Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Elite Muži Elite / 50 km (Majitelé licence ČSC), M18 Muži do 18 let / 50 km (1996 a mladší), M19-29 Muži 19-29 let / 50 km (1985 až 1995), M30-39 Muži 30-39 let / 50 km (1975 až 1984), M40-49 Muži 40-49 let / 50 km (1965 až 1974), M50-59 Muži 50-59 let / 50 km (1955 až 1964), M60+ Muži nad 60 let / 50 km (1954 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1 Elite Ježek Václav ('77) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:28:11.1  
2. 18 Elite Valášek Daniel ('93) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:28:25.1 00:00:14.0
3. 10 Elite Splítek Martin ('88) CS Specialized HK 01:28:36.6 00:00:25.5
4. 6 Elite Kubín Michael ('93) Cyklovape Stevens Racing Team Cyklovape Stevens Racing Team 01:34:23.6 00:06:12.5
5. 3 M40-49 Jiránek Tomáš ('73) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:34:39.1 00:06:28.0
6. 9 M40-49 Polák Kamil ('68) Cyklo Kampo Turnov 01:37:51.6 00:09:40.5
7. 7 M30-39 Zima Ota ('84) Kellys Bikeranch team Kellys Bikeranch team 01:37:54.3 00:09:43.2
8. 28 M30-39 Polman Daniel ('79) lidé&HORY Duratec lidé&HORY Duratec 01:37:58.1 00:09:47.0
9. 31 M40-49 Toman Luboš ('69) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:38:00.8 00:09:49.7
10. 19 M19-29 Mikule Ondřej ('88) CYKLOTRENINK.com 01:38:05.1 00:09:54.0
11. 43 M40-49 Jiřena Pavel ('67) Author Masters 01:38:08.1 00:09:57.0
12. 16 M30-39 Turner Martin ('78) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:38:08.6 00:09:57.5
13. 96 M30-39 Václav Radim ('79) BeManiax 01:38:20.3 00:10:09.2
14. 42 M50-59 Kocián Václav ('58) Author Masters 01:38:27.3 00:10:16.2
15. 65 M19-29 Hlůžek Radim ('92) Symbio+ Cannondale 01:38:32.8 00:10:21.7
16. 2 M50-59 Klouček František ('60) 01:38:40.6 00:10:29.5
17. 62 M60+ Vosyka Richard ('54) Hermann IRSAP 01:38:46.3 00:10:35.2
18. 86 M30-39 Novotný František ('81) Bikepart.cz Bikepart.cz 01:38:52.6 00:10:41.5
19. 20 M30-39 Šinkovský Roman ('76) 01:38:59.1 00:10:48.0
20. 46 M30-39 Tondr David ('79) LAWI 01:39:05.3 00:10:54.2
21. 74 M19-29 Trenda Filip ('95) Rock Machine-Cyklomax 01:39:13.3 00:11:02.2
22. 60 M40-49 Netík Ivo ('72) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:39:31.3 00:11:20.2
23. 72 M40-49 Pospíšil Jiří ('73) Stevens 01:39:52.9 00:11:41.8
24. 903 M18 Brňák Jan ('96) Good Time´s Cyklo Team Děčín 01:41:40.5 00:13:29.4
25. 627 M19-29 Svoboda Jiří ('92) SK Kbely 01:41:43.1 00:13:32.0
26. 354 M19-29 Kalfař Jakub ('92) SK Kbely 01:42:13.1 00:14:02.0
27. 25 M19-29 Zeman David ('92) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:42:19.4 00:14:08.3
28. 85 M40-49 Řehák Jiří ('67) eva.cz Mělník 01:42:21.1 00:14:10.0
29. 29 M19-29 Novák Jan ('85) NH Car Bike Team 1 01:42:25.4 00:14:14.3
30. 66 M40-49 Ledecký Radek ('66) IVAR CS AUTHOR TEAM 01:42:30.1 00:14:19.0
31. 26 M30-39 Filip Martin ('77) Alltraining 01:42:30.4 00:14:19.3
32. 47 M40-49 Hýsek Pavel ('65) AUTHOR CYKLOS BOUŠKA TEAM 01:42:33.4 00:14:22.3
33. 52 M30-39 Kysela Jan ('80) BSB Emerge 01:42:37.4 00:14:26.3
34. 22 M18 Brzobohatý Václav ('98) BSB Emerge 01:42:44.1 00:14:33.0
35. 32 M30-39 Veis Zdeněk ('76) Radonice 01:42:51.6 00:14:40.5
36. 778 M30-39 Nádvorník Jiří ('78) HSK cycling team HSK cycling team 01:43:03.0 00:14:51.9
37. 8 Elite Toman Lukáš ('91) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:43:47.4 00:15:36.3
38. 23 M19-29 Kundrát Jan ('87) 01:43:59.4 00:15:48.3
39. 53 M50-59 Holub Vlastislav ('61) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:44:05.1 00:15:54.0
40. 508 M30-39 Novotný Jaroslav ('84) 01:44:10.8 00:15:59.7
41. 798 M30-39 Skála Martin ('77) Pro Music Prolog Bike Pro Music Prolog Bike 01:44:12.8 00:16:01.7
42. 83 M30-39 Lipenský Jiří ('78) 01:44:13.9 00:16:02.8
43. 97 M40-49 Kadleček František ('74) 01:44:16.9 00:16:05.8
44. 768 M40-49 Hájek Stanislav ('70) CK Liptákov 1 01:44:25.8 00:16:14.7
45. 714 M30-39 Vobora Pavel ('84) ALLROAD Cycling Team MB 01:44:27.3 00:16:16.2
46. 34 M30-39 Bališ Petr ('75) Nh Car Bike Team 1 01:44:28.4 00:16:17.3
47. 67 M40-49 Oswald Jan ('69) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:44:30.4 00:16:19.3
48. 50 M50-59 Ščučka Radek ('64) SKI PAUDERA SKI PAUDERA 01:44:30.4 00:16:19.3
49. 30 M40-49 Zeithammer Martin ('66) NH Car Bike Team 1 01:44:31.1 00:16:20.0
50. 359 M40-49 Karkoška Milan ('68) Symbio+ Cannondale 01:44:38.5 00:16:27.4
51. 37 M30-39 Krajíček Jiří ('75) 01:44:54.9 00:16:43.8
52. 35 M18 Hlaváček Jan ('96) Nilfisk ALTO pro cycling 01:45:00.9 00:16:49.8
53. 460 M40-49 Martinek Jaromir ('74) Nilfisk ALTO pro cycling 01:45:10.8 00:16:59.7
54. 51 M30-39 Hruša Jan ('78) Kosmosbikes.cz Kosmosbikes.cz 01:46:18.9 00:18:07.8
55. 58 M30-39 Hlačík Zdeněk ('75) NH Car Bike Team 3 01:46:20.9 00:18:09.8
56. 99 M30-39 Šnajdr Filip ('75) NH Car Bike Team 2 01:46:32.4 00:18:21.3
57. 24 M40-49 Žákovský Marek ('72) 01:46:39.6 00:18:28.5
58. 63 M19-29 Novák Martin ('92) CYKLO SPORT JEŽEK, Benátky nad Jizerou 01:46:42.9 00:18:31.8
59. 54 M30-39 Mansfeld Jiří ('78) Bike Mšeno 01:46:44.9 00:18:33.8
60. 81 M50-59 Bouška Karel ('61) Magic Veterans 01:46:48.1 00:18:37.0
61. 794 M30-39 Ryšavý Martin ('75) Pro Music Prolog Bike 01:47:08.8 00:18:57.7
62. 59 M50-59 Binter Dalibor ('64) 01:47:18.9 00:19:07.8
63. 402 M40-49 Zima Martin ('73) žádný 01:47:25.4 00:19:14.3
64. 40 M30-39 Beneš Petr ('79) Author Masters 01:47:28.1 00:19:17.0
65. 870 M30-39 Hofman Ondřej ('79) Pro Music Prolog Bike Pro Music Prolog Bike 01:47:31.3 00:19:20.2
66. 68 M30-39 Fuksa Ladislav ('79) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:47:34.4 00:19:23.3
67. 711 M30-39 Vigner Luděk ('81) Trek Škoda 01:47:41.4 00:19:30.3
68. 800 M50-59 Průcha Vladimir ('59) 01:47:47.0 00:19:35.9
69. 898 M30-39 Hůša Zdeněk ('75) Cyklo Pacov Cyklo Pacov 01:48:03.1 00:19:52.0
70. 21 M19-29 Antonín Adam ('91) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:48:14.0 00:20:02.9
71. 325 M19-29 Jabůrek Jan ('92) Dexter Cycling Dexter Cycling 01:48:21.6 00:20:10.5
72. 926 M30-39 Pohl Miloslav ('81) TJ Lokomotiva Nymburk TJ Lokomotiva Nymburk 01:48:26.5 00:20:15.4
73. 447 M30-39 Makový Jakub ('76) NH Car Bike Team 2 01:48:27.5 00:20:16.4
74. 668 M19-29 Šusta Jan ('85) Symbio+ Cannondale 01:48:29.5 00:20:18.4
75. 563 M30-39 Pršala Pavel ('77) Galaxi bike 01:48:50.6 00:20:39.5
76. 423 M40-49 Zvánovec Tomáš ('70) FC Hvězdolet 01:48:53.0 00:20:41.9
77. 358 M40-49 Kareis Martin ('65) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:48:54.8 00:20:43.7
78. 562 M40-49 Provazník Jaroslav ('71) SK Bliževedly SK Blíževedly 01:49:01.1 00:20:50.0
79. 810 M30-39 Tulach Lukáš ('84) 01:49:04.9 00:20:53.8
80. 917 M18 Vlček Vojtěch KL-Sport Děčín 01:49:12.6 00:21:01.5
81. 82 M40-49 Vašek Petr ('71) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:49:15.1 00:21:04.0
82. 521 M40-49 Paulík Martin ('66) Jizerské pekárny 01:49:21.5 00:21:10.4
83. 15 M30-39 Gorog Viktor ('76) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 01:49:23.6 00:21:12.5
84. 77 M40-49 Lamac Martin ('71) Magic Veterans Magic Veterans 01:49:33.6 00:21:22.5
85. 87 M19-29 Capouch Jaroslav ('90) Nilfisk ALTO pro cycling 01:49:33.9 00:21:22.8
86. 352 M30-39 Kafka Libor ('79) BC Sport Semily 01:49:35.6 00:21:24.5
87. 95 M30-39 Janda Petr ('82) Komikoni 01:49:41.1 00:21:30.0
88. 345 M30-39 Jodas Antonín ('77) 01:49:53.1 00:21:42.0
89. 33 M30-39 Češka Martin ('81) Stevens 01:50:04.1 00:21:53.0
90. 540 M40-49 Podlaha Zdeněk ('70) CT J.Hradec 01:50:09.2 00:21:58.1
91. 70 M50-59 Tišer Robert ('62) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:50:15.4 00:22:04.3
92. 41 M40-49 Bárta Martin ('73) Fun Bike Team Ústí nad Labem Fun Bike Team Ústí nad Labem 01:50:32.1 00:22:21.0
93. 493 M30-39 Nosek Daniel ('78) Good Time´s Cyklo Team Děčín Good Time´s Cyklo Team Děčín 01:50:51.3 00:22:40.2
94. 84 M50-59 Gábriš Jan ('63) 01:51:16.6 00:23:05.5
95. 772 M30-39 Pilnáček Radek ('77) HSK cycling team HSK cycling team 01:51:40.0 00:23:28.9
96. 548 M40-49 Polák Karel ('74) 01:51:47.1 00:23:36.0
97. 313 M40-49 Hrdlička Michal ('68) Mike Bike Team 01:51:56.6 00:23:45.5
98. 73 M40-49 Kolman Roberto ('68) RockMachine-Cyklomax 01:52:02.9 00:23:51.8
99. 78 M30-39 Obrázek Petr ('75) 01:52:15.6 00:24:04.5
100. 801 M30-39 Dobiáš David ('77) Kellys Bikeranch team Kellys Bikeranch team 01:52:15.9 00:24:04.8
101. 371 M19-29 Žižka David ('89) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:52:19.6 00:24:08.5
102. 93 M40-49 Vávra Václav ('74) Bike Team Kosořice 01:52:20.4 00:24:09.3
103. 163 M19-29 Bělecký Petr ('85) 01:52:43.9 00:24:32.8
104. 36 M19-29 Vidner Štěpán ('85) MyBody-ID MyBody-ID 01:52:47.9 00:24:36.8
105. 796 M30-39 Havelka Rostislav ('77) 01:52:51.7 00:24:40.6
106. 610 M18 Stejskal Přemysl ('96) 01:53:02.2 00:24:51.1
107. 401 M30-39 Král Michal ('75) Symbio+ Cannondale 01:53:20.1 00:25:09.0
108. 377 M40-49 Kočí Ladislav ('72) 01:53:29.5 00:25:18.4
109. 12 M40-49 Pavlíček František ('73) 01:53:32.9 00:25:21.8
110. 182 M40-49 Boček Jiří ('74) 01:53:43.3 00:25:32.2
111. 606 M30-39 Stanislav Martin ('75) NH Car Bike Team 7 01:53:54.5 00:25:43.4
112. 407 M40-49 Krejča Martin ('71) NH Car Bike Team 1 01:54:02.5 00:25:51.4
113. 527 M40-49 Pechač Tomáš ('74) Symbio+ Cannondale Symbio+Cannondale 01:54:12.5 00:26:01.4
114. 557 M30-39 Procházka Michal ('79) BikeStars Vrchlabí 01:54:18.3 00:26:07.2
115. 528 M30-39 Pejchal Petr ('82) 01:54:31.3 00:26:20.2
116. 69 M40-49 Raiter Radek ('71) Magic Veterans Magic Veterans 01:54:36.4 00:26:25.3
117. 674 M18 Toman Jan ('97) www.carla.kupkolo.cz www.carla.kupkolo.cz 01:54:48.9 00:26:37.8
118. 331 M50-59 Jambor Luděk ('63) Alltraining 01:54:50.0 00:26:38.9
119. 636 M19-29 Šidák Vojtěch ('89) Specialized Concept Store Pardubice 01:54:50.2 00:26:39.1
120. 417 M19-29 Kudi Antonin ('86) 01:54:56.4 00:26:45.3
121. 55 M50-59 Zemler Václav ('63) 01:54:56.6 00:26:45.5
122. 872 M30-39 Podsedníček Radim ('78) RIGI BIKE 01:55:25.8 00:27:14.7
123. 569 M30-39 Řehoř Radek ('77) NH Car Bike Team 2 01:55:30.5 00:27:19.4
124. 791 M30-39 Novák Richard ('78) Bikepart.cz Bikepart.cz 01:55:38.4 00:27:27.3
125. 641 M30-39 Šimonek Jan ('80) 01:55:40.5 00:27:29.4
126. 916 M40-49 Staněk Dušan ('70) BeManiax 01:56:05.5 00:27:54.4
127. 413 M40-49 Kubíček Zdeněk ('72) 01:56:06.3 00:27:55.2
128. 598 M60+ Smitka Ladislav ('52) šroubarna turnov 01:56:08.3 00:27:57.2
129. 929 M50-59 Zeman Igor ('64) Symbio+ Cannondale 01:56:23.6 00:28:12.5
130. 153 M30-39 Babický Josef ('77) 01:56:27.8 00:28:16.7
131. 892 M40-49 Macháček Jakub ('71) Motorhead Motorhead 01:56:27.9 00:28:16.8
132. 602 M40-49 Somr Jaroslav ('73) 01:56:49.9 00:28:38.8
133. 930 M30-39 Vaniš Marek ('79) 01:57:01.3 00:28:50.2
134. 894 M30-39 Klapka Štěpán ('80) 01:57:02.0 00:28:50.9
135. 11 M30-39 Palounek Michal ('77) BSB Emerge 01:57:04.7 00:28:53.6
136. 27 M19-29 Král Vojtěch ('92) 01:57:09.4 00:28:58.3
137. 515 M30-39 Pánek Jan ('77) JG Plus Chevrolet 01:57:12.8 00:29:01.7
138. 75 M40-49 Velímský David ('71) Auto Combi 01:57:20.9 00:29:09.8
139. 815 M30-39 Penížek Vít ('78) 01:57:33.6 00:29:22.5
140. 498 M40-49 Novák Pavel ('72) 01:57:40.9 00:29:29.8
141. 89 M40-49 Neumann Jiří ('73) Bike Mšeno 01:57:51.2 00:29:40.1
142. 807 M30-39 Bělohlávek Jan ('80) PSAC Semčice 01:58:02.4 00:29:51.3
143. 638 M30-39 Šiler Jiří ('83) 01:58:06.1 00:29:55.0
144. 181 M19-29 Blecha Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:58:16.0 00:30:04.9
145. 927 M19-29 Prachař Roman ('85) 01:58:16.8 00:30:05.7
146. 209 M40-49 Cvejn Jan ('70) HZS UL 01:58:17.9 00:30:06.8
147. 90 M40-49 Jursík Martin ('72) Auto Combi 01:58:20.9 00:30:09.8
148. 457 M40-49 Mareš David ('70) 01:58:22.1 00:30:11.0
149. 196 M60+ Bystrianský Josef ('54) Nilfisk ALTO Pro cycling 01:58:23.4 00:30:12.3
150. 92 M30-39 Krištof Miroslav ('76) Survival Nutrition Supplements 01:58:27.4 00:30:16.3
151. 776 M19-29 Höll Jan ('87) 01:58:47.1 00:30:36.0
152. 357 M40-49 Karban Ivo ('74) ATOMBIKE TREK FORBIKES cycling team AC SPARTA PRAHA 01:58:51.9 00:30:40.8
153. 446 M30-39 Madej Tomáš ('82) TODUPE Bike Team 01:58:57.1 00:30:46.0
154. 680 M18 Trnčík Matěj ('97) TJ Cykloprag 01:59:13.6 00:31:02.5
155. 912 M30-39 Trangoš Miroslav ('77) 01:59:18.1 00:31:07.0
156. 860 M30-39 Čermák Vít ('77) mBank 01:59:22.1 00:31:11.0
157. 922 M18 Vích Michal ('98) ASK Děčín ASK Děčín 01:59:56.1 00:31:45.0
158. 284 M40-49 Havlíček Vratislav ('73) NH Car Bike Team 3 01:59:57.1 00:31:46.0
159. 756 M40-49 Škvor Robert ('66) Bronec Sport Team 02:00:08.3 00:31:57.2
160. 846 M40-49 Moudřík Petr ('73) NH Car Bike Team 13 02:00:25.0 00:32:13.9
161. 157 M50-59 Zámečník Pavel ('64) IVAR CS AUTHOR TEAM 02:00:34.6 00:32:23.5
162. 573 M30-39 Richtrmoc Petr ('79) MTB HANZ 02:00:39.2 00:32:28.1
163. 211 M40-49 Čarný Josef ('73) MMB Třebenice 02:00:41.3 00:32:30.2
164. 707 M40-49 Veselý Jan ('74) NH Car Bike Team 3 02:00:41.4 00:32:30.3
165. 783 M40-49 Tomášek Roman ('70) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:00:41.9 00:32:30.8
166. 790 M19-29 Pelikán Jiří ('86) 02:00:54.9 00:32:43.8
167. 932 M50-59 Šnajdr Jiří ('60) 02:01:01.9 00:32:50.8
168. 234 M30-39 Duchoslav Josef ('79) NH Car Bike Team 2 02:01:04.7 00:32:53.6
169. 654 M30-39 Šourek František ('82) 02:01:04.8 00:32:53.7
170. 257 M40-49 Fördös Jan ('74) 02:01:16.2 00:33:05.1
171. 915 M40-49 Bezemek Jan ('73) Ontex Turnov 02:01:18.8 00:33:07.7
172. 551 M30-39 Právec Jiří ('76) 02:01:25.5 00:33:14.4
173. 91 M19-29 Horvath Jan ('95) Dexter BSK racing 02:01:27.4 00:33:16.3
174. 171 M30-39 Beran Roman ('76) Bronec Sport Team 02:01:27.9 00:33:16.8
175. 902 M30-39 Melichar Vladimír ('81) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:01:30.1 00:33:19.0
176. 437 Elite Linhart Petr ('84) TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 02:01:35.6 00:33:24.5
177. 334 M19-29 Janeček Robin ('85) 02:01:36.6 00:33:25.5
178. 301 M50-59 Holeček Pavel ('61) White Dragon 02:01:37.9 00:33:26.8
179. 605 M50-59 Soukal František ('62) CK Nymburk 02:01:48.3 00:33:37.2
180. 760 M40-49 Petr Daniel ('66) 02:01:50.6 00:33:39.5
181. 344 M30-39 Jirouš David ('81) KADADO KADADO 02:01:59.4 00:33:48.3
182. 645 M40-49 Šlehuber Martin ('69) Kristian-SPV Strunkovice 02:02:02.0 00:33:50.9
183. 699 M19-29 Vanický Jan ('94) TJ Lokomotiva Nymburk 02:02:08.3 00:33:57.2
184. 571 M30-39 Richtr Jiří ('75) NH Car Bike Team 3 02:02:12.1 00:34:01.0
185. 398 M30-39 Koula Martin ('75) 02:02:15.4 00:34:04.3
186. 849 M19-29 Brynda David ('90) NH Car Bike Team 13 02:02:20.6 00:34:09.5
187. 896 M19-29 Hanuš Otokar ('91) Bike Mšeno 02:02:28.4 00:34:17.3
188. 246 M30-39 Fiala Pavel ('84) 02:02:30.6 00:34:19.5
189. 348 M30-39 Jonáš Filip ('80) 02:02:33.8 00:34:22.7
190. 634 M40-49 Šemlej Vladimír ('71) TJ Lokomotiva Nymburk 02:02:33.9 00:34:22.8
191. 819 M40-49 Kučera Karel ('69) KSBM Praha 02:02:34.1 00:34:23.0
192. 660 M30-39 Štambera Karel ('77) CCC Chomutov 02:02:36.8 00:34:25.7
193. 281 M30-39 Havelka Roman ('75) SK Luštěnice 2012 02:02:37.3 00:34:26.2
194. 717 M30-39 Vojtíšek Karel ('77) 02:02:42.7 00:34:31.6
195. 170 M40-49 Beran Radek ('74) 02:02:46.8 00:34:35.7
196. 937 M30-39 Havlíček Jan ('76) Bike Marast 02:02:55.1 00:34:44.0
197. 295 M40-49 Zlámal Aleš ('72) Josyma Tomíno 02:03:08.7 00:34:57.6
198. 249 M19-29 Fírer David ('87) 02:03:12.9 00:35:01.8
199. 784 M30-39 Petsch Jaroslav ('75) 02:03:21.6 00:35:10.5
200. 533 M30-39 Perlík Tomáš ('84) 02:03:23.4 00:35:12.3
201. 847 M40-49 Horyna Zdeněk ('65) NH Car Bike Team 13 02:03:31.1 00:35:20.0
202. 804 M30-39 Šourek Martin ('84) 02:03:35.1 00:35:24.0
203. 550 M30-39 Poslt Tomáš ('75) Bike Team Kosořice Bike Team Kosořice 02:03:42.1 00:35:31.0
204. 280 M30-39 Havelka Daniel ('77) ZPA Bike Team 02:03:44.3 00:35:33.2
205. 363 M30-39 Kašparec Jiří ('75) NH Car Bike Team 7 02:03:49.2 00:35:38.1
206. 596 M40-49 Sluka Martin ('71) MTB Hodkovce nad Mohelkou 02:03:56.1 00:35:45.0
207. 928 M40-49 Jindřich Ivo ('67) 02:03:56.2 00:35:45.1
208. 335 M50-59 Janek Jiří ('63) CK Čejetice 02:03:59.1 00:35:48.0
209. 294 M30-39 Hlava Josef ('77) SKI KLUB 02:04:07.8 00:35:56.7
210. 923 M30-39 Sochor Martin ('75) 02:04:09.6 00:35:58.5
211. 859 M40-49 Truhlář Roman ('66) mBank 02:04:13.7 00:36:02.6
212. 690 M30-39 Valach Jan ('79) 02:04:23.1 00:36:12.0
213. 664 M40-49 Štěpán Jaroslav ('70) MAPEI 02:04:39.2 00:36:28.1
214. 271 M40-49 Gizela Marek ('70) Josyma Tomíno 02:04:46.4 00:36:35.3
215. 275 M50-59 Hajzler Karel ('58) LAWI 02:04:52.1 00:36:41.0
216. 899 M30-39 Varhan David ('79) Redfrog 02:04:58.0 00:36:46.9
217. 465 M30-39 Melichar Stanislav ('83) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:05:01.8 00:36:50.7
218. 799 M19-29 Mejdrech Lukáš ('85) 02:05:13.7 00:37:02.6
219. 808 M40-49 Míšek Ondřej ('71) 02:05:15.4 00:37:04.3
220. 558 M40-49 Prokop Jan ('73) 02:05:19.4 00:37:08.3
221. 895 M18 Outrata Vojtěch ('98) Sokol Kněžmost 02:05:20.4 00:37:09.3
222. 94 M30-39 Čech Jaroslav ('76) 02:05:39.9 00:37:28.8
223. 729 M40-49 Vyleťal Zbyněk ('72) 02:05:45.0 00:37:33.9
224. 513 M30-39 Orlowski Petr ('78) P5 bike 02:05:57.2 00:37:46.1
225. 775 M30-39 Švec Peter ('81) Cykloklub Obora 02:06:21.8 00:38:10.7
226. 336 M50-59 Janků Miloš ('55) KUPKOLO.cz 02:06:31.8 00:38:20.7
227. 282 M40-49 Havlíček Jan ('73) Kodiak Pedals Team 02:06:36.4 00:38:25.3
228. 390 M40-49 Kopernický Jiří ('74) 02:06:41.6 00:38:30.5
229. 535 M40-49 Petřík Jiří ('65) MTB Angels Team 02:06:50.3 00:38:39.2
230. 705 M40-49 Venglář Jiří ('67) 02:06:59.2 00:38:48.1
231. 410 M30-39 Křikava Václav ('83) Symbio+ Cannondale 02:07:02.7 00:38:51.6
232. 935 M60+ Kolář Zdeněk ('46) TSG Ostaugau 02:07:07.6 00:38:56.5
233. 925 M30-39 Machačka Vít ('79) 02:07:15.8 00:39:04.7
234. 908 M50-59 Blažka Miroslav ('61) 02:07:22.2 00:39:11.1
235. 233 M30-39 Dubský Pavel ('76) Josyma Tomíno 02:07:37.1 00:39:26.0
236. 226 M40-49 Kubů Jaroslav ('67) NH Car Bike Team 5 02:07:37.7 00:39:26.6
237. 219 M30-39 Číla Michal ('77) Milovice 02:07:37.9 00:39:26.8
238. 210 M19-29 Čapek Roman ('85) Josyma Tomíno 02:07:46.8 00:39:35.7
239. 589 M50-59 Skála Jiří ('59) 02:07:50.1 00:39:39.0
240. 217 M40-49 Čihák Milan ('73) XCT Hospůdka Karolína 02:07:51.6 00:39:40.5
241. 746 M30-39 Stránský Pavel ('75) STPA CZ STPA CZ 02:07:56.9 00:39:45.8
242. 693 M40-49 Vancl Karel ('73) 02:07:58.6 00:39:47.5
243. 649 M30-39 Šnajdr Zbyněk ('77) NH Car Bike Team 1 02:07:59.1 00:39:48.0
244. 370 M30-39 Kliment Petr ('79) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 02:08:01.9 00:39:50.8
245. 421 M50-59 Kulhánek Ota ('62) 02:08:13.8 00:40:02.7
246. 463 M30-39 Mazač Michal ('77) 02:08:14.3 00:40:03.2
247. 814 M30-39 Vyskočil Pavel ('75) 02:08:19.8 00:40:08.7
248. 582 M30-39 Sadílek Radovan ('78) ZPA Bike Team 02:08:25.3 00:40:14.2
249. 339 M40-49 Mikeš Štěpán ('74) Ždírec Bike Ždírec Bike 02:08:26.3 00:40:15.2
250. 14 M40-49 Hájek Vlastimil ('74) IVAR CS AUTHOR TEAM IVAR CS AUTHOR TEAM 02:08:30.4 00:40:19.3
251. 221 M50-59 Čivrný Jiří ('62) 02:08:32.0 00:40:20.9
252. 656 M30-39 Špinka Martin ('79) Metalurgie Rumburk 02:08:37.1 00:40:26.0
253. 747 M50-59 Flek Zdeněk ('61) STPA CZ STPA CZ 02:08:40.2 00:40:29.1
254. 622 M30-39 Sulek Bohumil ('80) 02:08:45.8 00:40:34.7
255. 736 M18 Šplíchal Jan ('98) HSK Nutrend Hradec Králové 02:09:00.3 00:40:49.2
256. 788 M30-39 Štrof Petr ('79) Pneualu Pneualu 02:09:15.3 00:41:04.2
257. 167 M30-39 Beneš Jan ('75) MTB HANZ 02:09:17.2 00:41:06.1
258. 910 M40-49 Trdla Tomáš ('69) Sokol Skuhrov 02:09:25.9 00:41:14.8
259. 500 M50-59 Novák Stanislav ('64) CYKLO SPORT JEŽEK, Benátky nad Jizerou 02:09:26.2 00:41:15.1
260. 328 M30-39 Jakoubek Lukáš ('83) 02:09:26.5 00:41:15.4
261. 539 M30-39 Poděbradský Jiří ('84) 02:09:28.1 00:41:17.0
262. 175 M40-49 Bím Jiří ('70) 02:09:30.1 00:41:19.0
263. 691 M30-39 Valenta Oto ('81) Freeba team 02:09:30.8 00:41:19.7
264. 214 M19-29 Červinka Jakub ('93) 02:09:32.0 00:41:20.9
265. 346 M40-49 Johannes Radek ('74) 02:09:37.4 00:41:26.3
266. 891 M30-39 Tománek Petr ('75) Velociraptors 02:09:38.2 00:41:27.1
267. 341 M30-39 Ježek Jan ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:09:39.4 00:41:28.3
268. 700 M40-49 Vanický Miroslav ('65) TJ Lokomotiva Nymburk 02:09:41.4 00:41:30.3
269. 425 M60+ Kvarda Jaroslav ('52) 02:09:45.7 00:41:34.6
270. 940 M19-29 Malý Lukáš ('85) 02:09:49.3 00:41:38.2
271. 186 M50-59 Brdlík Vladimír ('57) Cykloteam SDH SOLEC 02:09:51.8 00:41:40.7
272. 687 M60+ Urban Vladimír ('50) 02:09:56.8 00:41:45.7
273. 545 M50-59 Pokorný Petr ('61) Koloshop Team Teplice 02:09:57.2 00:41:46.1
274. 762 M40-49 Toušek Jaroslav ('73) 02:10:12.7 00:42:01.6
275. 864 M30-39 Kráčalík Martin ('77) 02:10:15.1 00:42:04.0
276. 523 M60+ Pavelka Jan ('52) Pivovar Vratislavice 02:10:15.7 00:42:04.6
277. 706 M19-29 Veselý Ivo ('88) 02:10:30.6 00:42:19.5
278. 180 M40-49 Blecha Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:10:31.3 00:42:20.2
279. 829 M19-29 Plzák Lukáš ('90) NH Car Bike Team 14 02:10:41.2 00:42:30.1
280. 820 M50-59 Kubeš Jan ('63) 02:10:41.9 00:42:30.8
281. 725 M30-39 Vrba Pavel ('76) 02:10:43.6 00:42:32.5
282. 556 M30-39 Přikryl Vladimír ('83) CGM Sportovní klub 02:10:43.9 00:42:32.8
283. 552 M19-29 Přibyl Lukáš ('89) www.bedacup.cz 02:10:45.4 00:42:34.3
284. 297 M50-59 Hnátek Karel ('61) 02:10:53.2 00:42:42.1
285. 367 M40-49 Kletečka Jaroslav ('69) Ško-energo Teplárna 02:10:55.4 00:42:44.3
286. 696 M60+ Vančura Miloš ('54) Author 02:10:55.7 00:42:44.6
287. 164 M30-39 Bělka Radek ('75) Magic Veterans 02:10:59.6 00:42:48.5
288. 918 M30-39 Tvrzník Jan ('79) Sulov Team 02:11:10.3 00:42:59.2
289. 273 M60+ Hájek Stanislav ('45) Kosmonosy Lékárna U zámku 02:11:13.9 00:43:02.8
290. 758 M40-49 Vošický Petr ('67) 02:11:13.9 00:43:02.8
291. 511 M40-49 Odstrčil Petr ('74) NH Car Bike Team 6 02:11:28.7 00:43:17.6
292. 855 M19-29 Paděra Martin ('90) 02:11:30.6 00:43:19.5
293. 695 M50-59 Vančura Miloš ('62) MTB Team Brudra 02:11:31.3 00:43:20.2
294. 452 M30-39 Malinský Jan ('79) ZPA Bike Team 02:11:35.3 00:43:24.2
295. 372 M30-39 Knápek Jan ('80) Johnny mc Knaps team 02:11:51.2 00:43:40.1
296. 633 M30-39 Šefl Martin ('81) Continental Adršpach 02:11:59.8 00:43:48.7
297. 469 M30-39 Michálek Miroslav ('80) 02:12:00.4 00:43:49.3
298. 531 M50-59 Peřina jiří ('58) 02:12:01.7 00:43:50.6
299. 942 M40-49 Přibyl Petr ('67) 02:12:03.0 00:43:51.9
300. 737 M30-39 Šplíchal Josef ('75) HSK Nutrend Hradec Králové 02:12:09.1 00:43:58.0
301. 817 M30-39 Palman Marek ('75) 02:12:10.3 00:43:59.2
302. 368 M30-39 Kliment Jan ('82) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 02:12:11.4 00:44:00.3
303. 816 M40-49 Vyskočil Jaroslav ('68) 02:12:12.4 00:44:01.3
304. 630 M40-49 Synovec Jindřich ('65) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:12:14.0 00:44:02.9
305. 560 M40-49 Protivínský Petr ('73) MTB Angels Team 02:12:16.4 00:44:05.3
306. 178 M30-39 Bitman Luboš ('82) 02:12:22.8 00:44:11.7
307. 274 M40-49 Hajník Filip ('72) SK Luštěnice 2012 02:12:23.3 00:44:12.2
308. 13 M30-39 Šimon Dušan ('79) BSB Emerge 02:12:25.4 00:44:14.3
309. 763 M30-39 Chmelař Jaroslav ('75) 02:12:28.7 00:44:17.6
310. 572 M19-29 Richtr Pavel ('87) 02:12:32.0 00:44:20.9
311. 151 M30-39 Abrt Jan ('76) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:12:35.4 00:44:24.3
312. 397 M30-39 Kotlář Lukáš ('80) TJ Lokomotiva Nymburk 02:12:36.6 00:44:25.5
313. 543 M40-49 Pohanka Václav ('69) 02:12:36.9 00:44:25.8
314. 248 M50-59 Filip Tomáš ('64) BikeStars Vrchlabí 02:12:37.4 00:44:26.3
315. 362 M40-49 Kašpar Zdeněk ('67) Rock Racing 02:12:37.4 00:44:26.3
316. 718 M30-39 Volek Roman ('77) NH Car Bike Team 8 02:12:50.6 00:44:39.5
317. 592 M30-39 Slabý Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:12:51.8 00:44:40.7
318. 453 M30-39 Mališ Petr ('79) 02:12:52.6 00:44:41.5
319. 225 M19-29 Dlabola Aleš ('88) Rumodlaci 02:12:56.5 00:44:45.4
320. 742 M40-49 Kašpar Miroslav ('72) 02:13:02.9 00:44:51.8
321. 403 M30-39 Krátký Jan ('79) MTB Team Brudra 02:13:06.6 00:44:55.5
322. 686 M19-29 Uher Lukáš ('87) 02:13:10.0 00:44:58.9
323. 549 M18 Zima Lukáš ('97) žádný 02:13:13.4 00:45:02.3
324. 672 M40-49 Techlovský Petr ('74) NH Car Bike Team 7 02:13:20.6 00:45:09.5
325. 510 M40-49 Nový Josef ('66) 02:13:27.8 00:45:16.7
326. 782 M19-29 Benda Pavel ('88) BENET team 02:13:30.8 00:45:19.7
327. 620 M40-49 Stránský Jiří ('73) STPA CZ STPA CZ 02:13:36.2 00:45:25.1
328. 628 M19-29 Svoboda Ondřej ('85) 02:13:38.4 00:45:27.3
329. 703 M19-29 Vejrosta Jan ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:13:53.5 00:45:42.4
330. 685 M30-39 Tušinský Petr ('76) 02:13:58.6 00:45:47.5
331. 797 M50-59 Mertlík Jiří ('61) Suzhou Riders 02:13:59.1 00:45:48.0
332. 272 M30-39 Hájek Ondřej ('79) TBVC Mělník 02:14:04.6 00:45:53.5
333. 489 M30-39 Neumann Kamil ('82) 02:14:06.5 00:45:55.4
334. 347 M50-59 Joklík Tomáš ('64) SPORT BRONEC 02:14:31.3 00:46:20.2
335. 340 M50-59 Jelínek Václav ('64) 02:14:38.1 00:46:27.0
336. 355 M40-49 Kalina Pavel ('66) 02:14:41.6 00:46:30.5
337. 709 M40-49 Veverka Václav ('73) 02:14:53.4 00:46:42.3
338. 289 M40-49 Hejtmanek Karel ('71) 02:15:05.8 00:46:54.7
339. 565 M30-39 Pudivítr Jan ('79) 02:15:07.4 00:46:56.3
340. 56 M30-39 Štěpánek Jan ('80) BSB Emerge 02:15:08.2 00:46:57.1
341. 213 M40-49 Červenka Martin ('73) 02:15:17.3 00:47:06.2
342. 617 M30-39 Stránský Jiří ('76) 02:15:17.4 00:47:06.3
343. 614 M40-49 Strádal Jan ('69) 02:15:33.0 00:47:21.9
344. 200 M40-49 Charuza Jiří ('69) Probenet Racing 02:15:38.1 00:47:27.0
345. 277 M50-59 Hanuš Jan ('59) 02:15:42.4 00:47:31.3
346. 349 M30-39 Jursík Jakub ('84) 02:16:00.4 00:47:49.3
347. 472 M40-49 Milčinský Jaroslav ('67) CK Čejetice 02:16:01.6 00:47:50.5
348. 311 M30-39 Hrabánek Martin ('76) 02:16:03.7 00:47:52.6
349. 319 M40-49 Hudler Ladislav ('71) 02:16:09.9 00:47:58.8
350. 632 M30-39 Šebetka Vladimír ('78) 02:16:18.4 00:48:07.3
351. 383 M30-39 Komeda Tomáš ('77) NH Car Bike Team 6 02:16:19.9 00:48:08.8
352. 704 M50-59 Vejrosta Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:16:26.6 00:48:15.5
353. 566 M40-49 Rabiňák Jiří ('71) JR JR 02:16:27.1 00:48:16.0
354. 936 M19-29 Brodík Martin ('86) 02:16:27.4 00:48:16.3
355. 597 M40-49 Smíšek Martin ('70) 02:16:40.6 00:48:29.5
356. 883 M30-39 Nosek Milan ('81) NH Car Bike Team 14 02:16:41.4 00:48:30.3
357. 741 M50-59 Horák Miroslav ('62) 02:16:42.8 00:48:31.7
358. 266 M30-39 Fůsek Jan ('78) NH Car Bike Team 7 02:16:48.2 00:48:37.1
359. 516 M30-39 Pánek Martin ('77) 02:16:52.1 00:48:41.0
360. 884 M30-39 Vacek Jan ('80) NH Car Bike Team 14 02:17:04.0 00:48:52.9
361. 643 M40-49 Šindelář Miloš ('67) TJ Lokomotiva Nymburk 02:17:11.0 00:48:59.9
362. 408 M40-49 Krejčík Tomáš ('71) 02:17:12.5 00:49:01.4
363. 223 M40-49 Denemark Jiří ('68) 02:17:16.4 00:49:05.3
364. 438 M40-49 Lisner Vít ('73) 02:17:22.9 00:49:11.8
365. 655 M50-59 Šourek Radim ('56) TJ Starý Harcov Liberec 02:17:26.4 00:49:15.3
366. 679 M50-59 Zeidler Milan ('61) NH Car Bike Team 12 02:17:30.9 00:49:19.8
367. 773 M40-49 Cuc Petr ('66) CYKLO TEAM BAŠŤ 02:17:37.7 00:49:26.6
368. 626 M40-49 Svítek Jan ('74) 02:17:37.9 00:49:26.8
369. 384 M30-39 Komenda Zdeněk ('75) SK Bliževedly SK Blíževedly 02:17:41.4 00:49:30.3
370. 317 M40-49 Hubený Vladimír ('66) Veteramn Bike Club Mělník 02:17:45.6 00:49:34.5
371. 834 M40-49 Pospíšil Vít ('70) 02:17:48.3 00:49:37.2
372. 906 M30-39 Krahulec Tomáš ('83) www.bedacup.cz 02:17:53.5 00:49:42.4
373. 854 M30-39 Šulc David ('79) NH Car Bike Team 14 02:17:55.2 00:49:44.1
374. 835 M40-49 Petera Karel ('73) 02:17:55.9 00:49:44.8
375. 166 M40-49 Benda Petr ('71) BENDA FÓLIE. CZ 02:18:08.2 00:49:57.1
376. 644 M50-59 Šír Milan ('64) BikeStars Vrchlabí 02:18:16.3 00:50:05.2
377. 726 M40-49 Vrňák Antonín ('65) 02:18:19.2 00:50:08.1
378. 900 M40-49 Malec Jiří ('69) Zábřeh 02:18:23.2 00:50:12.1
379. 459 M40-49 Marták Jan ('65) NH Car Bike Team 10 02:18:31.1 00:50:20.0
380. 716 M30-39 Vodička Tomáš ('79) 02:18:31.4 00:50:20.3
381. 373 M30-39 Knebl Milan ('75) 02:18:39.4 00:50:28.3
382. 850 M19-29 Němec Marek ('90) NH Car Bike Team 13 02:18:39.7 00:50:28.6
383. 588 M30-39 Skala Jiří ('83) HS Šneci 02:18:43.6 00:50:32.5
384. 874 M30-39 Novák Petr ('77) HSK cycling team HSK cycling team 02:18:53.6 00:50:42.5
385. 250 M19-29 Fišer Jan ('87) 02:19:00.4 00:50:49.3
386. 353 M40-49 Kaiser Richard ('65) TJ Starý Harcov Liberec SCOTT BIKER RETRO TEAM Starý Harcov 02:19:06.4 00:50:55.3
387. 765 M40-49 Viktorin František ('71) 02:19:07.7 00:50:56.6
388. 495 M40-49 Novák Jan ('69) 02:19:12.1 00:51:01.0
389. 869 M30-39 Panuška Přemysl ('75) 02:19:17.4 00:51:06.3
390. 477 M40-49 Moravec Tomáš ('74) MTB HANZ 02:19:24.0 00:51:12.9
391. 155 M50-59 Zeman Vladimír ('60) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:19:28.4 00:51:17.3
392. 635 M40-49 Šenberk Jiří ('70) 02:19:39.6 00:51:28.5
393. 179 M40-49 Blažek Jan ('69) 02:19:48.9 00:51:37.8
394. 235 M40-49 Dušek Richard ('66) 02:19:51.1 00:51:40.0
395. 471 M19-29 Mikulec Vojtěch ('85) 02:20:03.6 00:51:52.5
396. 494 M19-29 Novacek Tomas ('89) 02:20:07.7 00:51:56.6
397. 356 M40-49 Kalina Vlasta ('72) 02:20:13.9 00:52:02.8
398. 780 M19-29 Protivný Michal ('91) BENET team 02:20:17.7 00:52:06.6
399. 152 M30-39 Žára Jan ('83) TBVC Mělník 02:20:23.0 00:52:11.9
400. 590 M40-49 Skořepa Antonin ('65) 02:20:43.5 00:52:32.4
401. 779 M60+ Kopecký Karel ('54) BENET team 02:20:48.9 00:52:37.8
402. 662 M18 Šťastný Pavel ('96) 02:20:58.1 00:52:47.0
403. 411 M40-49 Křížek Petr ('72) 02:20:59.4 00:52:48.3
404. 759 M30-39 Štěpánek Martin ('79) 02:21:05.7 00:52:54.6
405. 499 M30-39 Novák Pavel ('81) NH Car Bike Team 9 02:21:15.8 00:53:04.7
406. 715 M40-49 Vodička Michal ('73) NH Car Bike Team 8 02:21:22.0 00:53:10.9
407. 454 M19-29 Malý Václav ('86) 02:21:27.1 00:53:16.0
408. 911 M40-49 Nagy Josef ('67) Sokol Skuhrov 02:21:27.1 00:53:16.0
409. 574 M60+ Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslav triatlon 02:22:08.1 00:53:57.0
410. 419 M40-49 Kůla Tomáš ('69) Josyma Tomíno 02:22:20.5 00:54:09.4
411. 722 M60+ Voříšek Václav ('53) 02:22:21.9 00:54:10.8
412. 766 M50-59 Bartoň Zdeněk ('63) 02:22:22.0 00:54:10.9
413. 921 M40-49 Bělka David ('72) MTB HANZ 02:22:42.6 00:54:31.5
414. 227 M40-49 Donner Radek ('74) NH Car Bike Team 10 02:23:05.5 00:54:54.4
415. 420 M18 Kůla Tomáš ('98) Josyma Tomíno 02:23:15.0 00:55:03.9
416. 739 M30-39 Čejka Ondřej ('84) 02:23:30.9 00:55:19.8
417. 193 M50-59 Bubeníček Jan ('56) 02:23:53.4 00:55:42.3
418. 430 M30-39 Laurin Jan ('84) 02:23:53.6 00:55:42.5
419. 931 M50-59 Hrnčíř Jan ('63) 02:23:59.5 00:55:48.4
420. 304 M40-49 Hora Jiří ('71) Dingáni 02:24:35.1 00:56:24.0
421. 183 M30-39 Bolek Dušan ('75) NH Car Bike Team 6 02:24:45.0 00:56:33.9
422. 270 M50-59 gerhat ivan ('64) 02:24:46.9 00:56:35.8
423. 876 M30-39 Černý Marek ('78) 02:25:03.4 00:56:52.3
424. 767 M40-49 Brož Vojtěch ('74) Velociraptors 02:25:04.9 00:56:53.8
425. 831 M18 Richter Vojtěch ('01) NH Car Bike Team 14 02:25:14.0 00:57:02.9
426. 603 M40-49 Souček Martin ('74) 02:25:23.7 00:57:12.6
427. 647 M18 Šnajdr Jakub ('00) NH Car Bike Team 12 02:25:27.0 00:57:15.9
428. 836 M40-49 Hnízdil Tomáš ('73) NH Car Bike Team 13 02:26:09.0 00:57:57.9
429. 612 M40-49 Stindl Pavel ('71) 02:26:11.6 00:58:00.5
430. 728 M40-49 Vybíral Milan ('66) NH Car Bike Team 4 02:26:16.7 00:58:05.6
431. 526 M30-39 Pažout Jan ('78) SKP Mladá Boleslav 02:26:22.1 00:58:11.0
432. 787 M19-29 Tomšů Michael ('85) 02:26:57.1 00:58:46.0
433. 205 M40-49 Chvojka Josef ('71) 02:27:18.9 00:59:07.8
434. 525 M50-59 Pazderník Stanislav ('62) 02:27:22.1 00:59:11.0
435. 429 M30-39 Langer Andrej ('76) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN RUBENA TEAM 02:27:25.6 00:59:14.5
436. 604 M30-39 Souček Petr ('80) SILVINI MADSHUS team 02:27:27.6 00:59:16.5
437. 173 M30-39 Bezucha Pavel ('76) 02:27:34.6 00:59:23.5
438. 501 M30-39 Novosad Martin ('79) 02:27:39.0 00:59:27.9
439. 195 M40-49 Bydžovský Pavel ('66) 02:27:52.1 00:59:41.0
440. 199 M40-49 Cestr Tomáš ('67) 02:28:06.4 00:59:55.3
441. 476 M40-49 Modráček Zdeněk ('67) 02:28:20.6 01:00:09.5
442. 456 M30-39 Mareček Štěpán ('77) 02:28:22.2 01:00:11.1
443. 901 M30-39 Šotola Rostislav ('76) 02:28:25.4 01:00:14.3
444. 442 M19-29 Lukáš Daniel ('87) NH Car Bike Team 6 02:28:28.6 01:00:17.5
445. 608 M30-39 Steidl Tomáš ('75) 02:28:38.6 01:00:27.5
446. 692 M40-49 Váňa Pavel ('66) Koloshop Team Teplice 02:28:39.1 01:00:28.0
447. 757 M50-59 Frühbauer Luboš ('61) ŠLAPCE ZDAR ŠLAPCE ZDAR 02:28:40.1 01:00:29.0
448. 279 M40-49 Háva Zbyněk ('67) 02:28:41.4 01:00:30.3
449. 156 M40-49 Banýr Milan ('66) 02:28:50.7 01:00:39.6
450. 731 M40-49 Zavázal Jaroslav ('65) 02:29:06.8 01:00:55.7
451. 580 M30-39 Ruzicka Jiri ('77) 02:29:30.5 01:01:19.4
452. 506 M60+ Novotný František ('52) Josyma Tomíno 02:29:34.7 01:01:23.6
453. 293 M40-49 Hlásek Pavel ('68) 02:29:42.4 01:01:31.3
454. 222 M40-49 Rešl Petr ('70) Stevens 02:29:48.6 01:01:37.5
455. 587 M50-59 Skala Jiří ('55) HS Šneci 02:29:50.1 01:01:39.0
456. 245 M40-49 Ferko Jozef ('65) 02:29:52.9 01:01:41.8
457. 286 M40-49 Havlík Pavel ('65) 02:29:54.9 01:01:43.8
458. 532 M50-59 Peřina Milan ('64) 02:30:01.4 01:01:50.3
459. 593 M40-49 Slánský Martin ('72) NH Car Bike Team 3 02:30:12.2 01:02:01.1
460. 483 M30-39 Nagy Jan ('75) Megaultraválec 02:30:14.4 01:02:03.3
461. 192 M19-29 Bubeníček Jan ('85) 02:30:27.9 01:02:16.8
462. 744 M30-39 Heršálek Michal ('80) 02:30:40.9 01:02:29.8
463. 657 M50-59 Šplíchal Vladimír ('63) 02:31:12.9 01:03:01.8
464. 745 M60+ Kvasnička Pavel ('48) ALL 2000 02:31:17.1 01:03:06.0
465. 243 M19-29 Faktor Jiří ('85) MTB Team Brudra 02:31:23.7 01:03:12.6
466. 315 M60+ Hruša Karel ('43) 02:31:38.3 01:03:27.2
467. 567 M40-49 Rampas Dušan ('65) 02:31:43.3 01:03:32.2
468. 886 M19-29 Tomšů Daniel ('90) 02:31:44.1 01:03:33.0
469. 480 M40-49 Mottl Martin ('67) 02:31:49.1 01:03:38.0
470. 577 M30-39 Rozman Zbynek ('81) 02:31:50.8 01:03:39.7
471. 491 M40-49 Nezkusil Leoš ('69) PAC Jablonec 02:31:56.3 01:03:45.2
472. 405 M40-49 Kraus Jan ('65) PAC Jablonec 02:31:58.9 01:03:47.8
473. 380 M40-49 Kolařík Miroslav ('68) SK Bliževedly SK Blíževedly 02:32:03.2 01:03:52.1
474. 939 M50-59 Šťovíček Stanislav ('63) 02:32:14.2 01:04:03.1
475. 404 M50-59 Kratochvíl Jaroslav ('56) 02:32:37.4 01:04:26.3
476. 786 M50-59 Janda Jiří ('60) 02:32:53.4 01:04:42.3
477. 803 M19-29 Čtveráček Jiří ('90) 02:32:53.4 01:04:42.3
478. 624 M40-49 Sušír Ladislav ('73) NH Car Bike Team 8 02:33:02.0 01:04:50.9
479. 752 M30-39 Paliculin Michal ('79) 02:33:03.4 01:04:52.3
480. 621 M30-39 Strnad Petr ('78) 02:33:04.4 01:04:53.3
481. 843 M40-49 Foltán David ('74) NH Car Bike Team 14 02:33:05.4 01:04:54.3
482. 203 M30-39 Chudoba Jan ('76) NH Car Bike Team 7 02:33:07.7 01:04:56.6
483. 924 M40-49 Zoubek Petr ('74) MTB HANZ 02:33:08.5 01:04:57.4
484. 570 M40-49 Řezníček Dan ('72) 02:33:23.2 01:05:12.1
485. 615 M40-49 Straka Jiří ('65) 02:33:23.2 01:05:12.1
486. 938 M30-39 Hanko Dominik ('76) Bike Marast 02:33:23.4 01:05:12.3
487. 283 M30-39 Havlíček Karel ('76) 02:33:26.5 01:05:15.4
488. 479 M18 Mottl Jiří ('96) 02:33:31.7 01:05:20.6
489. 416 M40-49 Kučera Radek ('72) 02:33:36.9 01:05:25.8
490. 439 M40-49 Lochman Petr ('69) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 02:33:52.9 01:05:41.8
491. 228 M30-39 Dostál David ('80) 02:34:24.2 01:06:13.1
492. 482 M18 Musal Filip ('96) 02:34:30.7 01:06:19.6
493. 658 M50-59 Šrám Karel ('61) 02:34:53.9 01:06:42.8
494. 631 M30-39 Šebesta Jan ('75) 02:35:04.0 01:06:52.9
495. 427 M40-49 Kytka Petr ('74) Pyšelská hrouda 02:35:06.2 01:06:55.1
496. 433 M30-39 Lev Michal ('79) NH Car Bike Team 9 02:35:09.8 01:06:58.7
497. 504 M40-49 Novotný Aleš ('74) 02:35:17.9 01:07:06.8
498. 727 M40-49 Všianský Ondřej ('72) NH Car Bike Team 5 02:35:19.9 01:07:08.8
499. 887 M19-29 Vaněk Petr ('89) 02:35:36.4 01:07:25.3
500. 920 M30-39 Sajfríd Miloš ('75) 02:35:36.5 01:07:25.4
501. 412 M40-49 Krulich Martin ('68) 02:35:38.4 01:07:27.3
502. 461 M19-29 Mašek Ondřej ('85) 02:35:55.7 01:07:44.6
503. 537 M60+ Píša Vašek ('53) RADWIN.team 02:36:05.9 01:07:54.8
504. 673 M30-39 Tlapák Petr ('76) Metalurgie Rumburk 02:36:06.6 01:07:55.5
505. 366 M30-39 Keznikl Roman ('83) CK-Verne 02:36:10.9 01:07:59.8
506. 302 M50-59 Holub Petr ('61) CK-Verne 02:36:12.0 01:08:00.9
507. 290 M40-49 Hendlinger Aleš ('68) MTB Team Brudra 02:36:21.4 01:08:10.3
508. 300 M30-39 Holaj Jiří ('82) Cykloski J. Žitník Lomnice nad Popelkou 02:36:22.7 01:08:11.6
509. 256 M40-49 Flieger Jiří ('70) SK Bliževedly SK Blíževedly 02:36:22.9 01:08:11.8
510. 276 M40-49 Hanka Michal ('73) 02:36:40.8 01:08:29.7
511. 267 M30-39 Gamba Lukáš ('84) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 02:36:45.3 01:08:34.2
512. 254 M50-59 Flieger Bohumil ('63) SK Bliževedly SK Blíževedly 02:36:49.2 01:08:38.1
513. 314 M40-49 Hrodek Lukáš ('74) 02:36:50.9 01:08:39.8
514. 229 M40-49 Dostál Michal ('74) MTB HANZ 02:36:54.4 01:08:43.3
515. 488 M19-29 Neumann Jakub ('92) P.T.S. 02:37:21.8 01:09:10.7
516. 724 M19-29 Vrba Miroslav ('88) 02:37:26.4 01:09:15.3
517. 827 M40-49 Budín Milan ('71) NH Car Bike Team 12 02:37:30.9 01:09:19.8
518. 450 M30-39 Málek Petr ('78) 02:37:35.9 01:09:24.8
519. 194 M60+ Budějský Miroslav ('53) 02:37:49.4 01:09:38.3
520. 406 M30-39 Krause Vítězslav ('78) 02:38:38.3 01:10:27.2
521. 522 M30-39 Pavelka Jan ('77) 02:38:43.7 01:10:32.6
522. 215 M50-59 Červinka Karel ('58) 02:38:47.7 01:10:36.6
523. 712 M30-39 Vlastník Jiří ('76) Dingáni 02:39:17.2 01:11:06.1
524. 904 M40-49 Janeček Petr ('74) 02:39:25.1 01:11:14.0
525. 769 M40-49 Dalibor Antonín ('70) 02:39:30.7 01:11:19.6
526. 889 M30-39 Horák Jaroslav ('76) 02:39:54.0 01:11:42.9
527. 701 M40-49 Vašák Jiří ('65) 02:40:07.3 01:11:56.2
528. 559 M60+ Prokopec Pavel ('52) 02:40:34.7 01:12:23.6
529. 618 M40-49 Stránský Jiří ('68) 02:40:35.6 01:12:24.5
530. 568 M50-59 Rathovský Ladislav ('64) NH Car Bike Team 6 02:40:39.5 01:12:28.4
531. 853 M30-39 Brotanek Radek ('75) 02:40:44.7 01:12:33.6
532. 857 M30-39 Dvořáček Bronislav ('76) mBank 02:40:56.3 01:12:45.2
533. 663 M40-49 Šťastný Pavel ('69) 02:41:07.0 01:12:55.9
534. 287 M30-39 Havlik Radek ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:41:23.5 01:13:12.4
535. 842 M18 Pospíšil Viktor ('03) 02:42:00.4 01:13:49.3
536. 694 M40-49 Vancl Vladimír ('69) 02:42:02.2 01:13:51.1
537. 507 M19-29 Novotný František ('89) Josyma Tomíno 02:42:24.9 01:14:13.8
538. 239 M40-49 Erbrt Zdeněk ('66) 02:42:30.2 01:14:19.1
539. 811 M40-49 Šlambor Martin ('74) 02:42:46.7 01:14:35.6
540. 518 M19-29 Pangrác Vojtěch ('87) 02:42:56.4 01:14:45.3
541. 177 M30-39 Binder Pavel ('75) NH Car Bike Team 8 02:43:11.9 01:15:00.8
542. 172 M50-59 Beran Vladimír ('55) Lacrosse Malešice 02:43:13.2 01:15:02.1
543. 851 M30-39 Skřivan Jan ('78) NH Car Bike Team 14 02:43:34.8 01:15:23.7
544. 806 M19-29 Herrmann Oldřich ('90) 02:43:50.9 01:15:39.8
545. 698 M19-29 Vaněk Pavel ('91) NH Car Bike Team 5 02:44:13.6 01:16:02.5
546. 464 M50-59 Mejzr Václav ('62) 02:44:20.5 01:16:09.4
547. 871 M40-49 Adam Viktor ('74) Kotelníci severu 02:44:52.4 01:16:41.3
548. 269 M50-59 Gengela Jan ('55) JS Cyklo 02:45:32.9 01:17:21.8
549. 187 M30-39 Březina Marek ('83) TBVC Mělník 02:45:50.4 01:17:39.3
550. 544 M19-29 Pokorný Ondřej ('90) 02:45:54.2 01:17:43.1
551. 670 M30-39 Švestka Martin ('79) 02:46:07.7 01:17:56.6
552. 381 M40-49 Koliáš Marek ('74) 02:46:49.9 01:18:38.8
553. 162 M60+ Beka Josef ('49) 02:46:56.4 01:18:45.3
554. 697 M30-39 Vaněček Pavel ('84) 02:47:05.4 01:18:54.3
555. 897 M19-29 Lidák Tomáš ('86) 02:47:43.3 01:19:32.2
556. 781 M19-29 Beneš Lukáš ('91) BENET team 02:48:08.0 01:19:56.9
557. 165 M19-29 Benda Jaroslav ('87) Nováci 02:48:13.0 01:20:01.9
558. 609 M50-59 Stejskal Přemysl ('63) 02:49:00.9 01:20:49.8
559. 785 M50-59 Mordovanec Pavel ('58) 02:49:01.7 01:20:50.6
560. 428 M50-59 Landr Jiří ('64) Josyma Tomíno 02:49:05.2 01:20:54.1
561. 666 M40-49 Šubrt Jiří ('72) 02:50:03.2 01:21:52.1
562. 298 M40-49 Hoffman Vladimír ('66) Metalurgie Rumburk 02:50:30.1 01:22:19.0
563. 764 M40-49 Svitak Petr ('71) 02:50:50.2 01:22:39.1
564. 224 M30-39 Divecký Petr ('75) 02:51:13.5 01:23:02.4
565. 581 M40-49 Rybka Tomáš ('73) NH Car Bike Team 4 02:52:00.7 01:23:49.6
566. 232 M30-39 Dubský Michal ('81) 02:52:01.2 01:23:50.1
567. 48 M30-39 Nováček Karel ('68) BSB Emerge 02:52:09.1 01:23:58.0
568. 426 M30-39 Kymla Lukáš ('78) 02:52:31.7 01:24:20.6
569. 792 M30-39 Tvrdík Jaroslav ('81) Auto Kelly 02:52:52.2 01:24:41.1
570. 933 M60+ Mojžíš Jaromír ('54) 02:53:26.6 01:25:15.5
571. 324 M30-39 Idzczak Adam ('77) 02:53:32.0 01:25:20.9
572. 721 M30-39 Voplakal Lukáš ('84) 02:53:44.8 01:25:33.7
573. 360 M19-29 Kašpar Jakub ('86) TBVC Mělník 02:53:46.7 01:25:35.6
574. 238 M30-39 Erben Michal ('75) NH Car Bike Team 10 02:54:22.2 01:26:11.1
575. 237 M30-39 Dytrych Petr ('80) Metalurgie Rumburk 02:54:35.5 01:26:24.4
576. 546 M30-39 Polák Jan ('81) NH Car Bike Team 9 02:54:37.2 01:26:26.1
577. 484 M40-49 Náhlovský Jan ('70) 02:55:05.7 01:26:54.6
578. 201 M50-59 Chlouba Karel ('56) 02:55:28.5 01:27:17.4
579. 361 M50-59 Kašpar Vladimír ('64) TBVC Mělník 02:56:08.5 01:27:57.4
580. 530 M50-59 Pěkný Vít ('63) NH Car Bike Team 5 02:56:28.0 01:28:16.9
581. 470 M40-49 Mika Vladislav ('72) NH Car Bike Team 3 02:56:37.3 01:28:26.2
582. 251 M40-49 Fišer Jiří ('70) NH Car Bike Team 10 02:56:49.7 01:28:38.6
583. 475 M60+ Mocek Jan ('52) 02:56:55.7 01:28:44.6
584. 444 M19-29 Mach Jakub ('92) TBVC Mělník 02:57:00.3 01:28:49.2
585. 774 M19-29 Pečenka Petr ('89) 02:57:30.8 01:29:19.7
586. 828 M19-29 Dostál Lukáš ('87) NH Car Bike Team 12 02:57:30.8 01:29:19.7
587. 441 M40-49 Ludický Tomáš ('73) MTB HANZ 02:58:10.6 01:29:59.5
588. 466 M18 Melíšek Jan ('97) 02:58:29.8 01:30:18.7
589. 812 M19-29 Kasal Václav ('86) 02:58:40.7 01:30:29.6
590. 395 M50-59 Košek Ivan ('61) Bike Frýdlant 02:59:09.2 01:30:58.1
591. 326 M30-39 Marcoň David ('84) Cajk Bike Team 02:59:36.7 01:31:25.6
592. 600 M19-29 Sobotka Jakub ('93) Josyma Tomíno 02:59:42.2 01:31:31.1
593. 601 M50-59 Sobotka Vladimír ('63) Josyma Tomíno 02:59:47.0 01:31:35.9
594. 542 M60+ Podsedníček Rudolf ('43) 03:00:23.7 01:32:12.6
595. 492 M19-29 Nikl Petr ('94) 03:00:27.5 01:32:16.4
596. 418 M30-39 Kukla Milan ('78) 03:01:37.6 01:33:26.5
597. 375 M19-29 Knob Petr ('92) 03:02:16.7 01:34:05.6
598. 651 M60+ Šoltys Karel ('54) Bike Frýdlant 03:02:18.0 01:34:06.9
599. 168 M19-29 Beneš Pavel ('85) NH Car Bike Team 4 03:03:04.0 01:34:52.9
600. 761 M50-59 Straňák Miroslav ('64) 03:03:23.2 01:35:12.1
601. 639 M40-49 Šíma Jiří ('70) NH Car Bike Team 9 03:03:29.0 01:35:17.9
602. 299 M40-49 Hokeš Tomáš ('73) 03:04:26.8 01:36:15.7
603. 735 M50-59 Košvanec Milouš ('59) 03:06:37.0 01:38:25.9
604. 683 M30-39 Tuček Petr ('78) 03:07:16.0 01:39:04.9
605. 188 M40-49 Brokeš Tomáš ('68) 03:07:58.9 01:39:47.8
606. 740 M40-49 Nevrkla Miroslav ('73) 03:08:29.5 01:40:18.4
607. 879 M40-49 Vodehnal David ('74) 03:08:45.3 01:40:34.2
608. 845 M18 Bambuch Dominik ('01) NH Car Bike Team 12 03:09:12.5 01:41:01.4
609. 519 M19-29 Panoch Lukáš ('88) CK Lovosice 03:09:32.6 01:41:21.5
610. 474 M40-49 Moalic Yann ('73) Continental Adršpach 03:10:03.5 01:41:52.4
611. 907 M40-49 Rous Zdeněk ('65) KRK Litoměřice 03:10:16.8 01:42:05.7
612. 467 M19-29 Merxbauer Matěj ('92) NH Car Bike Team 11 03:10:26.5 01:42:15.4
613. 338 M19-29 Jašek Jaroslav ('87) MTB HANZ 03:12:36.1 01:44:25.0
614. 478 M60+ Mottl Antonín ('37) 03:12:38.0 01:44:26.9
615. 826 M19-29 Hrdina Richard ('88) NH Car Bike Team 11 03:13:09.1 01:44:58.0
616. 497 M50-59 Novák Jaromír ('62) 03:13:23.5 01:45:12.4
617. 312 M50-59 Hrdina Richard ('62) NH Car Bike Team 11 03:13:24.0 01:45:12.9
618. 154 M50-59 Balada Bedřich ('64) 03:13:52.0 01:45:40.9
619. 278 M50-59 Hanuš Petr ('64) 03:13:55.9 01:45:44.8
620. 490 M40-49 Nevrkla Vladimír ('71) 03:13:59.0 01:45:47.9
621. 473 M19-29 Miroszka Jan ('95) 03:14:00.8 01:45:49.7
622. 385 M19-29 Konc Michal ('87) Rumodlaci 03:15:36.1 01:47:25.0
623. 878 M40-49 Guth Petr ('72) 03:16:36.1 01:48:25.0
624. 941 M18 Šíma Jiří ('01) NH Car - děti 03:16:49.9 01:48:38.8
625. 208 M30-39 Cipra Václav ('78) 03:16:52.1 01:48:41.0
626. 648 M18 Šnajdr Šimon ('02) NH Car Bike Team 12 03:16:56.1 01:48:45.0
627. 837 M30-39 Pospíšil Adam ('75) 03:17:16.5 01:49:05.4
628. 852 M18 Pospíšil Adam ('05) 03:17:16.5 01:49:05.4
629. 888 M19-29 Gabrišková Markéta ('90) 03:18:46.4 01:50:35.3
630. 905 M60+ Hřebec Jiří ('50) 03:18:46.5 01:50:35.4
631. 316 M40-49 Hruška Václav ('70) Josyma Tomíno 03:19:56.0 01:51:44.9
632. 260 M40-49 Franc Pavel ('70) 03:20:12.5 01:52:01.4
633. 710 M60+ Veverka Václav ('46) 03:20:22.5 01:52:11.4
634. 292 M40-49 Herc Stanislav ('73) 03:21:01.8 01:52:50.7
635. 241 M30-39 Fadrhons Tomáš ('78) 03:23:03.5 01:54:52.4
636. 322 M40-49 Hyška Vlastimil ('67) 03:23:58.3 01:55:47.2
637. 595 M50-59 Sluka Jiří ('57) NH Car Bike Team 11 03:29:38.1 02:01:27.0
638. 677 M30-39 Tomšů Onřej ('78) NH Car Bike Team 5 03:38:55.1 02:10:44.0
639. 263 M30-39 Frutero-Čižinský Karel ('75) 03:41:30.5 02:13:19.4