNÁ Jitka ('59) 03:11:42.7 01:26:28.1
87. 466 Z19-29 DRAHONOVSKÁ Lucie ('86) Pepek 03:11:52.1 01:26:37.5
88. 898 Z50+ BÁRTOVÁ Libuše ('61) 03:13:33.3 01:28:18.7
89. 941 Z19-29 STREUBELOVÁ Zuzana ('88) 03:15:39.3 01:30:24.7
90. 380 Z19-29 NOVOTNÁ Veronika ('91) 03:16:41.3 01:31:26.7
91. 736 Z30-39 CIBULOVÁ Lucia ('82) NH Car Bike Ladies Team 2 03:28:09.6 01:42:55.0
92. 616 Z30-39 ŠILHÁNOVÁ Petra ('84) 03:33:13.8 01:47:59.2
93. 603 Z50+ ŠTĚRBOVÁ Marianna ('50) 03:37:16.9 01:52:02.3
94. 640 Z40-49 HEPNAROVÁ Petra ('72) 03:39:30.7 01:54:16.1
95. 581 Z40-49 PANDULOVÁ Jana ('74) TBVC 03:43:27.2 01:58:12.6
96. 580 Z40-49 DVOŘÁKOVÁ Lenka ('69) TBVC 03:43:27.4 01:58:12.8
97. 258 Z50+ PODDANÁ Jana ('53) TJ - Lokomotiva Nymburk 03:50:36.9 02:05:22.3