Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), M18 Muži do 18 let / 50 km (1997 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1986 až 1996), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1976 až 1985), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1966 až 1975), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1956 až 1965), M60-69 Muži 50-59 let / 50 km (1946 až 1955), M70+ Muži nad 70 let / 50 km (1945 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 853 M30-39 SADÍLEK Radovan ('78) ZPA Bike TEAM 01:28:33.6  
2. 2 Elite SPLÍTEK Martin ('88) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:29:54.7 00:01:21.1
3. 112 Elite BERGER Tomáš ('87) CARLA.KUPKOLO DK. n.L. 01:31:30.7 00:02:57.1
4. 72 M30-39 HENDRICH Zdeněk ('81) ROHOZEC AMULET TEAM Emerge Bike&Ski Bakajda 1 01:31:48.2 00:03:14.6
5. 107 Elite ŘEHÁK Martin ('91) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:31:54.7 00:03:21.1
6. 5 M19-29 MIKULE Ondřej ('88) CYKLOTRENINK.COM 01:32:03.2 00:03:29.6
7. 392 M19-29 LUDVÍK Vojtěch ('93) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 1 01:33:22.4 00:04:48.8
8. 27 M30-39 POLMAN Daniel ('79) lidé&HORY Duratec 01:33:51.5 00:05:17.9
9. 1 Elite KYZIVÁT Vladimír ('82) Johnson Control AŠ MB 01:33:55.8 00:05:22.2
10. 68 M40-49 JIŘENA Pavel ('67) 01:34:03.5 00:05:29.9
11. 29 Elite PRENĚK Ondřej ('96) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:34:08.5 00:05:34.9
12. 84 M30-39 KOPECKÝ Lukáš ('78) 01:34:11.3 00:05:37.7
13. 32 M40-49 TOMAN Luboš ('69) CARLA.KUPKOLO DK. n.L. CARLA.KUPKOLO DK. n. L. 01:34:12.7 00:05:39.1
14. 77 M30-39 CHALUPA Martin ('80) AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 01:34:21.7 00:05:48.1
15. 55 M19-29 ROŽEK Jan ('87) Dexter BSK racing Dexter/Sparta/Rideko 01:34:29.3 00:05:55.7
16. 83 M30-39 HROUDA Milan ('77) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 1 01:34:31.3 00:05:57.7
17. 103 M50-59 ŠČUČKA Radek ('64) SKI PAUDERA ST. SPLAVY 01:34:33.8 00:06:00.2
18. 69 M19-29 BOUBÍN Jan ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:34:39.8 00:06:06.2
19. 71 M30-39 ROUBÍNEK Jan ('85) ROHOZEC AMULET TEAM Emerge Bike&Ski Bakajda 1 01:34:57.2 00:06:23.6
20. 41 M19-29 ZEMAN David ('92) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 1 01:35:59.2 00:07:25.6
21. 413 M40-49 KRAUS Miroslav ('66) Lázně Bělohrad 01:36:04.4 00:07:30.8
22. 106 M40-49 VACULÍK Jan ('72) 01:36:19.5 00:07:45.9
23. 62 M40-49 KRAJÍČEK Jiří ('75) 01:36:33.7 00:08:00.1
24. 101 M19-29 LUXEMBURG Jan ('96) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 1 01:36:35.3 00:08:01.7
25. 4 M30-39 ZLÁMAL Tomáš ('79) 01:36:37.2 00:08:03.6
26. 7 M30-39 MARŠÍK Tomáš ('81) ČISTY SPORT.CZ 01:36:42.7 00:08:09.1
27. 67 M30-39 KYSELA Jan ('80) Emerge Bike&Ski Bakajda 1 01:36:43.5 00:08:09.9
28. 43 M40-49 POLÁK Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:36:46.2 00:08:12.6
29. 78 M40-49 PETERA Karel ('73) 01:36:55.2 00:08:21.6
30. 93 M19-29 BARTSCH Tomáš ('88) Transbrody - Rideko Dexter/Sparta/Rideko 01:36:56.8 00:08:23.2
31. 54 M40-49 MARTINEK Jaromír ('74) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:36:57.5 00:08:23.9
32. 104 M30-39 TŮMA Radek ('76) UGO Allivictus 01:36:57.8 00:08:24.2
33. 38 Elite ZAAL Pavel ('75) Cajk Bike 01:36:58.5 00:08:24.9
34. 108 M60-69 VOSYKA Richard ('54) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:37:05.7 00:08:32.1
35. 44 M40-49 OSWALD Jan ('69) Mimoň 01:37:14.3 00:08:40.7
36. 15 M30-39 LIPENSKÝ Jiří ('78) 01:37:16.7 00:08:43.1
37. 79 M40-49 PFEIFER Jiří ('74) AC Sparta Praha Cycling Dexter/Sparta/Rideko 01:37:20.7 00:08:47.1
38. 90 M19-29 VLČEK Vojtěch ('96) KL-Sport Děčín 01:37:22.8 00:08:49.2
39. 88 M40-49 LAMAČ Martin ('71) MTC Activity MTC Activity 01:37:29.2 00:08:55.6
40. 82 M40-49 JIRKA Jan ('72) 01:37:29.3 00:08:55.7
41. 39 M30-39 VEIS Zdeněk ('76) 01:37:37.7 00:09:04.1
42. 96 M40-49 NOVÁK Vítězslav ('75) NH Car Bike Team 2 01:37:40.5 00:09:06.9
43. 6 M30-39 POHL Miloslav ('81) TJ Lokomotiva Nymburk 01:37:43.7 00:09:10.1
44. 10 M30-39 PALOUNEK Michal ('77) Emerge Bike&Ski Bakajda 1 01:37:54.7 00:09:21.1
45. 16 M40-49 ŽÁKOVSKÝ Marek ('72) 01:37:55.8 00:09:22.2
46. 18 Elite MARZINI Štěpán ('76) Cajk Bike 01:38:26.4 00:09:52.8
47. 939 M40-49 KUCHAŘ Martin ('69) SK Kbely 01:38:53.7 00:10:20.1
48. 19 M30-39 VIGNER Luděk ('81) Trek 01:40:11.2 00:11:37.6
49. 646 M40-49 KOMÁREK Miloslv ('68) KČC 1900 Litomyšl 01:40:14.9 00:11:41.3
50. 49 M40-49 BALIŠ Petr ('75) NH Car Bike Team 2 01:41:00.7 00:12:27.1
51. 66 M18 BRZOBOHATÝ Václav ('98) Bike & Ski Bakajda Emerge Bike&Ski Bakajda 1 01:41:06.5 00:12:32.9
52. 48 M30-39 MANSFELD Jiří ('78) NH Car Bike Team 1 01:41:11.4 00:12:37.8
53. 50 M30-39 NOVÁK Jan ('85) NH Car Bike Team 2 01:41:13.4 00:12:39.8
54. 105 M40-49 VÁVRA Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:41:14.5 00:12:40.9
55. 852 M30-39 TOMÁŠEK Petr ('78) ZPA Bike TEAM 01:41:30.1 00:12:56.5
56. 30 M40-49 LEDECKÝ Radek ('66) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:41:39.8 00:13:06.2
57. 109 M50-59 KAREIS Martin ('65) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 01:41:42.9 00:13:09.3
58. 25 M30-39 TONDR David ('79) Lawi 01:41:45.3 00:13:11.7
59. 149 M30-39 TOMÁŠEK Jiří ('82) 01:41:55.3 00:13:21.7
60. 31 M40-49 KADLEČEK František ('74) SYMBIO+ CANNONDALE challengers 01:42:01.5 00:13:27.9
61. 817 M30-39 MALÝ Jiří ('80) TJ Lokomotiva Nymburk 01:42:08.5 00:13:34.9
62. 23 M30-39 FUKSA Ladislav ('79) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2 01:42:12.5 00:13:38.9
63. 110 M30-39 JURIS Bohumil ('84) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2 01:42:18.5 00:13:44.9
64. 33 Elite TOMAN Lukáš ('91) CARLA.KUPKOLO DK. n.L. CARLA.KUPKOLO DK. n. L. 01:42:20.3 00:13:46.7
65. 65 M30-39 KOPČAN Michal ('78) MDMB 01:42:32.5 00:13:58.9
66. 37 M40-49 ŠNAJDR Filip ('75) NH Car Bike Team 1 01:42:35.8 00:14:02.2
67. 45 M40-49 PODLAHA Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:42:51.5 00:14:17.9
68. 793 M40-49 ŠVANDA Igor ('75) Wüstenrot 01:43:40.9 00:15:07.3
69. 896 M30-39 MRÁČEK Pavel ('83) Derfl Kola 01:43:44.7 00:15:11.1
70. 507 M40-49 BENDA Pavel ('68) KH Tour Giant Cycling Team 01:43:52.7 00:15:19.1
71. 9 M40-49 BUŠEK Marek ('73) 01:43:57.3 00:15:23.7
72. 872 M30-39 ZEMÁNEK Zdeněk ('82) TPCA Bike Team TPCA Bike Team 01:43:57.4 00:15:23.8
73. 451 M19-29 RAMEŠ Michael ('86) Kbely Cycling team Kbely Cycling team 01:44:08.9 00:15:35.3
74. 35 M30-39 ČEŠKA Martin ('81) SILVINI CYCLING TEAM STEVENS BIKE 01:44:11.5 00:15:37.9
75. 414 M40-49 SOMR Jaroslav ('73) 01:44:13.7 00:15:40.1
76. 639 M30-39 NOVÁK Robert ('82) 01:44:17.0 00:15:43.4
77. 302 M50-59 FEIGE Miroslav ('56) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 01:45:02.2 00:16:28.6
78. 955 M30-39 KLAPKA Štěpán ('80) Holák 01:45:02.4 00:16:28.8
79. 524 M30-39 SVOBODA Michal ('77) 01:45:05.6 00:16:32.0
80. 618 M40-49 MACHÁČEK Jakub ('71) Motorhead forever 01:45:08.8 00:16:35.2
81. 42 M50-59 TIŠER Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2 01:45:12.3 00:16:38.7
82. 85 M40-49 HAVLÍČEK Vratislav ('73) NH Car Bike Team 1 01:45:17.5 00:16:43.9
83. 948 M40-49 JEŽEK Kamil ('68) BMW Invelt 01:45:19.7 00:16:46.1
84. 836 M40-49 KOULA Martin ('75) 01:45:24.2 00:16:50.6
85. 12 M30-39 PRŠALA Pavel ('77) cube bike 01:45:26.5 00:16:52.9
86. 972 M40-49 KARABA Zdeněk ('68) KABA Sport Chotěboř 01:45:27.9 00:16:54.3
87. 687 M40-49 HUBENÝ Vladimír ('66) NH Car Bike Team 8 01:45:28.2 00:16:54.6
88. 13 M40-49 HRDLIČKA Michal ('68) Mike Bike Team 01:45:32.3 00:16:58.7
89. 28 M30-39 JANDA Petr ('82) Komikoni 01:45:38.3 00:17:04.7
90. 370 M19-29 ARLT Martin ('90) TJ Jiskra Josefův Důl 01:45:45.9 00:17:12.3
91. 849 M30-39 HAVELKA Daniel ('77) ZPA Bike TEAM 01:45:55.1 00:17:21.5
92. 97 M50-59 BOUŠKA Karel ('62) Magic Veterans 01:45:55.8 00:17:22.2
93. 890 M30-39 GAJDOŠÍK Jakub ('81) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:45:59.2 00:17:25.6
94. 11 M30-39 TULACH Lukáš ('84) 01:45:59.8 00:17:26.2
95. 937 M40-49 VLASÁK Richard ('68) 01:46:01.1 00:17:27.5
96. 151 M30-39 JOSEF Šulek ('79) 01:46:02.0 00:17:28.4
97. 739 M30-39 NOVÁK Richard ('78) BIKEPART.CZ 01:46:05.2 00:17:31.6
98. 213 M30-39 KREMLÍK Tomáš ('76) 01:46:05.9 00:17:32.3
99. 377 M30-39 ANTOS Miloslav ('79) 01:46:09.4 00:17:35.8
100. 86 M40-49 KREJČA Martin ('71) NH Car Bike Team 1 01:46:12.3 00:17:38.7
101. 868 M30-39 MACHÁČEK Martin ('84) 01:46:15.5 00:17:41.9
102. 884 M30-39 VOLEJNÍK Lukáš ('80) 01:46:17.2 00:17:43.6
103. 17 M30-39 JODAS Antonín ('77) 01:46:30.5 00:17:56.9
104. 286 M40-49 KRÁL Michal ('75) SYMBIO+ CANNONDALE 01:46:33.1 00:17:59.5
105. 766 M40-49 TRUHLÁŘ Luboš ('70) VISA TEAM 5 01:46:39.7 00:18:06.1
106. 8 M50-59 VÝBORA Jiří ('65) ELEVEN MERCEDES MITAS 01:46:40.5 00:18:06.9
107. 255 M40-49 KUBÍČEK Zdeněk ('72) OK Mnichovo Hradiště 01:46:49.1 00:18:15.5
108. 214 M30-39 ČERNÝ Petr ('81) 01:46:56.2 00:18:22.6
109. 752 M40-49 HORÁČEK Roman ('66) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 3 01:46:57.2 00:18:23.6
110. 887 M30-39 INDRA Tomáš ('85) Brcykl BRCYKL 01:46:58.4 00:18:24.8
111. 823 M19-29 MAŘÍK Jan ('86) Bicykl Kříž team 01:46:58.9 00:18:25.3
112. 644 M50-59 ZEMLER Václav ('63) 01:47:03.4 00:18:29.8
113. 24 M30-39 ŠUSTA Jan ('85) SYMBIO+ CANNONDALE 01:47:05.8 00:18:32.2
114. 980 M30-39 ŠILER Jiří ('83) Kněžnice 01:47:06.2 00:18:32.6
115. 504 M50-59 ŠÍPEK Miroslav ('65) KH-tour Gct 01:47:11.2 00:18:37.6
116. 228 M30-39 NÝČ Michal ('82) 01:47:13.9 00:18:40.3
117. 482 M19-29 PROCHÁZKA Jan ('90) 01:47:14.2 00:18:40.6
118. 562 M40-49 POSPÍŠIL Jiří ('69) Redpoint - Eleven team 01:47:20.3 00:18:46.7
119. 22 M40-49 PROVAZNÍK Jaroslav ('71) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 01:47:26.5 00:18:52.9
120. 589 M19-29 KAMÍNEK Václav ('92) Symbio+Cannondale Symbio+cannondale 01:47:40.0 00:19:06.4
121. 838 M19-29 JAKL František ('96) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2 01:47:40.2 00:19:06.6
122. 56 M40-49 VAŠEK Petr ('71) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 3 01:47:41.5 00:19:07.9
123. 600 M18 KOHOUT Martin ('98) 01:47:44.6 00:19:11.0
124. 876 M40-49 FRITSCH Robert ('74) Vanaman 01:48:00.2 00:19:26.6
125. 34 M40-49 POLÁK Karel ('74) 01:48:15.3 00:19:41.7
126. 433 M19-29 BLECHA Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:48:19.0 00:19:45.4
127. 92 M30-39 HOUSA Luboš ('83) Barclays 01:48:20.5 00:19:46.9
128. 51 M30-39 MAKOVÝ Jakub ('76) NH Car Bike Team 3 01:48:32.5 00:19:58.9
129. 343 M50-59 JAMBOR Luděk ('63) Alltraining.cz 01:48:45.9 00:20:12.3
130. 346 M40-49 RANDA Jan ('75) Orsec 01:48:47.5 00:20:13.9
131. 75 M50-59 JÍNA Jiří ('58) Emerge Bike&Ski Bakajda 2 01:48:51.5 00:20:17.9
132. 846 M30-39 WOLF Radek ('81) FUN BIKE UL 01:48:59.7 00:20:26.1
133. 46 M40-49 KOLMAN Roberto ('68) RockMachine-Cyklomax 01:49:02.6 00:20:29.0
134. 673 M40-49 STANISLAV Martin ('75) NH Car Bike Team 4 01:49:08.4 00:20:34.8
135. 807 M40-49 TRUHLÁŘ Roman ('66) VISA TEAM 3 01:49:10.8 00:20:37.2
136. 930 M40-49 KUBRYCHT Miloš ('67) Rock Machine Cyklomax RC team 01:49:14.0 00:20:40.4
137. 491 M40-49 MALEC Jiří ('69) KN PROJECT 01:49:16.6 00:20:43.0
138. 903 M60-69 ŠLÉGR Jirka ('54) SK Autorest 01:49:25.4 00:20:51.8
139. 755 M19-29 ZAJÍČEK Tomáš ('92) SKP Mladá Boleslav SKP Mladá Boleslav 01:49:33.2 00:20:59.6
140. 270 M19-29 PAŠTYKA Jiří ('91) 01:49:35.7 00:21:02.1
141. 653 M40-49 FÖRDÖS Jan ('74) 01:49:35.8 00:21:02.2
142. 881 M30-39 VOKURKA Petr ('79) 01:49:35.9 00:21:02.3
143. 840 M30-39 KROUPA Lukáš ('78) STOPRO Bike Team STOPRO Bike Team 01:49:41.5 00:21:07.9
144. 965 M40-49 SVOBODA Lukáš ('75) Podkumburský Banditi 01:49:42.4 00:21:08.8
145. 938 M50-59 ČERNÝ Michal ('64) 01:49:48.4 00:21:14.8
146. 236 M40-49 DOLEJŠ Miloš ('74) 01:49:50.0 00:21:16.4
147. 446 M60-69 SMITKA Ladislav ('52) šroubárna turnov 01:49:51.7 00:21:18.1
148. 497 M30-39 PŘIKRYL Vladimír ('83) CGM Sportovní klub 01:49:55.1 00:21:21.5
149. 396 M50-59 BORŮVKA Zdeněk ('65) Jerrysport team 01:50:04.0 00:21:30.4
150. 768 M40-49 UHLÍK Michal ('74) STPA CZ 01:50:10.3 00:21:36.7
151. 20 Elite LINHART Petr ('84) TJ Sokol Holé Vrchy 01:50:12.6 00:21:39.0
152. 526 M30-39 RICHTRMOC Petr ('79) MTB HANZ MTB HANZ 01:50:18.9 00:21:45.3
153. 410 M30-39 PROCHÁZKA Michal ('79) BikeStars Vrchlabí 01:50:22.9 00:21:49.3
154. 416 M19-29 RICHTR Pavel ('87) CK Vinohradské šlapky 01:50:32.9 00:21:59.3
155. 168 M30-39 VTÍPIL Radek ('83) 01:50:35.3 00:22:01.7
156. 691 M30-39 DUCHOSLAV Josef ('79) NH Car Bike Team 8 01:50:38.5 00:22:04.9
157. 188 M50-59 PISKAČ Luděk ('62) 01:50:38.9 00:22:05.3
158. 345 M30-39 MALINSKY Martin ('79) Cykloklub Sazava-Cykloservis 01:50:44.9 00:22:11.3
159. 363 M19-29 JAŠEK Jaroslav ('87) MTB HANZ MTB HANZ 01:50:52.7 00:22:19.1
160. 910 M50-59 ŠVÁCHA Martin ('64) 01:50:55.7 00:22:22.1
161. 834 M30-39 SVOBODA Ondřej ('85) 01:50:57.8 00:22:24.2
162. 594 M30-39 HARANT Radek ('78) 01:51:08.2 00:22:34.6
163. 472 M40-49 MAREŠ David ('70) 01:51:09.7 00:22:36.1
164. 390 M19-29 KUDI Antonin ('86) 01:51:12.9 00:22:39.3
165. 907 M40-49 BĚLOHLÁVEK Milan ('74) Brcykl 01:51:13.9 00:22:40.3
166. 936 M60-69 ŠROT Radek ('49) HM Sport Český Krumlov 01:51:14.9 00:22:41.3
167. 180 M40-49 NOVÁK Pavel ('72) 01:51:21.5 00:22:47.9
168. 894 M30-39 ŠTAMBERA Karel ('77) CCC Chomutov 01:51:23.4 00:22:49.8
169. 353 M30-39 LAPIHUSKA Michal ('76) Meva 01:51:35.7 00:23:02.1
170. 351 M30-39 JINDRA Jan ('82) 01:51:40.7 00:23:07.1
171. 586 M30-39 HAVELKA Rostislav ('77) Symbio+Cannondale Symbio+cannondale 01:51:46.0 00:23:12.4
172. 248 M30-39 RŮŽIČKA Jakub ('82) 01:51:54.7 00:23:21.1
173. 385 M30-39 KLIMENT Jan ('82) Agresivní Hlemýždi 01:52:04.3 00:23:30.7
174. 528 M40-49 BENEŠ Jan ('75) MTB HANZ MTB HANZ 01:52:12.4 00:23:38.8
175. 549 M40-49 VOŠICKÝ Petr ('67) 01:52:16.3 00:23:42.7
176. 637 M30-39 ŠÍP Jiří ('81) 01:52:16.4 00:23:42.8
177. 63 M30-39 NOVÁK Petr ('77) HSK Cycling Team 01:52:18.8 00:23:45.2
178. 87 M30-39 ČURDA Miroslav ('80) NH Car Bike Team 2 01:52:20.3 00:23:46.7
179. 240 M19-29 VANICKÝ Jan ('94) TJ Lokomotiva Nymburk 01:52:21.4 00:23:47.8
180. 422 M50-59 KLIMENT Jaromír ('57) Agresivní Hlemýždi 01:52:23.7 00:23:50.1
181. 988 M30-39 GOGA Martin ('83) Špinavý Záda 01:52:32.4 00:23:58.8
182. 398 M40-49 KOČÍ Ladislav ('72) 01:52:34.9 00:24:01.3
183. 400 M30-39 PODĚBRADSKÝ Jiří ('84) 01:52:40.4 00:24:06.8
184. 333 M40-49 ZLÁMAL Aleš ('72) Tomíno 01:52:41.2 00:24:07.6
185. 317 M40-49 ŠLEHUBER Martin ('69) Kristian-SPV Strunkovice 01:52:41.7 00:24:08.1
186. 431 M30-39 SLABÝ Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:52:44.7 00:24:11.1
187. 597 M40-49 SVOBODA Tomáš ('68) 01:52:45.0 00:24:11.4
188. 218 M40-49 ŠKVOR Robert ('66) Bronec Sport Team 01:52:50.4 00:24:16.8
189. 485 M60-69 ČIHÁK Lubomír ('53) 01:52:57.9 00:24:24.3
190. 295 M50-59 JIRMAN Josef ('64) 01:53:15.1 00:24:41.5
191. 344 M18 DOLEJŠ Ondřej ('98) 01:53:23.3 00:24:49.7
192. 99 M19-29 KRÁL Vojtěch ('92) 01:53:28.3 00:24:54.7
193. 216 M30-39 HLAVA Josef ('77) SKI KLUB 2009 01:53:28.8 00:24:55.2
194. 290 M40-49 FRANK Marek ('67) 01:53:35.0 00:25:01.4
195. 989 M40-49 PETSCH Jaroslav ('75) 01:53:35.4 00:25:01.8
196. 839 M50-59 MACHÁČEK Martin ('64) 01:53:38.7 00:25:05.1
197. 452 M30-39 JANDA Michal ('79) MTB team Kácov 01:53:40.2 00:25:06.6
198. 98 M40-49 KAPR Michael ('70) NH Car Bike Team 3 01:53:45.5 00:25:11.9
199. 498 M30-39 MOUČKA Tomáš ('83) Ždírec Bike Ždírec bike 01:53:45.9 00:25:12.3
200. 391 M30-39 HLAVÁČEK Zdeněk ('81) Symbio+Cannondale 01:53:50.9 00:25:17.3
201. 971 M40-49 TOMÁŠEK Roman ('70) Luigi Cocotti 01:53:54.5 00:25:20.9
202. 241 M30-39 NEUMANN Kamil ('82) Pedal Damn It! 01:53:55.4 00:25:21.8
203. 483 M40-49 CHARUZA Jiří ('69) KCL Kooperativa-Svijany 01:53:55.4 00:25:21.8
204. 983 M50-59 ŠNAJDR Jiří ('60) Coon d´UPtuck bike team 01:54:03.7 00:25:30.1
205. 993 M18 RESL Jiří ('99) 01:54:10.4 00:25:36.8
206. 237 M50-59 SOUKAL František ('62) TJ Lokomotiva Nymburk 01:54:11.5 00:25:37.9
207. 279 M40-49 GIZELA Marek ('70) tomino 01:54:15.0 00:25:41.4
208. 851 M30-39 MALINSKÝ Jan ('79) ZPA Bike TEAM 01:54:31.2 00:25:57.6
209. 366 M19-29 FÍRER David ('87) 01:54:38.0 00:26:04.4
210. 588 M19-29 KAMÍNEK Petr ('95) Symbio+Cannondale Symbio+cannondale 01:54:38.7 00:26:05.1
211. 982 M40-49 ŠOLLAR David ('71) 01:54:44.1 00:26:10.5
212. 230 M30-39 BERAN Roman ('76) Bronec Sport Team 01:54:44.7 00:26:11.1
213. 986 M30-39 CAPRIO Michal ('77) 01:54:53.4 00:26:19.8
214. 893 M40-49 KRATOCHVIL Michal ('71) Brcykl 01:54:59.9 00:26:26.3
215. 891 M30-39 DVOŘÁK Richard ('81) HK Rakovník 01:55:01.6 00:26:28.0
216. 179 M30-39 VOJTÍŠEK Karel ('77) 01:55:01.7 00:26:28.1
217. 280 M30-39 SCHIEFERT Michal ('84) BikeStars Vrchlabí BikeStars Vrchlabí 01:55:01.8 00:26:28.2
218. 64 M19-29 HÖLL Jan ('87) VD-TBD 01:55:02.5 00:26:28.9
219. 672 M30-39 ŠNAJDR Zbyněk ('77) NH Car Bike Team 4 01:55:04.2 00:26:30.6
220. 227 M40-49 OPPOLZER Leoš ('73) SK RESTYL Liberec 01:55:07.0 00:26:33.4
221. 94 M30-39 JAČEK Martin ('77) Cajk Bike 01:55:17.8 00:26:44.2
222. 208 M30-39 DOSTÁL David ('80) 01:55:23.4 00:26:49.8
223. 200 M50-59 PEŘINA Jiří ('58) 01:55:31.4 00:26:57.8
224. 405 M40-49 CVEJN Jan ('70) HZS UL 01:55:31.5 00:26:57.9
225. 284 M30-39 HRDINA Lukáš ('77) 01:55:33.4 00:26:59.8
226. 232 M30-39 MAZAČ Michal ('77) 01:55:35.6 00:27:02.0
227. 701 M19-29 PALEČEK Petr ('92) NH Car Bike Team 10 01:55:47.4 00:27:13.8
228. 908 M30-39 ŘEDINA Zdeněk ('81) 01:55:47.6 00:27:14.0
229. 790 M50-59 KRUŠINSKÝ Přemysl ('59) Wüstenrot 01:55:48.2 00:27:14.6
230. 991 M30-39 ZELENKA Jan ('82) 01:56:10.0 00:27:36.4
231. 314 M60-69 DRÁB Václav ('47) ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 01:56:11.0 00:27:37.4
232. 949 M30-39 REK Vaclav ('83) 01:56:15.4 00:27:41.8
233. 847 M30-39 PEKAŘ Jaroslav ('82) Author 2 01:56:19.7 00:27:46.1
234. 671 M30-39 SKALICKÝ Petr ('77) NH Car Bike Team 3 01:56:29.5 00:27:55.9
235. 308 M50-59 KRAUS Jan ('65) PAC Jablonec 01:56:36.7 00:28:03.1
236. 53 M40-49 NOVÁK Oldřich ('72) NH Car Bike Team 3 01:56:39.3 00:28:05.7
237. 411 M40-49 LOCKER Marian ('71) 01:56:40.2 00:28:06.6
238. 806 M30-39 BRENDL David ('77) VISA TEAM 3 01:56:51.6 00:28:18.0
239. 559 M40-49 NOVOTNÝ Dalibor ('68) Fofr Most 01:56:55.2 00:28:21.6
240. 401 M40-49 DVOŘÁK Tomáš ('68) 01:57:00.7 00:28:27.1
241. 402 M60-69 BYSTRIANSKÝ Josef ('54) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:57:00.7 00:28:27.1
242. 365 M30-39 JAKOUBEK Lukáš ('83) 01:57:03.3 00:28:29.7
243. 193 M30-39 KUNZ Tomáš ('79) Boxeďáci 01:57:06.7 00:28:33.1
244. 449 M30-39 ZIEBIKER Robert ('78) Alef Nula a.s. 01:57:13.9 00:28:40.3
245. 545 M40-49 VYSKOČIL Pavel ('75) 01:57:19.4 00:28:45.8
246. 674 M40-49 TECHLOVSKÝ Petr ('74) NH Car Bike Team 4 01:57:27.4 00:28:53.8
247. 723 M30-39 CHUDOBA Jan ('76) NH Car Bike Team 16 01:57:28.5 00:28:54.9
248. 861 M30-39 BENC Matěj ('83) 01:57:32.2 00:28:58.6
249. 959 M18 VYKYPĚL Matouš ('01) 01:57:34.9 00:29:01.3
250. 878 M40-49 KALINA Vlasta ('72) Bohnická šlechta 01:57:37.3 00:29:03.7
251. 415 M18 NOVOTNÝ Lukáš ('98) Fofr Most 01:57:45.7 00:29:12.1
252. 554 M50-59 ČERNÝ Jan ('56) 01:57:49.4 00:29:15.8
253. 225 M19-29 PAVLÍČEK David ('94) 01:57:55.8 00:29:22.2
254. 675 M40-49 KAŠPAREC Jiří ('75) NH Car Bike Team 4 01:57:57.9 00:29:24.3
255. 242 M50-59 VANICKÝ Miroslav ('65) TJ Lokomotiva Nymburk 01:58:00.2 00:29:26.6
256. 515 M40-49 ADÁMEK Daniel ('73) 01:58:08.5 00:29:34.9
257. 914 M40-49 MUSIL Jan ('73) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 3 01:58:10.3 00:29:36.7
258. 656 M30-39 BARTŮNĚK Michal ('82) 01:58:10.9 00:29:37.3
259. 169 M30-39 STRÁNSKÝ Jiří ('76) Zeleneč 01:58:29.5 00:29:55.9
260. 393 M30-39 BITMAN Luboš ('82) 01:58:35.6 00:30:02.0
261. 364 M40-49 MORAVEC Tomáš ('74) MTB HANZ 01:58:47.1 00:30:13.5
262. 567 M50-59 ŠINDELÁŘ Jiří ('60) MTB Chrudim 01:58:56.5 00:30:22.9
263. 609 M30-39 PADUCHA Arnošt ('82) 01:59:01.5 00:30:27.9
264. 864 M30-39 SAMEK Matěj ('83) Author 2 01:59:02.7 00:30:29.1
265. 958 M18 VYKYPĚL Šimon ('01) 01:59:04.2 00:30:30.6
266. 904 M30-39 NEDVĚD Tomáš ('82) AC Sparta Praha cycling akademie - ASP 01:59:13.8 00:30:40.2
267. 406 M40-49 KLETEČKA Jaroslav ('69) 01:59:21.3 00:30:47.7
268. 190 M40-49 ŠTĚPÁN Jaroslav ('70) MAPEI 01:59:29.7 00:30:56.1
269. 979 M40-49 RUBEŠ Jan ('75) PAKOBYLKA team 01:59:30.5 00:30:56.9
270. 978 M40-49 LUPAČ Michal ('75) PAKOBYLKA team PAKOBYLKA team 01:59:31.2 00:30:57.6
271. 968 M40-49 HÁVA Zbyněk ('67) 01:59:35.8 00:31:02.2
272. 759 M40-49 PAVLÍČEK František ('73) 01:59:35.9 00:31:02.3
273. 418 M40-49 ŠINDELÁŘ Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 01:59:36.5 00:31:02.9
274. 529 M30-39 SULEK Bohumil ('80) Continental 01:59:38.0 00:31:04.4
275. 552 M40-49 VYSKOČIL Jaroslav ('68) 01:59:39.3 00:31:05.7
276. 683 M30-39 ŘEHOŘ Radek ('77) NH Car Bike Team 7 01:59:40.8 00:31:07.2
277. 662 M30-39 STEJSKAL Petr ('82) 01:59:52.0 00:31:18.4
278. 612 M30-39 VALACH Jan ('79) 01:59:52.1 00:31:18.5
279. 153 M30-39 MALÝ Lukáš ('85) 01:59:57.5 00:31:23.9
280. 204 M30-39 ABRT Jan ('76) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 3 02:00:07.5 00:31:33.9
281. 649 M40-49 VANĚK Pavel ('66) 02:00:09.0 00:31:35.4
282. 915 M40-49 DRÁBIK Pavel ('74) 02:00:26.2 00:31:52.6
283. 925 M50-59 JOUKL Přemysl ('64) Slušnej voddíl 02:00:26.4 00:31:52.8
284. 265 M30-39 JONÁŠ Filip ('80) 02:00:30.7 00:31:57.1
285. 468 M19-29 HRÁBEK Jakub ('87) 02:00:31.7 00:31:58.1
286. 922 M30-39 BALA Vlastimil ('82) 02:00:31.9 00:31:58.3
287. 829 M40-49 HUDLER Ladislav ('71) 02:00:43.5 00:32:09.9
288. 223 M50-59 POKORNÝ Petr ('61) Koloshop Team Teplice 02:00:44.0 00:32:10.4
289. 177 M40-49 POHANKA Václav ('69) 02:00:45.8 00:32:12.2
290. 182 M19-29 NEUMANN Jakub ('92) Pedal Damn It! 02:00:51.0 00:32:17.4
291. 843 M18 MAREK Jan ('98) 02:00:53.3 00:32:19.7
292. 424 M50-59 KAISER Richard ('65) TJ Starý Harcov Liberec TJ Starý Harcov Liberec 02:00:56.3 00:32:22.7
293. 787 M19-29 FAJTA Viktor ('86) ADVENTURA 02:01:00.4 00:32:26.8
294. 176 M50-59 PETŘÍK Jiří ('65) 02:01:06.2 00:32:32.6
295. 536 M30-39 HAVLÍČEK Jan ('76) Bikemarast 02:01:08.0 00:32:34.4
296. 164 M40-49 BEDNÁŘ Pavel ('71) 02:01:12.2 00:32:38.6
297. 229 M50-59 JIROUŠ Josef ('56) Cepro team 02:01:12.2 00:32:38.6
298. 275 M19-29 STINGL Marek ('90) 02:01:17.5 00:32:43.9
299. 844 M30-39 WENDLER Martin ('76) SK Žizníkov 02:01:19.0 00:32:45.4
300. 487 M40-49 NOVÝ Josef ('66) 02:01:25.7 00:32:52.1
301. 975 M40-49 VANCL Karel ('73) 02:01:31.7 00:32:58.1
302. 328 M30-39 MOŠNIČKA Lubomír ('80) 02:01:38.9 00:33:05.3
303. 356 M40-49 POSLT Tomáš ('75) Bike Team Kosořice 02:01:42.2 00:33:08.6
304. 913 M50-59 MRŇÁVEK Roman ('63) 02:01:51.6 00:33:18.0
305. 570 M30-39 KRUŠINA Tomáš ('84) 02:02:01.9 00:33:28.3
306. 441 M60-69 PAVELKA Jan ('52) CK Pivovar Vratislavice 02:02:05.2 00:33:31.6
307. 883 M50-59 HAVLÍK Richard ('63) Černí koně 02:02:12.9 00:33:39.3
308. 767 M40-49 STRÁNSKÝ Jiří ('73) STPA CZ 02:02:19.9 00:33:46.3
309. 52 M19-29 ANTONÍN Adam ('91) A3moto-cyklo A3moto-cyklo 02:02:20.3 00:33:46.7
310. 378 M60-69 STOHWASSER Richard ('55) Cepro team 02:02:26.0 00:33:52.4
311. 432 M19-29 BLECHA Jan ('88) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:02:28.9 00:33:55.3
312. 902 M19-29 HLOUŠEK Marcel ('88) 02:02:29.0 00:33:55.4
313. 744 M30-39 TEJNAR Radek ('76) 02:02:30.0 00:33:56.4
314. 259 M30-39 PAVLINA Michal ('82) 02:02:31.5 00:33:57.9
315. 166 M30-39 TOMŠŮ Michael ('85) 02:02:32.7 00:33:59.1
316. 371 M50-59 JOKLÍK Tomáš ('64) EUROSEAL 02:02:40.5 00:34:06.9
317. 555 M40-49 ŠIMEČEK Miroslav ('75) 02:02:41.2 00:34:07.6
318. 233 M60-69 ČECH Pavel ('53) USN CZ 02:02:41.5 00:34:07.9
319. 786 M30-39 BIČ Tomáš ('78) VISA TEAM 5 02:02:46.2 00:34:12.6
320. 571 M40-49 ČERMÁK Pavel ('67) 02:02:47.5 00:34:13.9
321. 966 M40-49 KUBELKA Jiří ('73) Husky racing team 02:02:48.0 00:34:14.4
322. 895 M40-49 BERÁNEK Michal ('67) 02:02:52.0 00:34:18.4
323. 261 M50-59 FILIP Tomáš ('64) BikeStars Vrchlabí 02:02:56.0 00:34:22.4
324. 680 M30-39 KOMEDA Tomáš ('77) NH Car Bike Team 6 02:02:56.5 00:34:22.9
325. 850 M30-39 HORÁK Jakub ('82) ZPA Bike TEAM 02:02:59.5 00:34:25.9
326. 615 M30-39 ŠILHÁN Pavel ('84) 02:03:02.5 00:34:28.9
327. 428 M50-59 VEJROSTA Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:05.7 00:34:32.1
328. 905 M40-49 ŠEBEK Jan ('74) STOPRO Bike Team 02:03:12.0 00:34:38.4
329. 296 M50-59 BRDLÍK Vladimír ('57) 02:03:16.3 00:34:42.7
330. 226 M40-49 KADANÍK Daniel ('75) 02:03:19.5 00:34:45.9
331. 889 M60-69 WIEDEN Pavel ('54) FENESTRA WIEDEN 02:03:19.9 00:34:46.3
332. 440 M50-59 BERNARD Arnošt ('61) TJ Lázně Bělohrad 02:03:30.9 00:34:57.3
333. 458 M30-39 ČERNÝ Marek ('78) 02:03:31.8 00:34:58.2
334. 774 M30-39 HRABÁNEK Martin ('76) 02:03:33.5 00:34:59.9
335. 909 M19-29 POLÍVKA Petr ('86) 02:03:45.5 00:35:11.9
336. 430 M40-49 BLECHA Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:03:47.7 00:35:14.1
337. 543 M30-39 KODÝM Josef ('79) 02:03:56.9 00:35:23.3
338. 502 M30-39 VRBA Pavel ('76) 02:03:57.2 00:35:23.6
339. 678 M19-29 ŠONSKÝ Dominik ('93) NH Car Bike Team 6 02:03:58.7 00:35:25.1
340. 956 M40-49 MIKEŠ Štěpán ('74) Ždírec Bike Ždírec bike 02:04:02.5 00:35:28.9
341. 900 M19-29 ŘEDINA Jan ('86) 02:04:02.5 00:35:28.9
342. 897 M30-39 FUXA Martin ('79) Cykloklub Sazava 02:04:05.6 00:35:32.0
343. 923 M30-39 KOCOUREK Jan ('76) 02:04:09.7 00:35:36.1
344. 613 M50-59 MEDEK Jaromír ('63) 02:04:12.2 00:35:38.6
345. 882 M19-29 HERBOLT Lukáš ('87) 02:04:15.2 00:35:41.6
346. 266 M60-69 LÍBAL Miroslav ('50) Pohodáři 02:04:16.0 00:35:42.4
347. 217 M40-49 PŘIBYL Petr ('67) 02:04:16.1 00:35:42.5
348. 871 M30-39 CHOUR Ondřej ('81) Outdoor Outsiders 02:04:18.7 00:35:45.1
349. 764 M40-49 MICHALINA Dan ('72) Rumburk 02:04:20.3 00:35:46.7
350. 289 M50-59 ČIVRNÝ Jiří ('62) Benteler Biketeam 02:04:24.1 00:35:50.5
351. 421 M30-39 TYPLT Luboš ('79) 02:04:26.8 00:35:53.2
352. 247 M19-29 BOČEK Michal ('88) KT Tryskomyš 02:04:27.2 00:35:53.6
353. 877 M30-39 RÁJEK Lukáš ('76) 02:04:33.2 00:35:59.6
354. 288 M30-39 KEZNIKL Roman ('83) CK-Verne 02:04:35.5 00:36:01.9
355. 341 M30-39 VODIČKA Tomáš ('79) 02:04:38.9 00:36:05.3
356. 238 M30-39 HORÁK Jaroslav ('76) 02:04:39.7 00:36:06.1
357. 339 M40-49 SEKRT Michal ('70) 02:04:45.5 00:36:11.9
358. 599 M50-59 KOHOUT Aleš ('60) 02:04:46.2 00:36:12.6
359. 321 M30-39 DUBSKÝ Pavel ('76) Tomíno 02:04:49.8 00:36:16.2
360. 730 M50-59 MARTÁK Jan ('65) NH Car Bike Team 18 02:04:50.0 00:36:16.4
361. 301 M40-49 SMÍŠEK Martin ('70) 02:04:54.3 00:36:20.7
362. 676 M30-39 FÚSEK Jan ('78) NH Car Bike Team 4 02:04:56.7 00:36:23.1
363. 899 M30-39 FIŠER Jiří ('76) 02:04:58.3 00:36:24.7
364. 294 M40-49 BLAŽEK Jan ('69) 02:05:05.2 00:36:31.6
365. 916 M40-49 SINGULE Vladislav ('68) 02:05:09.0 00:36:35.4
366. 360 M40-49 KUKLÍK Rostislav ('73) 02:05:11.0 00:36:37.4
367. 263 M50-59 VRŇÁK Antonín ('65) Praha 02:05:13.7 00:36:40.1
368. 595 M18 ZIMA Lukáš ('97) 02:05:16.2 00:36:42.6
369. 403 M30-39 ŠTEFACEK Martin ('79) 02:05:27.2 00:36:53.6
370. 305 M19-29 ČERVINKA Jakub ('93) BikeStars Vrchlabí 02:05:30.5 00:36:56.9
371. 256 M30-39 MAREČEK Štěpán ('77) 02:05:33.5 00:36:59.9
372. 560 M50-59 SKOŘEPA Antonin ('65) Vorvani 02:05:34.2 00:37:00.6
373. 74 M30-39 ŠIMON Dušan ('79) Emerge Bike&Ski Bakajda 2 02:05:43.1 00:37:09.5
374. 663 M30-39 RUZICKA Jiri ('77) 02:05:46.0 00:37:12.4
375. 919 M30-39 ŠRAJER Petr ('78) 02:05:56.9 00:37:23.3
376. 685 M40-49 RYBKA Tomáš ('73) NH Car Bike Team 7 02:06:00.2 00:37:26.6
377. 311 M30-39 JEŽEK Jan ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:06:04.4 00:37:30.8
378. 409 M50-59 SLAVÍK Otomar ('58) 02:06:05.8 00:37:32.2
379. 40 M19-29 BEDNÁŘ Michal ('87) 02:06:07.8 00:37:34.2
380. 585 M40-49 ZAVŘEL Miroslav ('75) Symbio+Cannondale Symbio+cannondale 02:06:09.5 00:37:35.9
381. 558 M30-39 BLAŽEK Michal ('79) Big Shock 02:06:16.0 00:37:42.4
382. 693 M30-39 NOVÁK Pavel ('81) NH Car Bike Team 9 02:06:18.7 00:37:45.1
383. 967 M60-69 VANČURA Miloš ('54) 02:06:24.0 00:37:50.4
384. 251 M50-59 SYNOVEC Jindřich ('65) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 4 02:06:29.5 00:37:55.9
385. 563 M30-39 DONÁT Vratislav ('80) 02:06:33.2 00:37:59.6
386. 546 M18 NÁHLOVSKÝ Jakub ('99) Nahli team 02:06:43.5 00:38:09.9
387. 677 M40-49 PALMAN Marek ('75) NH Car Bike Team 6 02:06:46.0 00:38:12.4
388. 782 M30-39 BUDKA Jan ('77) Hostavice 02:06:47.0 00:38:13.4
389. 170 M50-59 JELÍNEK Václav ('64) 02:06:49.2 00:38:15.6
390. 527 M19-29 MALINA David ('86) 02:06:55.5 00:38:21.9
391. 348 M40-49 FLIEGER Jiří ('70) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 02:06:57.1 00:38:23.5
392. 810 M40-49 MATOUŠ Tomáš ('71) VISA TEAM 4 02:06:59.7 00:38:26.1
393. 699 M40-49 BUDÍN Milan ('71) NH Car Bike Team 10 02:07:07.0 00:38:33.4
394. 920 M40-49 LÍVA Petr ('66) 02:07:08.6 00:38:35.0
395. 541 M19-29 NÁHLOVSKÝ Jan ('96) Nahli team 02:07:09.3 00:38:35.7
396. 456 M30-39 ČTVERÁK Jaroslav ('79) 02:07:11.0 00:38:37.4
397. 243 M40-49 VÁŇA Pavel ('66) 02:07:15.0 00:38:41.4
398. 276 M30-39 HÁLA Daniel ('79) 02:07:16.0 00:38:42.4
399. 601 M50-59 PAZDERNÍK Stanislav ('62) MMM 02:07:17.5 00:38:43.9
400. 300 M30-39 DEMETER Marián ('85) 02:07:33.5 00:38:59.9
401. 547 M40-49 ŠENBERK Jiří ('70) 02:07:47.0 00:39:13.4
402. 911 M19-29 PECA Jakub ('93) 02:07:47.0 00:39:13.4
403. 379 M19-29 PUCHOLT Tomáš ('94) 02:07:47.7 00:39:14.1
404. 682 M30-39 MELICHAR Stanislav ('83) NH Car Bike Team 7 02:07:50.2 00:39:16.6
405. 444 M30-39 CÍR Tomáš ('80) Vrzáci 02:07:50.7 00:39:17.1
406. 863 M30-39 NIKODEM Libor ('76) 02:07:53.7 00:39:20.1
406. 635 M60-69 PIDRMAN M ('53) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:07:53.7 00:39:20.1
407. 643 M30-39 ROMPALA Lukáš ('80) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:07:53.7 00:39:20.1
408. 942 M40-49 MARCOL Daniel ('68) Cyklosplín Postřižín 02:08:00.9 00:39:27.3
409. 525 M50-59 NEDOROST Antonín ('62) 02:08:06.2 00:39:32.6
410. 831 M30-39 TUČEK Michal ('80) GRID 02:08:07.7 00:39:34.1
411. 505 M30-39 MIHULA Jiří ('79) 02:08:11.6 00:39:38.0
412. 818 M30-39 VALENTA Libor ('85) EZÚ 02:08:12.5 00:39:38.9
413. 477 M30-39 PUDIVÍTR Jan ('79) 02:08:13.2 00:39:39.6
414. 950 M50-59 HORÁK Miroslav ('62) Mirek 02:08:20.8 00:39:47.2
415. 934 M40-49 ZIMA Martin ('73) 02:08:24.5 00:39:50.9
416. 631 M40-49 VIKTORIN František ('71) 02:08:25.7 00:39:52.1
417. 532 M40-49 STRAKA Vlastimil ('66) 02:08:33.7 00:40:00.1
418. 650 M50-59 FERKO Jozef ('65) 02:08:39.5 00:40:05.9
419. 828 M30-39 VAŇOUSEK Aleš ('76) Bike Team Kosořice 02:08:41.0 00:40:07.4
420. 154 M40-49 KUČERA Radek ('72) 02:08:41.6 00:40:08.0
421. 804 M30-39 BÍNA Lukáš ('79) VISA TEAM 2 02:08:45.5 00:40:11.9
422. 622 M50-59 HANUŠ Jan ('59) 02:08:48.3 00:40:14.7
423. 957 M40-49 GARA Petr ('66) Ždírec Bike Ždírec bike 02:08:49.8 00:40:16.2
424. 309 M50-59 ČERVINKA Jan ('64) BikeStars Vrchlabí 02:08:51.7 00:40:18.1
425. 661 M30-39 SLAVÍK Josef ('82) 02:09:02.0 00:40:28.4
426. 212 M40-49 SKALNÍK Milan ('74) 02:09:04.1 00:40:30.5
427. 590 M40-49 KOŠÁR Karel ('75) Symbio+Cannondale Symbio+cannondale 02:09:04.4 00:40:30.8
428. 710 M30-39 POLÁK Jan ('81) NH Car Bike Team 12 02:09:07.6 00:40:34.0
429. 523 M19-29 RAUL Lukáš ('88) 02:09:10.0 00:40:36.4
430. 254 M40-49 SVÍTEK Jan ('74) 02:09:13.2 00:40:39.6
431. 775 M30-39 BEZUCHA Pavel ('76) 02:09:13.5 00:40:39.9
432. 368 M50-59 ŠOUREK Radim ('56) TJ Starý Harcov Liberec 02:09:17.3 00:40:43.7
433. 845 M19-29 ŠEBEST Marek ('91) Bezbabtour 02:09:23.8 00:40:50.2
434. 870 M40-49 LISNER Vít ('73) 02:09:31.4 00:40:57.8
435. 359 M30-39 PAVLÍK Aleš ('76) 02:09:33.4 00:40:59.8
436. 869 M30-39 ČECH Jaroslav ('76) 02:09:37.7 00:41:04.1
437. 369 M60-69 VOŘÍŠEK ING. Václav ('53) 02:09:50.3 00:41:16.7
438. 827 M30-39 MĚCHÁČEK Radek ('85) Kristian-SPV Strunkovice 02:09:53.9 00:41:20.3
439. 630 M30-39 PŠENIČKA Marek ('82) 02:09:55.4 00:41:21.8
440. 426 M50-59 BERNADIČ Erik ('60) 02:10:15.2 00:41:41.6
441. 165 M60-69 ČÍLA Pavel ('49) 02:10:16.9 00:41:43.3
442. 195 M60-69 ŘÍPA Milan ('48) Slavoj ˇVáslav 02:10:21.2 00:41:47.6
443. 158 M40-49 ERBRT Zdeněk ('66) Mnichovo Hradiště 02:10:22.9 00:41:49.3
444. 479 M50-59 ZEMAN Vladimír ('60) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 4 02:10:26.2 00:41:52.6
445. 484 M50-59 GAMBA Robert ('62) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 4 02:10:28.2 00:41:54.6
446. 658 M40-49 RYŠAVÝ Ondřej ('74) Hostavice 02:10:28.2 00:41:54.6
447. 310 M40-49 RACH Jiří ('74) SK RESTYL Liberec 02:10:47.0 00:42:13.4
448. 794 M30-39 KROUPA David ('77) Wüstenrot 02:10:48.7 00:42:15.1
449. 751 M40-49 KUČERA Petr ('73) ČSOP Kateřinky 02:10:50.2 00:42:16.6
450. 304 M40-49 DOSTÁL Michal ('74) MTB HANZ 02:10:53.0 00:42:19.4
451. 148 M70+ HÁJEK Stanislav ('45) Kosmonosy Lékárna U zámku 02:10:53.8 00:42:20.2
452. 267 M19-29 HORÁČEK Jan ('92) 02:10:59.0 00:42:25.4
453. 492 M40-49 JAURIS Luboš ('66) 02:10:59.6 00:42:26.0
454. 445 M60-69 URBAN Vladimír ('50) Peklo Krkonoš 02:11:04.5 00:42:30.9
455. 354 M19-29 SKOUPÝ Tomáš ('94) ELEVEN team Příchovice 02:11:08.0 00:42:34.4
456. 867 M40-49 VERNER Michal ('75) 02:11:09.0 00:42:35.4
457. 435 M40-49 SOUČEK Martin ('74) 02:11:09.9 00:42:36.3
458. 557 M19-29 TOMŠŮ Daniel ('90) 02:11:19.5 00:42:45.9
459. 763 M40-49 PROKOP Martin ('66) Kellys Bike Ranch Team 02:11:20.7 00:42:47.1
460. 352 M50-59 ERBAN Petr ('62) 02:11:21.0 00:42:47.4
461. 826 M40-49 BERÁNEK Michal ('74) STOPRO Bike Team 02:11:33.2 00:42:59.6
462. 250 M19-29 FROLÍK Stanislav ('95) 02:11:37.0 00:43:03.4
463. 684 M50-59 VLK Vítězslav ('61) NH Car Bike Team 7 02:11:38.0 00:43:04.4
464. 76 M30-39 ŠTĚPÁNEK Jan ('80) Emerge Bike&Ski Bakajda 2 02:11:42.5 00:43:08.9
465. 388 M60-69 NOVOTNÝ František ('52) Tomíno 02:11:44.3 00:43:10.7
466. 361 M30-39 GRUBER Josef ('85) 02:11:49.7 00:43:16.1
467. 835 M19-29 FIŠER Jan ('87) 02:11:57.5 00:43:23.9
468. 181 M30-39 GRUNT František ('76) Cognito and Gauss Algorithmic sports club 02:12:01.3 00:43:27.7
469. 620 M30-39 BĚŽEL Jakub ('85) 02:12:12.5 00:43:38.9
470. 598 M19-29 PÁNÍK Tomáš ('88) 02:12:14.0 00:43:40.4
471. 325 M30-39 ČAPEK Roman ('85) Tomíno 02:12:18.2 00:43:44.6
472. 503 M40-49 HOUŠKA Tomáš ('71) Optika Bíma 02:12:20.0 00:43:46.4
473. 273 M40-49 AJCHLER Roman ('66) 02:12:30.6 00:43:57.0
474. 746 M50-59 HNÁTEK Karel ('61) 02:12:36.0 00:44:02.4
475. 627 M19-29 ČECH Lukáš ('91) 02:12:39.4 00:44:05.8
476. 681 M40-49 ODSTRČIL Petr ('74) NH Car Bike Team 6 02:12:40.1 00:44:06.5
477. 783 M19-29 POKORNÝ Ondřej ('90) 02:12:40.3 00:44:06.7
478. 952 M70+ ŽALSKÝ Šlechtislav ('42) apache loko trutnov 02:12:41.0 00:44:07.4
479. 617 M30-39 SÝKORA Lukáš ('80) 02:12:47.2 00:44:13.6
480. 329 M50-59 MAŠEK Libor ('58) 02:12:48.2 00:44:14.6
481. 992 M18 ČERNÝ Vít ('99) 02:12:55.7 00:44:22.1
482. 283 M60-69 HAUPTVOGEL Jaroslav ('47) Pohodáři 02:13:03.7 00:44:30.1
483. 738 M40-49 RŮŽIČKA Michal ('75) 02:13:06.7 00:44:33.1
484. 335 M40-49 KŮLA Tomáš ('69) Tomíno 02:13:12.2 00:44:38.6
485. 918 M40-49 SILNICA Tomáš ('74) 02:13:12.2 00:44:38.6
486. 349 M50-59 FLIEGER Bohumil ('63) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 02:13:13.5 00:44:39.9
487. 347 M50-59 HOLUBKA Josef ('61) SK Blíževedly Lipex SK Blíževedly 02:13:14.2 00:44:40.6
488. 386 M40-49 DENEMARK Jiří ('68) 02:13:15.5 00:44:41.9
489. 185 M40-49 BENDA Petr ('71) 02:13:22.7 00:44:49.1
490. 163 M40-49 VANCL Vladimír ('69) 02:13:28.2 00:44:54.6
491. 690 M40-49 FOLTÁN David ('74) NH Car Bike Team 8 02:13:32.7 00:44:59.1
492. 722 M40-49 GOTHARD Tomáš ('68) NH Car Bike Team 16 02:13:32.8 00:44:59.2
493. 436 M40-49 BORISOV Marcel ('75) 02:13:33.7 00:45:00.1
494. 704 M30-39 NOVOTNÝ Michal ('81) NH Car Bike Team 11 02:13:34.0 00:45:00.4
495. 274 M19-29 PANGRÁC Vojtěch ('87) 02:13:38.5 00:45:04.9
496. 260 M50-59 ŠÍR Milan ('64) BikeStars Vrchlabí 02:13:40.3 00:45:06.7
497. 686 M40-49 MIKA Vladislav ('72) NH Car Bike Team 7 02:13:42.9 00:45:09.3
498. 303 M30-39 SOJAK Tomas ('80) 02:13:44.2 00:45:10.6
499. 152 M19-29 KŮNA Jakub ('87) 02:13:44.7 00:45:11.1
500. 239 M30-39 ČEJKA Ondřej ('84) 02:13:45.7 00:45:12.1
501. 510 M40-49 KŘÍŽ Petr ('74) 02:13:45.9 00:45:12.3
502. 654 M30-39 ŠMEJKAL Jan ('81) 02:13:53.0 00:45:19.4
503. 494 M50-59 HUML Jiří ('56) VELOSPORT DOMAŽLICE 02:13:57.5 00:45:23.9
504. 493 M40-49 FRANTZ Christian ('71) 02:13:58.9 00:45:25.3
505. 207 M50-59 BARCHÁNEK Ivan ('65) 02:14:01.7 00:45:28.1
506. 544 M40-49 KALINA Pavel ('66) 02:14:12.0 00:45:38.4
507. 564 M60-69 MAŠÍN Karel ('53) Sobín 02:14:12.5 00:45:38.9
508. 231 M40-49 STEIDL Tomáš ('75) 02:14:14.0 00:45:40.4
509. 533 M30-39 HÁJEK Ondřej ('79) tbvc Mělník 02:14:25.8 00:45:52.2
510. 624 M30-39 LINET Jaroslav ('76) 02:14:31.7 00:45:58.1
511. 551 M40-49 FRANĚK Petr ('75) 02:14:36.2 00:46:02.6
512. 715 M40-49 SLÁNSKÝ Martin ('72) NH Car Bike Team 13 02:14:37.3 00:46:03.7
513. 175 M40-49 PROTIVÍNSKÝ Petr ('73) 02:14:41.5 00:46:07.9
514. 480 M40-49 DRÁBIK Milan ('71) 02:14:47.7 00:46:14.1
515. 584 M40-49 HOFMAN Tomáš ('70) 02:14:55.6 00:46:22.0
516. 576 M30-39 ŽÁRA Jan ('83) tbvc Mělník 02:15:02.5 00:46:28.9
517. 534 M30-39 VEČEREK Jiří ('83) 02:15:02.7 00:46:29.1
518. 963 M40-49 IMLAUF Petr ('74) Kolo Šír 02:15:05.8 00:46:32.2
519. 761 M19-29 KUBIŠTA Tomáš ('93) 02:15:11.4 00:46:37.8
520. 688 M40-49 LHOTÁK Martin ('73) NH Car Bike Team 8 02:15:13.2 00:46:39.6
521. 514 M40-49 CARBOCH Petr ('73) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:15:25.2 00:46:51.6
522. 174 M50-59 TOMÍČEK František ('56) 02:15:26.7 00:46:53.1
523. 921 M30-39 HAVRÁNEK Josef ('83) 02:15:56.5 00:47:22.9
524. 791 M30-39 DVOŘÁČEK Radim ('76) Wüstenrot 02:15:57.0 00:47:23.4
525. 610 M30-39 ZÍTKA Miroslav ('84) 02:15:59.2 00:47:25.6
526. 462 M19-29 VOTAVA David ('91) Pepek 02:16:01.5 00:47:27.9
527. 825 M40-49 PÍSAŘ Pavel ('75) 02:16:29.5 00:47:55.9
528. 969 M50-59 HRNČÍŘ Jan ('63) 02:16:32.3 00:47:58.7
529. 740 M40-49 CHVOJKA Josef ('71) 02:16:39.7 00:48:06.1
530. 866 M40-49 NAGY Jan ('75) Wüstenrot 2. 02:16:44.3 00:48:10.7
531. 694 M30-39 HUMENÍK Tomáš ('84) NH Car Bike Team 9 02:16:53.0 00:48:19.4
532. 760 M40-49 KARAFIÁT Tomáš ('71) 02:16:54.1 00:48:20.5
533. 336 M30-39 ROZMAN Zbyněk ('81) 02:16:55.0 00:48:21.4
534. 315 M40-49 SEKELSKÝ Roman ('75) 02:16:56.9 00:48:23.3
535. 448 M40-49 ŘEZNÍČEK Dan ('72) 02:16:59.7 00:48:26.1
536. 859 M40-49 BROTHÁNEK Radek ('74) 02:17:06.5 00:48:32.9
537. 856 M18 POSPÍŠIL Viktor ('03) 02:17:06.9 00:48:33.3
538. 692 M30-39 NOVÁK Vladimír ('79) NH Car Bike Team 9 02:17:18.0 00:48:44.4
539. 707 M40-49 VYBÍRAL Milan ('66) NH Car Bike Team 12 02:17:29.5 00:48:55.9
540. 814 M30-39 PUPALA Michael ('83) VISA TEAM 5 02:17:37.7 00:49:04.1
541. 879 M30-39 DRAŽIL Josef ('78) 02:17:42.7 00:49:09.1
542. 880 M19-29 NAJMAN Martin ('86) 02:17:42.7 00:49:09.1
543. 244 M50-59 RATAJ Jiří ('64) 02:17:49.1 00:49:15.5
544. 802 M30-39 RITTMANN Pavel ('76) VISA TEAM 2 02:17:49.7 00:49:16.1
545. 287 M40-49 MAREŠ Jiří ('73) 02:17:58.1 00:49:24.5
546. 423 M19-29 DLABOLA Aleš ('88) 02:18:11.0 00:49:37.4
547. 608 M30-39 VŮJTĚCH Tomáš ('76) 02:18:16.0 00:49:42.4
548. 473 M40-49 LUDICKÝ Tomáš ('73) MTB HANZ 02:18:18.7 00:49:45.1
549. 642 M40-49 VAŘÍLEK Karel ('66) 02:18:28.2 00:49:54.6
550. 337 M40-49 KOUBA Pavel ('75) 02:18:49.5 00:50:15.9
551. 316 M40-49 PECH Jiří ('69) 02:19:05.7 00:50:32.1
552. 173 M30-39 SEJK Martin ('76) Hlásná 02:19:07.8 00:50:34.2
553. 757 M30-39 HORÁK Josef ('81) Algheroteam 02:19:13.3 00:50:39.7
554. 443 M40-49 HUDEC Michal ('75) 02:19:19.0 00:50:45.4
555. 437 M30-39 ZAVŘEL Stanislav ('78) CK-Verne 02:19:21.2 00:50:47.6
556. 425 M40-49 BĚLKA David ('72) MTB HANZ 02:19:22.2 00:50:48.6
557. 655 M40-49 HEJTMÁNEK Karel ('71) 02:19:26.0 00:50:52.4
558. 758 M40-49 SAJFRÍD Miloš ('75) 02:19:29.0 00:50:55.4
559. 355 M40-49 BÍMA Jiří ('72) 02:19:36.5 00:51:02.9
560. 318 M40-49 KŘÍŽEK Petr ('72) 02:19:36.9 00:51:03.3
561. 495 M40-49 KŘÍŽ Pavel ('68) 02:19:39.6 00:51:06.0
562. 754 M30-39 PAŽOUT Jan ('78) SKP Mladá Boleslav SKP Mladá Boleslav 02:19:43.2 00:51:09.6
563. 556 M40-49 TITĚRA Petr ('75) 02:19:50.9 00:51:17.3
564. 874 M60-69 CHROUST Miroslav ('55) 02:19:59.2 00:51:25.6
565. 964 M40-49 PURM Michal ('72) 02:20:10.2 00:51:36.6
566. 412 M50-59 HOLUB Petr ('61) CK-Verne 02:20:13.0 00:51:39.4
567. 927 M50-59 EWALD Joachim ('63) NH Car Bike Team 3 02:20:15.7 00:51:42.1
568. 257 M50-59 ŠŤOVÍČEK Stanislav ('63) 02:20:16.0 00:51:42.4
569. 537 M50-59 FRÜHBAUER Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR 02:20:16.1 00:51:42.5
570. 381 M60-69 BEKA Josef ('49) INSTATOP Kosmonosy 02:20:24.0 00:51:50.4
571. 906 M40-49 PECA Jaroslav ('67) 02:20:26.0 00:51:52.4
572. 713 M30-39 LEV Michal ('79) NH Car Bike Team 13 02:20:27.5 00:51:53.9
573. 985 M30-39 KUZMA Aleš ('77) 02:20:31.3 00:51:57.7
574. 565 M50-59 KOLÁŘ Jan ('58) 02:20:31.5 00:51:57.9
575. 720 M50-59 SLUKA Jiří ('57) NH Car Bike Team 15 02:20:33.5 00:51:59.9
576. 252 M30-39 STRNAD Petr ('78) 02:20:34.7 00:52:01.1
577. 743 M19-29 MEČÍŘ Milan ('88) 02:20:40.1 00:52:06.5
578. 703 M30-39 JOHN Petr ('81) NH Car Bike Team 11 02:20:40.5 00:52:06.9
579. 419 M30-39 TVRDÍK Jaroslav ('81) Auto Kelly 02:20:42.5 00:52:08.9
580. 373 M19-29 SEBEK Karel ('89) 02:20:56.2 00:52:22.6
581. 454 M50-59 KŘEN Petr ('58) MTB team Kácov 02:21:35.0 00:53:01.4
582. 221 M40-49 KOLIÁŠ Marek ('74) Ney DeMito 02:21:35.8 00:53:02.2
583. 709 M18 ŠNAJDR Jakub ('00) NH Car Bike Team 12 02:21:43.0 00:53:09.4
584. 679 M40-49 BOLEK Dušan ('75) NH Car Bike Team 6 02:21:53.6 00:53:20.0
585. 837 M40-49 JELÍNEK Michal ('75) Kobylisy 02:22:00.6 00:53:27.0
586. 629 M40-49 MATALÍK Petr ('73) 02:22:03.1 00:53:29.5
587. 689 M40-49 VODIČKA Michal ('73) NH Car Bike Team 8 02:22:14.2 00:53:40.6
588. 278 M60-69 CIHLÁŘ Josef ('54) Stone bikers 02:22:23.5 00:53:49.9
589. 799 M40-49 BIELIK Pavel ('75) VISA TEAM 1 02:22:29.5 00:53:55.9
590. 183 M19-29 MOCÁK Marek ('93) 02:22:35.2 00:54:01.6
591. 500 M30-39 TROJAN Tomáš ('82) 02:22:39.9 00:54:06.3
592. 645 M18 JARÝ Miroslav ('97) Ždírec bike 02:22:45.0 00:54:11.4
593. 583 M40-49 KLEIN Pavel ('68) 02:22:47.1 00:54:13.5
594. 762 M40-49 SPEJZL Ludek ('74) 02:22:57.1 00:54:23.5
595. 602 M30-39 PAVLIS Jakub ('85) 02:22:59.3 00:54:25.7
596. 848 M30-39 NEDÓ Josef ('79) 02:23:00.4 00:54:26.8
597. 235 M30-39 FIDRMUC Pavel ('83) Rykol 02:23:03.8 00:54:30.2
598. 812 M30-39 DVOŘÁČEK Bronislav ('76) VISA TEAM 4 02:23:12.6 00:54:39.0
599. 476 M70+ HRUŠA Karel ('43) 02:23:19.8 00:54:46.2
600. 530 M40-49 SEKELSKY Jan ('69) 02:23:32.6 00:54:59.0
601. 803 M30-39 MENDEL Martin ('76) VISA TEAM 2 02:23:38.0 00:55:04.4
602. 189 M50-59 KŮNA Jan ('58) 02:23:53.8 00:55:20.2
603. 632 M40-49 BRADÁČ Zdeněk ('74) 02:23:54.5 00:55:20.9
604. 725 M50-59 ZEIDLER Milan ('61) NH Car Bike Team 16 02:24:17.0 00:55:43.4
605. 246 M40-49 HOKEŠ Tomáš ('73) 02:24:22.0 00:55:48.4
606. 987 M30-39 ŠEFL Martin ('81) Continental 02:24:37.4 00:56:03.8
607. 322 M50-59 LANDR Jiří ('64) Tomíno 02:24:38.2 00:56:04.6
608. 389 M19-29 LIDÁK Tomáš ('86) 02:24:39.5 00:56:05.9
609. 697 M40-49 ŠÍMA Jiří ('70) NH Car Bike Team 10 02:24:58.3 00:56:24.7
610. 450 M50-59 BUBENÍČEK Jan ('56) 02:25:18.1 00:56:44.5
611. 478 M50-59 HAVLÍK Pavel ('65) 02:25:46.2 00:57:12.6
612. 625 M30-39 KOBULNICKÝ Martin ('77) 02:26:03.6 00:57:30.0
613. 293 M50-59 SCHIEFERT Petr ('62) BikeStars Vrchlabí 02:26:06.0 00:57:32.4
614. 929 M50-59 POKORNÝ Pavel ('59) 02:26:15.5 00:57:41.9
615. 206 M30-39 NAVRÁTIL František ('82) 02:26:17.8 00:57:44.2
616. 313 M40-49 LAFEK Petr ('71) Rykol 02:26:18.8 00:57:45.2
617. 932 M50-59 NOVÁK Václav ('64) Bike+Peloton 02:26:20.5 00:57:46.9
618. 517 M40-49 ADAM Viktor ('74) Kotelníci severu 02:26:22.5 00:57:48.9
619. 636 M40-49 VÁVRA Josef ('67) 02:26:23.9 00:57:50.3
620. 224 M60-69 GENGELA Jan ('55) 02:26:30.8 00:57:57.2
621. 727 M50-59 RATHOVSKÝ Ladislav ('64) NH Car Bike Team 16 02:26:53.2 00:58:19.6
622. 264 M40-49 BANÝR Milan ('66) 02:27:45.3 00:59:11.7
623. 326 M19-29 FUKSA Petr ('90) Tomíno 02:27:55.1 00:59:21.5
624. 539 M50-59 KRATOVHVÍL Jaroslav ('56) 02:28:09.8 00:59:36.2
625. 199 M40-49 PŘIBYL Zbyněk ('66) 02:28:11.1 00:59:37.5
626. 70 M40-49 REŠL Petr ('70) STEVENS BIKE 02:28:12.8 00:59:39.2
627. 506 M30-39 HORÁK Otakar ('76) 02:28:59.2 01:00:25.6
628. 292 M19-29 MOTTL Jiří ('96) 02:29:24.2 01:00:50.6
629. 499 M60-69 BUDĚJSKÝ Miroslav ('53) 02:29:35.5 01:01:01.9
630. 291 M40-49 MOTTL Martin ('67) 02:29:52.0 01:01:18.4
631. 464 M50-59 HATAŠ Luděk ('62) Pepek 02:29:56.1 01:01:22.5
632. 374 M19-29 SIROTNÝ Marek ('93) Tomíno 02:31:07.5 01:02:33.9
633. 542 M40-49 NÁHLOVSKÝ Jan ('70) Nahli team 02:31:45.0 01:03:11.4
634. 648 M50-59 MEJZR Václav ('62) 02:32:32.2 01:03:58.6
635. 323 M50-59 SOBOTKA Vladimír ('63) Tomíno 02:32:53.6 01:04:20.0
636. 324 M19-29 SOBOTKA Jakub ('93) Tomíno 02:32:56.8 01:04:23.2
637. 773 M40-49 LOCHMAN Petr ('69) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 02:33:08.0 01:04:34.4
638. 795 M18 VÁŇA Martin ('01) Wüstenrot 02:33:29.5 01:04:55.9
639. 771 M40-49 PAVLÍČEK Tomáš ('72) STPA CZ 02:33:47.3 01:05:13.7
640. 550 M40-49 KOPULETÝ Radovan ('66) 02:34:17.0 01:05:43.4
641. 805 M30-39 BRANDEJSKÝ Roman ('81) VISA TEAM 2 02:34:18.4 01:05:44.8
642. 813 M40-49 DOBROVOLNÝ Aleš ('75) VISA TEAM 4 02:34:19.5 01:05:45.9
643. 277 M40-49 RABIŇÁK Jiří ('71) JR 02:34:55.2 01:06:21.6
644. 873 M18 RABIŇÁK Denis ('00) JR 02:34:58.6 01:06:25.0
645. 382 M40-49 MODRÁČEK Zdeněk ('67) 02:35:12.8 01:06:39.2
646. 954 M18 PELIKÁN Albert ('00) 02:35:15.5 01:06:41.9
647. 660 M30-39 NOVOTNÝ Martin ('82) 02:35:36.8 01:07:03.2
648. 976 M60-69 MOJŽÍŠ Jaromír ('54) Podbořany 02:35:43.3 01:07:09.7
649. 299 M40-49 KVASNIČKA Petr ('67) 02:35:53.8 01:07:20.2
650. 614 M40-49 PLAČEK Miloš ('70) 02:36:19.0 01:07:45.4
651. 772 M40-49 BLÁHA Martin ('71) 02:36:25.3 01:07:51.7
652. 457 M50-59 DVOŘÁK Viktor ('61) Pepek 02:36:31.3 01:07:57.7
653. 331 M40-49 DALIBOR Antonín ('70) Zápy 02:36:42.5 01:08:08.9
654. 192 M19-29 PELIKÁN Jiří ('86) Pedal Damn It! 02:36:46.0 01:08:12.4
655. 668 M40-49 ŠEVČÍK Petr ('68) 02:37:13.0 01:08:39.4
656. 553 M30-39 ŠEVČÍK Jan ('78) 4bidden 02:37:18.5 01:08:44.9
657. 651 M19-29 VESELÝ Milan ('90) 02:37:44.8 01:09:11.2
658. 984 M19-29 ŠMEJKAL Jan ('87) 02:38:05.0 01:09:31.4
659. 593 M30-39 JACHEK Tomáš ('78) 02:38:15.2 01:09:41.6
660. 931 M40-49 BARCAL Miroslav ('72) 02:38:17.5 01:09:43.9
661. 659 M30-39 PICHL Luděk ('81) 02:38:30.8 01:09:57.2
662. 535 M50-59 STRAKA Jiří ('65) 02:38:35.3 01:10:01.7
663. 731 M40-49 DONNER Radek ('74) NH Car Bike Team 18 02:38:36.0 01:10:02.4
664. 721 M50-59 PĚKNÝ Vít ('63) NH Car Bike Team 15 02:39:16.3 01:10:42.7
665. 756 M50-59 KOMINÍK Jan ('65) SKP Mladá Boleslav SKP Mladá Boleslav 02:39:47.0 01:11:13.4
666. 384 M30-39 ZACH Petr ('84) Boxeďáci 02:40:33.0 01:11:59.4
667. 161 M50-59 DVOŘÁK Jaromír ('60) 02:40:36.0 01:12:02.4
668. 298 M40-49 ŠVEC Stanislav ('67) 02:41:46.9 01:13:13.3
669. 420 M30-39 HRÁBEK Lukáš ('84) 02:41:56.8 01:13:23.2
670. 222 M19-29 HERRMANN Oldrich ('90) 02:42:17.5 01:13:43.9
671. 312 M30-39 HORÁK Josef ('80) Rykol 02:42:24.9 01:13:51.3
672. 700 M18 KAPR Martin ('01) NH Car Bike Team 10 02:42:46.6 01:14:13.0
673. 438 M40-49 DICSE Josef ('69) 02:42:47.3 01:14:13.7
674. 501 M30-39 VODIČKA Jiří ('78) 02:43:37.0 01:15:03.4
675. 729 M40-49 ERBEN Michal ('75) NH Car Bike Team 18 02:43:45.0 01:15:11.4
676. 780 M30-39 MÜNZBERG David ('82) 02:43:48.8 01:15:15.2
677. 832 M30-39 KUKULA Roman ('80) 02:43:55.0 01:15:21.4
678. 819 M40-49 SARGA Jiří ('73) 02:43:59.5 01:15:25.9
679. 474 M19-29 BENDA Jaroslav ('87) 02:44:30.5 01:15:56.9
680. 892 M30-39 RIDL Michal ('79) 02:44:50.8 01:16:17.2
681. 822 M30-39 HEINZ Luděk ('80) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 4 02:45:43.3 01:17:09.7
682. 357 M40-49 VINCÍK Radek ('68) Vazouni 02:46:52.5 01:18:18.9
683. 748 M19-29 ČIGÁŠ Jan ('87) 02:47:19.3 01:18:45.7
684. 951 M40-49 GAUBE Michal ('68) 02:47:21.5 01:18:47.9
685. 626 M19-29 KOVÁŘ Ondřej ('89) 02:47:41.3 01:19:07.7
686. 711 M18 ŠNAJDR Šimon ('02) NH Car Bike Team 12 02:48:31.8 01:19:58.2
687. 297 M40-49 JELÍNEK Pavel ('74) Ždírec Bike 02:48:43.6 01:20:10.0
688. 855 M40-49 POSPÍŠIL Adam ('75) 02:48:48.5 01:20:14.9
689. 857 M18 POSPÍŠIL Adam ('05) 02:48:48.6 01:20:15.0
690. 712 M18 BAMBUCH Dominik ('01) NH Car Bike Team 13 02:48:49.1 01:20:15.5
691. 463 M19-29 VOTAVA Filip ('93) Pepek 02:49:15.3 01:20:41.7
692. 718 M50-59 HRDINA Richard ('62) NH Car Bike Team 15 02:49:29.6 01:20:56.0
693. 833 M30-39 DIVIŠ Vladimír ('81) 02:50:23.3 01:21:49.7
694. 875 M50-59 MOUDRÝ Karel ('62) 02:50:23.6 01:21:50.0
695. 946 M30-39 ZAJÍČEK Jan ('81) AUTHOR 02:50:29.4 01:21:55.8
696. 73 M40-49 NOVÁČEK Karel ('68) Bike&ski Bakov nad Jizerou Emerge Bike&Ski Bakajda 2 02:51:31.3 01:22:57.7
697. 940 M50-59 STREUBEL Leo ('60) 02:51:46.3 01:23:12.7
698. 776 M50-59 PIETSCHMANN Olda ('59) Sudety team RUMBURK 02:52:00.1 01:23:26.5
699. 489 M50-59 KOŠVANEC Milouš ('59) 02:52:26.1 01:23:52.5
700. 728 M40-49 BINDER Pavel ('75) NH Car Bike Team 18 02:52:51.8 01:24:18.2
701. 442 M19-29 VIGNER Leoš ('88) 02:53:05.6 01:24:32.0
702. 202 M40-49 OPA Stanislav ('73) 02:53:13.6 01:24:40.0
703. 714 M18 ERBEN Michal ('02) NH Car Bike Team 13 02:54:57.0 01:26:23.4
704. 155 M30-39 KRAUSE Vítězslav ('78) 02:55:53.8 01:27:20.2
705. 842 M40-49 SZABAN Václav ('69) 02:56:22.3 01:27:48.7
706. 271 M50-59 PANGRÁC Miroslav ('65) 02:56:37.3 01:28:03.7
707. 578 M50-59 KAŠPAR Vladimír ('64) tbvc Mělník 02:59:13.8 01:30:40.2
708. 801 M40-49 ŠTĚTKA Martin ('75) VISA TEAM 1 02:59:22.8 01:30:49.2
709. 749 M70+ PODSEDNÍČEK Rudolf ('43) BIKE RPO Mladá Boleslav 02:59:29.2 01:30:55.6
710. 816 M70+ MOTTL Antonín ('37) 03:00:06.1 01:31:32.5
711. 862 M50-59 KOČIŠ Josef ('60) 03:00:42.8 01:32:09.2
712. 854 M40-49 POSPÍŠIL Vít ('70) 03:00:47.3 01:32:13.7
713. 203 M30-39 MAHELKA Karel ('79) 03:01:11.6 01:32:38.0
714. 461 M50-59 VOTAVA Martin ('63) Pepek 03:03:06.8 01:34:33.2
715. 698 M18 ŠÍMA Jiří ('01) NH Car Bike Team 10 03:04:40.2 01:36:06.6
716. 178 M40-49 PRCHLÍK Roman ('71) SK Luštěnice 2012 03:07:28.4 01:38:54.8
717. 705 M40-49 SUŠÍR Ladislav ('73) NH Car Bike Team 11 03:08:54.1 01:40:20.5
718. 811 M30-39 ZAHRADNÍK Peter ('80) VISA TEAM 4 03:09:44.9 01:41:11.3
719. 652 M40-49 FOJTÍK Michal ('69) Continental Brandýs II. 03:10:24.4 01:41:50.8
720. 375 M19-29 PROŠEK Zdeněk ('89) 03:10:52.6 01:42:19.0
721. 262 M30-39 MALÁT Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:14:34.9 01:46:01.3
722. 770 M40-49 HUSÁK Petr ('72) STPA CZ 03:15:11.7 01:46:38.1
723. 395 M19-29 KLAPÁLEK Pavel ('89) 03:16:43.9 01:48:10.3
724. 945 M40-49 ZAJÍČEK Jaromír ('70) AUTHOR 03:16:51.8 01:48:18.2
725. 548 M50-59 TOMANDL Martin ('65) 03:18:33.1 01:49:59.5
726. 702 M30-39 JASENČÁK Miloš ('82) NH Car Bike Team 11 03:27:47.4 01:59:13.8
727. 706 M30-39 VARGA Robert ('81) NH Car Bike Team 11 03:29:30.4 02:00:56.8
728. 604 M60-69 ŠTĚRBA Lubomír ('51) 03:37:14.9 02:08:41.3
729. 742 M30-39 FIDLER Lukáš ('85) 03:49:38.7 02:21:05.1
730. 747 M50-59 PRUSKAVEC Miroslav ('60) 03:49:39.5 02:21:05.9