Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. IVAR CS AUTHOR TEAM Ježek Václav, Valášek Daniel, Jiránek Tomáš 04:31:15.3  
2. Author Masters Jiřena Pavel, Kocián Václav, Beneš Petr 05:04:03.5 00:32:48.2
3. NH Car Bike Team 1 Novák Jan, Bališ Petr, Zeithammer Martin 05:11:24.9 00:40:09.6
4. www.carla.kupkolo.cz Toman Luboš, Toman Lukáš, Toman Jan 05:16:37.1 00:45:21.8
5. CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM Zeman David, Fuksa Ladislav, Antonín Adam 05:18:07.8 00:46:52.5
6. BSB Emerge Kysela Jan, Brzobohatý Václav, Palounek Michal 05:22:26.2 00:51:10.9
7. NH Car Bike Team 2 Šnajdr Filip, Makový Jakub, Řehoř Radek 05:30:30.4 00:59:15.1
8. NH Car Bike Team 3 Hlačík Zdeněk, Havlíček Vratislav, Veselý Jan 05:46:59.4 01:15:44.1
9. HSK cycling team Nádvorník Jiří, Pilnáček Radek, Novák Petr 05:53:36.6 01:22:21.3
10. Stevens Pospíšil Jiří, Češka Martin, Rešl Petr 05:59:45.6 01:28:30.3
11. NH Car Bike Team 13 Moudřík Petr, Brynda David, Horyna Zdeněk 06:06:16.7 01:35:01.4
12. Luigi Cocotti Tomášek Roman, Melichar Vladimír, Melichar Stanislav 06:07:13.8 01:35:58.5
13. NH Car Bike Team 7 Stanislav Martin, Kašparec Jiří, Techlovský Petr 06:11:04.3 01:39:49.0
14. Tomíno Zlámal Aleš, Gizela Marek, Dubský Pavel 06:15:32.2 01:44:16.9
15. KČT MTB Kralupy Blecha Michal, Blecha Josef, Slabý Martin 06:21:39.1 01:50:23.8
16. ZPA Bike Team Havelka Daniel, Sadílek Radovan, Malinský Jan 06:23:44.9 01:52:29.6
17. NH Car Ladies Bike Team 1 Jáčová Pavla, Píšová Martina, Volfová Hana 06:29:17.0 01:58:01.7
18. MTB HANZ Richtrmoc Petr, Beneš Jan, Moravec Tomáš 06:29:20.4 01:58:05.1
19. STPA CZ Stránský Pavel, Flek Zdeněk, Stránský Jiří 06:30:13.3 01:58:58.0
20. MTB Team Brudra Vančura Miloš, Sůsová Petra, Krátký Jan 06:37:43.5 02:06:28.2
21. SK Blíževedly Provazník Jaroslav, Komenda Zdeněk, Kolařík Miroslav 06:38:45.7 02:07:30.4
22. NH Car Bike Team 14 Plzák Lukáš, Nosek Milan, Vacek Jan 06:44:26.6 02:13:11.3
23. mBank Čermák Vít, Truhlář Roman, Dvořáček Bronislav 06:44:32.1 02:13:16.8
24. NH Car Bike Team 6 Odstrčil Petr, Komeda Tomáš, Bolek Dušan 06:52:33.6 02:21:18.3
25. BENET team Benda Pavel, Protivný Michal, Kopecký Karel 06:54:37.4 02:23:22.1
26. NH Car Bike Team 8 Volek Roman, Vodička Michal, Sušír Ladislav 07:07:14.6 02:35:59.3
27. TBVC Mělník Hájek Ondřej, Žára Jan, Březina Marek 07:20:18.0 02:49:02.7
28. NH Car Bike Team 12 Zeidler Milan, Šnajdr Jakub, Budín Milan 07:20:28.8 02:49:13.5
29. NH Car Bike Team 5 Kubů Jaroslav, Všianský Ondřej, Vaněk Pavel 07:27:11.2 02:55:55.9
30. N.A.C.O. Liberec Ježek Jan, Havlik Radek, Ježková Jitka 07:32:27.7 03:01:12.4
31. NH Car Bike Team 10 Marták Jan, Donner Radek, Erben Michal 07:35:58.8 03:04:43.5
32. NH Car Bike Team 9 Novák Pavel, Lev Michal, Polák Jan 07:51:02.8 03:19:47.5
33. Dingáni Hora Jiří, Vlastník Jiří, Horová Tereza 08:06:34.4 03:35:19.1
34. NH Car Bike Team 4 Vybíral Milan, Rybka Tomáš, Beneš Pavel 08:21:21.4 03:50:06.1
35. NH Car Ladies Bike Team 3 Šnajdrová Michaela, Kopacek Barbara, Kubů Hana 08:37:51.3 04:06:36.0
36. NH Car Ladies Bike Team 2 Šímová Irena, Sušírová Lenka, Čížková Magda 08:47:18.4 04:16:03.1
37. NH Car Bike Team 11 Merxbauer Matěj, Hrdina Richard, Hrdina Richard 09:36:59.6 05:05:44.3
38. Cajk Bike Team Marcoň David, Hejdová Zuzana, Marcoňová Veronika 10:28:22.9 05:57:07.6