Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Z18 Ženy / 50 km (1995 a mladší), Z19-29 Ženy / 50 km (1984 až 1994), Z30-39 Ženy / 50 km (1974 až 1983), Z40-49 Ženy / 50 km (1964 až 1973), Z50+ Ženy / 50 km (1963 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 78 Z30-39 Loubková Ivana ('80) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:39:09.9  
2. 424 Z30-39 Prochazkova Michaela ('78) Cyklotrenink.com Cyklotrenink.com 01:39:23.4 00:00:13.5
3. 89 Z40-49 Polívková Kája ('64) TREK - SALOMON 01:43:41.7 00:04:31.8
4. 74 Z40-49 Hladíková Jana ('73) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:48:06.9 00:08:57.0
5. 65 Z19-29 Barešová Nikola ('93) Kellys Bikeranch team 01:50:48.9 00:11:39.0
6. 212 Z19-29 Zadáková Klára ('88) 01:53:29.7 00:14:19.8
7. 722 Z19-29 Krtičková Petra ('86) HSK Cycling Team HSK Cycling Team Hradec Králové 01:54:45.9 00:15:36.0
8. 567 Z50+ Vozáková Vladimíra ('60) Bronec sport Lablonec 01:54:46.0 00:15:36.1
9. 740 Z30-39 Píšová Martina ('78) Luigi Cocotti 01:59:20.5 00:20:10.6
10. 71 Z19-29 Kratochvílová Eva ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 02:00:49.4 00:21:39.5
11. 108 Z40-49 Žáčková Jana ('67) Dexter BSK racing 02:01:51.2 00:22:41.3
12. 285 Z40-49 Kovářová Petra ('73) Symbio- GIANT TEAM 02:02:31.2 00:23:21.3
13. 553 Z40-49 Vejrostová Romana ('65) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:04:21.2 00:25:11.3
14. 770 Z18 Krčková Eliška ('97) ELEVEN Team Příchovice 02:06:00.3 00:26:50.4
15. 255 Z30-39 Kalinová Zuzana ('81) 02:07:09.7 00:27:59.8
16. 449 Z30-39 Schwaningerová Petra ('82) RockMachine-Cyklomax 02:07:42.1 00:28:32.2
17. 800 Z30-39 Jandusová Hana ('74) 02:08:41.0 00:29:31.1
18. 642 Z18 Pospíšilová Klára ('99) FARID COMERCIA 02:09:51.0 00:30:41.1
19. 75 Z40-49 Jáčová Pavla ('73) 02:10:18.7 00:31:08.8
20. 701 Z30-39 Stratílková Zuzana ('82) Flexi team 02:11:22.0 00:32:12.1
21. 786 Z30-39 Růžičková Vanda ('82) bikerental bikerental.cz 02:12:15.5 00:33:05.6
22. 714 Z18 Balíková Tereza ('95) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:13:02.0 00:33:52.1
23. 358 Z40-49 Molínová Petra ('73) 02:13:43.0 00:34:33.1
24. 413 Z30-39 Polanková Jana ('82) 02:14:35.7 00:35:25.8
25. 707 Z30-39 Fabiánová Pavla ('80) Author 02:16:07.2 00:36:57.3
26. 590 Z18 Kotěšovcová Anna ('96) Tri-Ski Hórní Počernice 02:16:17.2 00:37:07.3
27. 130 Z19-29 Brabcová Markéta ('86) 02:16:49.2 00:37:39.3
28. 220 Z18 Horová Tereza ('96) 02:17:25.5 00:38:15.6
29. 705 Z40-49 Heřmanová Irena ('69) Flexi team 02:18:09.0 00:38:59.1
30. 718 Z40-49 Hrubá Hana ('73) Kraken Team 02:18:27.2 00:39:17.3
31. 561 Z50+ Vnuková Jaroslava ('51) Dexter BSK racing 02:19:41.0 00:40:31.1
32. 458 Z30-39 Skořepová Ladislava ('78) RockMachine-Cyklomax 02:19:51.2 00:40:41.3
33. 20 Z30-39 Krejčová Petra ('77) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:19:59.5 00:40:49.6
34. 179 Z18 Fišerová Klára ('96) NH Car Ladies Team 02:22:04.0 00:42:54.1
35. 535 Z30-39 Vágnerová Jaroslava ('80) 02:22:27.0 00:43:17.1
36. 415 Z18 Popová Tereza ('98) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:22:49.3 00:43:39.4
37. 277 Z40-49 Komárková Jitka ('70) Symbio- GIANT TEAM 02:24:02.0 00:44:52.1
38. 480 Z30-39 Stránská Eva ('77) NH Car Ladies Team 02:25:39.2 00:46:29.3
39. 180 Z19-29 Fišerová Lucie ('91) 02:25:42.0 00:46:32.1
40. 283 Z30-39 Kostrhunová Dominika ('83) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:26:05.2 00:46:55.3
41. 308 Z40-49 Kunteová Eva ('68) 02:26:46.9 00:47:37.0
42. 107 Z19-29 Bardyová Lenka ('85) 02:27:00.2 00:47:50.3
43. 643 Z18 Šulcová Martina ('98) FARID COMERCIA 02:29:22.7 00:50:12.8
44. 406 Z30-39 Pidrmanová Olga ('80) Bike Team Újezd nad Lesy 02:32:13.3 00:53:03.4
45. 288 Z40-49 Zemanová Jitka ('67) 02:33:39.3 00:54:29.4
46. 648 Z50+ Doležalová Zdeňka ('56) FARID COMERCIA 02:36:18.2 00:57:08.3
47. 445 Z19-29 Salabová Barbora ('88) 02:39:11.5 01:00:01.6
48. 490 Z30-39 Syrovátková Irena ('83) Symbio- GIANT TEAM 02:40:14.4 01:01:04.5
49. 716 Z30-39 Mazourková Ilona ('76) 02:41:17.0 01:02:07.1
50. 776 Z30-39 Bobčíková Petra ('76) 02:43:09.7 01:03:59.8
51. 298 Z40-49 Kubů Hana ('69) NH Car Ladies Team 02:43:42.3 01:04:32.4
52. 318 Z50+ Limanova Jiřina ('59) 02:43:48.2 01:04:38.3
53. 666 Z19-29 Syslová Markéta ('87) mBank 02:43:53.0 01:04:43.1
54. 235 Z30-39 Jamai Petra ('75) Klokani 02:44:01.2 01:04:51.3
55. 729 Z19-29 Bartolenová Denisa ('85) 02:44:03.0 01:04:53.1
56. 570 Z30-39 Wienerlová Markéta ('83) 02:44:10.3 01:05:00.4
57. 687 Z30-39 Gollová Lenka ('77) 02:44:10.5 01:05:00.6
58. 699 Z30-39 Jirešová Kateřina ('76) 02:44:45.4 01:05:35.5
59. 230 Z18 Hyšková Lucie ('96) 02:47:17.7 01:08:07.8
60. 547 Z19-29 Vařílková Klára ('88) 02:48:30.7 01:09:20.8
61. 593 Z30-39 Šnajdrova Michaela ('79) 02:49:35.6 01:10:25.7
62. 485 Z40-49 Sušírová Lenka ('72) NH Car Ladies Team 02:49:43.2 01:10:33.3
63. 356 Z50+ Mojžíšová Jaroslava ('55) 02:50:35.5 01:11:25.6
64. 630 Z40-49 Čížková Magda ('72) NH Car Ladies Team 02:51:19.5 01:12:09.6
65. 660 Z19-29 Nováčková Tereza ('94) Bike & Ski Bakajda 2 02:54:33.8 01:15:23.9
66. 700 Z30-39 Chmelíková Radka ('79) Author 02:54:57.8 01:15:47.9
67. 717 Z30-39 Nožičková Jana ('76) 02:55:17.5 01:16:07.6
68. 500 Z18 Šimková Kateřina ('98) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:57:02.7 01:17:52.8
69. 323 Z30-39 Lupačová Slávka ('77) PAKOBYLKA team PAKOBYLKA team 03:02:40.6 01:23:30.7
70. 290 Z30-39 Krejčová Petra ('80) NH Car Ladies Team 03:06:44.6 01:27:34.7
71. 23 Z50+ Česká Irena ('61) 03:06:56.1 01:27:46.2
72. 208 Z40-49 Heřmanová Olga ('64) 03:15:35.7 01:36:25.8
73. 623 Z18 Nikodemová Eliška ('02) FARID COMERCIA 03:20:03.2 01:40:53.3
74. 646 Z40-49 Pospíšilová Eva ('72) FARID COMERCIA 03:21:29.9 01:42:20.0
75. 614 Z18 Pospíšilová Barbora ('05) FARID COMERCIA 03:21:31.4 01:42:21.5
76. 292 Z40-49 Křemenová Kamila ('71) 03:46:14.4 02:07:04.5
77. 617 Z30-39 Šímová Irena ('76) 03:50:41.4 02:11:31.5