Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí týmů:
pořadí tým členové týmu čas ztráta
1. IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 Ježek Václav, Strož Jan, Splítek Martin 04:19:10.1  
2. Ski Paudera Dlask Petr, Matoušek Jan, Paudera Vladimír 04:30:50.9 00:11:40.8
3. IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 Jiránek Tomáš, Turner Martin, Hájek Vlastimil 04:36:27.5 00:17:17.4
4. IVAR CS - AUTHOR TEAM Matějka Jan, Kysela Marek, Šťastný Jiří 04:46:52.9 00:27:42.8
5. Bike & Ski Bakajda 1 Kysela Jan, Menčík Libor, Roubínek Jan 04:56:10.4 00:37:00.3
6. REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN Vomáčko Václav, Janata Daniel, Řehák Vít 04:59:09.3 00:39:59.2
7. Luigi Cocotti Nový Karel, Stanislav Martin, Píšová Martina 05:36:07.6 01:16:57.5
8. CykloFit Liberec MTB team Tišer Robert, Abrt Jan, Zeman Vladimír 05:51:58.4 01:32:48.3
9. Ždírec bike Petr Gara, Mikeš Štěpán, Moučka Tomáš 05:56:10.6 01:37:00.5
10. KČT MTB Kralupy Blecha Michal, Šimek Karel, Vejrostová Romana 05:56:20.3 01:37:10.2
11. Tomíno Zlámal Aleš, Gizela Marek, Fuksa Petr 05:57:53.9 01:38:43.8
12. Agresivní hlemýždi Kliment Petr, Kliment Jan, Kliment Jaromír 05:59:19.4 01:40:09.3
13. MTB HANZ Richtrmoc Petr, Moravec Tomáš, Beneš Jan 06:00:03.4 01:40:53.3
14. PAC Jablonec Nezkusil Leoš, Merunka Jindřich, Jetleb Miroslav 06:03:31.1 01:44:21.0
15. Oční klinika Horní Počernice Kučera Karel, Konvička Michal, Milt David 06:06:28.4 01:47:18.3
16. Bikestars Vrchlabí Schiefert Michal, Červinka Jakub, Červinka Jan 06:07:48.4 01:48:38.3
17. NH Car Bike Team 1 Techlovský Petr, Kubů Jaroslav, Šnajdr Zbyněk 06:09:00.9 01:49:50.8
18. Bike Team Újezd nad Lesy Carboch Pavel, Komárek Luboš, Carboch Petr 06:11:15.1 01:52:05.0
19. Bike & Ski Bakajda 2 Brzobohatý Václav, Malina Viktor, Šulc David 06:12:24.3 01:53:14.2
20. BéďaCup Přibyl Lukáš, Krásný Libor, Krahulec Tomáš 06:15:32.1 01:56:22.0
21. mBank Čermák Vít, Matouš Tomáš, Truhlář Roman 06:16:44.0 01:57:33.9
22. NH Car Bike Team 3 Šonský Dominik, Marták Jan, Donner Radek 06:18:49.5 01:59:39.4
23. ZPA Bike Team Havelka Daniel, Malinský Jan, Sadílek Radovan 06:23:20.8 02:04:10.7
24. Flexi team Skořepa Jan, Stratílková Zuzana, Heřmanová Irena 06:31:22.2 02:12:12.1
25. NH Car Bike Team 2 Hlačík Zdenek, Binder Pavel, Mrázek Michal 06:32:33.2 02:13:23.1
26. Kubašok Bike Team Jakubský Marek, Marko Jan, Jícha Oldřich 06:46:47.2 02:27:37.1
27. FARID COMERCIA Pospíšilová Klára, Pospíšil Vít, Šulcová Martina 06:49:05.7 02:29:55.6
28. Boxeďáci Bartuška Lubomír, Kunz Tomáš, Zach Petr 06:50:03.4 02:30:53.3
29. Author Cibulka Petr, Fabiánová Pavla, Chmelíková Radka 06:50:25.2 02:31:15.1
30. JS Cyklo Denemark Jiří, Svítek Jan, Gengela Jan 06:53:43.5 02:34:33.4
31. Valjo Hrabánek Martin, Bezucha Pavel, Pažout Jan 07:03:30.0 02:44:19.9
32. Cyklo City Lovosice Panoch Lukáš, Koskuba Josef, Koskuba Jaroslav 07:07:31.0 02:48:20.9
33. SK Blíževedly Krejčová Petra, Flieger Bohumil, Flieger Jiří 07:19:06.4 02:59:56.3
34. NH Car Ladies Team Fišerová Klára, Stránská Eva, Kubů Hana 07:31:25.5 03:12:15.4
35. Klokani Orlowski Petr, Jamai Petra, Dražan Daniel 07:33:20.9 03:14:10.8
36. My-tři Keznikl Roman, Holub Petr, Toman Milan 07:37:12.5 03:18:02.4
37. PAKOBYLKA team Potůček Vojtěch, Šmítek Robert, Lupačová Slávka 07:51:18.5 03:32:08.4
38. NH Car Bike Team 4 Zadák Tomáš, Zadák Michal, Sušír Ladislav 07:59:57.0 03:40:46.9