Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy do 18 let / 50 km (1996 a mladší), Z19-29 Ženy 19-29 let / 50 km (1985 až 1995), Z30-39 Ženy 30-39 let / 50 km (1975 až 1984), Z40-49 Ženy 40-49 let / 50 km (1965 až 1974), Z50+ Ženy nad 50 let / 50 km (1964 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 5 Z30-39 Cibulková Lenka ('80) Lawi Sport team 01:49:26.4  
2. 873 Z30-39 Syrovátková Irena ('83) Symbio+ Cannondale Symbio+Cannondale 01:57:46.5 00:08:20.1
3. 909 Z18 Krčková Eliška ('97) ELEVEN team Příchovice ELEVEN RUBENA TEAM 01:59:03.8 00:09:37.4
4. 755 Z18 Janu Kamila ('00) VELOSPORT VALENTA TEAM 02:01:23.7 00:11:57.3
5. 350 Z50+ Kadlecová Hana ('59) 02:03:21.8 00:13:55.4
6. 327 Z40-49 Jáčová Pavla ('73) NH Car Ladies Bike Team 1 02:03:34.2 00:14:07.8
7. 387 Z30-39 Kopecká Ivana ('78) Good Time´s Cyklo Team Děčín Good Time´s Cyklo Team Děčín 02:04:37.1 00:15:10.7
8. 733 Z19-29 Zadáková Klára ('88) 02:05:51.6 00:16:25.2
9. 538 Z30-39 Píšová Martina ('78) NH Car Ladies Bike Team 1 02:09:03.7 00:19:37.3
10. 914 Z40-49 Miková Michaela ('73) Symbio+ Cannondale 02:10:16.7 00:20:50.3
11. 913 Z40-49 Hrubá Hana ('73) Kraken Team Dobříš 02:12:51.9 00:23:25.5
12. 623 Z19-29 Sůsová Petra ('86) MTB Team Brudra 02:13:05.6 00:23:39.2
13. 789 Z18 Ondečková Zuzana ('97) Onďas team 02:13:10.0 00:23:43.6
14. 332 Z40-49 Vejrostová Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:13:22.9 00:23:56.5
15. 875 Z30-39 Schwaningerová Petra ('82) RockMachine-Cyklomax Rock Machine-Cyklomax 02:15:20.1 00:25:53.7
16. 681 Z40-49 Trnčíková Jarmila ('68) TJ Cykloprag 02:16:33.2 00:27:06.8
17. 719 Z30-39 Volfová Hana ('79) NH Car Ladies Bike Team 1 02:16:39.1 00:27:12.7
18. 840 Z18 Pospíšilová Klára ('99) 02:17:56.5 00:28:30.1
19. 409 Z30-39 Krejčíková Helena ('79) 02:19:25.4 00:29:59.0
20. 665 Z40-49 Štroblová Karla ('74) 02:23:43.1 00:34:16.7
21. 382 Z40-49 Komárková Jitka ('70) Symbio+ Cannondale 02:24:40.6 00:35:14.2
22. 813 Z19-29 Šlechtová Lenka ('91) 02:25:13.5 00:35:47.1
23. 396 Z18 Kotěšovcová Anna ('96) Tri Ski HP 02:26:35.4 00:37:09.0
24. 285 Z19-29 Havlíková Pavlína ('89) 02:28:32.8 00:39:06.4
25. 262 Z19-29 Frühbauerová Ivana ('85) Freeba team 02:29:23.0 00:39:56.6
26. 890 Z30-39 Mašková Alena ('82) Cyklomarket 02:29:28.2 00:40:01.8
27. 650 Z30-39 Šnajdrová Michaela ('79) NH Car Ladies Bike Team 3 02:30:30.0 00:41:03.6
28. 230 Z30-39 Dostálová Jana ('82) 02:31:35.8 00:42:09.4
29. 576 Z19-29 Rozkošová Veronika ('87) 02:31:37.6 00:42:11.2
30. 753 Z30-39 Paliculin Maslanova Martina ('82) 02:32:42.8 00:43:16.4
31. 659 Z19-29 Šrámová Aneta ('90) 02:34:50.1 00:45:23.7
32. 642 Z30-39 Šímová Irena ('76) NH Car Ladies Bike Team 2 02:34:53.7 00:45:27.3
33. 591 Z30-39 Skořepová Ladislava ('78) RockMachine-Cyklomax 02:34:56.8 00:45:30.4
34. 445 Z50+ Madarová Radmila ('60) RADWIN.team 02:36:03.9 00:46:37.5
35. 434 Z50+ Lidická Eva ('61) Slavie Karlovy Vary 02:40:21.4 00:50:55.0
36. 342 Z30-39 Ježková Jitka ('76) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:41:24.8 00:51:58.4
37. 502 Z19-29 Novotná Maruška ('86) Josyma Tomíno 02:42:48.9 00:53:22.5
38. 770 Z40-49 Daliborová Ivana ('70) 02:43:01.4 00:53:35.0
39. 564 Z18 Pudilová Lucie ('97) Josyma Tomíno 02:44:12.0 00:54:45.6
40. 424 Z18 Kurková Natálie ('01) 02:44:41.9 00:55:15.5
41. 625 Z40-49 Sušírová Lenka ('72) NH Car Ladies Bike Team 2 02:45:05.8 00:55:39.4
42. 893 Z30-39 Klapková Veronika ('79) 02:48:16.9 00:58:50.5
43. 253 Z19-29 Fišerová Lucie ('91) 02:50:56.8 01:01:30.4
44. 247 Z30-39 Zítková Adéla ('82) Johnny mc Knaps team 02:51:19.0 01:01:52.6
45. 805 Z30-39 Flašková Michaela ('82) 02:53:11.8 01:03:45.4
46. 934 Z50+ Mojžíšová Jaroslava ('55) 02:53:26.2 01:03:59.8
47. 351 Z30-39 Kadlecová Markéta ('76) 02:55:11.5 01:05:45.1
48. 320 Z19-29 Hutníková Kateřina ('88) 02:57:40.2 01:08:13.8
49. 252 Z18 Fišerová Klára ('96) NH Car Ladies Bike Team 1 02:58:20.1 01:08:53.7
50. 862 Z40-49 Vejvodová Ivana ('73) mBank 02:58:44.7 01:09:18.3
51. 503 Z50+ Novotná Miloslava ('60) Bike Frýdlant 03:00:51.0 01:11:24.6
52. 308 Z18 Horová Tereza ('96) Dingáni 03:02:42.1 01:13:15.7
53. 400 Z40-49 Zemanová Jitka ('67) 03:02:49.0 01:13:22.6
54. 832 Z19-29 Kopacek Barbara ('87) NH Car Ladies Bike Team 3 03:03:35.5 01:14:09.1
55. 415 Z40-49 Kubů Hana ('69) NH Car Ladies Bike Team 3 03:03:45.8 01:14:19.4
56. 833 Z30-39 Věchetová Simona ('84) NH Car Ladies Bike Team 3 03:05:27.5 01:16:01.1
57. 435 Z50+ Limanová Jiřina ('59) 03:05:57.3 01:16:30.9
58. 399 Z40-49 Kracíková Hana ('72) 03:06:06.2 01:16:39.8
59. 821 Z19-29 Muráňová Jana ('89) 03:08:20.0 01:18:53.6
60. 830 Z30-39 Stránská Eva ('77) NH Car Ladies Bike Team 1 03:09:06.3 01:19:39.9
61. 684 Z30-39 Tušinská Klára ('79) 03:09:54.4 01:20:28.0
62. 184 Z19-29 Boučková Barbora ('92) NH Car Ladies Bike Team 3 03:10:26.5 01:21:00.1
63. 288 Z19-29 Hejdová Zuzana ('85) Cajk Bike Team 03:12:40.0 01:23:13.6
64. 529 Z30-39 Pejšová Eva ('77) 03:20:12.8 01:30:46.4
65. 561 Z40-49 Provázková Věra ('69) 03:20:47.3 01:31:20.9
66. 386 Z30-39 Kopecká Ivana ('84) 03:22:09.6 01:32:43.2
67. 242 Z30-39 Fadrhonsová Dana ('80) 03:23:05.8 01:33:39.4
68. 323 Z18 Hyšková Lucie ('96) 03:24:01.3 01:34:34.9
69. 579 Z19-29 Rutkowska Paulina ('90) 03:25:55.8 01:36:29.4
70. 216 Z40-49 Čížková Magda ('72) NH Car Ladies Bike Team 2 03:27:18.9 01:37:52.5
71. 919 Z19-29 Zahumenska Katerina ('85) 03:30:06.7 01:40:40.3
72. 379 Z19-29 Koláčná Radka ('91) NH Car Ladies Bike Team 2 03:36:58.8 01:47:32.4
73. 389 Z30-39 Kopernická Miluše ('77) 03:38:36.8 01:49:10.4
74. 455 Z30-39 Marcoňová Veronika ('83) Cajk Bike Team 04:16:06.2 02:26:39.8
75. 554 Z40-49 Přibylová Hana ('74) 04:18:36.2 02:29:09.8
76. 877 Z40-49 Chomátová Andrea ('73) 04:18:55.5 02:29:29.1