Výsledková listina Author 50 Bezděz

 pořadí v kategoriích Elite Muži / 50 km (Licence Elite, U23, Junior), M18 Muži / 50 km (1995 a mladší), M19-29 Muži / 50 km (1984 až 1994), M30-39 Muži / 50 km (1974 až 1983), M40-49 Muži / 50 km (1964 až 1973), M50-59 Muži / 50 km (1954 až 1963), M60+ Muži / 50 km (1953 a starší):
pořadí start. č. kat. jméno (ročník) klub tým čas ztráta
1. 1 Elite Ježek Václav ('77) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:25:06.1  
2. 3 Elite Strož Jan ('89) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:26:08.1 00:01:02.0
3. 2 Elite Dlask Petr ('76) LAWI Team Ski Paudera 01:27:52.1 00:02:46.0
4. 10 Elite Tvrdík Tomáš ('85) TOYOTA Dolák MTB 01:27:53.9 00:02:47.8
5. 34 M19-29 Splítek Martin ('88) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:27:55.9 00:02:49.8
6. 12 Elite Berger Tomáš ('87) Carla.Kupkolo.cz 01:28:14.9 00:03:08.8
7. 31 M19-29 Klouček František ('85) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 01:29:57.6 00:04:51.5
8. 85 M19-29 Matoušek Jan ('89) Ski Paudera Ski Paudera 01:31:17.9 00:06:11.8
9. 79 M40-49 Jiřena Pavel ('67) Author Masters 01:31:29.4 00:06:23.3
10. 36 M50-59 Paudera Vladimír ('62) Ski Paudera Ski Paudera 01:31:40.9 00:06:34.8
11. 340 M30-39 Matějka Jan ('76) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:31:44.9 00:06:38.8
12. 8 Elite Vomáčko Václav ('95) REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 01:31:47.1 00:06:41.0
13. 87 M30-39 Beran Vojtěch ('82) ALLTRAINING.CZ - LAWI ALLTRAINING.CZ - LAWI 01:31:51.4 00:06:45.3
14. 7 Elite Koudelka Petr ('81) KONA CYCLING POINT 01:31:58.6 00:06:52.5
15. 15 Elite Tatíček Petr ('85) Cyklotrenink.Giant Cyklotrenink.Giant 01:32:03.4 00:06:57.3
16. 84 M30-39 Landa František ('74) 01:32:04.6 00:06:58.5
17. 66 M40-49 Jiránek Tomáš ('73) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:32:06.6 00:07:00.5
18. 69 M30-39 Turner Martin ('78) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:32:08.9 00:07:02.8
19. 35 M19-29 Mikule Ondřej ('88) Cyklo Ski Zitnik 01:32:10.4 00:07:04.3
20. 82 M30-39 Šinkovský Roman ('76) Author-HSK Cycling Team 01:32:11.0 00:07:04.9
21. 70 M30-39 Hájek Vlastimil ('74) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:32:12.0 00:07:05.9
22. 5 Elite Rydval Jakub ('94) Kc Kooperativa SG Jablonec nad Nisou 01:34:57.6 00:09:51.5
23. 67 M40-49 Netík Ivo ('72) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:35:14.1 00:10:08.0
24. 27 M40-49 Bušek Marek ('73) BTT Libochovice 01:35:23.4 00:10:17.3
25. 13 M19-29 Zima Ota ('84) Kellys Bikeranch team Cyklotrenink.Giant 01:35:24.0 00:10:17.9
26. 795 M30-39 Kysela Marek ('79) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:35:39.1 00:10:33.0
27. 94 M19-29 Truhlář Luboš ('87) Trisport Team 01:35:40.4 00:10:34.3
28. 785 M40-49 Řehák Jiří ('67) eva.cz eva.cz 01:35:41.1 00:10:35.0
29. 379 M19-29 Novák Jan ('85) Cyklo Erben Mělník Cyklo Erben Mělník 01:35:54.6 00:10:48.5
30. 651 M30-39 Kysela Jan ('80) Bike & Ski Bakajda 1 01:36:15.4 00:11:09.3
31. 11 M40-49 Toman Luboš ('69) Carla.Kupkolo.cz 01:36:38.4 00:11:32.3
32. 50 M30-39 Veis Zdeněk ('76) 01:37:05.1 00:11:59.0
33. 240 M30-39 Janků Miloš ('78) www.KUPKOLO.cz 01:37:44.0 00:12:37.9
34. 756 M18 Březina Jonáš ('98) SK Velo Praha SK Velo Praha 01:37:53.3 00:12:47.2
35. 454 M19-29 Sirůček Roman ('85) Kalas racing team 01:38:19.9 00:13:13.8
36. 38 M19-29 Vidner Štěpán ('85) TSK Praha 01:38:36.1 00:13:30.0
37. 33 M30-39 Zlámal Tomáš ('79) Nutrend 01:39:02.1 00:13:56.0
38. 627 M19-29 Novák Michal ('91) 01:39:06.5 00:14:00.4
39. 43 M19-29 Swárovský Pavel ('94) BeManiax race team ŠSK Lučany nad Nisou-Race team 01:39:15.4 00:14:09.3
40. 655 M40-49 Menčík Libor ('65) Bike & Ski Bakajda 1 01:39:16.4 00:14:10.3
41. 605 M30-39 Novotný František ('81) Sunsetbike Sunsetbike 01:39:18.4 00:14:12.3
42. 83 M30-39 Cibulka Petr ('76) Author 01:39:20.2 00:14:14.1
43. 18 M50-59 Šťastný Jiří ('55) IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:39:28.9 00:14:22.8
44. 39 M30-39 Tondr David ('79) LAWI Team 01:39:33.7 00:14:27.6
45. 4 Elite Kyzivát Vladimír ('82) Johnson Controls AŠ MB 01:39:39.4 00:14:33.3
46. 98 M40-49 Hromádko Tomáš ('73) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:39:41.7 00:14:35.6
47. 16 M40-49 Kvapil Petr ('69) CSK Markus 01:39:42.6 00:14:36.5
48. 42 M40-49 Ščučka Radek ('64) Ski Paudera Ski Paudera 01:39:42.9 00:14:36.8
49. 587 M30-39 Hruša Jan ('78) KL Turnov 01:39:53.4 00:14:47.3
50. 56 M50-59 Bouška Karel ('62) Magic Veterans 01:39:58.1 00:14:52.0
51. 47 M50-59 Holub Vlastislav ('61) Ski Paudera 01:40:14.6 00:15:08.5
52. 44 M30-39 Mansfeld Jiří ('78) Bike Mšeno 01:40:22.7 00:15:16.6
53. 622 M30-39 Mráček Pavel ('83) Derfl Kola Derfl kola 01:40:24.1 00:15:18.0
54. 270 M19-29 Knittel Tomáš ('84) 01:40:35.0 00:15:28.9
55. 652 M19-29 Roubínek Jan ('85) Bike & Ski Bakajda 1 01:40:38.6 00:15:32.5
56. 638 M30-39 Bulíř Martin ('74) 01:40:40.9 00:15:34.8
57. 41 M40-49 Binter Dalibor ('64) 01:40:41.9 00:15:35.8
58. 28 M40-49 Arnold Zdeněk ('73) Haven Extreme Haven Extreme 01:40:54.9 00:15:48.8
59. 724 M18 Šedivý Jakub ('98) SK Velo Praha SK Velo Praha 01:40:55.0 00:15:48.9
60. 682 M18 Papež Filip ('95) VELOSPORT Valenta SCOTT Team 01:40:58.3 00:15:52.2
61. 312 M19-29 Novák Martin ('92) 01:41:23.4 00:16:17.3
62. 14 M30-39 Prokop Michal ('78) Cyklotrenink.com 01:41:30.7 00:16:24.6
63. 64 M30-39 Liberda Milan ('82) Nutrend 01:41:37.4 00:16:31.3
64. 199 M30-39 Bauer Tomáš ('79) CK Kramolín 01:41:47.3 00:16:41.2
65. 678 M19-29 Šnajberk René ('93) Ski Paudera 01:41:55.0 00:16:48.9
66. 88 M50-59 Polívka Petr ('63) Trek - Salomon 01:42:16.1 00:17:10.0
67. 86 M40-49 Raiter Radek ('71) Kolokrám 01:43:02.6 00:17:56.5
68. 519 M50-59 Tišer Robert ('62) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 01:43:07.7 00:18:01.6
69. 692 M18 Janata Daniel ('96) REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 01:43:08.5 00:18:02.4
70. 608 M30-39 Hlačík Zdenek ('75) NH Car Bike Team 2 01:43:09.9 00:18:03.8
71. 275 M40-49 Kolman Roberto ('68) RockMachine-Cyklomax 01:43:13.7 00:18:07.6
72. 654 M40-49 Jauering Martin ('64) Bike & Ski Bakajda 1 01:43:15.2 00:18:09.1
73. 595 M40-49 Velímský David ('71) AutoCombi Team 01:43:16.9 00:18:10.8
74. 45 M30-39 Obrázek Petr ('75) 01:43:29.4 00:18:23.3
75. 579 M40-49 Lamač Martin ('71) Magicveterans Biketeam Magicveterans Biketeam 01:43:31.9 00:18:25.8
76. 564 M40-49 Vodrážka Jiří ('69) Symbio- GIANT TEAM Symbio+Giant race team 01:43:49.2 00:18:43.1
77. 633 M40-49 Jurečka Jiří ('66) Polabští cyklisté 01:44:08.7 00:19:02.6
78. 9 Elite Řehák Vít ('94) REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 01:44:13.7 00:19:07.6
79. 548 M40-49 Vašek Petr ('71) Inlajn.cz 01:44:17.2 00:19:11.1
80. 52 M30-39 Lipenský Jiří ('78) 01:44:25.9 00:19:19.8
81. 184 M50-59 Gábriš Jan ('63) 01:44:37.9 00:19:31.8
82. 611 M30-39 Čech Jaroslav ('76) Original Afrika 01:44:39.2 00:19:33.1
83. 775 M18 Rydval Filip ('96) ŠSK Lučany nad Nisou ŠSK Lučany nad Nisou-Race team 01:44:41.7 00:19:35.6
84. 139 M19-29 Capouch Jaroslav ('90) Kalas racing team 01:44:45.3 00:19:39.2
85. 72 M30-39 Gorog Viktor ('76) IVAR CS - AUTHOR TEAM IVAR CS - AUTHOR TEAM 2 01:45:22.2 00:20:16.1
86. 63 M40-49 Neumann Jiří ('73) Bike Mšeno 01:45:43.2 00:20:37.1
87. 59 M40-49 Jursík Martin ('72) AutoCombi Team 01:45:49.2 00:20:43.1
88. 744 M18 Horvath Jan ('95) Dexter BSK racing 01:45:49.5 00:20:43.4
89. 345 M19-29 Mejstřík Matěj ('85) 01:45:50.9 00:20:44.8
90. 61 M30-39 Vávra Václav ('74) Tri&Bike Team Kosořice Tri&Bike Team Kosořice 01:46:07.9 00:21:01.8
91. 55 M30-39 Krištof Miroslav ('76) ALWIL Trade ALWIL Trade 01:46:08.4 00:21:02.3
92. 238 M30-39 Janda Petr ('82) Komikoni Komikoni 01:46:10.0 00:21:03.9
93. 51 M30-39 Fux Martin ('76) 01:46:29.4 00:21:23.3
94. 613 M30-39 Kadleček František ('74) 01:46:36.5 00:21:30.4
95. 388 M30-39 Nový Karel ('80) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 01:46:40.2 00:21:34.1
96. 592 M30-39 Šnajdr Filip ('75) 01:46:51.2 00:21:45.1
97. 602 M40-49 Váňa Petr ('70) 01:47:04.0 00:21:57.9
98. 381 M30-39 Dobiáš David ('77) 01:47:10.2 00:22:04.1
99. 195 M50-59 Zemler Václav ('63) 01:47:10.7 00:22:04.6
100. 631 M18 Luxemburg Jan ('96) 01:47:13.2 00:22:07.1
101. 527 M18 Trembač Radek ('95) Cyklo City Lovosice 01:47:23.6 00:22:17.5
102. 236 M50-59 Jambor Luděk ('63) Alltraining 01:47:27.9 00:22:21.8
103. 57 M30-39 Jodas Antonín ('77) 01:47:32.4 00:22:26.3
104. 258 M40-49 Karkoška Milan ('68) Symbio- GIANT TEAM 01:47:36.2 00:22:30.1
105. 54 M40-49 Kubíček Zdeněk ('72) Silvini Ski Trab team 01:47:44.9 00:22:38.8
106. 405 M40-49 Philipp Thomas ('65) Spf. Ottendorf Okrilla 01:47:54.9 00:22:48.8
107. 127 M19-29 Blecha Michal ('91) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 01:47:55.9 00:22:49.8
108. 499 Elite Makalouš Jakub ('82) Bootcamps - K2 Bootcamps - K2 01:47:59.2 00:22:53.1
109. 723 M19-29 Mejdrech Lukáš ('85) 01:48:07.4 00:23:01.3
110. 601 M40-49 Prokop Jan ('73) 01:48:24.4 00:23:18.3
111. 640 M40-49 Žákovský Marek ('72) 01:48:31.0 00:23:24.9
112. 516 M40-49 Šulc Radek ('70) 01:48:43.2 00:23:37.1
113. 402 M40-49 Peterka Martin ('71) AutoCombi Team 01:48:54.0 00:23:47.9
114. 538 M19-29 Žižka David ('89) ELEVEN-RUBENA TEST TEAM ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 01:48:55.5 00:23:49.4
115. 194 M40-49 Hájek Stanislav ('70) 01:49:05.2 00:23:59.1
116. 157 M30-39 Číla Michal ('77) 01:49:19.2 00:24:13.1
117. 248 M40-49 Zvánovec Tomáš ('70) ALWIL Trade 01:49:30.9 00:24:24.8
118. 715 M30-39 Hilpert Martin ('79) HS Benecko 01:49:32.0 00:24:25.9
119. 581 M30-39 Pohl Miloslav ('81) 01:49:39.0 00:24:32.9
120. 695 M40-49 Macháček Dušan ('66) VK Blesk 01:49:47.2 00:24:41.1
121. 53 M30-39 Kliment Petr ('79) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 01:49:51.4 00:24:45.3
122. 788 M40-49 Šlehuber Martin ('69) Author Kristian 01:50:04.2 00:24:58.1
123. 472 M30-39 Stanislav Martin ('75) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 01:50:06.9 00:25:00.8
124. 450 M50-59 Sedlák Milan ('61) MODŘANY Power SKI PAUDERA 01:50:07.2 00:25:01.1
125. 559 M40-49 Vlasák Richard ('68) 01:50:09.5 00:25:03.4
126. 680 M40-49 Macháček Jakub ('71) Kuchyně Macháček Kuchyně Macháček 01:50:17.9 00:25:11.8
127. 433 M50-59 Repáň Miloš ('63) 01:50:22.4 00:25:16.3
128. 468 M40-49 Somr Jaroslav ('73) 01:50:23.8 00:25:17.7
129. 377 M40-49 Nezkusil Leoš ('69) PAC Jablonec 01:50:24.2 00:25:18.1
130. 93 M40-49 Rejzek Martin ('07) Einnach Braunschweig 01:50:36.4 00:25:30.3
131. 225 M40-49 Hrdlička Michal ('68) 01:50:39.2 00:25:33.1
132. 217 M30-39 Holaj Jiří ('82) CYKLO SKI J. Žitník CYKLO SKI J. Žitník 01:50:41.2 00:25:35.1
133. 512 M30-39 Štambera Karel ('77) CCC Chomutov 01:50:46.0 00:25:39.9
134. 211 M30-39 Hladík Ondřej ('76) KPO 01:50:50.5 00:25:44.4
135. 321 M30-39 Löw Miroslav ('79) 01:50:52.2 00:25:46.1
136. 268 M19-29 Kmoch Jan ('85) 01:50:53.5 00:25:47.4
137. 741 M30-39 Dvořák Josef ('80) 01:51:03.2 00:25:57.1
138. 427 M30-39 Pršala Pavel ('77) 01:51:13.6 00:26:07.5
139. 428 M40-49 Ptáčník Václav ('64) Symbio- GIANT TEAM 01:51:16.7 00:26:10.6
140. 346 M30-39 Merunka Jindřich ('78) PAC Jablonec 01:51:17.9 00:26:11.8
141. 758 M19-29 Spejchal Tomáš ('88) Magicveterans Biketeam 01:51:25.9 00:26:19.8
142. 250 M30-39 Joachymstál Vít ('81) Amulet KickRide Team 01:51:28.2 00:26:22.1
143. 81 M30-39 Krajíček Jiří ('75) 01:51:35.7 00:26:29.6
144. 778 M40-49 Bezemek Jan ('73) Ontex 01:51:39.2 00:26:33.1
145. 400 M50-59 Peřina Jiří ('58) 01:51:42.0 00:26:35.9
146. 202 M30-39 Havelka Roman ('75) SK Luštěnice 2012 Sk luštěnice 2012 01:51:42.4 00:26:36.3
147. 417 M30-39 Právec Jiří ('76) 01:51:48.0 00:26:41.9
148. 754 M50-59 Minařík Petr ('62) RAD-BAR-SCHIYERIKONCH 01:51:51.0 00:26:44.9
149. 794 M40-49 Kučera Karel ('69) Oční klinika Horní Počernice 01:51:58.5 00:26:52.4
150. 267 M50-59 Klusoň Petr ('63) 01:52:04.2 00:26:58.1
151. 97 M40-49 Skovajsa Bronislav ('68) 01:52:06.7 00:27:00.6
152. 403 M40-49 Petr Daniel ('66) 01:52:13.2 00:27:07.1
153. 543 M19-29 Vanický Jan ('94) CK Nymburk 01:52:22.4 00:27:16.3
154. 271 M40-49 Kočí Ladislav ('72) 01:52:27.2 00:27:21.1
155. 470 M50-59 Soukal František ('62) 01:52:27.2 00:27:21.1
156. 173 M30-39 Feigl Tomáš ('77) SK Luštěnice 2012 01:52:30.9 00:27:24.8
157. 102 M19-29 Antonín Adam ('91) 01:52:34.9 00:27:28.8
158. 60 M19-29 Zeman David ('92) CykloFit Liberec MTB team 01:52:50.7 00:27:44.6
159. 554 M40-49 Venglář Jiří ('67) 01:52:55.9 00:27:49.8
160. 465 M60+ Smitka Ladislav ('52) šroubárna turnov 01:52:59.0 00:27:52.9
161. 658 M18 Brzobohatý Václav ('98) Bike & Ski Bakajda 2 01:52:59.7 00:27:53.6
162. 697 M30-39 Dongres Miroslav ('83) MKV Sport 01:53:00.9 00:27:54.8
163. 639 M30-39 Racek Tomáš ('78) 01:53:12.0 00:28:05.9
164. 62 M30-39 Šimonek Jan ('80) SKP Nymburk 01:53:17.7 00:28:11.6
165. 430 M40-49 Rabiňák Jiří ('71) JR JR 01:53:18.7 00:28:12.6
166. 685 M30-39 Šlosárek Petr ('80) 01:53:27.2 00:28:21.1
167. 152 M19-29 Čermák Dominik ('87) 01:53:30.5 00:28:24.4
168. 365 M40-49 Mrkal Jiří ('71) Symbio- GIANT TEAM Symbio+Giant race team 01:53:32.9 00:28:26.8
169. 511 M30-39 Šreier Jiří ('82) 01:53:37.1 00:28:31.0
170. 447 M19-29 Schiefert Michal ('84) Bikestars Vrchlabí Bikestars Vrchlabí 01:53:49.0 00:28:42.9
171. 796 M50-59 Dongres Miroslav ('56) 01:53:52.0 00:28:45.9
172. 334 M40-49 Mareš David ('70) 01:53:57.4 00:28:51.3
173. 182 M40-49 Frank Marek ('67) CK Nymburk 01:54:18.2 00:29:12.1
174. 626 M40-49 Švácha Martin ('64) 01:54:25.0 00:29:18.9
175. 372 M19-29 Němec Lukáš ('90) 01:54:25.2 00:29:19.1
176. 49 M40-49 Kubrycht Miloš ('67) RockMachine-Cyklomax 01:54:27.7 00:29:21.6
177. 725 M40-49 Karaba Zdeněk ('67) Kaba Sport Chotěboř 01:54:39.7 00:29:33.6
178. 418 M40-49 Prchlík Roman ('71) SK Luštěnice 2012 01:54:47.5 00:29:41.4
179. 431 M40-49 Zlámal Aleš ('72) Josyma Tomíno 01:54:50.7 00:29:44.6
180. 435 M30-39 Richtrmoc Petr ('79) MTB HANZ 01:54:57.1 00:29:51.0
181. 443 M30-39 Rysl Tomáš ('81) TJ Zentiva 01:54:57.5 00:29:51.4
182. 513 M40-49 Štěpán Jaroslav ('70) Spinfit Liberec 01:54:59.7 00:29:53.6
183. 149 M30-39 Cocher Vít ('79) 01:55:00.5 00:29:54.4
184. 607 M19-29 Šonský Dominik ('93) NH Car Bike Team 3 01:55:01.0 00:29:54.9
185. 488 M19-29 Svoboda Ondřej ('85) 01:55:04.0 00:29:57.9
186. 734 M30-39 Havlíček Jan ('76) Bikemarast 01:55:04.5 00:29:58.4
187. 540 M40-49 Vaněk Pavel ('66) 01:55:06.2 00:30:00.1
188. 505 M30-39 Škranc Martin ('83) 01:55:10.5 00:30:04.4
189. 140 M40-49 Carboch Pavel ('69) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 01:55:24.2 00:30:18.1
190. 17 M19-29 Šťastný Michal ('85) 01:55:26.9 00:30:20.8
191. 518 M30-39 Techlovský Petr ('74) NH Car Bike Team 1 01:55:37.9 00:30:31.8
192. 580 M40-49 Němeček Richard ('69) 01:55:38.2 00:30:32.1
193. 343 M40-49 Matůš Miloš ('72) MTB Rybníčky MTB Rybníčky 01:55:39.2 00:30:33.1
194. 574 M30-39 Trembač Leoš ('76) 01:55:46.2 00:30:40.1
195. 117 M30-39 Beneš Jan ('74) PRAGUE´S SNAILS 01:56:28.4 00:31:22.3
196. 241 M50-59 Janků Miloš ('55) www.KUPKOLO.cz 01:56:42.2 00:31:36.1
197. 550 M30-39 Vavřich Stanislav ('77) 01:56:52.2 00:31:46.1
198. 392 M50-59 Pařík Miroslav ('56) SDH Solec 01:56:55.2 00:31:49.1
199. 203 M40-49 Havlíček Jan ('73) Kodiak Pedals team 01:56:56.0 00:31:49.9
200. 677 M40-49 Škvor Robert ('66) Lisa Bike Liberec 01:57:04.5 00:31:58.4
201. 351 M30-39 Miroslav Čech ('74) 01:57:18.5 00:32:12.4
202. 762 M40-49 Kunčík Tomáš ('72) 01:57:18.5 00:32:12.4
203. 222 M19-29 Hrábek Jakub ('87) 01:57:21.2 00:32:15.1
204. 264 M30-39 Kliment Jan ('82) Agresivní hlemýždi 01:57:25.6 00:32:19.5
205. 506 M50-59 Šnajdr Jiří ('60) Coond´Uptuck bike team 01:57:26.5 00:32:20.4
206. 416 M30-39 Poslt Tomáš ('75) Tri&Bike Team Kosořice Tri&Bike Team Kosořice 01:57:30.6 00:32:24.5
207. 273 M50-59 Kolesa Luděk ('61) SK Kbely 01:57:31.7 00:32:25.6
208. 252 M30-39 Jonáš Filip ('80) 01:57:33.5 00:32:27.4
209. 391 M19-29 Panoch Lukáš ('88) Cyklo City Lovosice Cyklo City Lovosice 01:57:49.7 00:32:43.6
210. 293 M19-29 Kříž Michal ('84) 01:58:00.9 00:32:54.8
211. 583 M40-49 Hájek Jiří ('71) 01:58:15.2 00:33:09.1
212. 239 M19-29 Janeček Robin ('85) 01:58:20.7 00:33:14.6
213. 628 M30-39 Šnábl Zdeněk ('76) 01:58:22.5 00:33:16.4
214. 789 M50-59 Steinmauser Zdeněk ('63) Author Kristan 01:58:28.5 00:33:22.4
215. 301 M19-29 Kučera Ondřej ('85) ABT Česana Rohozec 01:58:31.2 00:33:25.1
216. 625 M40-49 Petr Gara ('66) Ždírec bike Ždírec bike 01:58:35.5 00:33:29.4
217. 347 M30-39 Mikeš Štěpán ('74) Ždírec bike Ždírec bike 01:58:39.4 00:33:33.3
218. 131 M50-59 Brdlík Vladimír ('57) SDH Solec 01:58:40.0 00:33:33.9
219. 711 M50-59 Blažek Petr ('63) 01:58:41.7 00:33:35.6
220. 395 M60+ Pavelka Jan ('52) CK Pivovar Vratislavice 01:58:42.6 00:33:36.5
221. 201 M30-39 Havelka Daniel ('77) ZPA Bike Team 01:58:46.3 00:33:40.2
222. 362 M30-39 Moučka Tomáš ('83) Ždírec bike Ždírec bike 01:58:55.7 00:33:49.6
223. 798 M19-29 Bartoš Martin ('86) 01:58:57.0 00:33:50.9
224. 226 M19-29 Hrouda Štěpán ('85) Pivní Liga 01:59:02.2 00:33:56.1
225. 558 M19-29 Vízner Aleš ('89) 01:59:07.2 00:34:01.1
226. 523 M30-39 Tojšl Jaroslav ('76) 01:59:18.6 00:34:12.5
227. 411 M50-59 Pokorný Petr ('61) Koloshop 01:59:21.0 00:34:14.9
228. 746 M18 Toman Jan ('97) Carla.Kupkolo.cz 01:59:21.9 00:34:15.8
229. 440 M30-39 Rubeš Pavel ('77) Fincentrum a.s. 01:59:24.4 00:34:18.3
230. 389 M30-39 Orlowski Petr ('78) Klokani 01:59:31.2 00:34:25.1
231. 603 M30-39 Král Michal ('75) Symbio- GIANT TEAM 01:59:32.0 00:34:25.9
232. 422 M30-39 Procházka Michal ('79) Bikestars Vrchlabí 01:59:33.7 00:34:27.6
233. 101 M30-39 Abrt Jan ('76) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 01:59:37.5 00:34:31.4
234. 162 M30-39 Dolejš Miloš ('74) 01:59:37.9 00:34:31.8
235. 585 M40-49 Král Luděk ('64) 01:59:43.5 00:34:37.4
236. 482 M30-39 Surňák Peter ('81) HISPORT Team 01:59:43.7 00:34:37.6
237. 25 M30-39 Pulec Robert ('80) 01:59:50.5 00:34:44.4
238. 242 M19-29 Jebavý Josef ('85) 01:59:55.5 00:34:49.4
239. 706 M30-39 Sochor Martin ('75) 01:59:56.0 00:34:49.9
240. 257 M40-49 Kaniščev Roman ('70) Tri klub Loštice 01:59:56.9 00:34:50.8
241. 610 M60+ Hájek Stanislav ('45) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 01:59:58.2 00:34:52.1
242. 596 M19-29 Richtr Pavel ('87) 01:59:59.0 00:34:52.9
243. 249 M30-39 Jirouš David ('81) Madeta Fitness 02:00:03.5 00:34:57.4
244. 380 M18 Novák Jan ('96) 02:00:12.2 00:35:06.1
245. 90 M40-49 Milčinský Jaroslav ('67) CKČ 02:00:17.0 00:35:10.9
246. 324 M30-39 Lžičař Martin ('82) Komikoni 02:00:32.6 00:35:26.5
247. 224 M50-59 Hradecký Jaroslav ('63) OK Doksy 02:00:36.7 00:35:30.6
248. 690 M30-39 Neumann Kamil ('82) 02:00:37.0 00:35:30.9
249. 745 M30-39 Mihula Jiří ('79) 02:00:47.2 00:35:41.1
250. 326 M30-39 Madej Tomáš ('82) 02:00:53.4 00:35:47.3
251. 679 M19-29 Uřidil Miroslav ('84) Ski Paudera 02:00:53.6 00:35:47.5
252. 188 M40-49 Gizela Marek ('70) Josyma Tomíno 02:01:05.2 00:35:59.1
253. 387 M40-49 Nový Josef ('66) 02:01:06.4 00:36:00.3
254. 311 M60+ Kvarda Jaroslav ('52) 02:01:07.2 00:36:01.1
255. 175 M19-29 Fírer David ('87) 02:01:07.6 00:36:01.5
256. 146 M30-39 Chudoba Jan ('76) Bike Mšeno 02:01:12.1 00:36:06.0
257. 276 M30-39 Komárek Luboš ('81) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:01:15.4 00:36:09.3
258. 753 M30-39 Moravec Tomáš ('74) MTB HANZ 02:01:17.3 00:36:11.2
259. 215 M40-49 Hlaváček Stanislav ('67) 02:01:27.6 00:36:21.5
260. 214 M30-39 Hlava Josef ('77) SKI KLUB Liberec 02:01:31.9 00:36:25.8
261. 792 M40-49 Musil Jan ('73) CykloFit Liberec MTB team 02:01:42.7 00:36:36.6
262. 495 M30-39 Šiler Jiří ('83) 02:01:45.7 00:36:39.6
263. 526 M18 Trembač Martin ('98) Cyklo City Lovosice 02:01:46.9 00:36:40.8
264. 29 M60+ Šimůnek Antonín ('53) Cyklo Pešek Hradec Králové 02:01:47.9 00:36:41.8
265. 456 M30-39 Skala Jiří ('83) HS Šneci 02:01:49.0 00:36:42.9
266. 702 M40-49 Skořepa Jan ('65) Flexi team 02:01:51.2 00:36:45.1
267. 263 M40-49 Kletečka Jaroslav ('69) 02:01:52.6 00:36:46.5
268. 531 M30-39 Ziebiker Robert ('78) Alef Nula 02:01:53.5 00:36:47.4
269. 37 M19-29 Jašek Jaroslav ('87) 02:01:54.9 00:36:48.8
270. 594 M40-49 Lisec Miroslav ('70) 02:01:55.1 00:36:49.0
271. 434 M19-29 Fuksa Petr ('90) Josyma Tomíno 02:01:58.0 00:36:51.9
272. 755 M40-49 Konvička Michal ('64) Oční klinika Horní Počernice 02:02:04.4 00:36:58.3
273. 383 M40-49 Novák Stanislav ('64) 02:02:12.9 00:37:06.8
274. 757 M40-49 Březina Jan ('70) JK Redmill JK Redmill 02:02:14.7 00:37:08.6
275. 419 M19-29 Přibyl Lukáš ('89) BéďaCup 02:02:47.7 00:37:41.6
276. 168 M40-49 Drbal Pavel ('73) 02:02:53.2 00:37:47.1
277. 615 M30-39 Lodr Jakub ('80) 02:02:56.7 00:37:50.6
278. 352 M18 Miroszka Jan ('95) 02:02:57.7 00:37:51.6
279. 104 M40-49 Bajzík Štefan ('64) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:03:00.7 00:37:54.6
280. 32 M50-59 Vančura Miloš ('54) 02:03:06.7 00:38:00.6
281. 474 M40-49 Stehlík Radek ('73) 02:03:11.2 00:38:05.1
282. 113 M30-39 Beer Jan ('83) 02:03:11.5 00:38:05.4
283. 751 M30-39 Velička Petr ('82) Na pohodu 02:03:14.7 00:38:08.6
284. 761 M19-29 Purchart Jan ('86) 02:03:16.2 00:38:10.1
285. 760 M19-29 Krásný Libor ('89) BéďaCup 02:03:25.2 00:38:19.1
286. 163 M18 Dolejš Ondřej ('98) 02:03:27.5 00:38:21.4
287. 407 M19-29 Kaniščev Roman ('91) Tri-Klub Loštice 02:03:40.9 00:38:34.8
288. 777 M40-49 Ševčík Libor ('66) Mauritius.cz Mauritius.cz 02:03:44.7 00:38:38.6
289. 118 M30-39 Beneš Jan ('75) MTB Hanz MTB HANZ 02:03:49.0 00:38:42.9
290. 604 M50-59 Šípek Lubomír ('58) Poděbrady 02:03:57.9 00:38:51.8
291. 498 M40-49 Šimek Karel ('73) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:04:03.2 00:38:57.1
292. 439 M30-39 Rubeš Jan ('75) PAKOBYLKA team 02:04:10.9 00:39:04.8
293. 750 M19-29 Rechtik Václav ('85) Na pohodu 02:04:13.7 00:39:07.6
294. 299 M40-49 Kubů Jaroslav ('67) NH Car Bike Team 1 02:04:22.3 00:39:16.2
295. 421 M30-39 Procházka Jiří ('82) SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 02:04:25.0 00:39:18.9
296. 588 M40-49 Kareš Petr ('69) 02:04:29.0 00:39:22.9
297. 198 M50-59 Hanuš Jan ('59) 02:04:30.0 00:39:23.9
298. 451 M40-49 Sekrt Michal ('70) 02:04:31.4 00:39:25.3
299. 110 M30-39 Bartuška Lubomír ('81) Boxeďáci 02:04:32.2 00:39:26.1
300. 244 M40-49 Jeník Martin ('71) 02:04:37.4 00:39:31.3
301. 409 M40-49 Pohanka Václav ('69) Dr.Avci 02:04:42.5 00:39:36.4
302. 325 M50-59 Machalický Zbyněk ('63) Alltraining Alltraining 02:04:42.9 00:39:36.8
303. 650 M30-39 Čermák Vít ('77) mBank 02:04:52.2 00:39:46.1
304. 126 M40-49 Blecha Josef ('66) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:04:57.0 00:39:50.9
305. 768 M30-39 Wolf Petr ('74) 02:05:04.5 00:39:58.4
306. 303 M40-49 Kučera Radek ('72) 02:05:14.7 00:40:08.6
307. 154 M19-29 Červinka Jakub ('93) Bikestars Vrchlabí 02:05:15.7 00:40:09.6
308. 174 M40-49 Filip Tomáš ('64) 02:05:16.7 00:40:10.6
309. 473 M19-29 Starý Václav ('84) 02:05:18.5 00:40:12.4
310. 420 M40-49 Přibyl Petr ('67) 02:05:22.2 00:40:16.1
311. 494 M19-29 Šidák Vojtěch ('89) 02:05:33.0 00:40:26.9
312. 164 M30-39 Donát Vratislav ('80) 02:05:35.5 00:40:29.4
313. 223 M19-29 Hrábek Lukáš ('84) 02:05:38.0 00:40:31.9
314. 582 M40-49 Čarný Josef ('73) MMB Třebenice 02:05:39.2 00:40:33.1
315. 170 M30-39 Dubský Pavel ('76) Josyma Tomíno 02:05:47.7 00:40:41.6
316. 261 M50-59 Kavka Zdeněk ('56) Bike Club Dobříš 02:05:47.9 00:40:41.8
317. 672 M40-49 Matouš Tomáš ('71) mBank 02:05:48.8 00:40:42.7
318. 691 M60+ Pidrman Miroslav ('53) Bike Team Újezd nad Lesy 02:05:49.2 00:40:43.1
319. 437 M60+ Řípa Milan ('48) Slavoj Čáslav triatlon 02:05:52.7 00:40:46.6
320. 322 M40-49 Luňák Radek ('72) 02:05:58.7 00:40:52.6
321. 80 M40-49 Truhlář Roman ('66) mBank 02:06:03.0 00:40:56.9
322. 459 M19-29 Skoupý Tomáš ('94) Eleven Team Příchovice 02:06:03.2 00:40:57.1
323. 683 M30-39 Spilka Jindřich ('83) 02:06:04.4 00:40:58.3
324. 730 M30-39 Kupka Tomáš ('77) 02:06:10.5 00:41:04.4
325. 681 M40-49 Koubek Miroslav ('68) Miluju Macháčka Miluju Macháčka 02:06:11.0 00:41:04.9
326. 251 M40-49 Joklík Tomáš ('64) 02:06:12.0 00:41:05.9
327. 116 M40-49 Benda Petr ('71) BENDA FOLIE 02:06:22.0 00:41:15.9
328. 371 M30-39 Nedvěd Tomáš ('82) AC Sparta Praha 02:06:25.5 00:41:19.4
329. 436 M30-39 Řihout Roman ('79) 02:06:27.2 00:41:21.1
330. 536 M40-49 Valda Petr ('73) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:06:27.2 00:41:21.1
331. 357 M40-49 Mokriš Pavel ('69) 02:06:27.7 00:41:21.6
332. 46 M40-49 Novák Jan ('69) 02:06:32.9 00:41:26.8
333. 370 M50-59 Nedorost Antonín ('62) 02:06:37.6 00:41:31.5
334. 148 M40-49 Cinibulk Josef ('72) TJ Zentiva 02:06:49.7 00:41:43.6
335. 508 M50-59 Šourek Radim ('56) 02:06:52.5 00:41:46.4
336. 336 M40-49 Marták Jan ('65) NH Car Bike Team 3 02:06:53.0 00:41:46.9
337. 429 M30-39 Pudivítr Jan ('79) 02:06:57.2 00:41:51.1
338. 684 M30-39 Chvojka Petr ('79) 02:07:07.0 00:42:00.9
339. 661 M30-39 Malina Viktor ('80) Bike & Ski Bakajda 2 02:07:10.4 00:42:04.3
340. 507 M40-49 Šotola Martin ('71) Ždírec bike 02:07:23.0 00:42:16.9
341. 632 M19-29 Růžička Tomáš ('86) 02:07:37.5 00:42:31.4
342. 366 M19-29 Mügl Jan ('89) 5 Samyc 02:07:38.0 00:42:31.9
343. 92 M50-59 Jamek Jiří ('63) CKC Čejetice 02:07:46.5 00:42:40.4
344. 172 M19-29 Ernst Martin ('85) 02:07:53.5 00:42:47.4
345. 125 M40-49 Blažek Jan ('69) 02:08:15.8 00:43:09.7
346. 537 M40-49 Váňa Pavel ('66) 02:08:18.9 00:43:12.8
347. 205 M40-49 Havrlant Pavel ('70) 02:08:19.7 00:43:13.6
348. 103 M30-39 Antoš Petr ('76) PRAGUE´S SNAILS 02:08:26.0 00:43:19.9
349. 555 M40-49 Videman Martin ('66) 02:08:28.5 00:43:22.4
350. 475 M30-39 Stejskal Petr ('82) Vrzaci 02:08:32.5 00:43:26.4
351. 767 M40-49 Čermák Čeněk ('68) 02:08:33.0 00:43:26.9
352. 269 M19-29 Knápek Martin ('86) 02:08:34.5 00:43:28.4
353. 256 M19-29 Kallmünzer Pavel ('85) Inlinetalent 02:08:43.0 00:43:36.9
354. 331 M30-39 Malinský Jan ('79) ZPA Bike Team 02:08:43.0 00:43:36.9
355. 155 M40-49 Červinka Jan ('64) Bikestars Vrchlabí 02:08:43.7 00:43:37.6
356. 243 M30-39 Jelínek Pavel ('74) Ždírec bike Ždírec bike 02:08:48.5 00:43:42.4
357. 560 M30-39 Vlastník Jiří ('76) 02:08:59.0 00:43:52.9
358. 19 M40-49 Udržal Milan ('64) mBank 02:08:59.0 00:43:52.9
359. 598 M30-39 Šnajdr Zbyněk ('77) NH Car Bike Team 1 02:09:00.7 00:43:54.6
360. 279 M19-29 Kořínek Pavel ('85) Inlinetalent 02:09:07.6 00:44:01.5
361. 189 M50-59 Zeman Vladimír ('60) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:09:13.2 00:44:07.1
362. 305 M18 Kůla Tomáš ('98) Josyma Tomíno 02:09:13.9 00:44:07.8
363. 382 M40-49 Novák Pavel ('72) 02:09:19.0 00:44:12.9
364. 759 M30-39 Krahulec Tomáš ('83) BéďaCup 02:09:19.2 00:44:13.1
365. 327 M40-49 Madi Jaromír ('69) 02:09:19.7 00:44:13.6
366. 566 M60+ Voříšek Václav ('53) 02:09:34.0 00:44:27.9
367. 552 M50-59 Vejrosta Zdeněk ('61) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:09:37.0 00:44:30.9
368. 342 M30-39 Matula Pavel ('83) 02:09:40.5 00:44:34.4
369. 228 M40-49 Hubený Vladimír ('66) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:09:46.7 00:44:40.6
370. 577 M30-39 Hájek Ondřej ('79) 02:09:49.2 00:44:43.1
371. 645 M40-49 Pospíšil Vít ('70) FARID COMERCIA 02:09:52.0 00:44:45.9
372. 332 M30-39 Mareček Štěpán ('77) 02:10:00.7 00:44:54.6
373. 309 M30-39 Kunz Tomáš ('79) Boxeďáci 02:10:01.0 00:44:54.9
374. 497 M30-39 Šimeček Miroslav ('75) 02:10:01.7 00:44:55.6
375. 306 M40-49 Kůla Tomáš ('69) Josyma Tomíno 02:10:02.2 00:44:56.1
376. 160 M40-49 Denemark Jiří ('68) JS Cyklo 02:10:10.7 00:45:04.6
377. 529 M30-39 Trs Michal ('83) Avast 02:10:14.5 00:45:08.4
378. 463 M50-59 Slavík Otomar ('58) HOKOK KLadno 02:10:19.2 00:45:13.1
379. 656 M40-49 Straka Zdeněk ('67) Bike & Ski Bakajda 1 02:10:24.2 00:45:18.1
380. 159 M30-39 Čtverák Jaroslav ('79) 02:10:40.5 00:45:34.4
381. 486 M30-39 Svítek Jan ('74) JS Cyklo 02:10:40.5 00:45:34.4
382. 253 M19-29 Jůna Jan ('84) 02:10:42.7 00:45:36.6
383. 128 M50-59 Bobek František ('56) Ško-energo Teplárna 02:10:45.5 00:45:39.4
384. 183 M60+ Čech Pavel ('53) USN CZ 02:10:57.5 00:45:51.4
385. 780 M40-49 Tomášek Roman ('70) 02:11:05.5 00:45:59.4
386. 426 M40-49 Protivínský Petr ('73) 02:11:19.8 00:46:13.7
387. 787 M40-49 Vršinský Ivan ('68) bikerental bikerental.cz 02:11:26.2 00:46:20.1
388. 109 M60+ Bartoš Josef ('42) SK Heskov 02:11:42.2 00:46:36.1
389. 24 M18 Kočiš Viktor ('00) 02:11:42.7 00:46:36.6
390. 545 M50-59 Vaňous Josef ('58) Cyklotrénink Františka Trkala 02:11:46.1 00:46:40.0
391. 344 M40-49 Matuška Václav ('66) Luigi Cocotti Luigi Cocotti 02:11:54.7 00:46:48.6
392. 302 M40-49 Kučera Petr ('73) Kateřinky 02:11:54.8 00:46:48.7
393. 720 M30-39 Svoboda Ondřej ('81) Daddy Carl MTB Daddy Carl MTB 02:11:55.3 00:46:49.2
394. 176 M19-29 Fišer Jan ('87) 02:11:55.5 00:46:49.4
395. 265 M50-59 Kliment Jaromír ('57) Agresivní hlemýždi Agresivní hlemýždi 02:12:02.4 00:46:56.3
396. 481 M30-39 Strnad Petr ('78) 02:12:06.0 00:46:59.9
397. 390 M40-49 Otto Přemysl ('65) 02:12:10.2 00:47:04.1
398. 662 M18 Šulc David ('02) Bike & Ski Bakajda 2 02:12:14.2 00:47:08.1
399. 504 M40-49 Šír Milan ('64) 02:12:16.1 00:47:10.0
400. 636 M40-49 Matoušek Zdeněk ('67) 02:12:19.7 00:47:13.6
401. 793 M30-39 Milt David ('76) Oční klinika Horní Počernice 02:12:25.5 00:47:19.4
402. 219 M30-39 Hönig Václav ('77) 02:12:27.0 00:47:20.9
403. 319 M40-49 Lisner Vít ('73) 02:12:33.5 00:47:27.4
404. 281 M30-39 Koskuba Josef ('74) Cyklo City Lovosice Cyklo City Lovosice 02:12:37.0 00:47:30.9
405. 221 M30-39 Hrabánek Martin ('76) Valjo 02:12:41.0 00:47:34.9
406. 621 M19-29 Černý Ondřej ('91) Poděbrady 02:12:43.7 00:47:37.6
407. 259 M40-49 Kašpar Zdeněk ('67) Rock Racing 02:12:44.3 00:47:38.2
408. 99 M19-29 Höll Jan ('87) 02:12:45.5 00:47:39.4
409. 310 M40-49 Kušta Zdeněk ('73) BKN - Bike Praha 02:12:51.0 00:47:44.9
410. 374 M40-49 Nevím Aleš ('70) 02:12:55.0 00:47:48.9
411. 688 M50-59 Studénka René ('54) Cyklo RD 02:12:59.7 00:47:53.6
412. 185 M19-29 Gamba Lukáš ('84) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:13:04.0 00:47:57.9
413. 562 M40-49 Vodička Michal ('73) VETERAN BIKE CLUB MĚLNÍK 02:13:23.3 00:48:17.2
414. 544 M40-49 Vanický Miroslav ('65) CK Nymburk 02:13:30.6 00:48:24.5
415. 502 M40-49 Šindelář Miloš ('67) 02:13:38.4 00:48:32.3
416. 438 M30-39 Rompala Lukáš ('80) Bike Team Újezd nad Lesy 02:13:42.5 00:48:36.4
417. 774 M40-49 Rejman Tomáš ('71) 02:13:44.7 00:48:38.6
418. 455 M50-59 Skala Jiří ('55) HS Šneci 02:13:48.1 00:48:42.0
419. 385 M60+ Novotný František ('52) Josyma Tomíno 02:13:51.7 00:48:45.6
420. 396 M50-59 Pazderník Stanislav ('62) Skyrim Oblivion 02:13:55.7 00:48:49.6
421. 663 M40-49 Šulc Petr ('68) Bike & Ski Bakajda 2 02:14:00.7 00:48:54.6
422. 135 M60+ Budějský Miroslav ('53) 02:14:03.5 00:48:57.4
423. 726 M40-49 Rous Zdeněk ('65) Krk Litoměřice 02:14:09.0 00:49:02.9
424. 738 M50-59 Plíva Petr ('63) 02:14:09.5 00:49:03.4
425. 533 M60+ Urban Vladimír ('50) 02:14:12.0 00:49:05.9
426. 568 M30-39 Vrba Pavel ('76) 02:14:13.7 00:49:07.6
427. 783 M30-39 Kotlář Lukáš ('80) 02:14:16.2 00:49:10.1
428. 150 M19-29 Čapek Roman ('85) Josyma Tomíno 02:14:22.2 00:49:16.1
429. 737 M40-49 Krob Jiří ('ž9) 02:14:24.9 00:49:18.8
430. 749 M19-29 Dolhy Jakub ('94) 02:14:30.0 00:49:23.9
431. 141 M40-49 Carboch Petr ('73) Bike Team Újezd nad Lesy Bike Team Újezd nad Lesy 02:14:35.5 00:49:29.4
432. 689 M19-29 Neumann Jakub ('92) 02:14:38.0 00:49:31.9
433. 747 M40-49 BĚLKA DAVID ('72) MTB HANZ 02:14:56.7 00:49:50.6
434. 799 M40-49 HRTAN VÁCLAV ('73) TDT studio 02:15:20.7 00:50:14.6
435. 769 M19-29 Divila Tomáš ('90) 02:15:28.7 00:50:22.6
436. 234 M40-49 Jakubský Marek ('68) Kubašok Bike Team Kubašok Bike Team 02:15:30.0 00:50:23.9
437. 335 M40-49 Marko Jan ('67) Kubašok Bike Team Kubašok Bike Team 02:15:32.7 00:50:26.6
438. 100 M30-39 Dvořák Ivan ('83) CKCČ (Chlastana) 02:15:34.2 00:50:28.1
439. 247 M40-49 Jícha Oldřich ('69) Kubašok Bike Team 02:15:44.5 00:50:38.4
440. 739 M40-49 Kacerovský Martin ('68) Oční klinika Horní Počernice 02:15:45.5 00:50:39.4
441. 166 M30-39 Dostál Michal ('74) MTB HANZ 02:15:46.7 00:50:40.6
442. 313 M30-39 Lajn Tomáš ('81) 02:15:50.0 00:50:43.9
443. 444 M30-39 Sadílek Radovan ('78) ZPA Bike Team 02:15:51.5 00:50:45.4
444. 676 M50-59 Slavík Miroslav ('62) Luigi Cocotti 02:16:11.0 00:51:04.9
445. 464 M19-29 Smetana Martin ('87) 02:16:12.7 00:51:06.6
446. 782 M40-49 Svoboda Radek ('69) 02:16:24.5 00:51:18.4
447. 563 M30-39 Vodička Tomáš ('79) 02:16:32.5 00:51:26.4
448. 696 M30-39 Šofr Martin ('79) 02:16:44.0 00:51:37.9
449. 653 M30-39 Šimon Dušan ('79) Bike & Ski Bakajda 1 02:16:49.9 00:51:43.8
450. 165 M30-39 Donner Radek ('74) NH Car Bike Team 3 02:16:55.5 00:51:49.4
451. 190 M30-39 Graman Michal ('77) 02:17:01.2 00:51:55.1
452. 171 M30-39 Erben Michal ('75) NH Car Bike Team 3 02:17:02.2 00:51:56.1
453. 138 M40-49 Bydžovský Pavel ('66) 02:17:08.4 00:52:02.3
454. 132 M60+ Březina Aleš ('51) 02:17:34.2 00:52:28.1
455. 791 M18 Valda Antonín ('01) Luigi Cocotti 02:17:40.2 00:52:34.1
456. 772 M40-49 Řezniček Dan ('72) 02:17:40.7 00:52:34.6
457. 693 M30-39 Hustoles Jan ('78) 02:17:56.5 00:52:50.4
458. 763 M30-39 Březina Tomáš ('80) SK Nepoměřice 02:17:57.0 00:52:50.9
459. 766 M30-39 Potůček Vojtěch ('76) PAKOBYLKA team 02:18:07.0 00:53:00.9
460. 731 M30-39 Valeš Jan ('83) MEDA 02:18:13.7 00:53:07.6
461. 227 M60+ Hruša Karel ('43) 02:18:18.0 00:53:11.9
462. 204 M30-39 Havlík Radek ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:18:18.7 00:53:12.6
463. 246 M30-39 Ježek Jan ('77) N.A.C.O. Liberec N.A.C.O. Liberec 02:18:19.5 00:53:13.4
464. 781 M19-29 Vrba Miroslav ('88) 02:18:28.5 00:53:22.4
465. 153 M19-29 Černý Martin ('87) Staroboleslavské šlapky 02:18:45.7 00:53:39.6
466. 161 M19-29 Denovský Martin ('85) 02:19:12.0 00:54:05.9
467. 121 M30-39 Bezucha Pavel ('76) Valjo 02:19:12.8 00:54:06.7
468. 349 M40-49 Mikulica Stanislav ('66) 02:19:21.0 00:54:14.9
469. 575 M30-39 Foltán David ('74) 02:19:25.0 00:54:18.9
470. 142 M40-49 Cestr Tomáš ('67) 02:19:27.0 00:54:20.9
471. 26 M40-49 Hofman Tomáš ('70) 02:19:27.2 00:54:21.1
472. 469 M30-39 Souček Martin ('74) 02:19:43.1 00:54:37.0
473. 368 M30-39 Nagy Jan ('75) 02:19:47.2 00:54:41.1
474. 48 M30-39 Kopčan Michal ('78) 02:19:54.8 00:54:48.7
475. 797 M50-59 Horák Miroslav ('62) 02:19:56.8 00:54:50.7
476. 641 M18 Jurečka Jiří ('96) Polabští cyklisté 02:20:15.5 00:55:09.4
477. 274 M30-39 Koliáš Marek ('74) 02:20:20.2 00:55:14.1
478. 556 M30-39 Vít Martin ('74) 02:20:22.2 00:55:16.1
479. 360 M18 Mottl Jiří ('96) 02:20:44.5 00:55:38.4
480. 145 M50-59 Chroust Miroslav ('55) 02:20:46.2 00:55:40.1
481. 565 M30-39 Vojtíšek Karel ('77) 02:20:47.5 00:55:41.4
482. 784 M30-39 Tomek Pavel ('77) 02:20:54.5 00:55:48.4
483. 143 M50-59 Chlouba Karel ('56) 02:21:06.0 00:55:59.9
484. 591 M40-49 Havlíček Vratislav ('73) 02:21:06.0 00:55:59.9
485. 300 M30-39 Kučera Karel ('78) 02:21:19.5 00:56:13.4
486. 123 M30-39 Binder Pavel ('76) NH Car Bike Team 2 02:21:20.3 00:56:14.2
487. 520 M30-39 Titěra Petr ('75) 02:21:32.7 00:56:26.6
488. 773 M50-59 Aubrecht Jaroslav ('63) 02:21:32.7 00:56:26.6
489. 736 M30-39 Stránský Jiří ('76) 02:21:34.5 00:56:28.4
490. 245 M19-29 Jetleb Miroslav ('86) PAC Jablonec 02:21:49.0 00:56:42.9
491. 448 M50-59 Schiefert Petr ('62) Bikestars Vrchlabí 02:22:19.2 00:57:13.1
492. 446 M40-49 Sarga Jiří ('73) 02:22:27.7 00:57:21.6
493. 414 M40-49 Pop Petr ('71) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:22:48.5 00:57:42.4
494. 320 M40-49 Lochman Petr ('69) Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou 02:23:02.4 00:57:56.3
495. 158 M50-59 Čivrný Jiří ('62) 02:23:11.5 00:58:05.4
496. 546 M40-49 Vařílek Karel ('66) 02:23:17.3 00:58:11.2
497. 177 M40-49 Fišer Jiří ('70) NH Car Bike Team 3 02:23:30.0 00:58:23.9
498. 237 M30-39 Janda David ('78) 02:23:30.6 00:58:24.5
499. 752 M30-39 Zoubek Petr ('74) MTB HANZ 02:23:40.5 00:58:34.4
500. 134 M50-59 Bubeníček Jan ('56) 02:24:11.0 00:59:04.9
501. 635 M40-49 Buka Pavel ('68) 02:24:21.2 00:59:15.1
502. 637 M19-29 Brabec Petr ('90) 02:24:32.7 00:59:26.6
503. 193 M18 Hájek Daniel ('97) ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 02:24:34.2 00:59:28.1
504. 425 M60+ Prokopec Pavel ('52) 02:24:41.2 00:59:35.1
505. 133 M40-49 Brokeš Tomáš ('68) 02:24:42.5 00:59:36.4
506. 578 M19-29 Košvanec Libor ('85) 02:25:01.5 00:59:55.4
507. 209 M19-29 Herrmann Oldřich ('90) 02:25:03.2 00:59:57.1
508. 401 M40-49 Peřina Milan ('64) 02:25:10.7 01:00:04.6
509. 119 M30-39 Benešová Dagmar ('74) PRAGUE´S SNAILS 02:25:20.5 01:00:14.4
510. 156 M50-59 Červinka Karel ('58) 02:25:23.8 01:00:17.7
511. 522 M50-59 Tmomíček František ('56) 02:25:29.7 01:00:23.6
512. 466 M19-29 Sobotka Jakub ('93) Josyma Tomíno 02:25:31.3 01:00:25.2
513. 467 M50-59 Sobotka Vladimír ('63) Josyma Tomíno 02:25:32.1 01:00:26.0
514. 743 M50-59 Kratochvíl Jaroslav ('56) Almi Praha Spol s.r.o. 02:25:35.9 01:00:29.8
515. 354 M30-39 Mitkov Božan ('80) Krabcycles 02:25:44.3 01:00:38.2
516. 530 M50-59 Tuček Jaroslav ('61) 02:25:53.0 01:00:46.9
517. 287 M30-39 Král Roman ('75) 02:26:00.0 01:00:53.9
518. 442 M40-49 Zavázal Jaroslav ('65) 02:26:39.5 01:01:33.4
519. 307 M40-49 Kunte Petr ('65) 02:26:47.8 01:01:41.7
520. 120 M19-29 Bernard Daniel ('86) 02:27:09.6 01:02:03.5
521. 667 M30-39 Dvořáček Bronislav ('76) mBank 02:27:16.7 01:02:10.6
522. 378 M40-49 Nikodem Jiří ('67) 02:27:18.0 01:02:11.9
523. 423 M40-49 Procházka Miroslav ('73) 02:27:19.7 01:02:13.6
524. 539 M60+ Vaněk Josef ('46) CVK Nový Bor 02:27:34.0 01:02:27.9
525. 674 M40-49 Ludický Tomáš ('73) MTB HANZ 02:27:43.5 01:02:37.4
526. 412 M40-49 Pokorný Rostislav ('68) 02:27:44.0 01:02:37.9
527. 709 M50-59 Flieger Bohumil ('63) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:27:44.2 01:02:38.1
528. 206 M40-49 Hejtmánek Karel ('71) 02:27:53.0 01:02:46.9
529. 364 M30-39 Mrázek Michal ('81) NH Car Bike Team 2 02:28:03.0 01:02:56.9
530. 713 M30-39 Vysloužil Petr ('74) VinoVintage.cz 02:28:07.9 01:03:01.8
531. 114 M60+ Beka Josef ('49) 02:28:28.0 01:03:21.9
532. 315 M30-39 Zadák Tomáš ('78) NH Car Bike Team 4 02:28:33.7 01:03:27.6
533. 479 M40-49 Straka Jiří ('65) 02:28:35.0 01:03:28.9
534. 727 M50-59 Frühbauer Luboš ('61) 02:28:57.3 01:03:51.2
535. 124 M30-39 Bitman Luboš ('82) 02:29:17.3 01:04:11.2
536. 521 M30-39 Tlapák Petr ('76) 02:29:38.3 01:04:32.2
537. 664 M19-29 Jursík Jakub ('84) 02:29:40.0 01:04:33.9
538. 386 M19-29 Novotný František ('89) Josyma Tomíno 02:29:42.6 01:04:36.5
539. 712 M40-49 Kohout Petr ('64) Crazy Cocks Crazy Cocks 02:29:44.6 01:04:38.5
540. 586 M30-39 Keznikl Roman ('83) My-tři 02:29:49.0 01:04:42.9
541. 218 M50-59 Holub Petr ('61) My-tři 02:29:58.0 01:04:51.9
542. 350 M19-29 Minařík Lukáš ('85) 02:30:16.0 01:05:09.9
543. 549 M40-49 Vávra Josef ('67) Ško-energo Infrastruktura 02:30:23.9 01:05:17.8
544. 765 M40-49 Šmítek Robert ('71) PAKOBYLKA team PAKOBYLKA team 02:30:30.9 01:05:24.8
545. 282 M40-49 Kostelecký Petr ('68) 02:30:54.4 01:05:48.3
546. 30 M40-49 Dzan Ladislav ('64) 02:30:55.0 01:05:48.9
547. 296 M40-49 Krulich Martin ('68) 02:30:59.3 01:05:53.2
548. 491 M19-29 Šebest Marek ('91) 02:31:01.2 01:05:55.1
549. 294 M40-49 Křížek Petr ('72) Všelibice 02:31:06.2 01:06:00.1
550. 216 M40-49 Hoffman Vladimír ('66) 02:31:16.3 01:06:10.2
551. 708 M40-49 Flieger Jiří ('70) SK Blíževedly SK Blíževedly 02:31:22.7 01:06:16.6
552. 397 M30-39 Pažout Jan ('78) Valjo 02:31:36.2 01:06:30.1
553. 515 M19-29 Zvěřina Milan ('87) 02:32:17.3 01:07:11.2
554. 453 M19-29 Sirotný Marek ('93) Josyma Tomíno 02:32:20.7 01:07:14.6
555. 686 M30-39 Goll Svatopluk ('81) 02:32:46.5 01:07:40.4
556. 187 M50-59 Gengela Jan ('55) JS Cyklo 02:32:52.3 01:07:46.2
557. 629 M30-39 Tejnor Jan ('81) NH Car Bike Team 1 02:33:07.7 01:08:01.6
558. 703 M40-49 Matějka Jiří ('69) 02:33:09.4 01:08:03.3
559. 732 M50-59 Moudrý Karel ('62) 02:33:14.2 01:08:08.1
560. 147 M40-49 Chvojka Josef ('71) 02:33:35.8 01:08:29.7
561. 514 M50-59 Štípek Miroslav ('55) 02:33:54.2 01:08:48.1
562. 186 M50-59 Gamba Robert ('62) CykloFit Liberec MTB team CykloFit Liberec MTB team 02:34:06.6 01:09:00.5
563. 542 M18 Vaněk Vítězslav ('97) KČT MTB Kralupy 02:34:41.3 01:09:35.2
564. 40 M19-29 Matějka Jan ('84) 02:34:49.4 01:09:43.3
565. 790 M18 Cicmárek Tomáš ('99) HC Junior Mělník 02:34:51.1 01:09:45.0
566. 314 M40-49 Landr Jiří ('64) Josyma Tomíno 02:35:06.8 01:10:00.7
567. 572 M19-29 Zach Petr ('84) Boxeďáci 02:35:30.2 01:10:24.1
568. 492 M40-49 Šemlej Vladimír ('71) 02:36:14.5 01:11:08.4
569. 460 M30-39 Slabý Martin ('82) KČT MTB Kralupy KČT MTB Kralupy 02:36:38.2 01:11:32.1
570. 728 M30-39 Kotrhonz Jan ('75) 02:36:52.3 01:11:46.2
571. 461 M40-49 Sládek Daniel ('71) 02:36:56.8 01:11:50.7
572. 510 M30-39 Špringl Radim ('80) 02:37:08.5 01:12:02.4
573. 524 M30-39 Toman Milan ('78) My-tři 02:37:25.5 01:12:19.4
574. 266 M19-29 Klimovič David ('86) TDT studio 02:37:40.0 01:12:33.9
575. 634 M50-59 Špingl Jiří ('61) 02:37:40.3 01:12:34.2
576. 735 M40-49 Srb Martin ('68) 02:37:50.8 01:12:44.7
577. 286 M40-49 Kozel Jan ('70) 02:38:04.3 01:12:58.2
578. 616 M40-49 Šíma Jiří ('70) 02:38:15.5 01:13:09.4
579. 284 M50-59 Košvanec Milouš ('59) 02:39:04.0 01:13:57.9
580. 304 M30-39 Kukula Roman ('80) 02:39:14.1 01:14:08.0
581. 129 M40-49 Borecký Václav ('67) 02:39:33.3 01:14:27.2
582. 665 M19-29 Pokorný Ondřej ('90) 02:40:00.3 01:14:54.2
583. 748 M40-49 Dolhy Petr ('69) 02:40:24.3 01:15:18.2
584. 432 M19-29 Repáň Jiří ('93) 02:41:01.7 01:15:55.6
585. 361 M40-49 Mottl Martin ('67) 02:41:03.0 01:15:56.9
586. 200 M40-49 Hartman Pavel ('73) 02:41:36.5 01:16:30.4
587. 408 M50-59 Podlipný Miloš ('62) 02:41:39.7 01:16:33.6
588. 316 M60+ Lédl Zdeněk ('53) 02:41:59.2 01:16:53.1
589. 295 M40-49 Krulich Filip ('73) 02:42:08.2 01:17:02.1
590. 624 M18 Pospíšil Viktor ('03) FARID COMERCIA 02:42:35.5 01:17:29.4
591. 573 M30-39 Zadák Michal ('81) NH Car Bike Team 4 02:42:40.7 01:17:34.6
592. 733 M40-49 Hruška Václav ('70) Josyma Tomíno 02:43:24.0 01:18:17.9
593. 584 M30-39 Dostál Jiří ('79) 02:43:30.8 01:18:24.7
594. 353 M19-29 Mistoler Jan ('84) 02:43:43.8 01:18:37.7
595. 213 M40-49 Hlásek Pavel ('68) 02:44:23.9 01:19:17.8
596. 333 M19-29 Marek Miroslav ('90) 5 Samyc 02:44:45.5 01:19:39.4
597. 673 M30-39 Švehla Radek ('76) 02:45:53.8 01:20:47.7
598. 21 M50-59 Čichák Václav ('61) Cic Mimoň 02:46:57.5 01:21:51.4
599. 229 M40-49 Hyška Vlastimil ('67) 02:47:16.8 01:22:10.7
600. 328 M40-49 Makrlík Libor ('70) PAKOBYLKA team 02:47:24.3 01:22:18.2
601. 721 M19-29 Kindermann Luboš ('84) Daddy Carl MTB 02:48:19.5 01:23:13.4
602. 698 M30-39 Kaiser Jan ('81) 02:48:22.7 01:23:16.6
603. 483 M40-49 Sušír Ladislav ('73) NH Car Bike Team 4 02:48:42.6 01:23:36.5
604. 167 M30-39 Dražan Daniel ('75) Klokani 02:49:48.5 01:24:42.4
605. 355 M50-59 Mojžíš Jaromír ('54) 02:50:17.5 01:25:11.4
606. 452 M30-39 Semenyšín Martin ('77) 02:51:42.8 01:26:36.7
607. 710 M18 Melíšek Jan ('97) 02:52:13.5 01:27:07.4
608. 589 M30-39 Tuček Petr ('78) 02:52:22.3 01:27:16.2
609. 178 M50-59 Fišer Pavel ('59) 02:52:50.8 01:27:44.7
610. 659 M40-49 Nováček Karel ('68) Bike & Ski Bakajda 2 02:53:23.5 01:28:17.4
611. 393 M19-29 Pastorek Tomáš ('85) Avast 02:53:43.0 01:28:36.9
612. 95 M30-39 Vodehnal David ('74) 02:53:53.3 01:28:47.2
613. 375 M40-49 Nevrkla Miroslav ('73) 02:54:25.8 01:29:19.7
614. 671 M40-49 Píša Jiř ('72) 02:54:58.3 01:29:52.2
615. 670 M30-39 Čepa Petr ('74) 02:54:58.8 01:29:52.7
616. 191 M40-49 Guth Petr ('72) 02:55:58.3 01:30:52.2
617. 376 M40-49 Nevrkla Vladimír ('71) 02:56:02.0 01:30:55.9
618. 359 M60+ Mottl Antonín ('37) 02:56:52.0 01:31:45.9
619. 541 M50-59 Vaněk Peter ('62) KČT MTB Kralupy 02:56:54.3 01:31:48.2
620. 280 M60+ Koskuba Jaroslav ('47) Cyklo City Lovosice Cyklo City Lovosice 02:57:04.3 01:31:58.2
621. 599 M18 Bambuch Dominik ('01) NH Car Bike Team 1 03:01:22.1 01:36:16.0
622. 618 M18 Šíma Jiří ('01) 03:01:55.9 01:36:49.8
623. 272 M50-59 Kohout Pavel ('62) Šílení Kohouti 03:02:48.6 01:37:42.5
624. 22 M60+ Mocek Jan ('52) 03:03:46.9 01:38:40.8
625. 151 M40-49 Čejka Pavel ('71) 03:05:50.9 01:40:44.8
626. 136 M40-49 Budín Milan ('71) NH Car Bike Team 2 03:06:51.1 01:41:45.0
627. 668 M30-39 Sýkorovský Petr ('78) mBank 03:09:06.6 01:44:00.5
628. 612 M19-29 Verner Miroslav ('94) 03:11:50.4 01:46:44.3
629. 704 M30-39 Schwarzbach Martin ('82) Flexi team 03:15:37.6 01:50:31.5
630. 644 M30-39 Pospíšil Adam ('75) FARID COMERCIA 03:18:49.9 01:53:43.8
631. 609 M18 Pospíšil Adam ('05) FARID COMERCIA 03:19:07.7 01:54:01.6
632. 478 M40-49 Stibor Pavel ('64) 03:19:29.9 01:54:23.8
633. 647 M60+ Doležal Čestmír ('43) FARID COMERCIA 03:19:37.1 01:54:31.0
634. 649 M30-39 Nikodém Libor ('76) FARID COMERCIA 03:20:03.4 01:54:57.3
635. 329 M30-39 Malát Jiří ('77) QUAKE 3 ARENA 03:21:19.2 01:56:13.1
636. 620 M19-29 Hlavatý Pavel ('84) 03:22:27.4 01:57:21.3
637. 600 M18 Stanislav Martin ('01) NH Car Bike Team 1 03:24:28.7 01:59:22.6
638. 576 M30-39 Žára Jan ('83) 03:29:10.4 02:04:04.3
639. 291 M40-49 Křemen Pavel ('68) 03:41:21.4 02:16:15.3
640. 619 M18 Šíma Jan ('03) 03:50:41.0 02:25:34.9
641. 477 M50-59 Stejskal Přemysl ('63) Plazy 04:05:58.5 02:40:52.4